ליגת האלופות ד'-ו' 2016-2017

ליגת האלופות ומונדיאל כיתות ד'-ו'

גביע האלופות גביע העולם ליגת האלופות
  • כל המשחקים יתקיימו במגרשי הדשא הסינטטיים בהרעות והאיריסים
  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים
  • ייתכנו שינויים בשמות הקבוצות
  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד
  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק
  • 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה ב- 4 המקומות הראשונים יעלו לחצי גמר אליפות המכללה לכדורגל
  • הטבלה היא זמנית ועדיין יתכנו שינויים
  • במקרה של מספר נקודות זהה יערך משחק מכריע
  • ילד שלא מגיע למשחק חייב ליידע את המאמן באימון שלפני המשחק

מאמני הקבוצות

מונדיאל המכללה לכדורגל ד-ה
רקפת 1 (הולנד) אבי
רקפת 2 (ישראל) אבי
איריסים 1 (צרפת) אבי
איריסים 2 (ברזיל) אבי
כלנית 1 (פורטוגל) מוטי
כלנית 2 (איטליה) מוטי
הרעות 1 (אנגליה) מיכאל
הרעות 2 (ארגנטינה) מיכאל

ליגת האלופות כיתות ו
איריסים 3 (אינטר) אבי
איריסים 4 (מילאן) אבי
רקפת 3 (ברצלונה) אבי
רקפת 4 (ריאל מדריד) אבי
כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) מוטי
הרעות 3 (ארסנל) מיכאל

קבוצות המונדיאל

קבוצות ליגת האלופות

הרעות 1 – אנגליה

אנגליה

רקפת 3 – ברצלונה

ברצלונה

הרעות 2 – ארגנטינה

ארגנטינה

איריסים 3 – אינטר

אינטר

רקפת 1 – הולנד

הולנד

הרעות 3 – ארסנל

ארסנל

רקפת 2 – ישראל

ישראל

כלנית 3 – מנצ'סטר יונייטד

מנצסטר

כלנית 1 – פורטוגל

פורטוגל רקפת 4 -ריאל מדריד ריאל

כלנית 2 – איטליה

איטליה איריסים 4 – מילאן מילאן

איריסים 1 – צרפת

צרפת

איריסים 2 – ברזיל

ברזיל

ליגת אלופות – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 רקפת 3 (ברצלונה) 19 8 6 1
2 כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 18 8 6
3 איריסים 3 (אינטר) 11 7 3 2
4 איריסים 4 (מילאן) 10 7 3 1
5 רקפת 4 (ריאל מדריד) 8 8 2 2
6 הרעות 3 (ארסנל) 8

מונדיאל – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 רקפת 1 (הולנד) 16 7 5 1
2 כלנית 2 (איטליה) 13 7 4 1
3 איריסים 1 (צרפת) 11 7 3 2
4 הרעות 2 (ארגנטינה) 10 7 3 1
5 רקפת 2 (ישראל) 8 7 2 2
6 הרעות 1 (אנגליה) 8 7 2 2
7 כלנית 1 (פורטוגל) 7 7 2 1
8 איריסים 2 (ברזיל) 5 7 1 2

לוח משחקים

קבוצה קבוצה ליגה יום תאריך שעה מקום תוצאה הערות
כלנית 1 כלנית 2 מונדיאל שני 21/11 16:00 ברעות 5 – 3
הרעות1 הרעות 2 מונדיאל רביעי 23/11 18:00 ברעות 6 – 6
רקפת 1 רקפת 2 מונדיאל שלישי 22/11 15:00 ברעות 5 – 4
איריסים 1 איריסים 2 מונדיאל שני 21/11 16:15 באיריסים 6 – 6
איריסים 3 איריסים 4 ליגת אלופות שני 21/11 17:15 באיריסים 6 – 6
רקפת 3 רקפת 4 ליגת אלופות שלישי 22/11 16:00 ברעות 4 – 4
כלנית 1 הרעות1 מונדיאל שני 28/11 16:15 ברעות 5 – 10
כלנית 2 הרעות 2 מונדיאל שני 28/11 18:15 ברעות 2 – 3
הרעות 3 כלנית 3 ליגת אלופות שני 28/11 19:00 ברעות 5 – 15
רקפת 1 איריסים 1 מונדיאל שני 28/11 16:15 באיריסים 4 – 4
רקפת 2 איריסים 2 מונדיאל שני 28/11 18:15 באיריסים 7 – 4
כלנית 1 רקפת 1 מונדיאל שלישי 20/12 15:00 ברעות 0 – 8
כלנית 2 רקפת 2 מונדיאל רביעי 21/12 16:15 ברעות 3 – 3
הרעות1 איריסים 1 מונדיאל חמישי 12/1 16:00 באיריסים 4 – 5
הרעות 2 איריסים 2 מונדיאל חמישי 12/1 17:00 באיריסים 4 – 6
איריסים 3 הרעות 3 ליגת אלופות חמישי 12/1 18:00 באיריסים 6 – 3
איריסים 4 כלנית 3 ליגת אלופות חמישי 12/1 19:00 באיריסים 4 – 6
כלנית 1 איריסים 1 מונדיאל שני 13/2 16:15 ברעות 3 – 8
כלנית 2 איריסים 2 מונדיאל שני 13/2 19:15 ברעות 7 – 3
הרעות1 רקפת 1 מונדיאל רביעי 15/2 18:15 ברעות 2 – 5
הרעות 2 רקפת 2 מונדיאל רביעי 15/2 19:00 ברעות 5 – 2
איריסים 3 רקפת 4 ליגת אלופות שני 20/2 18:15 באיריסים 3 – 3
הרעות 3 רקפת 3 ליגת אלופות חמישי 23/2 17:00 באיריסים 1 – 7
רקפת 3 איריסים 3 ליגת אלופות שני 6/3 17:15 באיריסים 3 – 4
רקפת 4 איריסים 4 ליגת אלופות שני 6/3 18:15 באיריסים 3 – 8
כלנית 1 הרעות 2 מונדיאל רביעי 8/3 16:15 ברעות 2 – 5
כלנית 2 הרעות1 מונדיאל רביעי 8/3 18:15 ברעות 6 – 2
כלנית 3 רקפת 3 ליגת אלופות רביעי 8/3 19:00 ברעות 2 – 4
הרעות 3 רקפת 4 ליגת אלופות חמישי 9/3 17:00 באיריסים 2 – 11
כלנית 3 רקפת 3 ליגת אלופות חמישי 9/3 18:00 באיריסים 2 – 5
רקפת 1 איריסים 2 מונדיאל שני 20/3 16:15 באיריסים 6 – 2 איריסים 1 לא יתאמנו בשני ישחקו בשלישי
כלנית 3 איריסים 3 ליגת אלופות שני 20/3 19:15 ברעות 7 – 2
רקפת 2 איריסים 1 מונדיאל שלישי 21/3 15:00 ברעות 4 – 3 רקפת 1 לא מתאמנים בשלישי שיחקו בשני
כלנית 1 רקפת 2 מונדיאל ראשון 26/3 15:00 ברעות 4 – 2
כלנית 2 רקפת 1 מונדיאל שני 27/3 16:00 ברעות 4 – 2 כלנית 1 שיחקו יום לפני לא יתאמנו כלנית 3 יתאמנו עם הרעות ב18:15
הרעות1 איריסים 2 מונדיאל שני 27/3 18:15 ברעות 8 – 6
הרעות 2 איריסים 1 מונדיאל שני 27/3 19:00 ברעות 4 – 6
הרעות 3 איריסים 4 ליגת אלופות רביעי 29/3 19:00 ברעות 2 – 10
כלנית 1 איריסים 2 מונדיאל שני 1/5 16:15 ברעות 7 – 7
רקפת 3 איריסים 3 ליגת אלופות שני 1/5 18:15 באיריסים 4 – 1
כלנית 2 איריסים 1 מונדיאל שני 1/5 19:15 ברעות 11 – 5
הרעות1 רקפת 2 מונדיאל רביעי 10/5 18:15 ברעות 7 – 7
הרעות 2 רקפת 1 מונדיאל רביעי 10/5 19:00 ברעות 3 – 7
הרעות 3 רקפת 3 ליגת אלופות רביעי 17/5 19:15 ברעות 0 – 10  
 כלנית 3  איריסים 4  ליגת אלופות 5 – 3  
 כלנית 3  רקפת 4  ליגת אלופות 5 – 2
 רקפת 4 רעות 3 ליגת אלופות 6 – 0
איריסים 4 רקפת 4 ליגת אלופות 8 – 2
איריסים 3 רקפת 4 ליגת אלופות 3 – 2
רקפת 3 איריסים 4 ליגת אלופות 6 – 1
 כלנית 3  רעות 3 ליגת אלופות 13 – 5

*יתכנו שינויים בימים ו/או בשעות המשחקים במקרה של מזג אוויר סוער מידע אם יש משחקים יפורסם בדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל
** כל ילד יודע את שם ומספר הקבוצה שלו , לפני כל משחק נשתדל לחלק פתקים

גמר אליפות המכללה לכדורגל כרמיאל בהפנינג מרהיב עם כדורגל מצוין!

באווירה מדהימה במגרש הסינטטי ברעות התקיימו משחקי הגמר של אליפויות המכללה לכדורגל לפי כל שכבת גיל. כמו כן התקיימו משחקי הגמר בין כל אלופי הפנדלים הקבוצתיים עם מוסיקת רקע, שופטים וקהל שלא מפסיק לעודד. הילדים הציגו רמה מצוינת של כדורגל משובח!

האלופות הניפו גביעי ענק נודדים והשחקנים קיבלו מדליות. הטקס הרשמי של קבלת גביעי האליפות ועוד הפתעות יתקיים בטקס סוף השנה בחמישי. איזה יופי של עתיד יש לעיר  בבית הספר לכדורגל מהגדולים והמצליחים בארץ.

אלופות המכללה לכדורגל לעונת 2016/2017

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

כלנית 2 (איטליה)

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל כיתות ו

איריסים 4 (מילאן)

תוצאות משחקי הגמר שנערכו ביום חמישי 22/6 ב- 16:00 באיריסים

כלנית (2) איטליה 7 – הרעות (2) ארגנטינה 3
לכלנית 2: עידו האוסלר 2, לירן סבג 2, ניב נגוסי 2 ומעיין פנחסי
לרעות 2: איתן סופר, איתן שחר ושי טובה

רקפת (3) ברצלונה 5 – איריסים 4 (מילאן) 7
לאיריסים 4: נבו עזרן 2, נבו ועקנין, רהב לביא, גיא מלמד איתי לוי
לרקפת 3: יעקב ג'וברין 2, עלי חאג' עצמי ועילאי כהן

אלופי תחרות הפנדלים

כיתות א-ג – ירין מריע

כיתות ד-ו – עילאי כהן

תוצאות חצי גמר שנערכו ביום שלישי 20/6 בבית ספר האיריסים

כלנית (2) איטליה 8 איריסים (1) צרפת 2
לכלנית 2: ניב נגוסי 2, לירן סבג 2 ,עידן האוסלר 2, מעיין פינחסי ואושרי לביאוב
לאיריסים 1: ליאב לוגסי

רקפת (1) הולנד 2 – הרעות (2) ארגנטינה 4
לרעות 2: שי טובה 2, איתן שחר וחמודי מנסור
לרקפת 1: רוי פרנקו ורועי גיסברג

כלנית (3) מנצ'סטר יונייטד 1- איריסים (4) מילאן 2
לאיריסים 4: נבו עזרן 2
לכלנית 3: אמיר עטמה

רקפת (3) ברצלונה 2 איריסים (3) אינטר 2
לרקפת 3: עלי חאג' 2
לאיריסים 3: יושי אלצ'ק ועמית גניכוביץ

רקפת 3 ניצחה בפנדלים אחרי קרב מותח במשחק מצוין

ליגת האלופות לכיתות ו

כלנית 3 – 13 – הרעות 3 – 5
מבקיעים לכלנית 3: נהוראי עברו 4, לירן סבאג 1, מעיין פינחסי 2, אמיר עטמה 1, הראל סדרינס 1, אושרי לביאוב 2, עידו האוסלר 1, ניב נגוסי 1
מבקיעים לרעות 3: איתן סופר 2, מיכאל ביטון 2, איתן שחר 1

איריסים 4 מילאן 8 – רקפת 4 ריאל מדריד 2
למילאן: שחר וקנין, נבו וקנין, נבו עזרן, רהב לביא, ניתאי פרי ויואב ממן
לריאל מדריד: נועם מן ומיכאל יוחננוב

איריסים 3 אינטר 3 – רקפת 4 ריאל מדריד 2
לאינטר: אביעד אלקבץ, עמית גניכוביץ ויובל מויאל
לריאל מדריד: עומר קרני ומיכאל יוחננוב

רקפת 3 ברצלונה 6 – איריסים 4 מילאן 1
לברצלונה: ליאם אייבי 2, עלי חאג' 2, סתיו ועקנין ויעקב גוברין
למילאן: שחר וקנין

כלנית 3- 7 – איריסים 3- 2
לכלנית 3: אמיר עטמה – 3, בשאר דבאח – 1, נהוראי עברו – 2, מעיין פינחסי -1
לאיריסים 3: יובל מויאל – 2

רעות 3 – 2 – איריסים 4 – 10
לרעות 3: איתן שחר – 2
לאיריסים 4: נבו עזרן – 3, שחר ועקנין -2, רהב לביא – 2, נבו ועקנין – 1, איתי לוי – 2

כלנית 3 – 5 – איריסים 4 – 3
לכלנית 3: נהוראי עברו -2, אמיר עטמה -1, אושרי לביאוב-1, מעיין פינחסי-1
לאיריסים 4: שחר ועקנין -1, איתי לוי-1, נבו ועקנין-1

כלנית 3 – 5 – רקפת 4 – 2
לכלנית 3: אמיר עטמה- 3, אושרי לביאוב- 1, נהוראי עברו- 1
לרקפת 4: עילאי כהן- 1, ליהוד אלחדס- 1

רקפת 4 – 6 – רעות 3 – 0
לרקפת 4: מיכאל יוחננוב- 2, עומר קרני- 2, לירן דהן- 1, עמית נגתי- 1

ארסנל (הרעות 3) 0 – ברצלונה (רקפת 3) 10
לברצלונה: ליאם איבי-1, יעקוב גובראן- 2, נתנאל פרגואן- 2, יובל גליטמן- 2, אלירן דהן-1, איליי כהן-2

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

אנגליה (הרעות 1) 7 – ישראל (רקפת 2) 7
לאנגליה: עדי שיינברג- 4, אור קרטין – 1, ליעד פרץ (עצמי) – 1, ניתאי שולמן – 1
לישראל: ליעד פרץ – 3, אלון סויסה – 2, ליאור קפלן (עצמי) – 1, יהונתן מוגילבסקי – 1

ארגנטינה (הרעות 2) 3 – הולנד (רקפת 1) 7
לארגנטינה: איליי אטיאס – 1, איתן שחר – 1, שי – 1
להולנד: פרנקו -1, רועי גיסברג – 3, מקסים – 2, איתי – 1

פורטוגל (כלנית 1) 7 – ברזיל (איריסים 2) 7
לפורטוגל: יועד חזן 3, אלירן סבג 3 וכרמל אייזנברג
לברזיל: עומר טוויג 2, אור נג'אטי, עידן בן סימון 2, רוי אלמוג ובן וייס

איטליה (כלנית 2) 11 – צרפת (איריסים 1) 5
לאיטליה: ניב נגוסי 2, מעיין םנחסי 3, אושרי לביאוב 2, שליו אסולין 2 עידן האוסלר ורן בנדרסקי
לצרפת: ליאב לוגסי 2, איתי בוזגלו, אפק פרץ, וקורן נתן

ליגת האלופות לכיתות ו

ברצלונה (רקפת 3) 4 – אינטר (איריסים 3) 1
לברצלונה: עלי חאג' 3 ויעקב ג'וברין
לאינטר: אופק אוחיון

מונדיאל המכללה לכדורגל

כלנית 1 (פורטוגל) 4 – רקפת 2 (ישראל) 2
לפורטוגל: לירן סבג 2 והראל סרדינס 2
לישראל: אילן סוויסה וליעד פרץ

כלנית 2 (איטליה) 4 – רקפת 1 (הולנד) 2
לאיטליה: עידו האוסלר 2, ניב נגוסי ואושרי לביאוב
להולנד: מקסים רומנובסקי ורוי פרנקו

הרעות 1 (אנגליה) 8 – איריסים 2 (ברזיל) 6
לרעות 1: עדי שיינברג 4, אור קרטין, ניתאי שולמן, עומר פרבר ומיכאל ביטון
לאיריסים 2: בן וייס 3 עומר טוויג 2 ודניאל פסח

הרעות 2 (ארגנטינה) 4 איריסים 1 (צרפת) 6
לאיריסים 1: איתי בוזגלו 3, קורן נתן 2 וליאב לוגסי
לרעות 2: איתן סופר 2 וחמודי מנסור 2

רקפת (1) 6איריסים (2) 2
לרקפת 1: רועי גיסברג 4 רועי פרנקו ומקסים
לאיריסים 2: אור נג'אטי ועומר טוויג

רקפת (2) 4 – איריסים (2) 3
לרקפת 2: ליעד פרץ 2, דניאל שמוגלין ואלון סויסה
לאיריסים 2: איתי בוזגלו רותם אברמוביץ ועצמי

פורטוגל 2ארגנטינה 5
לארגנטינה: חמודי מנסור 3 ואיתן סופר 2
לפורטוגל: לירן סבג 2

איטליה 6אנגליה 2
לאיטליה: עידו האוסלר 3, אושרי לביאוב, מעיין פנחסי וניב נגוסי
לאנגליה: אור קרטין ועדי שינברג

ליגת אלופות כיתות ו

ברצלונה 4 מנצ'סטר יונייטד 2
לברצלונה: יעקב גוברין 2 יקיר אזולאי ועלי חאג '
למנצ'סטר יונייטד: נהוראי עברו 2

רקפת (3) 3 – איריסים (3) 4
לרקפת 3: ליאם איבי, עלי חא'ג ויעקוב ג'וברן
לאיריסים 4: אביעד אלקבץ, עמית גניכוביץ, ינון פרי וידידייה אלקיים

רקפת (4) 3 – איריסים (4) 8
לרקפת 3: נתנאל אברה צמד ומיכאל יוחננוב
לאיריסים 4: אביתר זוהר, שחר וקנין נבו עזרן שלושער, יוסף שלום והדר יניב

ברצלונה -5  מ.יונייטד -2
לברצלונה: יובל גליאטמן – 2, יעקוב גובראן – 1, יקיר אזולאי-1, ליאם איבי-1
למ.יונייטד: אמיר עטמה-1, לירן סבג-1

ריאל מדריד – 11   ארסנל -2
לריאל מדריד: אלירן דהן-5, ליהוד אלחדס-2, נועם מן – 2, עמית חן-1, עמית נגאתי-1
לארסנל: אור קרטין-2

איריסים (3) 3  – רקפת (4) 3
לאיריסים 3: עמית גניכוביץ אביעד אלקבץ 2
לרקפת 4: מיכאל יוחננוב, עומר קנר ואור אלמו

רקפת (3) 7  – רעות (3) 1
לרקפת 3: יעקוב ג'וברן 2, עלי חאג' 1, ליאם איבי 1, יובל גלאיטמן 2 ויקיר אזולאי 1
לרעות 3: אור קרטין

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

כלנית 1 (3)  – איריסים 1 (8)
לאיריסים 1: איתי בוזגלו  4, ליאב לוגסי 3, ואופק פרץ
לכלנית 1: לירן סבג, כרמל אייזנברג ויועד חזן

כלנית 2 (7)איריסים 2 (3)
לכלנית 2: אושרי לביאוב 2, עידו האוסלר 2, ניב נגוסי, מעיין פנחסי ועצמי
לאיריסים 2: עומר טוויג  2 ואיתי עקריש

ארגנטינה 5 – ישראל 2
לאנגליה: חמודי מנסור 2, ליעד פרץ 1 (עצמי), איתן שחר 2
לישראל: ליעד פרץ 1, אלון סויסה 1

אנגליה 2 – הולנד 5
לאנגליה: מיכאל ביטון 1, אור קרטין 1
להולנד: רועי פרנקו 2, איתי ביטון 1, דניאל שמוגלין 1, מקסים רומנובסקי 1

איריסים (1) 5 – הרעות (1) 4
לאיריסים 1: ליאב לוגסי 2, איתי בוזגלו 2 וקורן נתן
לרעות 1: עדי שיינברג 2, ניתאי שולמן ועצמי

איריסים (2) 6 – הרעות (2) 4
לאיריסים 2: עומר טוייג 4, רוי אלמוג ואור נגאטי

ליגת אלופות כיתות  ו

אינטר 6 – ארסנל 3
לאינטר: עמית סיסמה, נריה ברמי 2, אופק אוחיון 2, יואב ממן
לארסנל: עדי שיינברג, עומר גניחוביץ (עצמי), איתן סופר

מילאן 4 – מנצ'סטר יונייטד 6
למילאן: הדר יניב 2, נבו וקנין, שמעון משה
למנצ'סטר יונייטד: עמיר עטמה, נהוראי עברו 3, לירן סבג, עידו האוסלר

מונדיאל המכללה לכדורגל

הולנד 8 – פורטוגל 0
להולנד: יאיר חגאי 1, מקסים רומנובסקי 3, רועי גיסברג 2, דניאל שמוגלין 2

ישראל 3 – איטליה 3
לישראל: ליעד פרץ 1, אלון סויסה 1, לוקאס בויאנובר 1
לאיטליה; ניב נגוסו 2, רן בנדרסקי 1

איריסים 1 (4) – רקפת 1 (4)

איריסים 2 (4) – רקפת 2 (7)

אנגליה 10 – פורטוגל 5
לאנגליה: מיכאל ביטון 5, עדי שיינברג 5, איליי האוזנר 1
לפורטוגל: לירן סבג 4, יוהד חזן 1

ארגנטינה 3 – איטליה 2
לארגנטינה: איתן שחר 1, שי טובה 2
לאיטליה: נתנאל עברו 1, ניב נגוסי 1

אנגליה (הרעות 1) 6 – ארגנטינה (הרעות 2) 6
לאנגליה: מיכאל ביטון -2, איליי האוזנר -2, רפיק אסדי -1, ניתאי שולמן -1
לארגנטינה: איתן שחר -2, איתן סופר -3, שי טובה -1

פורטוגל (כלנית 1) 5 – איטליה (כלנית 2) 3
לפורטוגל: עוז דביר-2, יוהד חזן -1, לירן סבג-1, ירוסלב פושין-1
לאיטליה: ניב נגוסי-2, רן בנדרסקי-1

איריסים 1 (צרפת) 6 – איריסים 2 (ברזיל) 6
לצרפת: איתי בוזגלו 3, ליאב לוגסי 2 ועצמי
לברזיל: עומר טוויג 2, דניאל פסח, עילאי בניסטי, ירדן קדוש ועצמי

רקפת 1 (הולנד) 5 – רקפת 2 (ישראל) 4
לרקפת 1: רוי פרנקו 2, רועי גיסברג, איתי ביטון ומקסים רומובסקי
לרקפת 2: אביב שלום 3 ואלון סויסה

ליגת האלופות

מ. יונייטד 15 – ארסנל 5
למ. יונייטד: נאוריי עברו 4, אמיר עטמה 6, אושרי לבאיוב 1, עילטי פרץ (עצמי) 1, עידו האוסלר 1, ניב נגוסי 1, בשאר דבאח 1
לארסנל: איתן סופר 2, איתן שחר 1, ג'ון דבאח 1, מוחמד מנסור 1

איריסים 3 (אינטר) 6 – איריסים 4 (מילאן ) 6
לאיריסים 3: עמית גניכוביץ 2, יושי אלצ'צק, אופק אוחיון,גל שאף ושחר ועקנין
לאיריסים 4: נבוא עזרן, אביתר זהר, איתי לוי, נבו ועקנין, יובל מויאל ועמית לוין

רקפת 3 (ברצלונה) 4 – רקפת 4 (ריאל מדריד) 4
לרקפת 3: יעקב ג'וברין 2 ועלי חאג' 2
לרקפת 4: ברונו נסימנטו 3 ומיכאל יוחננוב

הליגות המרתקות של המכללה לכדורגל נפתחו עם הצגות כדורגל מצוינות. איזו ליגה כייפית ומרתקת מצפה לנו. כל הכבוד לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה