תמונות עונה 2012-2013

תמונות

עונת 2016/17

קבוצות המכללה לכדורגל לשנת 2016/2017

עונת 2013/14

קבוצות המכללה לכדורגל לשנת 2013/2014

עונת 2012/13

קבוצות המכללה לכדורגל לשנת 2012/2013

קפיצת מדרגה ענקית במכללה לכדורגל!
מגרש דשא סינטטי חדש מהטובים בעולם הוקם באיריסים ומצטרף למגרש הסינטטי ברעות!

ילדי המכללה לכדורגל שיחזרו מחופשת חנוכה, לא בטוח שיזהו את המגרש שבו התאמנו לפני החג! מגרש דשא סינטטי מקורה מהטובים בעולם הוקם במהלך חופשת חנוכה במגרש האיריסים! ההכנות והתשתיות כבר החלו לפני חודשיים. הדשא שנחשב המוביל כיום בעולם ונקרא בפי אנשי המקצוע "המרצדס" של הדשא, הוא דשא איכותי ביותר. לפני חודשיים הוא הוזמן מחברת EDEL ההולנדית שאחראית על הקמת מגרשי הכדורגל באופ"א בשוייץ וכן במגרשה של אייאקס אמסטרדם ההולנדית, האמסטרדם "ארנה"  ועוד בהרבה מגרשים של מועדונים מובילים בעולם! הדשא החדש נקרא viagras והוא עשוי בצורה כזאת שתמיד נראה במיטבו וזקוף. הדשא מאושר פיפ"א (התאחדות הכדורגל העולמית) למשחקי ליגת האלופות וליגות בכלל בהרבה מדינות בעולם (ברוסיה משחקים באופן קבוע על משטח כזה).

המגרש החדש מצטרף למגרש הסינטטי המקורה הקיים של המכללה לכדורגל בבית ספר הרעות אך יהיה גדול יותר!

במהלך החודשים האחרונים שופץ המגרש, הותקנה תאורה חדשה, הותקנו שערים חדשים ומיוחדים וכן נבנה שער כניסה צדדי חדש עם שביל מיוחד שנבנה במטרה להיכנס ישירות למגרש. המגרש החדש יהיה מצולם במצלמות אבטחה חדשות 24 שעות ביממה. אין ספק שזו קפיצת מדרגה ענקית לילדי המכללה לכדורגל, והכול לטובת הילדים כדי לתת להם את הכלים הטובים ביותר להצליח! כמובן שהמגרש מקורה והדבר יאפשר להתאמן גם בימי גשם ושמש ולא יהיו ביטולי אימונים בגשמים! המגרש החדש ישמש את כל ילדי המכללה לכדורגל שישחקו את משחקי הליגות הפנימיות גם במגרש החדש והמפואר. במכללה לכדורגל מתכוונים לפתוח קבוצות חדשות בכל הגילאים על מנת לתת מענה למספר הרב של הילדים שרוצים להצטרף ולהוריד עומס מהקבוצות הקיימות. בהמשך ישודרג גם הציוד של המאמנים כפי שנעשה במגרש ברעות. במכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה קוראים לכל ילדי כרמיאל להגיע ולהצטרף להצלחה האמיתית הגדולה בצפון!

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: אין ספק שזה מן הגשמת חלום. רבות דובר על המגרש הסינטטי של המכללה לכדורגל בבית ספר הרעות שנחשב מפואר ומהטובים בארץ והנה עכשיו אנחנו נהנה ממגרש דשא חדש בסטנדרטים הכי גבוהים שיש. אני מודה לעמותת פרחי כרמיאל שהחליטה לעשות את הצעד הזה ולעריית כרמיאל על העזרה. אין ספק שזה ישדרג  מאוד את המכללה לכדורגל ואנחנו עם הפנים קדימה, מגרש חדש ורוח חדשה נושבת במכללה. השבוע דיברתי עם מכבי חיפה שהביעו שביעות רצון גדולה מאוד מהמתקן החדש שקם. אנחנו נמשיך לגדל דורות של שחקנים החל מגיל 4 ועד כיתה ח לספק כישרונות למכבי חיפה ולשלב את הבוגרים שלנו בקבוצת הליגה שקמה ובנויה רק מילדי המכללה לכדורגל שגדלו בה.

תמונות מתוך תחילת האימונים של קבוצות הגן של המכללה ספטמבר 2012

האימונים מתקיימים בימי שישי במגרש הדשא הסינטטי המקורה (חשוב מאוד לשמור על הילדים הקטנים משמש או גשם) בבית ספר הרעות ברמת רבין.האימונים מתקיימים בימי שישי
גילאי 5 בין השעות  12:30-13:30
גילאי 4 בין השעות  13:30-14:30בצוות האימון יש את המאמן הבכיר מיכאל אסייג בתוספת 2 עוזרי מאמנים!
עבודה על קורדינציה, מוטוריקה, עבודת צוות, משמעת, משחק קבוצתי, שיפור הביטחון העצמי! התנהגות והתייחסות ואהבה למשחק הכדורגל  הספורט הפופולארי בעולם!
כל ילד שנרשם מקבל את התלבושות של מכבי חיפה של חברת נייקי (חולצה מכנס וגרביים) תיק וכדור! במהלך השנה יצאו כל הילדים עם ההורים ל- 4-5 משחקים של מכבי חיפה בליגת העל ויכנסו בחינם!
אפשר להגיע לאימון נסיון ללא התחייבות!