ליגת האלופות ד-ו עונת 2014-2015

ליגת האלופות ומונדיאל כיתות ד'-ו'

 גביע האלופות  גביע העולם  ליגת האלופות
  • כל המשחקים יתקיימו במגרשי הדשא הסינטטיים בהרעות והאיריסים
  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים
  • ייתכנו שינויים בשמות הקבוצות
  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד
  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק
  • 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה ב- 4 המקומות הראשונים יעלו לחצי גמר אליפות המכללה לכדורגל
  • הטבלה היא זמנית ועדיין יתכנו שינויים
  • במקרה של מספר נקודות זהה יערך משחק מכריע
  • ילד שלא מגיע למשחק חייב ליידע את המאמן באימון שלפני המשחק

מאמני הקבוצות

רקפת 1 אבי גיסברג
רקפת 2  אבי גיסברג
רקפת 3 אבי גיסברג
רקפת 4 אבי גיסברג
הרעות 1  רולי שטיין
הרעות 2  רולי שטיין
הרעות 3 רולי שטיין
כלנית 1 מוטי מרדכי
כלנית 2 מוטי מרדכי
איריסים 1 אבי גיסברג
איריסים 2 אבי גיסברג
איריסים 3  אבי גיסברג
איריסים 4 אבי גיסברג

קבוצות המונדיאל

 קבוצות ליגת האלופות

הרעות 1 – אנגליה

אנגליה

רקפת 3 – ברצלונה

ברצלונה

הרעות 2 – ארגנטינה

ארגנטינה

איריסים 3 – אינטר

אינטר

רקפת 1 – הולנד

הולנד

הרעות 3 – ארסנל

ארסנל

רקפת 2 – ישראל

ישראל

כלנית 3 – מנצ'סטר יונייטד

מנצסטר

כלנית 1 – פורטוגל

פורטוגל  רקפת 4 -ריאל מדריד ריאל

כלנית 2 – איטליה

איטליה  איריסים 4 – מילאן מילאן

איריסים 1 – צרפת

צרפת

איריסים 2 – ברזיל

ברזיל

ליגת אלופות – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 איריסים 4 (מילאן) 11 5 3 2
2 איריסים 3 (אינטר) 10 5 3 1
3 רקפת 4 (ריאל מדריד) 10 5 3 1
4 רקפת 3 (ברצלונה) 9 5 3
5 כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 3 5 1
6 הרעות 3 (ארסנל) 0 5

מונדיאל – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 כלנית 2 (איטליה) 19 7 6 1
2 כלנית 1 (פורטוגל) 16 7 5 1
3 איריסים 1 (צרפת) 15 7 4 3
4 איריסים 2 (ברזיל) 10 7 3 1
5 הרעות 1 (אנגליה) 9 7 3
6 רקפת 2 (ישראל) 7 7 2 1
7 הרעות 2 (ארגנטינה) 3 7 1
8 רקפת 1 (הולנד) 1 7 1

לוח משחקים

ליגה

קבוצה

קבוצה

יום

תאריך

שעה

תוצאה

הערות

מונדיאל המכללה

רקפת 1 (הולנד)

 –

רקפת 2  (ישראל)

שלישי

16/12

15:00

 4-4

ברעות

ליגת האלופות

רקפת 3 (ברצלונה)

רקפת 4 (ריאל מדריד)

שלישי

16/12

16:00

 11-4

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית  1 (פורטוגל)

כלנית 2 (איטליה)

רביעי

17/12

16:00

 10-7

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה)

 –

הרעות 2 (ארגנטינה)

רביעי

17/12

18:15

3-6

ברעות

ליגת האלופות

הרעות 3 (ארסנל)

 כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

רביעי

17/12

19:15

 8-2

ברעות

מונדיאל המכללה

איריסים 1 (צרפת)

 –

איריסים 2 (ברזיל)

שני

29/12

16:15

5 – 5

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

איריסים 4 (מילאן)

שני

29/12

17:15

4 – 4

באיריסים

מונדיאל המכללה

איריסים 1 (צרפת)

 –

כלנית 1 (פורטוגל)

שני

12/1

16:15

6 – 6

באיריסים

מונדיאל המכללה

איריסים 2 (ברזיל)

כלנית 2 (איטליה)

שני

12/1

17:15

5 – 7

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

שני

12/1

18:15

5 – 4

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 4 (מילאן)

הרעות  3 (ארסנל)

שני

12/1

19:00

10 – 1

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

 –

הרעות 1 (אנגליה)

רביעי

28/1

18:15

 12 – 3

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

 –

הרעות 2 (ארגנטינה)

רביעי

28/1

19:00

 8 – 4

ברעות

ליגת האלופות

איריסים 3  (אינטר)

הרעות 3  (ארסנל)

חמישי

29/1

18:15

 11 – 2

ברעות

ליגת האלופות

איריסים 4 (מילאן)

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

חמישי

29/1

19:00

 8 – 4

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

רקפת 1 (הולנד)

שלישי

10/2

15:00

 11 – 0

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

רקפת 2 (ישראל)

שלישי

10/2

16:00

 9 – 2

ברעות

ליגת האלופות

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

רקפת 3 (ברצלונה)

חמישי

12/2

16:00

 2 – 11

באיריסים

ליגת האלופות

הרעות 3  (ארסנל)

רקפת 4 (ריאל מדריד)

חמישי

12/2

17:00

1 – 7

באיריסים

מונדיאל המכללה

איריסים 1 (צרפת)

רקפת 1 (הולנד)

שני

16/2

16:15

 6 – 2

באיריסים

מונדיאל המכללה

איריסים 2 (ברזיל)

רקפת 2  (ישראל)

שני

16/2

17:15

 7 – 4

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

רקפת 3 (ברצלונה)

שני

16/2

18:15

 4 – 5

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 4 (מילאן)

רקפת 4 (ריאל מדריד)

שני

16/2

19:00

 3 – 3

באיריסים

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה )

איריסים 1 (צרפת)

שני

2/3

18:15

2 – 9

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 2 (ארגנטינה)

איריסים 2 (ברזיל)

שני

2/3

19:00

1 – 9

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 1(אנגליה)

רקפת 1 (הולנד)

רביעי

11/3

18:15

 4 – 3

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 2 (ארגנטינה)

רקפת 2 (ישראל)

רביעי

11/3

19:00

 3 – 12

ברעות

ליגת האלופות

הרעות 3 (ארסנל)

רקפת 3 (ברצלונה)

חמישי

12/3

18:15

 1 – 9

ברעות

ליגת האלופות

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

רקפת 4 (ריאל מדריד)

חמישי

12/3

19:00

 5 – 6

ברעות

מונדיאל המכללה

איריסים 1 (צרפת)

כלנית 2 (איטליה)

שני

23/3

16:15

2 – 2

באיריסים

מונדיאל המכללה

איריסים 2 (ברזיל)

כלנית 1 (פורטוגל)

שני

23/3

17:00

3 – 6

באיריסים

מונדיאל המכללה

כלנית 1 (פורטוגל)

הרעות 2 (ארגנטינה)

רביעי

25/3

18:15

8 – 4

ברעות

מונדיאל המכללה

כלנית 2 (איטליה)

הרעות 1 (אנגליה)

רביעי

25/3

19:00

12 – 4

ברעות

מונדיאל המכללה

איריסים 1 (צרפת)

רקפת 2 (ישראל)

שני

27/4

16:15

 5 – 1

באיריסים

מונדיאל המכללה

איריסים 2 (ברזיל)

רקפת 1(הולנד)

שני

27/4

17:15

 3 – 2

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 3 (אינטר)

רקפת 4 (ריאל מדריד)

שני

27/4

18:00

 4 – 3

באיריסים

ליגת האלופות

איריסים 4 (מילאן)

רקפת 3 (ברצלונה)

שני

27/4

19:00

 8 – 5

באיריסים

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה)

איריסים 2 (ברזיל)

רביעי

6/5

18:15

6 – 5

ברעות

מונדיאל המכללה

הרעות 2 (ארגנטינה)

איריסים 1 (צרפת)

רביעי

13/5

19:15

4 – 12

מונדיאל המכללה

הרעות 1 (אנגליה)

רקפת 2 (ישראל)

חמישי

14/5

18:15

5 – 6

מונדיאל המכללה

הרעות 2 (ארגנטינה)

רקפת 1 (הולנד)

חמישי

14/5

19:15

6 – 5

מונדיאל המכללה

רקפת 1 (הולנד)

כלנית 2 (איטליה)

שלישי

19/5

15:00

 4 – 9

מונדיאל המכללה

רקפת 2 (ישראל)

כלנית 1 (פורטוגל)

שלישי

19/5

16:00

 1 – 6

*יתכנו שינויים בימים  ו/או בשעות המשחקים  במקרה של מזג אוויר סוער מידע אם יש משחקים יפורסם בדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל
** כל ילד יודע את שם ומספר הקבוצה שלו ,  לפני כל משחק נשתדל לחלק פתקים  

 

איטליה וריאל מדריד אלופות המכללה לכדורגל 2014-2015

משחקי הגמר התקיימו ביום שישי ה- 26/6 החל מהשעה 14:30 במגרש הסינטטי ברעות

באווירה מדהימה ותצוגות כדורגל מצוינת, מלחמה על כל כדור, רצון, המון אופי וכישרונות אדירים, התקיימו הגמרים של אליפות המכללה לכדורגל מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד-ה וליגת האלופות לכיתות ו. כל הקבוצות שהגיעו לגמר הוכיחו שהן ראויות וטובות והמשחקים היו מותחים עד לשניות האחרונות בהן נקבעו אלופות המכללה לכדורגל. קהל שיא של חברים וקרובי משפחה מילא את המגרש הסינטטי ברעות ולא הפסיק לעודד ולהלהיב את השחקנים הצעירים שמצדם נתנו המון רגעי הנאה לקהל.

זוכת מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד-ה היא איטליה (כלנית 2) שגברה במשחק מותח ורב תהפוכות על הקבוצה המצוינת צרפת (איריסים 1). שתי הקבוצות הפגינו משחק אדיר שהסתיים בתוצאה 5-4 לזכות האלופה החדשה איטליה (כלנית 2) אותה מאמן מוטי מרדכי.

לאיטליה (כלנית 2): שון מרגולין 4 ויונתן בכר
לצרפת (איריסים 1): כפיר שפירא 3 ומאור וינדר

בגמר ליגת האלופות לכיתות ו בין מילאן (איריסים 4) ובין מריאל מדריד (רקפת 4 ) גם התפתח משחק מותח ורב תהפוכות שהסתיים בתוצאה 6-6 לאחר הארכה לאחר שדור ברגמן מריאל מדריד (רקפת 4 ) השווה את המשחק בגיחה מצוינת בשניום האחרונות של המשחק וכפה הארכה ופנדלים.

לריאל מדריד (רקפת 4): אחמד אסאדי 3, עידן פיצ'ר סקי, גור ברגמן ועמית קיסוס
למילאן(איריסים4): נתנאל קנטור 3, אמור ארז 2 וליאב מכלוף

במחצית התקיימה אליפות הפנדלים בין כל מלכי הפנדלים שזכו בתחרות הקבוצתית כדי לקבוע את מלכי הפנדלים של המכללה לכדורגל

כיתות א-ג הזוכה הוא נבו עזרן

כיתות ד-ו הזוכה הוא אלירן דהן

כיתות ז-ח טרום ליגה הזוכה הוא ליאון סגל

חשוב לציין את האווירה המדהימה שהייתה מהקהל שלא הפסיק לעודד את הילדים הנרגשים ואת השופטים, בוגרי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל שעשו עבודה מצוינת: איתי נגוסה, עודד אנייהו, דן אקו וענאן חסרמה.

לגלריית התמונות ממשחקי הגמר

מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ה-ו משחקי ההכרעה (חצי גמר)

איריסים (1) 7 – איריסים (2) 6
כלנית (2) 5
כלנית (1) 4

ליגת האלופות המכללה לכדורגל לכיתות ו משחקי ההכרעה (חצי גמר)

איריסים (3) 6 – איריסים (4) 10
רקפת (3) 6
רקפת (4) 8

ליגת האלופות לכיתות ו

כלנית (3) 2 – רקפת (3) 11
לרקפת 3: אביאור זהר3, עומר אפרים 3, נועם שוורץ 2, אביב בלוך 2 ואור קורן
לכלנית 3: דן לוי ואחמד פאטום 

כלנית (3) 5 – רקפת (4) 6
לרקפת 4: עידן פיצ'רסקי 2, מתן לויצקי 3 ועידן בר
לכלנית 3: אחמד פאטום 2, שגיא קליימן 2 וראזי חריקה

הרעות (3) 1רקפת (3) 9
לרקפת 3: עומר אפרים 5, אור קורן 2 ויובל בנטוב 2
לרעות 3: אלן ביאנובר

הרעות (3) 1רקפת (4) 7
לרקפת 4: עידן פיצ'רסקי2, מתן לויצקי, עלי דאבח 2, נועם דהאן, עישן בר ועצמי
לרעות 3: עלי חאג'

איריסים (3) 11 – הרעות (3) 2
לאיריסים 3: גבע מלמד 3, ינון אקו 4, דוד אלידור סבג 2, אור עמר ועצמי
לרעות 3: איתי גופמן ופלג שוחט

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

איטליה ניצחה את אנגליה 12:4
לאיטליה: יונתן בכר 7, ירין מלול 3, יקיר אזולאי 2 

פורטוגל ניצחה את ארגנטינה 8:4
לפורטוגל: לירון ניסן 3, אורין חזן 3, תמיר אלצק 2

הרעות (1) 6 – איריסים (2) 5
לרעות 1: עלי חאג 3, אמיר עטיה 2 ואיתי גופמן
לאיריסים 2: יובל פסחוב 2, יואב אקו 2 ועומר מזרחי

רקפת (1) 4 – כלנית (2) 9
לכלנית 2: יונתן בכר 4, ירין מלול 2, יקיר אזולאי, תמיר אלצ'ק ואוראל מזרחי
לרקפת 1: אופק לוי 2, תומר פיצ'רסקי ונועם רפאל 

רקפת (2) 1 – כלנית (1) 6
לכלנית 1: אורין חזן 2, אחמד פאטום 2, תמיר אלצ'ק 2
לרקפת 2: עמית קושניר

איריסים 1 (12) –הרעות 2 (4)
לאיריסים 1: מאור וינדר 3, כפיר שפירא 3, אופיר רבינוביץ 2, איתי לוי 2, שגיא גביש ויושי אלצ'ק
לרעות 2: ניר בשן 2 ונתנאל אברהם חי 2 

רקפת 2 (6) –  הרעות 1 (5)
לרקפת 2: עצמי, עמית קושניר 3 ושחר סוייבלמן 2
לרעות 1: עלי חאג 4 ועצמי

רקפת 1 (5) – הרעות 2 (6)
לרעות 2: אלירן דהן 4 ודור קזז 2
לרקפת 1:עילם נחמן 2, תומר פיצ'רסקי 2 ואופק לוי

איריסים (1) 5 רקפת (2) 1
לאיריסים 1: אופיר רבינוביץ 3, כפיר שפירא ועידן טסגאו

לרקפת 2: עמית קושניר

איריסים (2) 3 –רקפת (1) 2
לאיריסים 2: עצמי, יובל פסחוב ויואב אקו

לרקפת 1: נועם רפאל ודביר גולדשטיין

ליגת האלופות לכיתות ו

איריסים (3) 4 רקפת (4) 3
לאיריסים 3: ינון אקו, שמעון דהן ומיכאל קאבסה 2

לרקפת 4: עידן פיצ'רסקי 2 וחליל כיוואן

איריסים (4) 8 רקפת (3) 5
לאיריסים 4: אמור ארז 2, איתי סעדי 2, עמית גניחוביץ 2, ליאב מכלוף ונתנאל קנטור

לרקפת 3: אביאור זהר 3, אביב בלוך ואור קורן

איריסים (1) 2  – כלנית (2) 2
לאיריסים 1: איברהים נעמה ואופיר רבינוביץ
לכלנית 2: מרגולין ויונתן בכר

איריסים (2) 3 – כלנית (1) 6
לכלנית 1: אחמד פאטום 5 ולירון ניסן
לאיריסים 2: יונתן לבאן, מישל משייב ויואב אקו

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

הרעות 1 (2)  – איריסים 1 (9)
לאיריסים 1: יושי אלצ'ק  2, אופיר רבינוביץ 2, איברהים נעמה, איתי לוי 2, טל שוורץ וכפיר שפירא

לרעות 2:  איתי גופמן  ועלי 

הרעות 2 (1) –  איריסים 2  (9)
לאיריסים 2: יואב אקו 5, יובל פסחוב 2 וגיא מלמד

לרעות 2: דור קזז 

הרעות 1 (4)  –  רקפת 1 (3)
לרעות 1 : חאג עלי 3 ואמיר אטמי

לרקפת 1  :דביר גולדשטיין, נועם מיכאל ותומר פיצ'רסקי 

הרעות 2 (3)  – רקפת 2 (12)
לרקפת 2: שחר סוייבלמן 4, עמית קושניר 2, רועי רובין 2 , עמית הולצר, אלישי, ליעד מוזס ועמית שושן
לרעות 2: ניר בשן 2 ודור קזז

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

איריסים 1 (6) – רקפת 1 (2)
לאיריסים 1: אופיר רבינוביץ 3, יושי אלצ'ק 2 וטל שוורץ

לרקפת 1: נועם רפאל ותומר פיצ'רסקי 

איריסים 2 (7) – רקפת 2  (4)
לאיריסים 2: יואב אקו 3, אופק אוחיון 3 ויואב ממן

לרקפת 2: שחר סויבלמן 2, רועי רובין ועמית הולצר 

רקפת (1) 0 – כלנית (1) 11
לכלנית 1: אחמד פאטום 4, תמיר אלצ'ק 2, לירון ניסאן, אורין חזן, אופק רוטשטיין, אוראל מזרחי ואיברהים אסאדי 

רקפת (2) 2 – כלנית (2) 9
לכלנית 2: יונתן בכר 4, יקיר אזולאי, ירין מלול, שון מרגולין 3

לרקפת 2: עמית קושניר 2

ליגת האלופות לכיתות ו

איריסים 3 (4) – רקפת 3 (5)
לרקפת 3: רון כהן, אביאור זהר 2, אביב בלוך ולידור בטאן

לאיריסים 3:  גבע מלמד 3 ועצמי 

איריסים 4 (3) – רקפת 4 (3)
לרקפת 4: עידן פיצ'רסקי , חליל  ועלי דאבח

לאיריסים 4: אמור ארז 2 ונתנאל קנטור

ליגת האלופות לכיתות ו

איריסים (4) 8כלנית (3) 4
לאיריסים 4: נתנאל קנטור 5 ,עמית גניכוביץ ,ליאב מכלוף ואיתי סעדי

לכלנית 3 : מייקל מרצלו ,אחמד פאטום 2 ורזי חריכה

מונידאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה

אנגליה 3 – פורטוגל 12
לפורטוגל: אחמד פאטום 8, תמיר אלצק 2, אורין חזן ועצמי

לאנגליה: איתי גופמן ועאלי חאג' 2

ארגנטינה 4 – איטליה 8
לאיטליה: יונתן בכר 4, ירין מלול 3 ושון מרגולין

לארגנטינה: ניר בשן, דור קזז, רון אטקין ועצמי

איריסים (1)  5איריסים (2) 5
לאיריסים 1: כפיר שפירא 2, אופק לוי 2 ואופיר רבינוביץ

לאיריסים 2: יואב אקו 2, יובל פסחוב, אופק אוחיון ואוהד פירו 

איריסים (3) 4 איריסים (4) 4
לאיריסים 3: שמעון דהן 2, יובל מויאל וינון אקו

לאיריסים 4: אמור ארז 2, איתי סעדי וסהר אהרון

איריסים (3) 5 – כלנית (3) 4
לאיריסים 3: דויד אלידור, שמעון דהן, ינון אקו וגבע מלמד 2

לכלנית 3: יונתן בכר, לירון ניסן, מוחמד עמירת ואילן יוכייב

איריסים (4) 10 – הרעות (3) 1
לאיריסים 4: נתנאל קנטור 4, איתי סעדי 3, ליאב מכלוף, עמית גניכוביץ 1 ואמור ארז

לרעות 3: נתנאל אברהם חי

איריסים (1)  6 – כלנית (1)  6
לאיריסים 1: אופיר רבינוביץ 2, כפיר שפירא 2 ויושי אלצק
לכלנית 1: יונתן בכר 5 ותמיר אלצק

איריסים (2) 5 – כלנית (2) 7
לכלנית 2: יונתן בכר 2, תמיר אלצק 3, ירין מלול ולירון ניסן
לאיריסים 2: יואב אקו 2, יובל פסחוב, גיא מלמד ואוהד פירו

 הרעות 1 (אנגליה ) 6הרעות 2 (ארגנטינה) 3
לרעות 1: איתי גופמן 3, רינאן פארס 2 ועלי חאג' 1
לרעות 2: אלירן דהן 3

כלנית 1-פורטוגלכלנית 2 – איטליה
הסתיים בניצחון של איטליה בתוצאה 10:7

לפורטוגל: לירון ניסן -1, אחמד פטום-3, תמיר אלצ׳ק -3
לאיטליה: יקיר אזולאי -3, יהונתן בכר-5, נהוראי עברו -1, ליהוד אליחדס-1

ארסנל (רעות 3)מנצ'סטר יונייטד (כלנית 3)
הסתיים בניצחון של מנצ׳סטר יונייטד 8:2

לארסנל: פלג שוחט -1,אוראל שוחט -1
למנצ׳סטר יונייטד: יהונתן בכר–3, ירין מלול-3, דן לוי-1, לירון ניסן-1

רקפת 1  4 – רקפת 2  4
לרקפת 1: עמית הולצר 3 ועמית קושניר

לרקפת 2: תומר פיצ'רסקי 2 ודביר גולדשטיין 2

רקפת (3) 4רקפת (4) 11
לרקפת 3:  אור קורן ,אביאור זוהר, נועם שוורץ ועצמי

לרקפת 4: עידן פיצ'רסקי 7 , עלי דאבח 2, עידן בר ועמית קיסוס