ליגת האלופות ד ו 2018-19

ליגת האלופות ומונדיאל כיתות ד'-ו'

גביע האלופות גביע העולם ליגת האלופות
  • כל המשחקים יתקיימו במגרשי הדשא הסינטטיים בהרעות והאיריסים
  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים
  • ייתכנו שינויים בשמות הקבוצות
  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד
  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק
  • 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה ב- 4 המקומות הראשונים יעלו לחצי גמר אליפות המכללה לכדורגל
  • הטבלה היא זמנית ועדיין יתכנו שינויים
  • במקרה של מספר נקודות זהה מה שיקבע זה יחס השערים במשחק בין שתי הקבוצות
  • ילד שלא מגיע למשחק חייב ליידע את המאמן באימון שלפני המשחק

מאמני הקבוצות

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

אבי איריסים 1 (צרפת)

אבי איריסים 2 (ברזיל)

מוטי הרעות 1 (אנגליה)

מוטי הרעות 2 (ארגנטינה)

מוטי כלנית 1 (פורטוגל)

שרון רקפת 1 (אורוגוואי)

ליגת האלופות כיתות ו

שרון איריסים 3 (אינטר)

שרון איריסים 4 (מילאן)

שרון רקפת 2 (ריאל מדריד)

מוטי הרעות 3 (ארסנל)

מוטי הרעות 4 (ברצלונה)

מוטי כלנית 2 (מנצ'סטר יונייטד)

קבוצות המונדיאל

קבוצות ליגת האלופות

הרעות 1 – אנגליה

אנגליה

הרעות 4 – ברצלונה

ברצלונה

הרעות 2 – ארגנטינה

ארגנטינה

איריסים 3 – אינטר

אינטר

כלנית 1 – פורטוגל

פורטוגל

הרעות 3 – ארסנל

ארסנל

רקפת 1 – אורוגוואי

 דגל אורוגוואי

כלנית 2 – מנצ'סטר יונייטד

מנצסטר

איריסים 1 – צרפת

צרפת רקפת 2 – ריאל מדריד ריאל

איריסים 2 – ברזיל

ברזיל איריסים 4 – מילאן מילאן

ליגת אלופות – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 איריסים 4 (מילאן) 3 1 1
2 רקפת 2 (ריאל מדריד) 3 1 1
3 הרעות 4 (ברצלונה) 3 1 1
4 כלנית 2 (מנצ'סטר יונייטד) 0 1
5 איריסים 3 (אינטר) 0 1
6 הרעות 3 (ארסנל) 0 1

מונדיאל – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 הרעות 1 (אנגליה) 3 1 1
2 איריסים 1 (צרפת) 3 1 1
3 כלנית 1 (פורטוגל) 3 1 1
4 הרעות 2 (ארגנטינה) 0 1
5 רקפת 1 (אורוגוואי) 0 1
6 איריסים 2 (ברזיל) 0 1

לוח משחקים

ליגה קבוצה קבוצה תאריך שעה מגרש הערות תוצאה
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת איריסים 2 ברזיל 17/12 שני 16:15 איריסים  4 – 3
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר איריסים 4 מילאן 17/12 שני 17:15 איריסים  3 – 7
מונדיאל ד-ה הרעות 1 אנגליה הרעות 2 ארגנטינה 17/12 שני 18:15 רעות  17 – 1
ליגת האלופות הרעות 3 ארסנל הרעות 4 ברצלונה 17/12 שני 19:15 רעות  5 – 9
מונדיאל ד-ה רקפת 1 אורוגוואי כלנית 1 פורטוגל 18/12 שלישי 15:00 רעות 3 – 5
ליגת האלופות רקפת 2 ריאל מדריד כלנית 2 יונייטד 18/12 שלישי 16:00 רעות  6 – 5
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת כלנית 1 פורטוגל 27/12 חמישי 16:00 איריסים
מונדיאל ד-ה איריסים 2 ברזיל רקפת 1 אורוגוואי 27/12 חמישי 17:00 איריסים
ליגת האלופות איריסים 4 מילאן כלנית 2 יונייטד 27/12 חמישי 18:00 איריסים
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר רקפת 2 ריאל מדריד 27/12 חמישי 19:00 איריסים
   
מונדיאל ד-ה הרעות 1 אנגליה רקפת 1 אורוגוואי 22/1 שלישי 15:00 רעות במקום רביעי רעות רקפת 2 ברביעי במקום שלישי
מונדיאל ד-ה הרעות 2 ארגנטינה כלנית 1 פורטוגל 22/1 שלישי 16:00 רעות במקום רביעי (לרעות להתקשר למי שלא היה באימון)
ליגת האלופות הרעות 3 ארסנל רקפת 2 ריאל מדריד 23/1 רביעי 18:15 רעות
ליגת האלופות הרעות 4 ברצלונה כלנית 2 יונייטד 23/1 רביעי 19:15 רעות
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת הרעות 1 אנגליה חמישי 7/3 16:00 איריסים
מונדיאל ד-ה איריסים 2 ברזיל הרעות 2 ארגנטינה חמישי 7/3 17:00 איריסים
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר הרעות 3 ארסנל חמישי 7/3 18:00 איריסים
ליגת האלופות איריסים 4 מילאן הרעות 4 ברצלונה חמישי 7/3 19:00 איריסים
מונדיאל ד-ה הרעות 1 אנגליה כלנית 1 פורטוגל חמישי 16/5 16:00 איריסים
מונדיאל ד-ה הרעות 2 ארגנטינה רקפת 1 אורוגוואי חמישי 16/5 17:00 איריסים
ליגת האלופות הרעות 3 ארסנל כלנית 2 יונייטד חמישי 16/5 18:00 איריסים
ליגת האלופות הרעות 4 ברצלונה רקפת 2 ריאל מדריד חמישי 16/5 19:00 איריסים
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת כלנית 1 פורטוגל חמישי 6/6 16:00 איריסים
מונדיאל ד-ה איריסים 2 ברזיל רקפת 1 אורוגוואי חמישי 6/6 17:00 איריסים
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר הרעות 4 ברצלונה חמישי 6/6 18:00 איריסים
ליגת האלופות איריסים 4 מילאן הרעות 3 ארסנל חמישי 6/6 19:00 איריסים
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת הרעות 2 ארגנטינה חמישי 13/6 16:00 איריסים
מונדיאל ד-ה איריסים 2 ברזיל הרעות 1 אנגליה חמישי 13/6 17:00 איריסים
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר כלנית 2 יונייטד חמישי 13/6 18:00 איריסים
ליגת האלופות איריסים 4 מילאן רקפת 2 ריאל מדריד חמישי 13/6 19:00
  • יתכנו שינויים בימים ו/או בשעות המשחקים במקרה של מזג אוויר סוער.
    השינויים יפורסמו בדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל.
  • כל ילד יודע את שם ומספר הקבוצה שלו. לפני כל משחק נשתדל לחלק פתקים.

מונדיאל המכללה לכדורגל

אנגליה 17 – ארגנטינה 1
לאנגליה: ירין מריע -4, אילעאי רחמים-4, נועם מינץ-8, עומר פולק-1
לארגנטינה: אושר פארס -1

אורוגוואי 3 פורטוגל 5
לאורוגוואי: בארי פנחסי -1, ניתאי תורג'מן -1, אבינועם סוויסה -1
לפורטוגל: דייף מוסם -4, כרמל דיסטנפלד 1

צרפת 4 – ברזיל 3
לצרפת: עילאי נתן 3 ויהל בכר
לברזיל: אוראל גבייהו 2 וליאב הרוש

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל

ארסנל 5ברצלונה 9
לארסנל: אילעאי רחמים-2, נועם מינץ-1, נועם איפרגן-1, אושר מריע-1
לברצלונה: איתן סופר-2, אליהו טויסג-1, רואד חשאן-1, ענאן אברהים-1, איליי אטיאס-3, איתן שחר-1

ריאל מדריד 6מ. יונייטד 5
לריאל מדריד: ירין בננו-1, עומר ערוידה -1, רן בנדרסקי -1, בארי פנחסי-1, אור שלום-1, ניתאי תורג'מן-1
למ. יונייטד: יקיר עקיבא-2, שי טובה-2, אלרועי איבי-1

מילאן 7 – אינטר 3
למילאן: ירין חנוכייב 4, עמית צרפתי 2 ודניאל פסח
לאינטר: איתי בוזגלו 2 ועילאי בניסטי