ליגת האלופות ד-ו עונה 2012-2013

  • כל המשחקים יתקיימו במגרשי הדשא הסינטטיים בהרעות והאיריסים

  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים

  • ייתכנו שינויים בשמות הקבוצות

  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד

  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק

  • 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה ב- 4 המקומות הראשונים יעלו לחצי גמר אליפות המכללה לכדורגל

  • הטבלה היא זמנית ועדיין יתכנו שינויים

  • במקרה של מספר נקודות זהה יערך משחק מכריע

  • ילד שלא מגיע למשחק חייב ליידע את המאמן באימון שלפני המשחק

השנה יהיו שתי ליגות נפרדות ליגת האלופות לכיתות ו' (2 סיבובים) ומונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד'-ה' (סיבוב אחד) על מנת להתאים את הרמה לכל גיל והכנת כיתות ו' לקבוצת הטרום ליגה.

השנה הוספנו קבוצות כדי לאפשר יותר זמן משחק לכל ילד!

מאמני הקבוצות
כיתות ד-ה
כלנית 1,כלנית 2  -(מוטי מרדכי) טל: 0547882307
הרעות1 ,הרעות 2  -(שלום ליאב) טל:0506704544
איריסים 1,איריסים/ניצנים 2, רקפת 1,רקפת 2  -(אבי גיסברג) טל:0523740923
כיתות ו
כלנית 3  -(מוטי מרדכי)
הרעות 3 -(שלום ליאב)
איריסים 3,איריסים ניצנים 4, רקפת 3, רקפת 4 –(אבי גיסברג)

קבוצות המונדיאל

 קבוצות ליגת האלופות

הרעות 1 – אנגליה

רקפת 3 – ברצלונה

 ברצלונה

הרעות 2 – ארגנטינה  ארגנטינה

איריסים 3 – אינטר

 אינטר

רקפת 1 – הולנד  Holland

הרעות 3 – ארסנל

 ארסנל

רקפת 2 – ישראל

 ישראל

רקפת 4 – ריאל מדריד

 ריאל

כלנית 1 – פורטוגל  Portugal איריסים/ניצנים 4 –צ'לסי  צלסי

כלנית 2 – איטליה

 איטליה כלנית 3 – מנצ'סטר יונייטד  MancheserUnited
איריסים 1 – צרפת  France

איריסים/ניצנים 2 – ברזיל

 ברזיל

ליגת אלופות

הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 איריסים 3 (אינטר) 24 9 8
2 איריסים/ניצנים 4 (צ'לסי) 22 10 7 1
3 רקפת 3 (ברצלונה) 12 10 4
4 הרעות 3 (ארסנל) 12 8 3 3
5 כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 7 10 2 1
6 רקפת 4 (ריאל מדריד) 4 10 1 1

מונדיאל

הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 הרעות 2 (ארגנטינה) 18 7 6
2 כלנית 1 (פורטוגל) 14 7 4 2
3 איריסים 2(ברזיל) 13 7 4 1
4 רקפת 2 (ישראל) 11 7 3 2
5 הרעות 1 (אנגליה) 10 7 3 1
6 איריסים 1 (צרפת) 10 7 3 1
7 כלנית 2 (איטליה) 3 7 1
8 רקפת 1 (הולנד) 1 7 1

לוח משחקים

ליגה

קבוצה

נגד

קבוצה

יום

תאריך

שעה

תוצאה

הערות

מונדיאל המכללה

רקפת 1 (הולנד)

רקפת 2 (ישראל)

שלישי

4/12

15:00

1 – 6

ברעות

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

שלישי

4/12

16:00

6 – 5

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה)

הרעות 2 (ארגנטינה)

רביעי

5/12

18:20

0 – 7

ברעות

מונדיאל המכללה

איריסים 1 (צרפת)

איריסים /ניצנים 2 (ברזיל)

רביעי

5/12

15:15

6 – 3

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

איריסים/ניצנים 4 (צ'לסי)

רביעי

5/12

16:15

10 – 4

באיריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

כלנית 2 (איטליה)

חמישי

6/12

18:00

4 – 3

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

הרעות 1 אנגליה

ראשון

23/12

16:00

4 – 3

באיריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

הרעות 2 (ארגנטינה)

ראשון

23/12

17:00

0 – 10

באיריסים

ליגת האלופות

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

הרעות 3 (ארסנל)

ראשון

23/12

18:00

3 – 3

באיריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

רקפת 1 (הולנד)

שלישי

1/1

15:00

5 – 2

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

רקפת 2 (ישראל)

שלישי

1/1

16:00

3 – 8

ברעות

מונדיאל המכללה

רקפת 1 (הולנד)

איריסים 1 (צרפת)

רביעי

2/1

15:15

6 – 6

באיריסים

מונדיאל המכללה

רקפת 2 (ישראל)

איריסים/ניצנים 2 (ברזיל)

רביעי

2/1

16:15

3 – 6

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

רקפת 3 (ברצלונה)

רביעי

2/1

17:15

4 – 6

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים/ניצנים 4 (צ'לסי)

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

רביעי

2/1

18:15

7 – 4

באיריסים

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה )

איריסים 1 (צרפת)

חמישי

3/1

18:00

3 – 2

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 2 (ארגנטינה) 

איריסים /ניצנים 2 (ברזיל)

חמישי

3/1

19:00

4 – 3

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

איריסים 1 צרפת

רביעי

16/1

15:15

2 – 5

באיריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

איריסים/ניצנים (ברזיל)

רביעי

16/1

16:15

3 – 6

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

רביעי

16/1

17:15

10 – 2

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים/ניצנים 4 (צ'לסי)

הרעות 3 (ארסנל)

רביעי

16/1

18:30

4 – 3

באיריסים

מונדיאל המכללה

הרעות 1(אנגליה)

רקפת 1 (הולנד)

ראשון

3/2

16:00

6 – 4

ברעות

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

שלישי

5/2

16:00

8 – 3

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 2  (ארגנטינה) 

רקפת 2 (ישראל)

רביעי

6/2

18:20

5 – 3

ברעות

ליגת האלופות

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

הרעות 3 (ארסנל)

רביעי

6/2

19:20

1 – 11

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

הרעות 2 (ארגנטינה) 

ראשון

17/2

15:30

3 – 2

באיריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 2(איטליה)

הרעות 1 אנגליה

ראשון

17/2

16:30

1 – 2

באיריסים

ליגת האלופות

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

שלישי

19/2

16:00

5 – 4

ברעות

מונדיאל המכללה

רקפת  1 (הולנד)

איריסים/ניצנים 2 (ברזיל)

רביעי

20/2

16:15

0 – 3

באיריסים

מונדיאל המכללה

רקפת 2 (ישראל)

איריסים 1 צרפת

רביעי

20/2

17:15

9 – 8

באיריסים

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

הרעות 3 (ארסנל)

רביעי

20/2

18:45

ברעות

ליגת האלופות

איריסים 3(אינטר)

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

רביעי

6/3

16:15

10 – 5

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים /ניצנים 4 (צ'לסי)

רקפת 3 (ברצלונה)

רביעי

6/3

17:15

9 – 3

באיריסים

ליגת האלופות

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

איריסים/ניצנים 4 (צ'לסי)

חמישי

7/3

15:30

1 – 5

ברעות

ליגת האלופות

הרעות 3 (ארסנל)

איריסים 3 (אינטר)

חמישי

7/3

18:00

3 – 4

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

רקפת 2 (ישראל)

חמישי

14/3

15:30

3 – 3

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

רקפת 1 (הולנד)

חמישי

14/3

18:00

6 – 3

ברעות

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

איריסים/ניצנים 4 (צ'לסי)

רביעי

10/4

16:15

6 – 5

באיריסים

מונדיאל המכללה

איריסים 1 (צרפת)

הרעות 2 (ארגנטינה) 

חמישי

11/4

18:00

3 – 7

ברעות

מונדיאל המכללה

איריסים /ניצנים 2 (ברזיל)

הרעות 1 (אנגליה)

חמישי

11/4

19:00

2 – 1

ברעות

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

ראשון

14/4

16:00

8 – 5

ברעות

ליגת האלופות

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

הרעות 3 (ארסנל)

רביעי

24/4

19:20

3 – 7

ברעות

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

רקפת 3 (ברצלונה)

רביעי

24/4

16:15

6 – 4

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים /ניצנים 4 (צ'לסי)

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

רביעי

24/4

17:15

10 – 2

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

  כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

חמישי

9/5

18:00

10 – 5

ברעות

ליגת האלופות

איריסים /ניצנים 4 (צ'לסי)

הרעות 3

חמישי

9/5

19:00

2 – 2

ברעות

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

שלישי

21/5

16:00

2 – 3

ברעות

ליגת האלופות

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

הרעות 3 (ארסנל)

רביעי

22/5

18:20

2 – 2

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה)

רקפת 2 (ישראל)

חמישי

23/5

18:00

5 – 5

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 2 (ארגנטינה)

רקפת 1 (הולנד)

חמישי

23/5

19:00

7 – 5

ברעות

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

הרעות 3  (ארסנל)

חמישי

30/5

15:30

0 – 7

ברעות

ליגת האלופות

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

חמישי

30/5

18:00

4 – 6

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

איריסים /ניצנים 2 (ברזיל)

רביעי

5/6

15:15

4 – 4

באיריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

איריסים 1 צרפת

רביעי

5/6

16:15

5 – 7

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

רקפת 4 (ריאל -מדריד)

רביעי

5/6

17:15

5 – 4

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים /ניצנים 4(צ'לסי)

רקפת 3 (ברצלונה)

רביעי

5/6

18:15

2 – 0

באיריסים

ליגת האלופות

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

איריסים/ניצנים 4 (צ'לסי)

שני

10/6

16:15

3 – 5

באיריסים

ליגת האלופות

הרעות 3 (ארסנל)

איריסים 3 (אינטר)

חמישי

13/6

18:00

ברעות

חצאי גמר

 

 

רביעי

19/6

ברעות

גמרים

חמישי

20/6

 

ברעות

 

קבוצות האיריסים זכו באליפות המכללה לכדורגל! 

שני גמרים אדירים וכדורגל ברמה גבוהה ביותר הכתירו את קבוצות האיריסים
כאלופות המכללה לכדורגל לכיתות ד-ה ולכיתות ו
איזו אווירה נפלאה הייתה במגרש הדשא הסינטטי המקורה של המכללה לכדורגל. לאחר שנה מרתקת הגיע שלב הגמר אחרי חודש גדוש במשחקים שסיימו את
העונה. יום לפני נערכו משחקי חצי הגמר שקבעו את העולות לגמר ואז בחגיגת כדורגל בגמרים מרהיבים שהתנהלו לעיני קהל של הורים וחברים ומוסיקת רקע  הרגשה של פסטיבל כדורגל וילדי המכללה לכדורגל לא אכזבו. הגמרים היו הכי מותחים שנראו עד היום במכללה לכדורגל והוכרעו בשלבי הסיום במשחקים שהתנהלו ברמת כדורגל משובחת וקבוצות שהוכיחו שמקומם בגמר מוצדק!

גמר מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד-ה

הרעות (2) ארגנטינה- איריסים (2) ברזיל 3-3  לאחר הארכה! ניצחון 5-4 לאיריסים 2 בפנדלים!
במשחק מצוין ומותח של שתי הקבוצות שהפגינו רמת כדורגל טובה במשחק שקול, היו דווקא ילדי הרעות 2 שהובילו כבר 3-1  ילדי האיריסים גילו אופי מיוחד צמצמו ל- 3-2 וממש לפני הסיום היה זה ינון אקו שהשווה את התוצאה. שתי הקבוצות הלכו להארכה שהסתיימה ללא שערים  ואז בדו קרב פנדלים הוכרע המשחק לטובת איריסים 2 שהניפו את הגביע הנודד הענק!

לאיריסים 2: ניב לוגסי 2 וינון אקו (בפנדלים כבשו ניב לוגסי ויונתן חדידה)
לרעות 2: שוהם בן נעים 2, ונועם דהן   (בפנדלים כבש עמית חקים)

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל  לכיתות ו

איריסים (3) אינטר –  איריסים (4) צ'לסי 7-8 לאיריסים(3) אינטר
אין ספק זה היה משחק העונה והוא כמובן לא אכזב. לגמר עלו שתי קבוצות האיריסים שהראו עליונות גם במהלך העונה הסדירה והיו מועמדות לאליפות כבר מתחילת הליגה. מה שהפתיע זה המשחק הצמוד לאחר שאיריסים 3 כבר הובילו 5-1 הצליחו ילדי איריסים 4 לחזור למשחק ולהשוות את התוצאה ל 7-7!!! בקמבאק מדהים והצגת כדורגל מעולה! איזה גולים היו במשחק כל גול יפה מקודמו מהלכי כדורגל מתוכננים בנגיעה שתיים בכדור פשוט חוויה לצופים הרבים שהיו. את שער הניצחון לאיריסים 3 במשחק הבקיע עדי גדמו המצוין 20 שניות לפני השריקה לסיום!

לאיריסים 3: עדי גדמו 4, גיא סגל , עמרי שליו , רונן חנוכייב , עידן איסקוב
לאיריסים 4: יאיר מולו 4 , יעקב איסקוב , עמרי גטהון ושקד אברהם

חצי גמר מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

הרעות (2) 6- רקפת (2) 4
לרעות 2: עמית חכים 2, שוהן בן נעים , יועד אזולאי ,מיתר אמסלם ועצמי
לרקפת 2: שגב אילוז 3 ועדי חרבוש 

כלנית (1) 2- איריסים (2) 6
לאיריסים 2: ניב לוגסי 3 וינון אקו 3
לכלנית 1: עודד אנייהו  ומוחמד חלאיילה
 

חצי גמר ליגת האלופות של המכללה לכדורגל כיתות ו 

איריסים (3) 12- רקפת (3) 5
לאיריסים 3: עדי גדמו 3,עידו שבו 3,רונן חנוכייב 2, עמרי שליו 2, בנואל דובינסקי , תומר אבני ועידן איסקוב
לרקפת 3: עבדאללה חליחל 4, אמין דאבח 

איריסים (4) 5  – הרעות (3) 2
לאיריסים 4: יאיר מולו 5
לרעות 2: שאדי אבו סאלח ורז חזן

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים (4) 5 – כלנית (3) 3
לאיריסים 4: שקד אברהם  2, אור אוחיון 2 ויאיר מולו
לכלנית 3: מוחמד עבדאל רחמן, ערווה טובה ועצמי

רקפת (4) 2 – הרעות (3) 2
לרקפת 4: דניאל רביב 2
לרעות 3: עמית ניב ורז חזן

רקפת (3) 0 – הרעות (3) 7

רקפת (4) 4 – כלנית (3) 6

ליגת האלופות כיתות ו

כלנית (3) 1 – איריסים (4) 5
לאיריסים 4: אור אוחיון 3, יאיר מולו ויעקב איסקוב
לכלנית 3: עווה טובה

הרעות (3) 3 – איריסים (3) 4
לאיריסים 3: עדי גדמו 2, אלון וילסקי ועידו שבו
לרעות 3: שאדי אבו סאלח, רז חזן וגיל בר חיים

איריסים (3) 5 – רקפת (4) 4
לאיריסים 5: עידו שבו 2, עדי גדמו 2 ועומרי שליו
לרקפת 4: דניאל רביב 3 ועצמי

רקפת (3) 2 – כלנית (3) 3
לכלנית 3: ערווה טובה 2, מוחמד חלאיילה
לרקפת 3: עבדאללה חליחל

איריסים (4) 2 – רקפת (3) 0

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

הרעות (1) 5 – רקפת (2) 5
לרעות 1: הראל פישמן 2 תמיר עזה ושחר סקלרביץ
לרקפת 2: שגב אילוז 2,עופרי ירדני 2 ויובל בנטוב

הרעות (2) 7 – רקפת (1) 5
לרעות 2: יועד אזולאי 2, עמית חכים 2, נועם דן 2 ושוהם בן נעים
לרקפת 1: עלי דאבח 2, אמיר סאלים, עצמי ואופיר סולומון

כלנית (1) 4 – איריסים (2) 4
לכלנית 1: עודד אנייהו 4
לאיריסים 2: אור חזיזה 2, ניב לוגסי ועצמי

כלנית (2) 5 – איריסים (1) 7
לאיריסים 1: רום דוד 3, שליו סמאי 2, נתנאל קנטור ואור עמר
לכלנית 2: מוחמד עבאל רחמן 3, פלא סולומון  ואור קורן

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים 3   10 – כלנית 3  5
לאיריסים 3: עדי גדמו 4, עידן איסקוב 3, עצמי, בנואל דובינסקי ועמרי שליו
לכלנית 3: מוחמד עלי 3, עודד אנייהו  וערווה טובה

איריסים 4  2 – הרעות 3  2
לאיריסים 4: אור אוחיון 2
לרעות 3: יועד אזולאי ועצמי

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

כלנית 1  2  – איריסים 1  5
לאיריסים 1: רום דוד 5
לכלנית 1: אור קורן ועצמי

כלנית 2  3 – איריסים 2  6
לאיריסים 2: ניב לוגסי 3, אור חזיזה 2 ואיתי נגוסה
לכלנית 2: מוחמד עבדאלרחמן 2 ועודד אנייהו

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים 3  10 – כלנית 3  2
לאיריסים 3: עמרי שליו 4,עידן איסקוב 2, תומר אבני 2 , גיא סגל ועדי גדמו
לכלנית 3:  מוחמד עלי

איריסים /ניצנים 4 – הרעות 3 3
לאיריסים /ניצנים 4: אור אוחיון 2,שקד אברהם ועצמי
לרעות 3: שאדי אבו סאלח ,יועד אזולאי ורז חזן

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה 

כלנית1 – הרעות2: 2-3

כלנית2 – הרעות1: 2-1

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים (3) 6 – רקפת (3) 4
לאיריסים 3: עדי גדמו 3, עידן איסקוב 2 ועמרי שליו
לרקפת 3: עבדאללה חליחל 3 ואוריה שגיב

איריסים (4) 10 – רקפת (4) 2
לאיריסים 4: יעקב איסקוב 4, טל שידלובסקי 2, שקד אברהם, אור אוחיון, יאיר מולו ועצמי
לרקפת 4: אנאס רפע ודניאל רביב

כלנית3 – הרעות3: 7-3

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה 

איריסים (1) 3  הרעות (2) 7
לרעות 2: שוהם בנעים 4, נועם דהן , מיתר אמסלם ועצמי

איריסים(2) 2 – הרעות (1) 1
לאיריסים 2: ניב לוגסי וינון אקו

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים (3) 6 – איריסים (4) 5
לאיריסים 3: בנואל דובינסקי 2, עדי גדמו,רונן חנוכייב, עמרי שליו ועידן איסקוב
לאיריסים 4: יאיר מולו 3, יעקב איסקוב ועמרי גטהון

רקפת (3) 8 – רקפת (4) 5
לרקפת 3: עבדאללה חליחל 6, אוריה שגיב ורן איברהים
לרקפת 4: דניאל רביב 5

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

כלנית 1 (3) – רקפת 2 (3)
לכלנית 1: עודד אנייאו 2 ועידן בר
לרקפת 2: עדי חרבוש,שגב אילוז ועופרי ירדני

כלנית 2 (6) – רקפת 1 (3)
לכלנית 2: רון כהן, עבד עבדאלרחמן, אור קורן, פלא סולומון ושניים עצמי
לרקפת 1: דור שניצר 2 ואופיר סולומון

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים (3) 10 – רקפת (4) 5
לאיריסים 3: עמרי שליו 2, עידו שבו 2, עדי גדמו 2, רונן חנוכייב, אלון וילסקי ו- 2 עצמאיים
לרקפת 4: אנס רפע 2, חמזי עאזם, מאיר דהן ועצמי

איריסים (4) 9 – רקפת (3) 3
לאיריסים 4: יעקב איסקוב 4, שקד אברהם 2, עמרי גטהון, יאיר מולו ואור אוחיון
לרקפת 3: אופק חג'ג 2 ותומר ליאור

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

רקפת 1 (0)  – איריסים 2 (3)
לאיריסים 2: איתי נגוסה 2, אור חזיזה

רקפת 2 (9) – איריסים 1 (8)
לרקפת 2: שגב אילוז 5, עדי חרבוש 3 ועופרי ירדני
לאיריסים 1: רום דוד 4 , גבע מלמד 2, גיא קייזר ונתנאל קנטור

ליגת האלופות כיתות ו

רקפת 4 (5) – כלנית 3 (4)
לרקפת 4: חמזי עאזם 3 ,דניאל רביב וג'מאל סלים
לכלנית 3: עוד אנייהו 2, מוחמד חלאיילה ומוחמד עבדאלרחמן

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

רקפת (1) 4 – הרעות (1) 6
לרעות (1): תמיר עזה 4, מוחמד יעקב ועידו סקליקרביץ
לרקפת (1): עלי דאבח, עצמי, דור שניצר ואילן יוכייב

הרעות (2) 5 – רקפת (2) 3
לרעות 2: שוהם בן נעים 2, מיתר אמסלם, עמית חכים ויועד אזולאי
לרקפת 2: שגב אילוז 2 ועדי חרבוש

ליגת האלופות כיתות ו

רקפת (3) 8  – כלנית (3)  3
לרקפת 3: עבדאללה חליחל  4, תומר ליאור, ראן איברהים, אמין דאבח ועצמי
לכלנית 3: עווה טובה, עוד אנייהו ועבד אלרחמן

רקפת (4) 1 – הרעות (3) 11
לרעות 3: שאדי אבו סאלח 5, גיל בר חיים 3, רז חזן 2 ושוהם בן נעים
לרקפת 3: דניאל רביב

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

איריסים 1 (6) – רקפת 1 (6)
לאיריסים 1: רום דוד 4, נתנאל קנטור וגבע מלמד
לרקפת 1: עלי דאבח 2, נסיב איברהים, אופיר סלומון , דור שניצר ונועם שוורץ 

איריסים 2 (6) – רקפת 2 (3)
לאיריסים 2: ניב לוגסי 2, יונתן חדידה, מקסים בילופובסקי, ניר הרצוג ואור חזיזה
לרקפת 2: יובל בנטוב, שגב אילוז ועופרי ירדני  

רקפת 1 (2) – כלנית 1 (5)
לכלנית 1: מוחמד עבדאלרחמן 2, עידן בר 2, ראזי חריכה
לרקפת 1: אופיר סולומון ועצמי  

רקפת 2 (8) – כלנית 2 (3)
לרקפת 2: עופרי ירדני 2, כמאל בדרנה 3, יובל בנטוב 2 ושגב אילוז
לכלנית 2: מוחמד חלאיילה 2 ורון כהן

איריסים 1 (2) – הרעות 1 (3)
לרעות 1: נעם דהן, באדר גנאם ועצמי
לאיריסים1: רום דוד ונתנאל קנטור

איריסים 2 (3) – הרעות 2 (4)
לרעות 2: עמית חכים 2, יועד אזולאי ומיתר אמסלם
לאיריסים 2: יונתן חדידה, איתי נגוסה ועצמי  

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים 3 (4)  – רקפת 3 (6)
לרקפת 3: עבדאללה חליחל 4, תומר ליאור ואופק חג'ג
לאיריסים 3: עדי גדמו 3 ותומר אבני  

איריסים 4 (7)  – רקפת 4 ( 4)
לאיריסים 4:  שקד אברהם 4 , יעקב איסקוב , יונתן אזולאי  ועצמי
לרקפת 4: חמזי עאזם 2, דניאל רביב ונועם מיכאל

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

הרעות1 – כלנית1: 4-3
לכלנית: עודד ענייאו (3), עידן בר
לרעות: מילן יוסף (2), באדר גאנם

הרעות2 – כלנית2: 0-10
לרעות: עמית חכים (4), יועד אזולאי, מיתר אמסלם, עידן סקלרקביץ, שחר סקלרקביץ, עצמי (2)

ליגת האלופות כיתות ו

הרעות3 – כלנית3: 3-3
לרעות: רז חזן (2), יועד אזולאי
לכלנית: ערווה טובא (3)

חגיגת כדורגל חנכה את המגרש הסינטטי המדהים החדש של המכללה לכדורגל בבית ספר האיריסים
כמו חלום שהתגשם, הפך המגרש באיריסים למגרש דשא סינטטי מהטובים בעולם. מי שהכיר את המגרש הקודם יתקשה להאמין שמדובר באותו מקום. כל האזור שודרג לרמה הכי טובה שיש, פשוט כייף ענק לילדים הנרגשים וככה עלו ילדי האיריסים למשחקיהם במסגרת ליגות המכללה לכדורגל אלא שהפעם הם שוחקו במגרשם הביתי המשודרג ולא במגרש הסינטטי ברעות!

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

איריסים (1)  – איריסים (2): 3-6  לאיריסים 1
לאיריסים 1: רום דוד 5 וגיא קייזר
לאיריסים 2: יונתן חדידה 2 ואיתי נגוסה

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים (3) – איריסים (4): 4-10 לאיריסים 3
לאיריסים 3: עדי גדמו 4, רונן חנוכייב 2, עמרי שליו, תומר אבני, עידן איסקוב ועצמי
לאיריסים 4: יאיר מולו 2, יונתן אזולאי  ושקד אברהם

ליגות המכללה לכדורגל נפתחו בסערה ובגשם של שערים במגרש הדשא הסינטטי המקורה! 
באווירה יוצאת מן הכלל, לעיני קהל של חברים והורים, נפתחו משחקי ליגות המכללה לכדורגל בכל הגילאים וכבר במחזור הראשון צפינו במשחקים מצוינים  שהשאירו המון תקוות להמשך! אז מי תהיינה אלופות המכללה לכדורגל?

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

הרעות1 (אנגליה) – הרעות 2 (ארגנטינה)  7-0 לארגנטינה
לרעות 2: שוהם בן נעים (2), עמית חכים (2), יועד אזולאי, עידן ומיתר אמסלם

כלנית1 ( פורטוגל)  –  כלנית 2 (איטליה) 3-4 לכלנית 1
כלנית1 : רונן בריק, עדן מוסטאפה – 3 שערים, יאיר זערור
כלנית2 : מוחמד עבדלראחמן  – 3 שערים 

רקפת 1 (הולנד) – רקפת  2 (ישראל) 6-1  לרקפת 2
לרקפת 2: שגב אילוז 4 ,עומר כהן ועדי חרבוש
לרקפת 1: הועם שוורץ 

ליגת האלופות כיתות ו

רקפת3 (ברצלונה) – רקפת 4 (ריאל מדריד)   5-6  לרקפת 3
משחק שהתעלה לרמה גבוהה מאוד והיה שקול לכל אורכו
לרקפת 3: אופק חדד 3, עבדאללה חליחל 2 ותומר ליאור
לרקפת 4: חמזי עאזם 3 ודניאל רביב 2