ליגת האלופות ד-ו עונת 2013-2014

ליגת האלופות ומונדיאל כיתות ד'-ו'

 גביע האלופות  גביע העולם  ליגת האלופות
  • כל המשחקים יתקיימו במגרשי הדשא הסינטטיים בהרעות והאיריסים
  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים
  • ייתכנו שינויים בשמות הקבוצות
  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד
  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק
  • 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה ב- 4 המקומות הראשונים יעלו לחצי גמר אליפות המכללה לכדורגל
  • הטבלה היא זמנית ועדיין יתכנו שינויים
  • במקרה של מספר נקודות זהה יערך משחק מכריע
  • ילד שלא מגיע למשחק חייב ליידע את המאמן באימון שלפני המשחק

מאמני הקבוצות

רקפת 1 אבי גיסברג
רקפת 2  אבי גיסברג
רקפת 3 אבי גיסברג
הרעות 1  רולי שטיין
הרעות 2  רולי שטיין
הרעות 3 רולי שטיין
כלנית 1 מוטי מרדכי
כלנית 2 מוטי מרדכי
איריסים 1 אבי גיסברג
איריסם 2 אבי גיסברג
איריסים 3  אבי גיסברג

קבוצות המונדיאל

 קבוצות ליגת האלופות

הרעות 1 – אנגליה

אנגליה

רקפת 3 – ברצלונה

ברצלונה

הרעות 2 – ארגנטינה

ארגנטינה

איריסים 3 – אינטר

אינטר

רקפת 1 – הולנד

הולנד

הרעות 3 – ארסנל

ארסנל

רקפת 2 – ישראל

ישראל

כלנית 3 – מנצ'סטר יונייטד

מנצסטר

כלנית 1 – פורטוגל

פורטוגל

כלנית 2 – איטליה

איטליה

איריסים 1 – צרפת

צרפת

איריסים 2 – ברזיל

ברזיל

 

ליגת אלופות – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 21 7 7
2 הרעות 3 (ארסנל) 9 7 3
3 איריסים 3 (אינטר) 6 7 2
4 רקפת 3 (ברצלונה) 3 7 1

מונדיאל – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 איריסים 1 (צרפת) 18 7 6
2 רקפת 1 (הולנד) 16 7 5 1
3 כלנית 1 (פורטוגל) 15 7 5
4 איריסים 2 (ברזיל) 10 7 3 1
5 כלנית 2 (איטליה) 10 7 3 1
6 רקפת 2 (ישראל) 7 7 2 1
7 הרעות 2 (ארגנטינה) 3 7 1
8 הרעות 1 (אנגליה) 3 7 1

לוח משחקים

ליגה

קבוצה

קבוצה

יום

תאריך

שעה

תוצאה

הערות

מונדיאל המכללה

רקפת 1 (הולנד)

 –

רקפת 2 (ישראל)

שלישי

17.12

15:15

10 – 5

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה)

 –

הרעות 2 (ארגנטינה)

רביעי

18:12

19:15

4 – 7

ברעות

מונדיאל המכללה

איריסים 1 (צרפת)

 –

איריסים 2 (ברזיל)

שני

23.12

16:15

9 – 5

איריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

 –

כלנית 3

שני

23.12

17:15

2 – 5

איריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

 –

כלנית 2 (איטליה)

חמישי

26.12

16:15

9 – 5

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

 –

הרעות 1 אנגליה

יום שני

6.1

18:15

10 – 4

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

 –

הרעות 2 (ארגנטינה)

יום שני

6.1

19:00

 6 – 4

ברעות

ליגת האלופות

איריסים 3 (צ'לסי)

הרעות 3 (ארסנל)

יום שני

6.1

19:45

 6 – 4

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

רקפת 1 (הולנד)

שלישי

14.1

15:15

5 – 4

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

רקפת 2 (ישראל)

שלישי

14.1

16:00

4 – 1

ברעות

מונדיאל המכללה

רקפת 1 (הולנד)

איריסים 1 (צרפת)

שלישי

28.1

15:00

5 – 1

ברעות

מונדיאל המכללה

רקפת 2 (ישראל)

איריסים/ניצנים 2 (ברזיל)

שלישי

28.1

16:00

5 – 5

ברעות

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

רקפת 3 (ברצלונה)

רביעי

29.1

17:15

3 – 7

איריסים

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה )

איריסים 1 (צרפת)

רביעי

5.2

18:15

2 – 9

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 2 (ארגנטינה)

איריסים 2 (ברזיל)

רביעי

5.2

19:00

2 – 3

ברעות

ליגת האלופות

איריסים/ניצנים 3(צ'לסי)

הרעות 3 (ארסנל)

רביעי

5.2

19:45

4 – 6

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

איריסים/ניצנים 2 (ברזיל)

רביעי

12.2

16:15

3 – 4

איריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

איריסים 1 צרפת

רביעי

12.2

17:00

3 – 10

איריסים

מונדיאל המכללה

הרעות 1(אנגליה)

רקפת 1 (הולנד)

רביעי

19.2

18:15

6 – 13

ברעות

מונדיאל המכללה

רקפת 3 (ברצלונה)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

שלישי

25.2

16:00

5 – 6

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 2  (ארגנטינה)

רקפת 2 (ישראל)

רביעי

5.3

19.15

2 – 5

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

הרעות 2 (ארגנטינה)

שני

10.3

18:15

6 – 1

מונדיאל המכללה

כלנית 2(איטליה)

הרעות 1 אנגליה

שני

10.3

19:00

5 – 1

ליגת האלופות

כלנית 3

הרעות 3

שני

10.3

19:45

5 – 3

ליגת האלופות

רקפת 1 (הולנד)

איריסים 2 (ברזיל)

שלישי

11.3

15:15

5 – 2

רעות

רקפת 2 (ישראל)

איריסים 1 צרפת

שלישי

11.3

16:00

2 – 4

רעות

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

הרעות 3 (ארסנל)

רביעי

12.3

19:15

0 – 4

רעות

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

רקפת 3 (ריאל -מדריד)

שלישי

25.3

17:15

7 – 6

איריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

רקפת 2 (ישראל)

שלישי

1.4

15:00

4 – 5

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

רקפת 1 (הולנד)

שלישי

1.4

16:00

4 – 4

ברעות

מונדיאל המכללה

איריסים 1 (צרפת)

הרעות 2 (ארגנטינה)

רביעי

30.4

18:15

7 – 1

ברעות

מונדיאל המכללה

איריסים 2 (ברזיל)

הרעות 1 (אנגליה)

רביעי

30.4

19:15

4 – 3

ברעות

ליגת האלופות

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

הרעות 3 (ארסנל)

שני

12.5

19:15

4 – 1

ברעות

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

רביעי

28.5

 17.15

6 – 8

איריסים

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

שלישי

3.6

16:00

5 – 6

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה)

רקפת 2 (ישראל)

חמישי

5.6

17:30

5 – 3

רעות

מונדיאל המכללה

הרעות 2 (ארגנטינה)

רקפת 1 (הולנד)

חמישי

5.6

18:30

1 – 11

רעות

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

הרעות 3  (ארסנל)

חמישי

5.6

19:30

3 – 5

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

איריסים 2 (ברזיל)

רביעי

11.6

16:15

3 – 2

איריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

איריסים 1 צרפת

רביעי

11.6

17:15

3 – 6

איריסים

ליגת האלופות

הרעות 3 (ארסנל)

כלנית 3 (אינטר)

רביעי

11.6

19:15

2 – 9

ברעות

איריסים 2 וכלנית 3 אלופות המכללה לכדורגל

במשחקי גמר מרתקים נקבעו אלופות המכללה לכדורגל 2013/2014

מונדיאל המכללה לכדורגל

האלופה איריסים 2 (ברזיל)

איריסים (2) 6 – כלנית (1) 0
לאיריסים 2: גבע מלמד 4 שערים מרהיבים, שמעון דהן ואופיר רבינוביץ

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל

האלופה כלנית 3 מנצ'סטר יונייטד

איריסים (3) 5 – כלנית (3) 6
לכלנית 3: עודד אניהאו 3, מוחמד עבדאלרחמן, רועי משה ועצמי
לאיריסים 3: שליו פחימה 2, גבע מלמד, נתנאל קנטור ועצמי

מלך הפנדלים כיתות ד-ו גיא אמירי

הקרב על אליפות המכללה לכדורגל

בחודש משחקים אדיר נקבעו העולות לחצי הגמר 

חצי גמר מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד-ה

איריסים 1 (צרפת) איריסים 2 (ברזיל)

כלנית 1 (פורטוגל) רקפת 1 (הולנד)

גם לכלנית 2 יש 10 נקודות כמו לאיריסים 2 אך במקרה של שוויון בנקודות מה שקובע זה המשחק בינהם שבו ניצחו איריסים 2 בתוצאה 4-3

חצי גמר ליגת האלופות לכיתות ו

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) רקפת 3 (ברצלונה) 

הרעות 3 (ארסנל) – איריסים (3) (אינטר)

מונדיאל המכללה לכדורגל

הרעות (1) 5 – רקפת (2) 3
לרעות 1: אלמוג ששון 2, אלן בניובר, חביב איסא ועומר אפריים

לרקפת 2: עידן בר, רון כהן ויאזן ראפע

הרעות (2) 1 רקפת (1) 11
לרקפת 1: דור ברגמן 2, נועם שוורץ 2, עלי דאבח 2, עידן פיצ'רסקי 2, מיתר אמסלם, אור קורן ואביב בלוך

לרעות 2: חביב איסא

כלנית (1) 3 איריסים (2) 2
לכלנית 1: אחמד פאטום 2 ואורין חזן

לאיריסים 2: שמעון דהן ואופיר רבינוביץ

כלנית (2) 3 – איריסים (1) 6
לאיריסים 1: כפיר שפירא 2, נתנאל קנטור 2, יובל פסחוב ועצמי

לכלנית 2: רפאל אפרים, אחמד פאטום וגל אלון

כלנית (1) 4 רקפת (2) 5
לרקפת 2: לידור יפרח 4 ועידן בר

לכלנית 1 : גל אלון, אחמד פאטם 2 ואורין חזן

כלנית (2) 4 רקפת (1) 4
לרקפת 1: עידן פיצ'רסקי 3 ודור ברגמן

לכלנית 2: ראזי חריחה 3 ואורין אזולאי

ליגת האלופות כיתות ו

הרעות (3) 5 – רקפת (3) 3
לרעות 3: עמית חכים 2, עידן סקילרוביץ, נג'אטי ירין ועומר אפרים

לרקפת 3: מוחמד קאסם, אופיר סלומון ושגב אילוז

מונדיאל המכללה לכדורגל

איריסים (2) 4 כלנית (2) 3
לאיריסים 2: גבע מלמד 3 וגל אברמוב

לכלנית 3: רפאל אפרים, אחמד פאטום ועצמי

איריסים (1) 10 – כלנית (1) 3
לאיריסים 1: נתנאל קנטור 3, יובל פסחוב 4 וכפיר שפירא 3

לכלנית 1: רפאל 2 ופאטום

ליגת האלופות כיתות ו

ארסנל (רעות 3) – מנ. יונייטד (כלנית 3) : 9:2 ליונייטד
ליונייטד : רפאל אפריים 2, ראזי חריכה 1, מוחמד עבדאלרחמן 3, עודד אנייאו 2 ולירון ניסן 1
לארסנל:  ירין נג'אתי 1 ושחר ס. 1

רקפת (3) 5כלנית (3) 6
לכלנית: רפאל אפרים 3, עודד אניהו, עלי ווג'די  

לרקפת 3: שגב אילוז 2, אמיר סאלים, כמאל בדרנה ועצמי

איריסים (3) 6 – כלנית (3) 8
לכלנית 3: רפאל אפרים 2, מוחמד חלאיילה, ווגדי עלי 4, עודד אנייהו ורועי משה

לאיריסים 3: יונתן חדידה 2, איתי נגוסה 3 ועצמי

רקפת (3) 5 – כלנית (3) 6
לכלנית 3: עודד אנייהו 2, אחמד פאטום, מוחמד חלאיילה ורועי משה

לרקפת 3: שגב אילוז 2, דור שניצר, עדי חרבוש ואופיר סולומון 

מ. יונייטד  4 – ארסנל  1
ליונייטד: רפאל אפרים, עודד אנייאו, ראזי חריכה ומוחמד עבדלרחמן

לארסנל: עומר אפרים

מונדיאל המכללה לכדורגל

איריסים 1 (7)  – הרעות  2 (1)
לאיריסים 1: נתנאל קנטור 5, יובל פסחוב 2
לרעות 2: איתי גופמן

איריסים 2 (4)  – הרעות 1 (3)
לאיריסים 2: אופיר רבינוביץ, יואב אקו, גבע מלמד ושמעון דהאן
לרעות 1: חביב איסה, איתי קופמן ועומר אפריים

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים ( 3 ) 7 – רקפת (3) 6
לאיריסים 3: יונתן חדידה 3, שליו סמאי 2, איצי נגוסה ועצמי
לרקפת 3: שאדי סאדי, עופרי ירדני, מאיר דהן, כמאל בדרנה ועצמי  

המונדיאל כיתות ד-ה

רקפת (1) 5 – איריסים (2) 2
לרקפת 1: יובל בנטוב, אמור ארז, עידן פיצ'רסקי, עלי דאבח ואור קורן

לאיריסים 2: אופיר רבינוביץ וטל שוורץ

רקפת (2) 2 – איריסים (1) 4
לאיריסים 1: יובל פסחוב, כפיר שפירא, נתנאל קנטור וגיא אמירי

לרקפת 2: עידן בר ורון כהן

ליגת האלופות כיתות ו

רקפת (3) 0 – הרעות (3) 4
לרעות 3: עומרי אפריים 2, עמית חכים ושחר סקלרביץ'

מנ. יונייטד 5 – ארסנל 3
למנ. יונייטד: שחר (עצמי), אלן בויאנובר (עצמי), עודד אנייאו 2 ומוחמד עבדלרחמאן 1
לארסנל: עמית חטיב, שחר סקלרשקביץ ועומר אפרים

המונדיאל כיתות ד-ו

פורטוגל 6 – ארגנטינה 1
לפורטוגל: גל אלון, אורין חזן, רפאל אפריים 2 וראזי חריכה 2
לארגנטינה: אילעי פרגיאן

איטליה 5 – אנגליה 1
לאיטליה: רפאל אפריים 3 וראזי חריכה 2
לאנגליה: איתי גופמן

רקפת (2) 5 – הרעות (2) 2
לרקפת 2: שגיא קליימן 2, רון כהן, נועם דהן ויהל טוסון
לרעות 2: ירין נגאטי ועילאי פרגיאן

הרעות (1) 6 – רקפת (1) 13
לרקפת 1: עידן פיצ'רסקי 4, אמור ארז 5, אביב בלוך 2, עלי דאבח ורן מושקוביץ
לרעות 1: עומר אפרים 4, ליאור ורסאנו ואיתי גופמן

איריסים (1) 1 – רקפת (1) 5 
לרקפת 1: עלי דאבח 2, עידן פיצ'רסקי, אביב בלוך ויובל בנטוב 
לאיריסים 1: נתנאל קנטור 

איריסים (2) 5 – רקפת (2) 5 
לרקפת 2: לידור יפרח 3, עידן בר ונועם דהן
לאיריסים 2: גבע מלמד 2, אופיר רבינוביץ, יובל מויאל ואיתי סעדי  

הרעות (1) 2 – איריסים (1) 9 
לאיריסים 1: כפיר שפירא 5, יובל פסחוב 4 
לרעות 1: אלמוג ששון ואופיר אפרים 

הרעות (2) 2 – איריסים (2) 3 
לאיריסים 2: גבע מלמד, אופיר רבינוביץ ואיתי סעדי 
לרעות 2: חביב ואיסא

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים (3) 3 – רקפת (3) 7 
לרקפת 3: שגב אילוז 2, כמאל בדארנה 2, עדי חרבוש 2 ויצחקי דוד
לאיריסים 3: שליו פחימה, נתנאל קנטור וגבע מלמד 

הרעות (3) 6 – איריסים (3) 4 

מונדיאל כיתות ד-ה

רקפת (1) 10 – רקפת (2) 5
לרקפת 1: עידן פיצ'רסקי 3, עלי דאבח 2, יובל בנטוב 2, אמור ארז 2 ורן מוסקוביץ

לרקפת 2: רון כהן 2 ובאסל בדרן 3

כלנית (1) 5 – רקפת (1) 4
לכלנית 1: גל אלון 2, אחמד פאטום 2 ואורין חזן
לרקפת 1: אמור ארז, עלי דאבח, עידן פיצ'רסקי ומיתר אמסלם  

כלנית (2) 4 – רקפת (2) 1
לכלנית 2: ליאל וקנין, רפאל אפריים 2 ואורין חזן

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים (3) 6  – הרעות (3) 4
לאיריסים 3: גבע מלמד 3, יונתן חדידה, ליאון סגל ושליו סמאי
לרעות 3: עומר אפריים, עידן סקילרוביץ, עמית חכים ועצמי

מונדיאל כיתות ד-ה

כלנית 1 (פורטוגל) 10 – הרעות 1 (אנגליה)  4
לכלנית 1: אחמד פאטום 6, רזי חריכה 2 וגל אלון 2
לרעות 1: איתי קופמן 2, עומר יפרח ועומר אפריים  

כלנית 2 (איטליה) 6 – הרעות 2 (ארגנטינה) 4
לכלנית 2: רפאל אפרים 4, שקד אלחייני וירון ניסן
לרעות 2: ירין נג'אטי 3 ועילאי פרג'יאן

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים (3) 2 – כלנית (3) 5
לכלנית (3): עודד אניהו 3 ורפאל אפריים 2
לאיריסים (3): יונתן חדידה וליאון סגל

מונדיאל כיתות ד-ה

כלנית (1) פורטוגל 9 – כלנית (2) איטליה 5
לפורטוגל: ראזי חריכה 5, גל אלון 3 ואחמד פטום
לאיטליה: לירון ניסן 4 ושקד אלחייני

הרעות (1) 4 – הרעות (2) 7
לרעות 2: בר יוספי  3, ירין נג'אטי 2 ועילי פרגין 2
לרעות 1: איתי גופמן 2, עומר אפריים וליאור ברסנו

איריסים (1) 9 – איריסים (2) 5
לאיריסים 1: כפיר שפירא 5, נתנאל קנטור 2, יובל פסחוב ובאסל סוועד
לאיריסים 2: איתי סעדי 4 וגבע מלמד