מונדיאל כיתות ד'-ה' 2019/20

מונדיאל כיתות ד'-ה'

גביע האלופות גביע העולם ליגת האלופות
  • כל המשחקים יתקיימו במגרשי הדשא הסינטטיים בהרעות והאיריסים
  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים
  • ייתכנו שינויים בשמות הקבוצות
  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד
  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק
  • 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה ב- 4 המקומות הראשונים יעלו לחצי גמר אליפות המכללה לכדורגל
  • הטבלה היא זמנית ועדיין יתכנו שינויים
  • במקרה של מספר נקודות זהה מה שיקבע זה יחס השערים במשחק בין שתי הקבוצות
  • ילד שלא מגיע למשחק חייב ליידע את המאמן באימון שלפני המשחק

המונדיאל

מאמן

קבוצות

דגל

מוטי

הרעות 1 – אנגליה

אנגליה

יחיאל

הרעות 2 – ארגנטינה

ארגנטינה

יחיאל

הרעות 3 – גרמניה

 גרמניה

שרון

רקפת 1 – אורוגוואי

 דגל אורוגוואי

אבי

איריסים 1 – צרפת

צרפת

אבי

איריסים 2 – ברזיל

ברזיל

שרון

איריסים 3 – פורטוגל

פורטוגל
שרון איריסים 4 – איטליה  איטליה

 

מונדיאל – הטבלה
מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 רקפת 1 (אורוגוואי) 3 1 1
2 הרעות 3 (גרמניה) 3 1 1
3 איריסים 1 (צרפת) 3 1 1
4 איריסים 3 (פורטוגל) 3 1 1
5 הרעות 1 (אנגליה) 1
6 הרעות 2 (ארגנטינה) 1
7 איריסים 2 (ברזיל) 1
8 איריסים 4 (איטליה) 1

לוח משחקים

קבוצת קבוצה תאריך שעה מגרש

הערות

איריסים 1 איריסים 2 9/12 16:15 איריסים  
איריסים 3 איריסים 4 9/12 17:15 איריסים  
           
רקפת 1 הרעות 1 שלישי 10/12 16:00 ברעות  
הרעות 2 הרעות 3 חמישי 12/12 19:00 ברעות  
       
הרעות 3 הרעות 1 יום רביעי 15/1 18:15 ברעות להרעות 3 במקום האימון בחמישי
הרעות 2 רקפת 1 יום חמישי 16/1 19:15 ברעות  
     
איריסים 1 איריסים 3 יום שני 20/1 16:15 באיריסים  
איריסים 2 איריסים 4 יום שני 20/1 17:15 באיריסים  
     
איריסים 2 הרעות 1 יום שני 17/2 16:15 באיריסים  
איריסים 1 רקפת 1 יום שני 17/2 17:15 באיריסים  
איריסים 3 הרעות 2 יום שני 17/2 18:15 באיריסים  
איריסים 4 הרעות 3 יום שני 17/2 19:15 באיריסים  
       
איריסים 1 הרעות 1 יום שני 23/3 16:15 באיריסים במקום אימון לרעות
איריסים 2 רקפת 1 יום שני 23/3 17:00 באיריסים  
     
איריסים 3 הרעות 3 יום שני 23/3 18:00 באיריסים  
איריסים 4 הרעות 2 יום שני 23/3 19:00 באיריסים  
         
איריסים 2 איריסים 3 יום רביעי 20/5 16:15 באיריסים לאיריסים 1 אין אימון כי הם משחקים בחמישי
איריסים 4 הרעות 1 יום רביעי 20/5 18:15 ברעות  
         
איריסים 1 הרעות 2 חמישי 21/5 19:00 ברעות  
איריסים 2 הרעות 3 חמישי 21/5 19:45 ברעות  
איריסים 3 רקפת 1 שלישי 26/5 16:00 ברעות  
         
הרעות 1 הרעות 2 רביעי 27/5 18:15 ברעות במקום אימון ביום חמישי ליחיאל
רקפת 1 הרעות 3 רביעי 27/5 19:00 ברעות במקום אימון ביום חמישי ליחיאל
איריסים 4 רקפת 1 שלישי 2/6 15:15 ברעות  
איריסים 3 הרעות 1 שלישי 2/6 16:00 ברעות  
           
איריסים 1 איריסים 4 שני 8/6 16:15 באיריסים  
           
איריסים 1 הרעות 3 חמישי 11/6 19:00 ברעות  
איריסים 2 הרעות 2 חמישי 11/6 19:45 ברעות  
           
  • יתכנו שינויים בימים ו/או בשעות המשחקים במקרה של מזג אוויר סוער.
    השינויים יפורסמו בדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל.
  • כל ילד יודע את שם ומספר הקבוצה שלו. לפני כל משחק נשתדל לחלק פתקים.

איריסים (1) צרפת 4 – איריסים (2) ברזיל 3
לאיריסים 1: יהלי זגורי 2 ואור כהן 2
לאיריסים 2: עילאי נתן 3

איריסים (3) פורטוגל 4איריסים (4) איטליה 3
לאיריסים 3: עידן לבאן 3 וליאם דמתי
לאיריסים 4: יאיר מעטוק, דוד שיבס והילל אקו

רקפת 1 (אורוגאי) 6 – רעות 1 (אנגליה) 0
לרקפת 1 (אורוגאי): רואי כהן 2, ניתאי ראגואן 1, רביד אמראני 1, בילאל 1, בילאל 1

הרעות 2 6 – הרעות 3 9
להרעות 3: עידן 5, גיא טובה 2, מאור זיסו 1 ושוהם קיסוס 1
להרעות 2: כפיר טורנר 2, ירין זגורי 3 וארני טל 1