מכבי חיפה עונה 2002-2013

מספר שיא של כל הזמנים של ילדי המכללה שיצאו לחוויה אדירה במשחק של מכבי חיפה בליגת העל נובמבר 2012!

המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה שהוא אחד מבתי הספר לכדורגל הגדולים ביותר בצפון שמונה כ- 350 ילדים! יצאו כאורחיה של מכבי חיפה במשחק ליגת העל מול בני יהודה. קרוב ל- 250 הורים וילדים יצאו למשחק! מספר שיא בכל הזמנים! המכללה לכדורגל כרמיאל גדלה משנה לשנה ויש ביקוש עצום להצטרף אליה מכל האזור. הילדים יצאו למשחק שהתקיים באצטדיון קריית אליעזר במזג אוויר מצוין והייתה חוויה אדירה להורים ולילדים שכולם נכנסו כמובן בחינם! עם פתיחת כביש עוקף קריות הנסיעה לאצטדיון אורכת רק כחצי שעה, דבר שמוסיף לחוויה האדירה של צפייה במשחק בליגת העל, למרות תוצאת התיקו. הילדים נהנו ממשחק מותח למרות התוצאה המאכזבת. בקרוב צפויות הפתעות ענקיות במכללה לכדורגל. בנוסף לטיסתם של קבוצות הטרום ליגה לטורניר בברצלונה יחלו הליגות הפנימיות והמרתקות וכן המשחקים האזוריים יצאו לדרך! כמו כן כאמור צפויה עוד הפתעה ענקית שעליה נדווח בקרוב בעיתון!

ההרשמה למכללה לכדורגל החל גיל 4 (קבוצות הגן) ועד כיתה ח (טרום ליגה)

מצטייני המכללה לכדורגל עברו יום התרשמות במגרש של מכבי חיפה עם הצוות המקצועי של מכבי חיפה יולי 2012!

מצטייני המכללה לכדורגל בשנתונים הגדולים 98,99,2000 היו ביום התרשמות מול כל צוות האימון של מחלקת הנוער של מכבי חיפה והותירו רושם מצוין. ילדי המכללה לכדורגל הציגו יכולת מצוינת וזכו לשבחים. כמו כן כמה מילדי המכללה לכדורגל נמצאים במעקב של מכבי חיפה וידוע שכבר אחד השחקנים יעבור השנה לשחק בשורות החיפאים!

ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה באימון הקבוצה! מאי 2012

במכללה לכדורגל לא מפסיקים להפתיע. לילדי הטרום ליגה, שרק חזרו מטורניר בברצלונה בשבוע שעבר, חיכה שבוע חוויתי שלא ישכחו עוד הרבה זמן. זה התחיל בנסיעה למשחק של מכבי חיפה מול מכבי תל אביב, נמשך באירוח באימון של מכבי חיפה למחרת והמשיך בנסיעה לגמר גביע המדינה בכדורגל בין מכבי חיפה לבין הפועל תל אביב. איזה שבוע מדהים!

במהלך הביקור באימון נפגשו ילדי הטרום ליגה, שהיו הקבוצה היחידה שהוזמנה לאימון, עם השחקנים, שהו במחיצתם שעתיים, הצטלמו, קיבלו חתימות ובעיקר שוחחו רבות עם הכוכבים האהובים עליהם ועם צוות האימון.

במהלך הביקור היה גם מפגש נוסטלגי בין אריק בנאדו, עוזר המאמן, וגיורא אנטמן, מאמן השוערים הטרי של הנבחרת, לבין אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל, ששיחק בעבר עם שניהם. עם אריק בנאדו גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה וביחד זכו באליפות בנערים ובדאבל בנוער ועם גיורא אנטמן איתו שיחק בעכו בשנות ה- 90.

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה בניצחון החשוב על מכבי תל אביב! מאי 2012

איזה כייף לילדי המכללה שהיו אורחיה של מכבי חיפה בפעם הרביעית השנה ובנוסף יהיו אורחיה בפעם החמישית בגמר גביע המדינה בכדורגל מול הפועל תל אביב!
שני אוטובוסים מלאים ועוד עשרות, שחיכו בקרית אליעזר, נהנו ממשחק כדורגל מצוין שבו ניצחה מכבי חיפה את מכבי ת"א בתוצאה 2-1. זה היה משחק מצוין וקצבי ומזג האוויר הנפלא הוסיף לאווירה המצוינת. ילדי המכללה לכדורגל היו השנה במשחקים של מכבי חיפה מול  בני יהודה, מכבי פתח תקווה, מכבי נתניה, מכבי תל אביב וכמובן יהיו גם בגמר גביע המדינה מול הפועל תל אביב! כל ילדי המכללה לכדורגל וההורים נכנסו בחינם לכל המשחקים וכך יהיה גם בגמר הגביע ב- 15/5 יום שלישי!
ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה בניצחון ענק על מכבי פתח תקווה4-1! פברואר 2012
קרוב ל- 150 ילדי המכללה לכדורגל (כשליש מילדי המכללה) והוריהם יצאו למשחק, ראו הצגה של מכבי חיפה בניצחון הליגה על מכבי פתח תקווה 4-1  וזכו בחוויה גדולה. ילדי המכללה לכדורגל וההורים נכנסו בחינם וישבו ביציע מצוין (יציע 13) במזג אוויר יוצא מן הכלל. זו הפעם השלישית השנה שילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה. ילדי המכללה לכדורגל יצאו לעוד שני משחקים של מכבי חיפה באביב וכמובן יהנו מכניסה חינם. ראוי לציין שתשתית הכבישים החדשה מקלה על הנסיעה ותוך 35 דקות בלבד ילדי המכללה לכדורגל מגיעים למשחק.
אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "אני מודה בראש ובראשונה למועדון הכדורגל של מכבי חיפה וליעקב שחר על שיתוף הפעולה ההדוק  ועל האירוח במשחקים. זו חוויה בלתי רגילה להורים ולילדים להתארח במשחקים של ליגת העל ולהשתייך למועדון הכדורגל מספר אחד בארץ. ילדי המכללה לכדורגל וההורים מתארחים בכל שנה ב- 5 משחקים בחינם וסופגים מהאווירה המצוינת שמכניסה התלהבות ומוטיבציה גם באימונים, ועוד יותר שמח שבמשחקים בהם התארחנו השנה מכבי חיפה ניצחה".

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול מכבי נתניה במסגרת ליגת העל דצמבר 2011
ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק הניצחון מול מכבי נתניה. ילדי המכללה לכדורגל והוריהם מילאו יציע וצפו בניצחון של מכבי חיפה בתוצאה 2-1. במכללה לכדורגל הביעו שביעות רצון גדולה מהכמות הגדולה של הילדים שיצאו למשחק למרות השעה המאוחרת ואכן הייתה חוויה משפחתית  מצוינת במזג אוויר מצוין וגם נהנו מניצחון של הירוקים! במהלך השנה ייצאו ילדי המכללה לכדורגל ל- 4 עד 5 משחקים של מכבי חיפה בליגת העל ויכנסו למשחק בחינם.

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול בני יהודה במסגרת ליגת העל נובמבר 2011
במזג אוויר נפלא יצאו קרוב ל- 200 ילדי המכללה לכדורגל (היענות ענקית של כשליש מילדי המכללה) והוריהם למשחקה של מכבי חיפה במסגרת ליגת העל מול בני יהודה וכמובן נכנסו ללא תשלום. האווירה הייתה מצוינת, ולמרות תוצאת התיקו, ההורים והילדים נהנו מחוויית כדורגל משפחתית באווירה טובה וחזרו מלאי התלהבות כאשר לחלקם זו הייתה הפעם הראשונה במשחק בליגת העל.

במהלך השנה ייצאו הילדים לעוד 3 עד 4 משחקים של מכבי חיפה בליגת העל ויכנסו למשחקים של אלופת המדינה ללא תשלום! וכל זאת רק 40 דקות נסיעה מכרמיאל. במכללה לכדורגל הביעו סיפוק רב מכמות הילדים שיצאה למשחק למרות השעה המעט מאוחרת!

מצטייני המכללה לכדורגל עברו יום התרשמות ומבחנים במגרש של מכבי חיפה עם הצוות המקצועי של מכבי חיפה!
ילדי המכללה לכדורגל הרשימו וחלקם יחל להתאמן בקבוצות הליגה של אלופת המדינ
ה!
מכבי חיפה ערכה יום התרשמות ומבחנים מיוחד רק לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל! כ- 50 מצטייני המכללה לכדורגל החל מכיתה ד ועד כיתה ח הוזמנו ע"י מכבי חיפה לאחר מעקב צמוד של מגלה הכישרונות של מכבי חיפה במהלך השנה. מגרש האימונים של מכבי חיפה נסגר רק לילדי המכללה לכדורגל והילדים עברו אימון יכולת אישית תחת עיניהם הבוחנות של המנהל המקצועי של מכבי חיפה, שמוליק חנין, ומאמני מחלקת הנוער וגם המנהל המקצועי של מכבי חיפה בנהלל, אורי גרופר. את האימון העבירו המנהל המקצועי של מכבי חיפה, שמוליק חנין, ביחד עם מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, שנתן  לשמוליק חנין סקירה על כל ילד שהגיע וביחד עם מאמני המכללה לכדורגל, אחמד קאסם ושלום ליאב. ילדי המכללה לכדורגל הרשימו מאוד ומספר שחקנים שהרשימו מעל כולם ימשיכו להתאמן ביחד עם הקבוצות התחרותיות בתחילת חודש אוגוסט! עוד כ- 3 שחקנים בגיל הגדול יותר הרשימו את המנהל המקצועי של נהלל ויחלו להתאמן במכבי חיפה נהלל!
שמוליק חנין שיבח את העבודה שנעשית במכללה לכדורגל ודיבר על התאום הנפלא שקיים במהלך כל השנה. הוא אמר לילדים שהם נמצאים במקום מצוין ומסודר ברמה גבוהה מאוד בהתייחסו למכללה לכדורגל וגם מי שלא הצליח השנה במבחנים יקבל עוד הזדמנויות להרשים בעתיד ושגם מי שלא עובר השנה למכבי חיפה נמצא במקום מצוין. חנין הוסיף שבמכבי חיפה סומכים על מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג ב- 100% ומקבלים את דעתו  ואם ילד יראה התקדמות במהלך השנה אז הם יזמנו אותו בהמלצתו של אבי גיסברג. הילדים ערכו אימון של שעה וחצי במגרש הסינטטי המעולה של מכבי חיפה ב"קצף"  כשבצד המתינה קבוצת הנוער של מכבי חיפה שהחלה בדיוק את אימוניה ועלתה למגרש לאחר שילדי המכללה לכדורגל סיימו את האימון!

ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה באימון ונפגשו עם השחקנים! מאי 2011
כ- 40 ילדי הטרום ליגה משתי קבוצות הטרום ליגה של המכללה לכדורגל (חלקם לא יצאו מפני שהיו בטיול שנתי) היו אורחיה של מכבי חיפה באימון ונפגשו עם השחקנים, שוחחו איתם והצטלמו איתם וכן עם הצוות המקצועי. שחקני מכבי חיפה התעניינו בנעשה במכללה לכדורגל ובירכו את ילדי הטרום ליגה על ההישגים שלהם בליגה האזורית. גם מאמן הקבוצה, אלישע לוי, התעניין בצורת העבודה במכללה לכדורגל ושיבח את הילדים על ההישגים שלהם במהלך השנה. הסקאוט הראשי  של מכבי חיפה, אלון חרזי, שנמצא בקשר עם אנשי המכללה לכדורגל, הבטיח להגיע ולהיות נוכח בחלק מאימוני המכללה לכדורגל. ילדי המכללה לכדורגל איחלו בהצלחה לשחקני מכבי חיפה ונשארו לצפות באימון שהתקיים לאחר המפגש. מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, שגדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה וזכה איתה בדאבל היסטורי, פגש חבר קרוב, אריק בנאדו בלם מכבי חיפה, ששיחקו ביחד והיו שותפים לאליפויות וגביעים בקבוצות הנוער והנערים של מכבי חיפה! אתר הספורט המוביל במדינה one התעניין מאוד במכללה לכדורגל והביע עניין להגיע לכרמיאל עם צוות על מנת לבצע כתבה על המכללה לכדורגל!

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול הפועל קרית שמונה במסגרת ליגת העל אפריל 2011
קרוב ל- 200!!! הורים וילדים של המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק הליגה מול קרית שמונה! במכללה לכדורגל הביעו שביעות רצון שכשליש מכל ילדי המכללה לכדורגל יצאו למשחק למרות השעה המאוחרת ונהנו ממשחק מצוין שבו ניצחה מכבי חיפה 3-2!
זהו המשחק הרביעי שילדי המכללה לכדורגל נוסעים אליו ונכנסים בחינם. במהלך השנה יצאו ילדי המכללה לכדורגל לחמישה משחקים של מכבי חיפה שהכניסה לילדים ולהורים היא בחינם. אכן חוויה אדירה למשפחה!

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול הפועל פתח תקווה במסגרת ליגת העל פברואר 2011
ילדים והורים מהמכללה יצאו למשחק למרות שהיה צפוי גשם. למרבה השמחה בזמן המשחק לא ירד גשם והיה מזג אוויר מצוין!
כל הילדים וההורים נכנסו בחינם למשחק. המשחק היה קצבי עם המון מצבים והילדים וההורים צפו ונהנו מחוויה משותפת ואווירה מצוינת, וניצחון של מכבי חיפה. במהלך השנה ייצאו ילדי המכללה לכדורגל ל- 5 משחקים בליגת העל!

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול הפועל באר שבע במסגרת ליגת העל ינואר 2011
כ- 100 ילדים והורים יצאו למשחק למרות שהיה צפוי גשם. למרבה השמחה בזמן המשחק לא ירד גשם והיה מזג אוויר מצוין!
כל הילדים וההורים נכנסו בחינם למשחק וצפו במשחק מצוין. היה משחק קצבי עם המון מצבים והילדים וההורים צפו ונהנו מחוויה משותפת ואווירה מצוינת, למרות שנגמר תיקו.
במהלך השנה ייצאו ילדי המכללה לכדורגל ל- 5 משחקים בליגת העל!

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול מ.ס אשדוד במסגרת ליגת העל אוקטובר 2010
י
לדי המכללה לכדורגל יצאו (ונכנסו חינם) למשחק הליגה של מכבי חיפה מול מ.ס אשדוד.
ילדי המכללה לכדורגל ייצאו במהלך השנה ל- 4 עד 5 משחקים בליגת העל ויכנסו בחינם

נבחרות המכללה לכדורגל עברו יום אימונים במגרש של מכבי חיפה עם מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה מאי 2010
נבחרות ילדי המכללה לכדורגל מכיתה ד' ועד כיתה ח' עברו יום אימונים והתרשמות במגרשה של מכבי חיפה. את האימון העבירו מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה בשיתוף מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, שגדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה ואף זכה איתה בדאבל, מוטי מרדכי, מאמן במכללה לכדורגל, ומנהלה המקצועי של מכבי חיפה שמוליק חנין. מטרת האימון להתרשם מרמת ילדי המכללה לכדורגל והעבודה שנעשית שם ומעקב אחר התקדמותם של הילדים. ילדי המכללה לכדורגל הפגינו רמה טובה מאוד וזכו לשבחים ממאמני מחלקת הנוער של הירוקים וממנהלה המקצועי וגם מיניב כהן מנהל מחלקת הנוער שנכח באימונים. האימונים התקיימו במשך יומיים לפי חלוקה לגילאים. האימונים נערכו במתקן המפואר של מכבי חיפה ב"קצף", שביציאה הדרומית מחיפה, המשמש את מחלקת הנוער של מכבי חיפה. הילדים הרגישו בבית מפני שהמגרש שעליו הם שיחקו הוא מגרש דשא סינטטי מהטובים בעולם בדיוק כמו שיש לילדי המכללה לכדורגל. אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל: "היו יומיים יוצאים מן הכלל, מצטייני המכללה לכדורגל התאמנו ביחד עם מצטייני בית הספר לכדורגל של מכבי חיפה בחיפה ולא נפלו מהם. זכינו ביומיים האלה להמון שבחים ממנהלי מכבי חיפה ומאמניה. לי תמיד כייף לחזור למכבי חיפה אחרי ששיחקתי שם 6 שנים וזכיתי באליפויות ובדאבל בנוער. אני מכיר שם את כולם, יש לי המון חברים שם שאני עדיין בקשר טוב איתם ואני מרגיש שם בבית. תמיד כייף לי לחזור לשם וכמו בכל מפגש כזה, דיברתי ארוכות עם אשר אלמני שהוא אגדת כדורגל בפני עצמו והיה מאמן שלי בנוער כשזכינו בדאבל, וגם עם מאמן הנוער איתי מרדכי ששיחקנו ביחד בבוגרים. אני מאוד מרוצה מהקשר הטוב והחשוב שלנו עם המועדון הכי מפואר בארץ".

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה בתחילת הפלייאוף העליון במשחק החשוב מול מ.ס אשדוד
למרות שהמשחק החל בשעה מאוחרת, 21:00, אוטובוס מלא של ילדי המכללה לכדורגל ועוד שחקנים, שהגיעו ישירות למגרש עם המשפחות, התארחו במשחק החשוב של מכבי חיפה בפלייאוף העליון של ליגת העל. ילדי המכללה לכדורגל נכנסו ביחד עם ההורים בחינם למשחק בפעם החמישית השנה!!! וצפו בהצגה של מכבי חיפה שניצחה 3-1.
מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג: "אני מאוד שמח שלמרות השעה המאוחרת הגיעו למשחק כל כך הרבה ילדים והורים. משמח אותי לראות משפחות שלמות שמגיעות למשחק והופכים את זה לחוויה משפחתית מהנה. בהזדמנות הזו אני רוצה להודות למכבי חיפה על שיתוף הפעולה המצוין, שכן זהו המשחק ה- 5 שילדי המכללה לכדורגל יוצאים במסגרת ליגת העל ועוד משחק במסגרת ליגת האלופות  שזו חוויה שאין כמותה לילדים הצעירים והכל בחינם! אני מאוד שמח שמכבי חיפה והמכללה לכדורגל מאפשרת לילדי כרמיאל ליהנות ממשחקים בליגת העל בחינם שכן הרבה מאוד מהילדים לא היו חווים את החוויה הזו לולא מכבי חיפה והמכללה לכדורגל. אני מבטיח שנמשיך לעשות זאת מדי שנה לא רק שעלות החוג היא מהנמוכים בארץ הילדים מקבלים בונוס של 5 משחקים בליגת העל בחינם פשוט כייף גדול ותמורה מלאה".

במכללה לכדורגל כרמיאל חגגו פורים עם מכבי חיפה במשחק הליגה מול אשדוד פברואר 2010
למרות מזג האוויר הסוער יצא אוטובוס מלא בילדים והורים מהמכללה לכדורגל בפעם הרביעית למשחק במסגרת ליגת העל (נוסף על משחק בליגת האלופות) ונכנסו גם ההורים וגם הילדים ללא תשלום. ילדי המכללה לכדורגל יצאו מוקדם למשחק וקיבלו את שחקני מכבי חיפה לפני תחילת המשחק בכניסה לחדר ההלבשה ואיחלו לשחקנים בהצלחה. במשחק עצמו שהיה בשליטה מוחלטת של מכבי חיפה, ראו ילדי המכללה לכדורגל את שער הניצחון רק בדקה ה- 88 אבל אין מתוק כמו ניצחון בדקות האחרונות. במכללה לכדורגל ייצאו שוב ובקרוב למשחק נוסף במסגרת ליגת העל.

אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל: "התלבטנו קשות אם להוציא את הילדים למשחק במזג האוויר הסוער שהיה ביום המשחק ובסוף החלטנו להוציא את הילדים למשחק לאחר בירור לעומק של מזג האוויר בשעות הערב שחזו שתהיה הפוגה. אני שמח שלקחנו החלטה נכונה כי במהלך המשחק לא ירד גשם ואני שמח שלמרות מזג האוויר הסוער אוטובוס מלא של ילדי המכללה לכדורגל יצא למשחק וצפה שוב בניצחון חיפאי. החוויה שילדי המכללה לכדורגל מקבלים בכל שנה של צפייה ביחד עם הוריהם ב- 5 משחקים בליגת העל ובחינם שזה כמעט שווה ערך לעלות החוג שלנו שהוא מהזולים בארץ בנוסף לכל הדברים שילדי המכללה לכדורגל מקבלים שזה לא קיים בשום מקום בארץ. אין ספק שהתמורה היא יותר ממלאה ואנחנו נמשיך לעשות הכול כדי לשמור על הדרך המיוחדת שלנו והעניק לילדים האלו הכול ולהמשיך ולהצדיק את השם המצוין שיצא למכללה לכדורגל בכל הצפון".

ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל צפו בהצגה של האלופה מול הפועל באר שבע 

למרות מזג האוויר הקריר מילאו עשרות ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה והוריהם את אחד מיציע קריית אליעזר וצפו בהצגת כדורגל של האלופה מכבי חיפה ובניצחון 1-4 על הפועל באר שבע. אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "למרות מזג אוויר סוער שהיה השבוע אני שמח שביום המשחק לא ירדו גשמים וילדי המכללה לכדורגל צפו ביחד עם הוריהם בהצגת כדורגל ומילאו יציע באצטדיון. היה משחק נהדר שאני בטוח שהילדים נהנו מהחוויה, ואין ספק  שהנסיעות למשחקים הפכו לחוויה משפחתית כאשר גם אימהות ואפילו סבתות מצטרפות לשחקנים הצעירים למשחקים. כמובן שכולם נכנסים בחינם ועל כך אני מודה למועדון הכדורגל של מכבי חיפה על האירוח הנפלא. השנה כבר יצאנו ילדי המכללה לכדורגל לשני משחקי ליגת העל ועוד משחק בליגת האלופות ואנחנו נצא לעוד 2 משחקי ליגה לפחות. אין ספק שילדי המכללה לכדורגל מקבלים את הטוב ביותר ואנחנו נמשיך לעשות הכול כדי שהם ימשיכו להיות בית הספר לכדורגל המוביל בצפון ולייצג את העיר כרמיאל בכבוד בכל מקום שאליו יגיעו, כמו שבקרית אליעזר השם כרמיאל התנוסס בגאווה בשני שלטים ענקיים שהניפו ילדי המכללה לכדורגל ביציע. ילדי המכללה לכדורגל מקבלים את הטוב ביותר בעלות של 1300 ש"ח לשנה בלבד! כולל ציוד!!! (ילדי הגן 1000 ש"ח לשנה)  שזאת עוד נקודה שבה מתגאים במכללה לכדורגל".

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול בורדו במסגרת ליגת האלופות דצמבר 2009

כיתות ו', ז' ו- ח' של המכללה לכדורגל נסעו לאצטדיון רמת גן והיו אורחיה של מכבי חיפה
בחוויה אדירה של משחק בליגת האלופות בין מכבי חיפה לבורדו אלופת צרפת.
ילדי המכללה לכדורגל שהוזמנו ע"י מכבי חיפה נכנסו למשחק ללא תשלום.

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול אחי נצרת נובמבר 2009

ילדי המכללה לכדורגל מילאו יציע בקרית אליעזר ונהנו ממשחק מהנה בו ניצחה מכבי חיפה 4-1 את אחי נצרת במסגרת ליגת העל.
ילדי המכללה לכדורגל והוריהם לא הפסיקו לעודד ונהנו ממזג אוויר יפה וחוויה לכל המשפחה.

ילדי המכללה היו אורחיה של מכבי חיפה במוקדמות ליגת האלופות  באחד המשחקים הטובים שנראו בישראל!!!
מכבי חיפה הזמינה את מנהלי המכללה לכדורגל וילדי המכללה לצפות במשחק במסגרת מוקדמות הסיבוב השלישי של ליגת האלופות מול אקטובה מקזחסטן!  באחד המשחקים החשובים של מכבי חיפה בשנים האחרונות. 

למרות שילדי המכללה לכדורגל נמצאים כרגע בחופשה, החליטו במכללה לכדורגל לא לוותר על ההזמנות לראות משחק ברמה אירופאית והוציאו את קבוצת הטרום ליגה למשחק, והתברר שההחלטה הייתה מצוינת. ילדי המכללה לכדורגל ראו את אחד המשחקים האירופאים הטובים והמותחים שנראו אי פעם בארץ.  לאחר רבע שעה פיגרה חיפה 3-0 !!!  והקהל היה בהלם מוחלט אבל שחקני האלופה הראו אופי אדיר ועשו את המהפך הגדול ביותר בתולדות הכדורגל הישראלי באירופה וניצחו 4-3 ועלו לשלב הפלייאוף של ליגת האלופות. 
ילדי המכללה לכדורגל נהנו מהצגה אדירה ואווירה מצוינת שלא נראתה שנים במשחק בארץ!

במכללה לכדורגל בנוסף לכ-5 משחקים בליגת העל שאליהם יוצאים ילדי המכללה מדי שנה (כמובן שבהזמנת מכבי חיפה והכניסה לילדי המכללה והוריהם ללא תשלום), צפו ילדי המכללה גם במשחקים ברמה אירופאית ובין היתר ראו ילדי המכללה לכדורגל את מכבי חיפה מול דינמו קייב, צ'סקא מוסקבה וכמובן מול אוקטובה. במכללה לכדורגל מקווים מאוד שמכבי חיפה תעלה לליגת האלופות ואז ילדי המכללה לכדורגל יוכלו ליהנות אולי ממשחק מול ברצלונה, ריאל מדריד או מילאן! 

ההרשמה למכללה לכדורגל תתחיל בשבוע האחרון של אוגוסט במחיר הזול ביותר והשנה צפויה הפתעה ענקית במתנה לכל ילד שנרשם!! גם השנה תתקיים ליגה אזורית לנבחרות כיתות ד' עד ח' וכן הליגה הפנימית והמרתקת של המכללה לכדורגל בנוסף לתחרויות מדליות תעודות ועוד המון הפתעות. כל משחקי הליגה ורוב האימונים יתקיימו במגרש הדשא הסינטטי המקורה שנחשב לאחד ממשטחי הדשא הטובים בעולם. כל מגרשי המכללה לכדורגל מקורים ומגנים על הילדים מפני השמש וגשם. ההרשמה מגיל גן ועד כיתה ו' (מספר המקומות מוגבל). לקבוצת הטרום ליגה (כיתות ז'-ח') הייתה הרשמה מוקדמת והקבוצה מלאה לא נותרו מקומות!!! כמובן שגם השנה ייסעו ילדי המכללה לכדורגל בכל הגילאים ל- 3 עד 5 משחקים של מכבי חיפה בליגת העל ויכנסו בחינם ואולי אף למשחקים בליגה האירופית! לגבי ההרשמה נא לעקוב בזהר הצפון ובאתר.

קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל הייתה אורחת של האלופה שבדרך מכבי חיפה
ילדי המכללה לכדורגל שהוזמנו ע"י מכבי חיפה להתארח באימון הצטלמו עם הכוכבים שוחחו איתם וצפו באימון. אין ספק שזאת הייתה חוויה אדירה לילדים וזה הידק את הקשר בין המועדון הירוק ובין המכללה לכדורגל שתחת חסותו.

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול הפועל קרית-שמונה
במזג אוויר יוצא מן הכלל ואווירה של טיול יצאו ילדי המכללה לכדורגל למשחק ליגת העל (המשחק הרביעי השנה שילדי המכללה לכדורגל נכנסים אליו בחינם). ילדי כרמיאל והוריהם השתלטו על יציע גדול בקרית אליעזר שממנו רואים מצוין וצפו במשחק מרתק שהסתיים בניצחון של הירוקים מחיפה שהחזיר אותם לראש טבלת ליגת העל . ב- 10 למאי יתקיימו שני גמרי הליגה האזורית לכיתות ד וכיתות ה שאליהם העפילו 2 קבוצות המכללה לכדורגל. בנוסף לזאת הרגעים המכריעים באליפות המכללה לכדורגל נכנסים לשלבי סיום שבו יקבעו העולות לחצי הגמר. במכללה לכדורגל הכריזו על אליפות המעודדים, לאיזו קבוצת יהיה את הקהל הטוב ביותר שיעודד את הקבוצות בליגת האלופות של המכללה לכדורגל. קבוצה שתביא קהל הכי מקורי עם הכי הרבה אביזרי עידוד תזכה באליפות המעודדים. חברים ובני משפחה מוזמנים להתחיל להתכונן. כמו כן בחודש הקרוב תהיה הפתעה לקבוצת הטרום ליגה בנוסף לערב גיבוש במסעדה.

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול הפועל תל אביב
ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק הגומלין ברבע גמר גביע הטוטו מול הפועל תל אביב.
שני אוטובוסים מלאים עד אפס מקום ועוד כ- 20 הורים ראו משחק מצוין, הארכה ופנדלים ונהנו מחוויית כדורגל אדירה.

ילדי המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול הפועל קרית-שמונה

יום אימונים במכבי חיפה בלווי הצוות המקצועי של המועדון
ילדי פרויקט המחוננים של המכללה לכדורגל כיתות ו-ז הוזמנו ליום אימונים מרוכז שארגנו במחלקת הנוער של מכבי חיפה לילדי המכללה לכדורגל. ילדי המכללה לכדורגל ערכו משחקים במגרש הדשא הסינטטי החדש והמצוין שהוקם בחיפה במגרשי אבירן בקצף. ילדי המכללה לכדורגל שיחקו תחת עיניהם הבוחנות של מאמני ומנהלי מחלקת הנוער של מכבי חיפה, במטרה לעקוב אחרי כישרונות פוטנציאלים שימשיכו להיות במעקב על מנת להצטרף לקבוצות הליגה של חיפה.
יום האימונים הוא בנוסף לביקור קבוע של מגלה הכישרונות של מכבי חיפה שמלווה את ילדי המכללה לכדורגל במהלך כל השנה ומבקר באימוני פרויקט המחוננים של המכללה לכדורגל באופן קבוע ומעביר אימונים לילדי המכללה לכדורגל.
ב- 29 ליוני 2008 יתקיים טקס סוף השנה של המכללה לכדורגל אשר יערך בבית ספר הרעות  בהפקה גדולה ובהשתתפות אנשי מכבי חיפה. תוכנית הספורט של הערוץ ה-1 צילמו כתבה גדולה על המכללה לכדורגל שתשודר בקרוב בערוץ 1.  אין ספק שאלו דברים שמביאים כבוד רב לעיר כרמיאל.

ילדי המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק מול מכבי הרצליה

ילדי המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה היו אורחיה של מכבי חיפה במשחק הצמרת מול מכבי נתניה
כל ילדי המכללה לכדורגל יצאו בפעם השנייה העונה  (ולא האחרונה) למשחק ליגה של מכבי חיפה בקרית אליעזר.
ילדי המכללה לכדורגל יצאו בשבת למשחק הצמרת בין מכבי חיפה למכבי נתניה.
במהלך השנה יצאו ילדי המכללה לכדורגל שתחת חסותה של מכבי חיפה לעוד כ- 3 משחקים בליגת העל.
כמובן שהכניסה למשחקים לילדי המכללה היא ללא תשלום.
חוויה מדהימה לילדים שרואים את כוכבי מכבי חיפה במאבק על האליפות במשחק חשוב כל כך.

שחקני המכללה לכדורגל הוזמנו לאימוני מכבי חיפה
בעקבות ביקור מגלה הכישרונות של מכבי חיפה באימון נבחרת המכללה לכדורגל הוזמנו השבוע שני שחקני המכללה לכדורגל מיכה יופה ומתן אדרי להתחיל להתאמן בשורות מכבי חיפה. לאנשי המכללה לכדורגל נאמר שבשבועות הקרובים יוזמנו שחקנים נוספים להתאמן בשורות הירוקים. הדרך המיוחדת של המכללה לכדורגל ממשיכה לספק כישרונות לאחד המועדונים הטובים בארץ. שיטת העבודה במכללה לכדורגל שצוינה ע"י מנהלי מכבי חיפה מוכיחה את עצמה שוב ושוב. יש לציין שבמכללה לכדורגל הילדים מחולקים לקבוצות לפי שכבות גיל ובתוך כל קבוצה עובדים בצורה מיוחדת של חלוקה לרמות. היחס לכל ילד הוא אישי וההתקדמות של כל אחד לפי הרמה שלו. גם בליגה של המכללה לכדורגל שהפכה להצלחה ענקים ומספקת עניין רב החלוקה בקבוצות היא לפי רמות כדי שכל ילד יוכל ליהנות בצורה שווה .

יום מבחנים במכבי חיפה
ב- 17 לאפריל יצאו המצטיינים שבילדי המכללה לכדורגל ליום אימונים ומבחנים במגרש "קצף", מגרש האימונים של מכבי חיפה.
האימון הועבר ע"י צוות מאמני מכבי חיפה ותחת פיקוחו של שמוליק חנין, המנהל המקצועי של מכבי חיפה.
ילדי המכללה לכדורגל הרשימו מאוד את צוות מאמני האלופה ומעל 10 ילדים נרשמו בפנקסים ונלקחו מהם פרטים.
בקרוב יחלו ילדים אלו להתאמן בקבוצות הליגה של האלופה וכמה מהם יצטרפו לאלופה.
ילדי המכללה לכדורגל היו הבולטים ביום המבחנים וקיבלו תשבחות רבות מהצוות של האלופה.

תמונות מעונת 2006 -2007

תמונות של התלמידים במשחק של מכבי חיפה בקיץ 2002