ליגת האלופות ד ו 2018-19

ליגת האלופות ומונדיאל כיתות ד'-ו'

גביע האלופות גביע העולם ליגת האלופות
  • כל המשחקים יתקיימו במגרשי הדשא הסינטטיים בהרעות והאיריסים
  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים
  • ייתכנו שינויים בשמות הקבוצות
  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד
  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק
  • 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה ב- 4 המקומות הראשונים יעלו לחצי גמר אליפות המכללה לכדורגל
  • הטבלה היא זמנית ועדיין יתכנו שינויים
  • במקרה של מספר נקודות זהה מה שיקבע זה יחס השערים במשחק בין שתי הקבוצות
  • ילד שלא מגיע למשחק חייב ליידע את המאמן באימון שלפני המשחק

מאמני הקבוצות

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

אבי איריסים 1 (צרפת)

אבי איריסים 2 (ברזיל)

מוטי הרעות 1 (אנגליה)

מוטי הרעות 2 (ארגנטינה)

מוטי כלנית 1 (פורטוגל)

שרון רקפת 1 (אורוגוואי)

ליגת האלופות כיתות ו

שרון איריסים 3 (אינטר)

שרון איריסים 4 (מילאן)

שרון רקפת 2 (ריאל מדריד)

מוטי הרעות 3 (ארסנל)

מוטי הרעות 4 (ברצלונה)

מוטי כלנית 2 (מנצ'סטר יונייטד)

קבוצות המונדיאל

קבוצות ליגת האלופות

הרעות 1 – אנגליה

אנגליה

הרעות 4 – ברצלונה

ברצלונה

הרעות 2 – ארגנטינה

ארגנטינה

איריסים 3 – אינטר

אינטר

כלנית 1 – פורטוגל

פורטוגל

הרעות 3 – ארסנל

ארסנל

רקפת 1 – אורוגוואי

 דגל אורוגוואי

כלנית 2 – מנצ'סטר יונייטד

מנצסטר

איריסים 1 – צרפת

צרפת רקפת 2 – ריאל מדריד ריאל

איריסים 2 – ברזיל

ברזיל איריסים 4 – מילאן מילאן

ליגת אלופות – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 הרעות 3 (ארסנל) 12 5 4
2 איריסים 4 (מילאן) 12 5 4
3 הרעות 4 (ברצלונה) 9 5 3
4 רקפת 2 (ריאל מדריד) 6 5 2
5 כלנית 2 (מנצ'סטר יונייטד) 3 5 1
6 איריסים 3 (אינטר) 3 5 1

מונדיאל – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 הרעות 1 (אנגליה) 15 5 5
2 איריסים 1 (צרפת) 12 5 4
3 איריסים 2 (ברזיל) 6 5 2
4 רקפת 1 (אורוגוואי) 6 5 2
5 כלנית 1 (פורטוגל) 3 5 1
6 הרעות 2 (ארגנטינה) 3 5 1

לוח משחקים

ליגה קבוצה קבוצה תאריך שעה מגרש הערות תוצאה
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת איריסים 2 ברזיל 17/12 שני 16:15 איריסים  4 – 3
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר איריסים 4 מילאן 17/12 שני 17:15 איריסים  3 – 7
מונדיאל ד-ה הרעות 1 אנגליה הרעות 2 ארגנטינה 17/12 שני 18:15 רעות  17 – 1
ליגת האלופות הרעות 3 ארסנל הרעות 4 ברצלונה 17/12 שני 19:15 רעות  5 – 9
מונדיאל ד-ה רקפת 1 אורוגוואי כלנית 1 פורטוגל 18/12 שלישי 15:00 רעות 3 – 5
ליגת האלופות רקפת 2 ריאל מדריד כלנית 2 יונייטד 18/12 שלישי 16:00 רעות  6 – 5
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת כלנית 1 פורטוגל 27/12 חמישי 16:00 איריסים 6 – 3
מונדיאל ד-ה איריסים 2 ברזיל רקפת 1 אורוגוואי 27/12 חמישי 17:00 איריסים 1 – 5
ליגת האלופות איריסים 4 מילאן כלנית 2 יונייטד 27/12 חמישי 18:00 איריסים 3 – 0
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר רקפת 2 ריאל מדריד 27/12 חמישי 19:00 איריסים 5 – 8
   
מונדיאל ד-ה הרעות 1 אנגליה רקפת 1 אורוגוואי 22/1 שלישי 15:00 רעות במקום רביעי רעות רקפת 2 ברביעי במקום שלישי 6 – 1
מונדיאל ד-ה הרעות 2 ארגנטינה כלנית 1 פורטוגל 22/1 שלישי 16:00 רעות במקום רביעי (לרעות להתקשר למי שלא היה באימון) 8 – 1
ליגת האלופות הרעות 3 ארסנל רקפת 2 ריאל מדריד 23/1 רביעי 18:15 רעות 8 – 3
ליגת האלופות הרעות 4 ברצלונה כלנית 2 יונייטד 23/1 רביעי 19:15 רעות 2 – 4
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת הרעות 1 אנגליה חמישי 7/3 16:00 איריסים 1 – 10
מונדיאל ד-ה איריסים 2 ברזיל הרעות 2 ארגנטינה חמישי 7/3 17:00 איריסים 6 – 4
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר הרעות 3 ארסנל חמישי 7/3 18:00 איריסים 6 – 9
ליגת האלופות איריסים 4 מילאן הרעות 4 ברצלונה חמישי 7/3 19:00 איריסים 2 – 1
מונדיאל ד-ה הרעות 1 אנגליה כלנית 1 פורטוגל חמישי 16/5 16:00 איריסים 9 – 0
מונדיאל ד-ה הרעות 2 ארגנטינה רקפת 1 אורוגוואי חמישי 16/5 17:00 איריסים 4 – 7
ליגת האלופות הרעות 3 ארסנל כלנית 2 יונייטד חמישי 16/5 18:00 איריסים 7 – 5
ליגת האלופות הרעות 4 ברצלונה רקפת 2 ריאל מדריד חמישי 16/5 19:00 איריסים 7 – 5
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת כלנית 1 פורטוגל חמישי 6/6 16:00 איריסים  9 – 2
מונדיאל ד-ה איריסים 2 ברזיל רקפת 1 אורוגוואי חמישי 6/6 17:00 איריסים  6 – 4
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר הרעות 4 ברצלונה חמישי 6/6 18:00 איריסים 4 – 9
ליגת האלופות איריסים 4 מילאן הרעות 3 ארסנל חמישי 6/6 19:00 איריסים 5 – 7
מונדיאל ד-ה איריסים 1 צרפת הרעות 2 ארגנטינה חמישי 13/6 16:00 איריסים 10 – 2
איריסים 2 ברזיל הרעות 1 אנגליה חמישי 13/6 17:00 איריסים 2 – 8
ליגת האלופות איריסים 3 אינטר כלנית 2 יונייטד חמישי 13/6 18:00 איריסים 5 – 3
ליגת האלופות איריסים 4 מילאן רקפת 2 ריאל מדריד חמישי 13/6 19:00 6 – 1
  • יתכנו שינויים בימים ו/או בשעות המשחקים במקרה של מזג אוויר סוער.
    השינויים יפורסמו בדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל.
  • כל ילד יודע את שם ומספר הקבוצה שלו. לפני כל משחק נשתדל לחלק פתקים.

נקבעו אלופות המכללה לכדורגל

באווירה יוצאת מן הכלל  וכדורגל מצוין שהפגינו ילדי המכללה לכדורגל נערכו משחקי גמר של הליגות של המכללה לכדורגל  כרמיאל בחסות מכבי חיפה. בין המשחקים נערכו הגמרים של אלופי הפנדלים הקבוצתיים, אלוף מכל קבוצה שזכה בתחרות הקבוצתית, שנפגשו כדי לקבוע את אלופי הפנדלים של המכללה לכל גיל.

מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד'-ה' – אנגליה

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל לכיתות ו' – ארסנל

כמו כן נקבעו אלופי הפנדלים של כל המכללה לכדורגל בגמר בין כל מלכי הפנדלים הקבוצתיים והם:

כיתות ד-ה :נועם איפרגן

גמר מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

איריסים 2 (ברזיל) 2 – הרעות 1 (אנגליה) 7
לאנגליה: נועם איפרגן 3, נועם מינץ 2 וירין מריה 2
לברזיל: ליאב הרוש ויונתן פסח

גמר ליגת האלופות לכיתות ו

הרעות 3 (ארסנל) 3 – איריסים 4 (מילאן) 0
לארסנל:נועם מינץ 2 וירין מריה

העולות לגמר אליפות המכללה לכדורגל

גמר מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

איריסים 2 (ברזיל) – הרעות 1 (אנגליה)

ליגת האלופות כיתות ו

הרעות 3 (ארסנל) איריסים 4 (מילאן)

תוצאות חצאי גמר מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

איריסים 1 (צרפת) 3איריסים 2 (ברזיל) 5
לאיריסים 2: יונתן פסח 2, אוראל גביאו ,ליאב הרוש ועצמי
לאיריסים 1: יהל בכר 2 ועצמי

הרעות 1 (אנגליה) 11רקפת 1 (אורוגוואי) 2
לאנגליה: ירין מריע 2, נועם מינץ 3, עילאי רחמים  5, עומר פולק
לאורוגוואי: ירין בננו, בארי פנחסי

תוצאות חצאי גמר ליגת האלופות כיתות ו

הרעות 3 (ארסנל) 7 רקפת 2 (ריאל מדריד) 0
לארסנל: עילאי רחמים 3, נועם מינץ 2, ירין מריע, אושר מריע

איריסים 4 (מילאן) 3הרעות 4 (ברצלונה) 0
למילאן: ירין חנוכייב 2, עילאי בניסטי

מונדיאל המכללה לכיתות ד-ה

איריסים 1 (צרפת) 10 – הרעות 2 ( ארגנטינה) 2
לאיריסים 1 (צרפת): יותם ספיר 4, יהל בכר 3, חמודי נסראווי, יהלי אפריאט ועצמי
לרעות 2 (ארגנטינה): אושר מריע 2 וירין זגורי

איריסים 2 (ברזיל) 2 הרעות 1 (אנגליה ) 8
לרעות 1 (אנגליה): נועם מינץ 7 ועילאי רחמים
לאיריסים 2 (ברזיל): ליאב הרוש ואוראל גבייהו

איריסים 1 (צרפת) 6 – כלנית 1 (פורטוגל) 3
לאיריסים 1: יהל בכר 3, טום גיסברג,עילאי נתן וארז אברמוב
לכלנית 1: כרמל דיסנפלד 2 ואיהב מוזלבלט

איריסים 2 (ברזיל) 1 – רקפת 1 (אורוגוואי) 5
לרקפת 1: רועי כהן 2, רביד אמרני, ירין בננו ויוגב מנחם
לאיריסים 2: אוראל גבייהו

רקפת 1 (אורוגוואי) 7 – הרעות 2 (ארגנטינה) 4
לאורוגוואי: בארי פנחסי 2, איתי תורג'מן 2, יוגב מנחם, עומרי אריידה, נדב אוזן
לארגנטינה: אושר מריע 2, ירין זגורי 2

פורטוגל 0 – אנגליה 9
לאנגליה: נועם מינץ 2, אילעאי רחמים 2, ירין מריע 2, נועם איפרגן, גיא כהן, עומר פולק

ליגת האלופות של המכללה כיתות ו

מ.יונייטד 3אינטר 5
למנצ'סטר יונייטד: אופק לזמי 3
לאינטר: איתי בוזגלו 5

ריאל מדריד 1 – מילאן 6
לריאל מדריד: רועי כהן
למילאן: עילאי בניסטי 2, רז ברקת, אור כהן, חמודי מנסור 2

מילאן 3מנצ'סטר יונייטד 0
למילאן: ירין חנוכייב, חמודי מנסור ודניאל פסח

איריסים 3 (אינטר) 5רקפת 2 (ריאל מדריד) 8
לאיריסים 3: איתי בוזגלו 3, ליאם סננס ורותם רבינוביץ
לרקפת 2: ירין בננו 3, רן בנדרסקי, אור שלום, נדב אוזן ועמרי עראיידה

רקפת 2 (ריאל מדריד) 5 – רעות 4 (ברצלונה) 7
לריאל מדריד: ירין בננו, עומרי אריידה, רן בנדרסקי, רועי כהן, יניב קרן
לברצלונה: איתן שחר -3, ענאן , אושר מריע, איתן סופר

מ.יונייטד 5 – ארסנל 7
ליונייטד: יוהד חזן 4, שי טובה 1
לארסנל: נועם איפרגן 2, נועם מינץ 2, אושר מריע 2, ירין מריע 1

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

איריסים 1 9 – כלנית 1 2
לאיריסים 1: חמודי נסראווי, אילעי נתן 6, יהל בכר, עילאי אלבז
לכלנית 1: איהב מוזלבט 2

איריסים 2 6 – רקפת 1 4
לאיריסים 2: ליאב הרוש 3, שליו טסגהו, יהונתן פסח, איתי שוקרני
לרקפת 1: נדב אוזן, רועי כהן, עומרי עראידה 2

 ליגת האלופות של המכללה לכדורגל כיתות ו

איריסים 3 4 – הרעות 4 9
לאיריסים 3: איתי בוזגלו 3, איליי בניסטי
לרעות 4: איתן סופר 2, אליהו טוויסג 2, איתן שחר 3 איליי אטיאס 2

איריסים 4 5 – הרעות 3 7
לאיריסים 4: רז ברקת, עמית צרפתי , חמודי מנסור 3
לרעות 3: נועם מינץ 4, עומר פולק, אילעאי רחמים, רואד חשאן

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

איריסים (1) צרפת 1הרעות (1) אנגליה 10
לרעות 1:  נועם מינץ 8, עילאי רחמים ועומר פולק
לאיריסים 1: יהל בכר

איריסים (2) ברזיל 6הרעות (2) ארגנטינה 4
לאיריסים 2: אוראל גבייהו 3, יונתן פסח 2 וליאב הרוש
לרעות 2: אושר מריע 3 וירין  זגורי

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל כיתות ו

אינטר 6ארסנל 9
לארסנל: נועם מינץ 4, אילעי רחמים 4 ואושר מריע
לאינטר: ירין חנוכייב 2, ליאב הרוש, איתי בוזגלו ושגיא אלמני

מילאן 2ברצלונה 1
למילאן: ירין חנוכייב ורז ברקת
לברצלונה: רוואד חאשן

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל

ארסנל 8 – ריאל מדריד 3 
לארסנל: נועם מינץ 4, ירין מריע 2, אושר מריע 1, אילעי רחמים 1
לריאל מדריד: ליאם סאסי 1, בארי פנחסי 1, ירין דנינו 1

ברצלונה 2 – מ. יונייטד 4 
לברצלונה: איתן שחר 1, ג'ון דבאח 1
למ. יונייטד: שי טובה 3, יוהד חזן 1

מונדיאל המכללה לכדורגל

אורוגוואי 1אנגליה 6
לאורוגוואי: בארי פנחסי
לאנגליה: ירין מריע, נועם איפרגן, אילעאי רחמים 3, נועם מינץ

פורטוגל 1 – ארגנטינה 8
לפורטוגל: דייף מוסלם
לארגנטינה: אושר מריע 4, אלעד אלבז 1, ירין זגורי 3

אנגליה 17 – ארגנטינה 1
לאנגליה: ירין מריע -4, אילעאי רחמים-4, נועם מינץ-8, עומר פולק-1
לארגנטינה: אושר פארס -1

אורוגוואי 3 פורטוגל 5
לאורוגוואי: בארי פנחסי -1, ניתאי תורג'מן -1, אבינועם סוויסה -1
לפורטוגל: דייף מוסם -4, כרמל דיסטנפלד 1

צרפת 4 – ברזיל 3
לצרפת: עילאי נתן 3 ויהל בכר
לברזיל: אוראל גבייהו 2 וליאב הרוש

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל

ארסנל 5ברצלונה 9
לארסנל: אילעאי רחמים-2, נועם מינץ-1, נועם איפרגן-1, אושר מריע-1
לברצלונה: איתן סופר-2, אליהו טויסג-1, רואד חשאן-1, ענאן אברהים-1, איליי אטיאס-3, איתן שחר-1

ריאל מדריד 6מ. יונייטד 5
לריאל מדריד: ירין בננו-1, עומר ערוידה -1, רן בנדרסקי -1, בארי פנחסי-1, אור שלום-1, ניתאי תורג'מן-1
למ. יונייטד: יקיר עקיבא-2, שי טובה-2, אלרועי איבי-1

מילאן 7 – אינטר 3
למילאן: ירין חנוכייב 4, עמית צרפתי 2 ודניאל פסח
לאינטר: איתי בוזגלו 2 ועילאי בניסטי