מכבי חיפה

מכבי חיפה

אתר מכבי חיפה

מאמני המכללה לכדורגל כרמיאל השתתפו בהשתלמות מאמנים יסודית במכבי חיפה! ינואר 2020

מאמני המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה השתתפו בהשתלמות מאמנים במכבי חיפה ובין היתר עברו על תוכנית העבודה השנתית של מכבי חיפה, תוכנית אימונים שנתית שלפיה עובדים במכללה לכדורגל כרמיאל. ההשתלמות התקיימה במגרש האימונים של מכבי חיפה בקצף.
את ההשתלמות שאירגנה מכבי חיפה העבירו בכירי מאמני וצוות מחלקת הנוער של המועדון הירוק. ההשתלמות הייתה מצוינת ומאמני המכללה לכדורגל קיבלו עוד כלים כדי לתת לילדי המכללה לכדורגל את הכלים הכי טובים להתקדם ולהצליח. חשוב לציין שבמכללה לכדורגל עובדים על פי תוכנית שנתית מפורטת שמכבי חיפה העבירה לכל מאמן לפי חודשים ושבועות בשנה. במכללה לכדורגל הילדים מקבלים את הכלים הטובים ביותר להתקדם ולהצליח כל אחד בקצב שלו.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "כל הכבוד למכבי חיפה שמעשירה את המאמנים שלנו בידע מהטובים ביותר. אין ספק שתוכנית העבודה של מכבי חיפה שקיבל כל מאמן בשנתיים האחרונות ולפיה עובדים במכללה לכדורגל, שמה את המכללה לכדורגל בשורה אחת עם המועדונים הבכירים בארץ ואת התוצאות אנחנו נראה כל הזמן. ההשתלמות הייתה מגוונת ומועילה והמאמנים קיבלו הרבה חומר וידע לשפר ולהשתפר. שמח שכל צוות המאמנים המצויין שלנו נכח ונהנה מהיום המועיל הזה".

בקרוב ייסעו ילדי המכללה לכדורגל למשחק נוסף של מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר

כל ילדי המכללה לכדורגל ייסעו בקרוב שוב למשחק נוסף של מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר או נגד הפועל תל אביב או נגד חדרה. ילדי המכללה ייסעו בפעם השנייה השנה וכמובן יהיו אורחיה של מכבי חיפה ויכנסו חינם.

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה בניצחונה על בני יהודה בסמי עופר דצמבר 2019

ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק הניצחון על בני יהודה. הילדים עם ההורים ישבו במקום מצוין באצטדיון הכי מפואר בארץ סמי עופר וכל זאת רק כחצי שעה מכרמיאל. למרות מזג האוויר הקר הייתה היענות גדולה למשחק והילדים עברו חוויה מצויינת. בקרוב יצאו ילדי המכללה לכדורגל לעוד משחקים של מכבי חיפה. כמובן שילדי המכללה לכדורגל נכנסים חינם למשחקים.

במקביל התחילו הליגות הפנימיות של המכללה לכדורגל וכן פרוייקט מצויינות  בשיתוף מכבי חיפה.

לפרטים נוספים חפשו את המכללה לכדורגל בפייסבוק

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול מכבי פתח תקווה בסמי עופר ינואר 2018

במזג אוויר אידיאלי ונוכחות מרשימה של הורים וילדים, יצאו שוב ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה לחוויה אדירה באיצטדיון סמי עופר המפואר, רק חצי שעה מכרמיאל. ילדי המכללה לכדורגל הגיעו מצוידים בדגלים וצעיפים ונהנו ממשחק מצויין למרות תוצאת התיקו בסיום. זו הפעם השנייה שילדי המכללה לכדורגל מתארחים במשחק של מכבי חיפה ובמהלך השנה צפויות נסיעות נוספות. איזה כייף במכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה שחלק מהפעילויות הרבות שיש לילדים הן נסיעות למשחקים של מכבי חיפה עם הסעה מאורגנת וכניסה בחינם שמוסיפות לחוויות הרבות שיש במכללה לכדורגל.

פגישת עבודה מוצלחת מאוד בין מכבי חיפה המנכ"ל אסף בן דב ומנהל מחלקת הנוער יניב כהן למכללה לכדורגל, ינואר 2018

פגישת עבודה מאוד מוצלחת בין אנשי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה לבין בכירים במכבי חיפה, התקיימה בינואר 2018 במתחם האימונים של הירוקים. בפגישה נכחו מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, מנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה, יניב כהן, ומטעם המכללה לכדורגל של עמותת פרחי כרמיאל, מנכ"ל העמותה, פרדי לסרי,  גזבר העמותה, רונן הולצר, ומנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג.

בפגישה נאמרו דברים מאוד מאוד חמים על התנהלות המכללה לכדורגל ופעילותה. מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג סקר את כל פעילות המכללה לכדורגל כרמיאל, ופרדי לסרי מנכ"ל העמותה ורונן הולצר דיברו על פעילויות עמותת פרחי כרמיאל מעבר לכדורגל.

במפגש שהיה מאוד מוצלח ובאווירה מצוינת דנו בתוכניות עתידיות למכללה לכדורגל והמון הפתעות שצפויות.

כמו כן אבי גיסברג נפגש עם אלון חרזי האגדי שמשמש כיום כמנהל מקצועי בנוער, וגוסטבו בוקולי עוזר מאמן קבוצת הנוער. בשיחה סיכמו שאלון חרזי יגיע לכרמיאל לפרויקט המצוינות של המכללה לכדורגל בשיתוף מכבי חיפה.

חוויה ענקית לילדי המכללה לכדורגל שהיו אורחיה של מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר במשחק מול קרית שמונה אוקטובר 2016

חוויה אדירה לילדי המכללה לכדורגל שכבר היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק הצמרת המסקרן מול קריית שמונה במסגרת ליגת העל. למרות התיקו הילדים וההורים נהנו מחוויה אדירה באחד מהאצטדיונים היפים באירופה וכל זה רק חצי שעה מכרמיאל!

למרות ההתרעה הקצרה כ- 200 ילדי המכללה לכדורגל (מתוך כ- 400) והורים הצטרפו למשחק אליו יצאו הסעות מכרמיאל. במהלך השנה יצאו ילדי המכללה לכדורגל ל- 4-5 משחקים של מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר. אין ספק שזה ערך מוסף לילדים הצעירים לצפות ובחינם במשחקים בליגת העל באצטדיון המפואר בארץ חוויה ענקית לילדים ולהורים!

ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל היו אורחיה של מכבי חיפה בסמי עופר במשחק מול כפ"ס דצמבר 2015

שוב חוויה אדירה לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה וההורים. בפעם השנייה העונה (ולא האחרונה) התארחו ילדי המכללה לכדורגל באצטדיון סמי עופר המפואר (רק 35 דקות מכרמיאל) במשחק הליגה של מכבי חיפה מול כפר סבא. למרות תוצאת התיקו הילדים לא הפסיקו לעודד ונהנו מחוויה אדירה! כמובן שהילדים וההורים היו אורחיה של מכבי חיפה ונכנסו חינם!

כרמיאל על המפה  ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל כבשו את איצטדיון סמי עופר המפואר נובמבר 2014

כ- 200 מילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה בניצחון החשוב על הפועל עכו. זוהי הקבוצה הכי גדולה שמכבי חיפה אירחה והיה תענוג לראות את ילדי כרמיאל נהנים מחוויה אדירה של משחק באחד האיצטדיונים המפוארים באירופה.
ילדי המכללה לכדורגל נכנסו בחינם למשחק   בקרוב יצאו ילדי המכללה לכדורגל לעוד משחקים.

ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה! מאי 2014 

במכללה לכדורגל לא מפסיקים להפתיע ולהפעיל את הילדים. 2 קבוצות הטרום ליגה של המכללה לכדורגל רק חזרו מברצלונה מטורניר בינלאומי וכבר היו אורחיה של מכבי חיפה באימון. ילדי המכללה לכדורגל נפגשו עם השחקנים, דיברו איתם, הצטלמו איתם, צפו באימון מלא מתוך המגרש ונערך להם סיור מיוחד בתוך המועדון.

קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל כיתות ז-ח צפויה גם בשנה הבאה לצאת לטורניר ולשבוע חלומי בברצלונה ולצפות במשחק בליגה הספרדית. במכללה לכדורגל מכינים הפתעות לשנה הבאה. כמו כן יש ציפייה גדולה מאוד כי בשנה הבאה ילדי המכללה לכדורגל יתארחו באחד האיצטדיונים היפים באירופה, איצטדיון סמי עופר החדש שם יכנסו בחינם ל- 4 עד 5 משחקים של מכבי חיפה במהלך השנה. יש למה לחכות.

ילדי המכללה לכדורגל התארחו במשחק של מכבי חיפה מול בני סכנין באווירה מחשמלת ומילאו יציע שלם ביחד עם ההורים! אפריל 2014

ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל וההורים צפו בניצחון של מכבי חיפה על מכבי פתח תקווה בליגת העל, ינואר 2014

כ- 180 ילדים והורים מהמכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה (מתוך מעל 300 ילדים שיש במכללה לכדורגל שהוא בית הספר לכדורגל הגדול בעיר!) זכו שוב לחוויה אדירה. גם מזג האוויר שיחק לטובת ילדי המכללה לכדורגל, מזג אוויר נפלא ואביבי ושעת משחק נוחה מילאו את יציע 14 בקרית אליעזר (רואים מצויין). זו הפעם השנייה העונה שמכבי חיפה מארחת את ילדי המכללה לכדורגל השנה במשחק במסגרת ליגת העל מתוך 4-5 פעמים שילדי המכללה יתארחו במשחק במהלך השנה!  הילדים צפו במשחק מותח שבסופו ניצחה מכבי חיפה 1-0 משער של עידן ורד.

ילדי המכללה לכדורגל נהנו מאוד מהחוויה ולא הפסיקו לעודד. בקהל היה אפשר לראות לא רק אבות אלא גם הרבה אימהות שהצטרפו לילדיהם ונהנו מכל רגע והבטיחו לשוב במשחקים הבאים.

אבי גיבסרג מנהל המכללה לכדורגל: "איזה כייף לראות את ההורים והילדים נהנים מחוויה של צפייה ביחד במשחק ליגת העל. אני שמח שמזג האוויר המצוין תרם לאווירה. היום בעקבות כביש עוקף קריות, הנסיעה למגרש אורכת כחצי שעה ואין ספק שזה גם עוזר שהחוויה תהיה מושלמת ואם זה נגמר בניצחון של מכבי אז בכלל זה הופך את זה למושלם. שמח מאוד בשביל הילדים ושמח מאוד מההיענות העצומה. היינו קרוב ל- 200 איש מהמכללה לכדורגל כרמיאל  שנכנסו חינם ובכך אני מודה למועדון הכדורגל של מכבי חיפה על האירוח".

מכבי חיפה העבירה חולצות ייצוג מדהימות של נייקי לילדי הטרום ליגה לטיסה לברצלונה 

לא רק שני סטים של תלבושות משחק מכבי חיפה העבירה לילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל לטורניר בברצלונה, השבוע העבירה מכבי חיפה תלבושות ייצוג יפיפיות של חברת נייקי ליום של הטיסה ולטקס הפתיחה. אין ספק שלילדי המכללה לכדורגל תהיה הופעה מרשימה במהלך הטורניר. כמובן שחולצות הייצוג ישארו אצל הילדים גם אחרי הטורניר. בנוסף, על החולצות יתנוסס הלוגו של חברת התיווך מספר אחת בעיר, רימקס תגליות, בניהולו של נח איצקזון  שמדי שנה נותנים חסות לנסיעה לברצלונה ובמכללה לכדורגל מאוד מודים לו על תרומתו לקידום הספורט בעיר!

יוסי צרפתי המנהל המקצועי של מכבי חיפה הגיע לבחון ולעקוב אחרי ילדי המכללה לכדורגל ינואר 2014

המנהל המקצועי של מכבי חיפה לגילאים הצעירים, יוסי צרפתי ביקר, במכללה לכדורגל וצפה במצטיינים בכל גיל במשך 3 וחצי שעות. שחקני המכללה לכדורגל הרשימו אותו מאוד והוא יזמן כמה שחקנים להתרשמות במכבי חיפה. יוסי שיבח את צורת העבודה של המכללה לכדורגל ואת השחקנים הצעירים ודיבר על המשך שיתוף הפעולה הפורה בין מכבי חיפה למכללה לכדורגל. בקרוב יוזמנו נבחרות המכללה לכדורגל לטורנירים מול קבוצות מכבי חיפה במגרש של מכבי חיפה.

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק הפרידה מניר דבידוביץ בניצחון הענק על הפועל תל אביב! מאי 2013
ילדי המכללה לכדורגל היו שוב אורחיה של מכבי חיפה במשחק ליגת העל והפעם במשחק שהיה גם משחק הפרידה מהשוער האגדי של מכבי חיפה ניר דבידוביץ. ילדי המכללה לכדורגל מילאו כמעט יציע שלם ביחד עם הורים רבים שהגיעו וכמובן כולם נכנסו חינם כאורחיה של מכבי חיפה. הילדים וההורים נהנו מחוויה משפחתית אדירה ומשחק מצוין ורב תהפוכות שהסתיים בניצחון חיפאי 3-2. היה זה גם משחק פרידה מעוד אגדת כדורגל, ווליד באדיר, שלקח עם מכבי חיפה 4 אליפויות! חשוב לציין שבעקבות פתיחת כביש עוקף קריות, הנסיעה לקרית אליעזר, מגרשה של מכבי חיפה, לוקח רק 35 דקות! במכללה לכדורגל מחכים בקוצר רוח לשנה הבאה שבא יתארחו ילדי המכללה לכדורגל באצטדיון סמי עופר החדש, אחד האצטדיונים המפוארים באירופה!
ילדי המכללה היו אורחיה של מכבי חיפה בהצגה מול עירוני רמת השרון! פברואר 2013

איזו חוויה משפחתית אדירה לכ- 150 ילדי המכללה לכדורגל והוריהם הגיעו למשחק של מכבי חיפה מול עירוני רמת השרון (מתוך 350 ילדי המכללה). ילדים אבות וגם לא מעט אימהות מילאו את היציע בקרית אליעזר. המכללה לכדורגל הוציאה הסעות למשחק, האווירה הייתה מצוינת וכן מזג האוויר תרם לחוויה וכל זה רק חצי שעה מכרמיאל (בעקבות הכבישים החדשים). הילדים וההורים ראו הצגה של מכבי חיפה במשחק שהסתיים בניצחון של הירוקים 4-0. זו הפעם השלישית השנה שילדי המכללה לכדורגל מוזמנים למשחק של מכבי חיפה בליגת העל!  ולא בפעם האחרונה!