ליגת האלופות ד-ו עונת 2015-2016

ליגת האלופות ומונדיאל כיתות ד'-ו'

גביע האלופות גביע העולם ליגת האלופות
  • כל המשחקים יתקיימו במגרשי הדשא הסינטטיים בהרעות והאיריסים
  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים
  • ייתכנו שינויים בשמות הקבוצות
  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד
  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק
  • 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה ב- 4 המקומות הראשונים יעלו לחצי גמר אליפות המכללה לכדורגל
  • הטבלה היא זמנית ועדיין יתכנו שינויים
  • במקרה של מספר נקודות זהה יערך משחק מכריע
  • ילד שלא מגיע למשחק חייב ליידע את המאמן באימון שלפני המשחק

מאמני הקבוצות

מונדיאל המכללה לכדורגל ד-ה
רקפת 1 (הולנד) אבי
רקפת 2   (ישראל)   אבי
איריסים 1 (צרפת)   אבי
איריסים 2 (ברזיל)   אבי
כלנית 1 (פורטוגל)   מוטי
כלנית 2 (איטליה)   מוטי
הרעות 1 (אנגליה)    מיכאל
הרעות 2 (ארגנטינה) מיכאל

ליגת האלופות כיתות ו
איריסים 3 (אינטר) אבי
איריסים 4 (מילאן) אבי
רקפת 3 (ברצלונה) אבי
רקפת 4 (ריאל מדריד) אבי
כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) מוטי
הרעות 3 (ארסנל) מיכאל

קבוצות המונדיאל

קבוצות ליגת האלופות

הרעות 1 – אנגליה

אנגליה

רקפת 3 – ברצלונה

ברצלונה

הרעות 2 – ארגנטינה

ארגנטינה

איריסים 3 – אינטר

אינטר

רקפת 1 – הולנד

הולנד

הרעות 3 – ארסנל

ארסנל

רקפת 2 – ישראל

ישראל

כלנית 3 – מנצ'סטר יונייטד

מנצסטר

כלנית 1 – פורטוגל

פורטוגל רקפת 4 -ריאל מדריד ריאל

כלנית 2 – איטליה

איטליה איריסים 4 – מילאן מילאן

איריסים 1 – צרפת

צרפת

איריסים 2 – ברזיל

ברזיל

ליגת אלופות – הטבלה

מקום קבוצה  נקודות  מש' ניצחונות  תיקו
1 איריסים 4 (מילאן) 18 6 6
2 איריסים 3 (אינטר) 15 6 5
3 רקפת 3 (ברצלונה) 9 6 3
4 כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 9 6 3
5 הרעות 3 (ארסנל) 3 6 1
6 רקפת 4 (ריאל מדריד) 0 6

מונדיאל – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
 1  כלנית 2 (איטליה) 21 7 7
 2  רקפת 2 (ישראל) 16 7 5  1
 3  כלנית 1 (פורטוגל) 14 7 4 2
 4  רקפת 1 (הולנד) 12 7 4
 5  איריסים 2 (ברזיל) 10 7 3 1
 6  איריסים 1 (צרפת) 6 7 2
 7  הרעות 1 (אנגליה) 3 7 1
 8  הרעות 2 (ארגנטינה) 0 7

נקבעו אלופות המכללה לכדורגל לעונת 2015/2016

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד'-ה' איטליה (כלנית 2)

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל לכיתות ו' אינטר (איריסים 3)

בחגיגת כדורגל אדירה שנמשכה יומיים (29-30/6/2016) במגרש הרעות נקבעו אלופות המכללה לכדורגל בכל שכבת גיל, כמו כן נקבעו מלכי הפנדלים של המכללה לכדורגל. הליגות המרתקות, שבהן משולבים כל שחקני המכללה לכדורגל, נמשכו כל השנה כאשר 4 הראשונות עלו לחצי הגמר. חשוב לציין את היכולת המצוינת שגילו הילדים וההתקדמות והשיפור שהם מגלים. מטרת הליגות היא לתת לילדים גירוי ודרך ליישם את מה שנלמד במהלך האימונים. עוד חשוב לציין את ההתנהגות של הילדים והספורטיביות שהן אבן יסוד במכללה לכדורגל.

במכללה לכדורגל כבר החלו לארגן את העונה הבאה עם המון הפתעות ושדרוגים כדי להמשיך להיות בית הספר לכדורגל שנותן את כל הכלים שיש לילד להתקדם לרמות הכי גבוהות. ההרשמה לטרום ליגה כיתות ז-ח, שמתוכננת לטוס למסע משחקים וטיול בברצלונה, כבר בעיצומה

גמר מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה
איטליה 3ישראל 0
לאיטליה: שון מרגולין, ליאם איבי ואלירן דהן

גמר ליגת האלופות של המכללה לכדורגל כיתות ו
אינטר 10 מילאן 2
לאינטר: אביעד חניה 3, יואב אקו 2, דוד סבג, רפאל כלפה, עמית גניכוביץ 2
למילאן: גל אברמוב ויובל פסחוב

מלכי הפנדלים של המכללה לכדורגל
כיתות א-ג: יותם ספיר
כיתות ד-ו: איתי גופמן

חצאי הגמר שהתקיימו ב- 29/6/16 ברעות

מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד-ה

כלנית 2 (איטליה) 6 כלנית 1 (פורטוגל) 2
לאיטליה: עצמי, ירין מלול, שון מרגולין 4
לפורטוגל: נהוראי עברו 2

רקפת 2 (ישראל) 3 רקפת 1 (הולנד) 3
ישראל עלתה בפנדלים לאחר הארכה
לישראל :בארי גדז', מיכאל יוחננוב ועומר קרני
להולנד: עצמי ,יונתן פלג ורועי גיסברג

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל כיתות ו

איריסים 4 (מילאן) 6 כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)
למילאן: אופיר רבינוביץ 4, עצמי וגל אברמוב
למנצ'סטר יונייטד: אחמד פאטם ואיתי גופמן

איריסים 3 (אינטר) 5 – רקפת 3 (ברצלונה) 3
לאינטר: יואב אקו 2, דוד סבג 2 ונבו אלגלי
לברצלונה: ראווד ז'רובה, עומר קנר ושגיא אוזן

לפרטים להרשמה לשנה הבאה: אבי גיסברג 0523740923
הרשמה לטרום ליגה כיתות  העולים לכיתות ז-ח בעיצומה
קבוצת הטרום ליגה מתוכננת לטוס למסע משחקים וטיול בברצלונה
כבר עכשיו אפשר להירשם! מספר המקומות מוגבל נשארו מקומות אחרונים לקבוצה הראשונה

חפשו את המכללה לכדורגל בפייסבוק "המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה"
המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה הבית של הכדורגל בכרמיאל

לוח משחקים

ליגה קבוצה קבוצה יום תאריך שעה תוצאה הערות
מונדיאל המכללה רקפת 1 רקפת 2 שלישי 1/12 15:00  5 – 8 ברעות
ליגת האלופות רקפת 3 רקפת 4 שלישי 1/12 16:00  7 – 1 ברעות
מונדיאל המכללה כלנית 1 כלנית 2 שני 7/12 16:00  2 – 9 ברעות
מונדיאל המכללה הרעות 1  – הרעות 2 שני 7/12 18:15  12 – 2 ברעות
ליגת האלופות הרעות 3 כלנית 3 שני 7/12 19:15 6 – 7 ברעות
מונדיאל המכללה איריסים 1  – איריסים 2 שני 7/12 16:15 4 – 7 באיריסים
ליגת האלופות איריסים 3 איריסים 4 שני 7/12 17:15 2 – 7 באיריסים
מונדיאל המכללה איריסים 1  – כלנית 1 שני 28/12 16:15  1 – 6 באיריסים
מונדיאל המכללה איריסים 2 כלנית 2 שני 28/12 17:15  2 – 5 באיריסים
ליגת האלופות איריסים 3 כלנית 3 שני 28/12 18:15 4 – 2 באיריסים
ליגת האלופות איריסים 4 הרעות 3 שני 28/12 19:30 8 – 5 באיריסים
מונדיאל המכללה כלנית 1  – הרעות 1 אנגליה רביעי 6/1 18:15  8 – 3 ברעות
מונדיאל המכללה כלנית 2  – הרעות 2 רביעי 6/1 19:00 11 – 0 ברעות
ליגת האלופות איריסים 3 הרעות 3 חמישי 7/1 18:30 8 – 1 באיריסים
ליגת האלופות איריסים 4 כלנית 3 חמישי 7/1 19:30 5 – 4 באיריסים
מונדיאל המכללה כלנית 1 רקפת 1 שלישי 19/1 15:00 7 – 3 ברעות
מונדיאל המכללה כלנית 2 רקפת 2 שלישי 19/1 16:00 6 – 4 ברעות
ליגת האלופות הרעות 3 רקפת 4 חמישי 20/1 16:00 4 – 1 באיריסים
ליגת האלופות כלנית 3 רקפת 3 חמישי 20/1 17:00 4 – 5 באיריסים
מונדיאל המכללה איריסים 1 רקפת 1 שני 8/2 16:15 7 – 9 באיריסים
מונדיאל המכללה איריסים 2 רקפת 2 שני 8/2 17:15  1 – 5 באיריסים
ליגת האלופות איריסים 3 רקפת 3 שני 8/2 18:15  8 – 7 באיריסים
ליגת האלופות איריסים 4 רקפת 4 שני 8/2 19:00  10 – 3 באיריסים
מונדיאל המכללה הרעות 1 איריסים 1 שני 16/2 18:15 4 – 18 ברעות
מונדיאל המכללה הרעות 2 איריסים 2 שני 16/2 19:15 4 – 7 ברעות
מונדיאל המכללה הרעות 1 רקפת 1 שני 7/3 18:15  6 – 10 ברעות
מונדיאל המכללה הרעות 2 רקפת 2 שני 7/3 19:15 4 – 5 ברעות
ליגת האלופות הרעות 3 רקפת 3 חמישי 10/3 18:30 1 – 14 באיריסים
ליגת האלופות כלנית 3 רקפת 4 חמישי 10/3 19:30 8 – 3 באיריסים
מונדיאל המכללה איריסים 1 כלנית 2 שני 21/2 16:15 1 – 7 באיריסים
מונדיאל המכללה איריסים 2 כלנית 1 שני 21/2 17:00 2 – 2 באיריסים אימון כיתות ו יעבור ל- 18:00
מונדיאל המכללה כלנית 1 הרעות 2 רביעי 6/4 18:15 7 – 1 ברעות
מונדיאל המכללה כלנית 2 הרעות 1 רביעי 6/4 19:00 11 – 1 ברעות
ליגת האלופות כלנית 3 הרעות 3 רביעי 6/4  19:45  6 – 4  ברעות
מונדיאל המכללה איריסים 1 רקפת 2 שני 11/4 16:15 3 – 4 באיריסים
מונדיאל המכללה איריסים 2 רקפת 1 שני 11/4 17:15 2 – 6 באיריסים
ליגת האלופות איריסים 3 רקפת 4 שני 11/4 18:00 12 – 4 באיריסים
ליגת האלופות איריסים 4 רקפת 3 שני 11/4 19:00 6 – 4 באיריסים
מונדיאל המכללה הרעות 1 איריסים 2 שני 2/5 18:30 2 – 5 ברעות
מונדיאל המכללה הרעות 2 איריסים 1 שני 2/5 19:15 2 – 10 ברעות
מונדיאל המכללה הרעות 1 רקפת 2 חמישי 5/5 18:30  0 – 8 באיריסים
מונדיאל המכללה הרעות 2 רקפת 1 חמישי 5/5 19:30 3 – 7 באיריסים
מונדיאל המכללה רקפת 1 כלנית 2 שלישי 10/5 15:00 0 – 2 ברעות
מונדיאל המכללה רקפת 2 כלנית 1 שלישי 10/5 16:00 5 – 5 ברעות

*יתכנו שינויים בימים ו/או בשעות המשחקים במקרה של מזג אוויר סוער מידע אם יש משחקים יפורסם בדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל
** כל ילד יודע את שם ומספר הקבוצה שלו , לפני כל משחק נשתדל לחלק פתקים

מונדיאל המכללה לכדורגל

רקפת (2) 4 – איריסים (1) 3
לרקפת 2: בארי גדז' 3 ועילם נחמן
לאיריסים 1: ירדן קדוש ,נבו עזרן ויואב ממן

רקפת (1) 6 איריסים (2) 2
לרקפת 1: אופק אוחיון 2, יונתן פלג, עצמי, נועם מן ואור אלמו
לאיריסים 2: יונתן לבאן ואור נג'אטי

איריסים (2) 5הרעות (1) 2
לאיריסים 2: קורן נתן, ליאב לוגסי, רהב לביא ונאור מלכה 2
לרעות 1: עצמי ואושר רווח

איריסים (1) 10הרעות (2) 2
לאיריסים 1: נבו עזרן 6, עידן בן סימון 2, עצמי ונועם הרוש
לרעות 2: עומר טוויג 2

רקפת (2) 8הרעות (1) 0
לרקפת 2: בארי גדז'4, מיכאל יוחננוב 2 ורוי פרנקו 2

רקפת (1) 7 – הרעות (2) 3
לרקפת 1: רועי גיסברג 2, תומר פיצ'רסקי 2, יונתן פלד 2 ואלישי דוידוב
לרעות 2: ליאב לוגסי 3

רקפת (1) 0 – כלנית (2) 2
לכלנית 2: ליאם איבי

רקפת (2) 5כלנית (1) 5
לרקפת 2: אביב שלום 2 ומיכאל יוחננוב 3
לכלנית 1: נהוראי עברו 3, ניב נגוסי וטל גולדי

רקפת 1 (3)כלנית 1 (7)
לכלנית 1: ניב נגוסי 3, נהוראי עבדו, טל גולדי 2 ואושרי לביאב
לרקפת 1: יונתן פלג, רועי גיסברג ונועם מן

רקפת 2 (4) – כלנית 2 (6)
לכלנית 2: שון מרגולין 2, יקיר אזולאי, אלירן דהן, ירין מלול ועצמי
לרקפת 2: מיכאל יוחננוב 2, בארי גדז ואביב שלום

כלנית 1 (פורטוגל) 7 – הרעות 2 (ארגנטינה) 1
לפורטוגל: נהוראי עברו 4, ניב לוגסי, עידו האוסלר, מעיין פנחסי
לארגנטינה: מוחמד עבד

כלנית 2 (איטליה) 11 – הרעות 1 (אנגליה) 1
לאיטליה: אלירן דהן 4, שון מרגולין 2, ליאם איבי 3, ירין מלול, ליעד פרץ
לאנגליה: אחמד קייס

איריסים 1 (1) – כלנית 2 (7)
לכלנית 2: שון מרגולין 3, ירין מלול 2, אלירן דהן ויקיר אזולאי
לאיריסים 1: רועי שיטרית

איריסים 2 (2) כלנית 1 (2)
לאיריסים 2: יונתן לבאן ועצמי
לכלנית 1: ניב נגוסי ועצמי

הרעות 1 אנגליה (6) רקפת 1 הולנד (10)
לרקפת 1: רועי גיסברג 2, יונתן פלג 2, נועם מן 2, יאיר חגאי, אלישי דוידוב, תומר פיצ'רסקי ואופק אוחיון
לרעות 1: עידן אמני 4, אחמד קייס ואושר רווח

הרעות 2 ארגנטינה (4)רקפת 2 ישראל (5)
לרקפת 2: עילם נחמן, אביב שלום, חן בנדרסקי, מיכאל יוחננוב ובארי גדז'
לרעות 2: יאיר עמרני 3 ואדם עבד אל רחמן

ליגת האלופות

כלנית (3) 6 הרעות (3) 4

איריסים 3 (12) – רקפת 4 (4)
לאיריסים 3: עמית גניכוביץ 3, יואב אקו 2, אביעד חניא, דוד לידור סבג 2, אריאל מלכא, נבו אלגלי ורפאל
לרקפת 4: עמית קושניר 2, ניר בשן ועמית הולצר

איריסים 4 (6) – רקפת 3 (4)
לאיריסים 4: יובל פסחוב 2, אופיר רבינוביץ 3, וגל אברמוב
לרקפת 3: זהאר סמארה 3 ועצמי

רקפת 4 (1) הרעות 3 (4)
לרעות 3: אדם עבדאלרחמן 3 ואחמד קייס
לרקפת 4: עמית הולצר

רקפת 3 (5)כלנית 3 (4)
לרקפת 3: זהאר סמארה 3, ראייף ושגיא אוזן
לכלנית 3: אחמד פאטם 4

הרעות 3 (ארסנל) 1 רקפת 3 (ברצלונה) 14
לברצלונה: שגיא אוזן 5, זהאר סמארה 3, שחר סויבלמן 3, עומר קנר 2 ועידו אוחיון
לארסנל: אושר רווח

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 8 – רקפת 4 (ריאל מדריד) 3
למנצ'סטר יונייטד: אורין חזן 2, איתי גופמן 2, אחמד פאטום 3 ועצמי
לריאל מדריד: ניר בשן 2 ועמית קושניר

מונדיאל המכללה לכדורגל

הרעות 1 (אנגליה) 4 איריסים 1 (צרפת) 18
לצרפת: יושי אלצק 6, נבו עזרן 8, עידו בן סימון 2 ויואב ממן 2
לאנגליה: עידן המני 2, לוואי אסד ואחמד קייס

הרעות 2 (ארגנטינה) 4 איריסים 2 (ברזיל) 7
לברזיל: אור נג'אטי 3, ליאב לוגסי 2, עומר טוויג 2
לארגנטינה: מוחמד עבדאלרחמן 3 ויאיר עמרן

איריסים 1 צרפת (7) – רקפת 1 הולנד (9)
להולנד: נועם מן 6, יאיר חגאי, יונתן פלג ואופק אוחיון

איריסים 2 ברזיל (1) – רקפת 2  ישראל (5)
לצרפת: בארי גדז' 2, עומר קרני 2 ומיכאל יוחננוב
לברזיל: ליאב לוגסי (פנדל)

ליגת האלופות כיתות ו 

איריסים 3 אינטר (8)רקפת 3 ברצלונה (7)
לאיריסים 3 אינטר: יואב אקו 5, דוד סבג 2, אביעד חניה
לרקפת 3 ברצלונה: זהאר סמארה 2, שגיא אוזן 3, עידו אוחיון ועילאי ועקנין

איריסים 4 מילאן (10)רקפת 4 ריאל מדריד (3)
למילאן: גל אברמוב 3, אופיר רבינוביץ 3, יובל פסחוב 2, יונתן שמקה ונריה ברמי
לריאל מדריד: ניר בשן, עמית הולצר ואיברהים נעמה

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

איטליה 11 ארגנטינה 0
לאיטליה: שון מרגולין 4, ירין מלול, אלירן דהן 3, ליאם איבי 3

אנגליה 3פורטוגל 8
לפורטוגל: עידו האוסלר 2, נהוראי עברי 4, ניב נגוסי, טל גולדין
לאנגליה: עידן אמני, יאיר עמרני, אחמד קייס

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים (3) 8רעות (3) 1
לאיריסים 3: יואב אקו 4, אריאל מלכה, נבו אלגלי, יובל מויאל ואביעד חניה
לרעות 3: עלי חאג'

איריסים (4) 5 הרעות (4) 4
לאיריסים 4: אופיר רבינוביץ 3 וגל אברמוב 2
לרעות 4: תמיר אלצ'ק 2, איתי גופמן ואחמד פאטום

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

איריסים (1) 1כלנית (1) 6
לכלנית 1: עידו האוסלר 2, מעיין פינחס, אושרי לביאב, ניב נגוסי ועצמי
לאיריסים 1: נבו עזרן

איריסים (2) 2כלנית (2) 5
לכלנית 2: שון מרגולין 3 וירין מלול 2
לאיריסים 2: עומר טוויג ורהב לביא

ליגת האלופות לכיתות ו

איריסים (3) 4 כלנית (3) 2
לאיריסים 3: יואב אקו 2, עמית גניכוביץ ואביעד חניה
לכלנית 3: איתי גופמן

איריסים (4) 8 – רעות (3) 5
לאיריסים 4: אופיר רבינוביץ 5, שמעון דהן, יובל פסחוב ורון כהן
לרעות 3: עלי חאג 2, אדם עבאלרחמן 2 ויאיר עמרני

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

רקפת (1) 5 – רקפת (2) 8
לרקפת 2: בארי גדז 2, מיכאל יוחננוב 2, עילם נחמן 2, עומר קרני וחן בנדרסקי
לרקפת 1: אופק אוחיון 2, נועם מן, תומר פיצ'רסקי ויונתן פלג

פורטוגל 2 איטליה 9
לאיטליה: שון מרגולין 2, ירין מלול 2, יקיר אזולאי 2, ליעוד אלחדס, ליאם אודי ואלירן דהן
לפורטוגל: מעיין פנחסי ונהוראי עברו

איריסים (1) 4 – איריסים (2) 7
איריסים 2: ליאב לוגסי 2, יונתן לבאן, קורן נתן 2, רהב לביא ואיתי לוי
איריסים 1: נבו עזרן 2, יואב ממן ויושי אלצ'ק

רעות 1 (אנגליה) 12 – הרעות 2 (ארגנטינה) 2
לאנגליה: מוחמד עבד 4, עדן פפו, אדם עבדאלרחמן 5 ועידן אמני 2
לארגנטינה: יאיר עמרן 2

ליגת האלופות לכיתות ו

איריסים (3) 2 – איריסים (4) 7
לאיריסים 4: אופיר רבינוביץ 5, שמעון דהן ופרד גריפולסקי
לאיריסים 3: יואב אקו ורפאל כלפה

רקפת (3) 7 – רקפת (4) 1
רקפת 3: שחר סויבלמן 3, זהאר סמארה 3, ליעד מוזס
רקפת 4: עמית קושניר

רעות 3 (ארסנל) 6 – כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 7
למנצ'סטר יונייטד: איתי גופמן 4, שון מרגולין 2 ותומר אלצ'ק
לארסנל:  יעקב ג'וברין 3, עלי חאג 2 ואמל קסיס