ליגת האלופות ד'-ו' 2017-2018

ליגת האלופות ומונדיאל כיתות ד'-ו'

גביע האלופות גביע העולם ליגת האלופות
  • כל המשחקים יתקיימו במגרשי הדשא הסינטטיים בהרעות והאיריסים
  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים
  • ייתכנו שינויים בשמות הקבוצות
  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד
  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק
  • 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה ב- 4 המקומות הראשונים יעלו לחצי גמר אליפות המכללה לכדורגל
  • הטבלה היא זמנית ועדיין יתכנו שינויים
  • במקרה של מספר נקודות זהה מה שיקבע זה יחס השערים במשחק בין שתי הקבוצות
  • ילד שלא מגיע למשחק חייב ליידע את המאמן באימון שלפני המשחק

מאמני הקבוצות

מונדיאל המכללה כיתות ד-ה

איריסים 1(צרפת) אבי

איריסים 2 (ברזיל) אבי

הרעות 1 (אנגליה) מוטי

הרעות 2 (ארגנטינה) מוטי

כלנית 1 (פורטוגל) מוטי

כלנית 2 (איטליה) מוטי

ליגת האלופות כיתות ו

איריסים 3 ( אינטר) שרון

איריסים 4 (מילאן) שרון

רקפת 3 (ברצלונה) שרון

רקפת 4 (ריאל מדריד) שרון

הרעות 3 (ארסנל) מוטי

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד ) מוטי

 

קבוצות המונדיאל

קבוצות ליגת האלופות

הרעות 1 – אנגליה

אנגליה

רקפת 3 – ברצלונה

ברצלונה

הרעות 2 – ארגנטינה

ארגנטינה

איריסים 3 – אינטר

אינטר

כלנית 1 – פורטוגל

פורטוגל

הרעות 3 – ארסנל

ארסנל

כלנית 2 – איטליה

איטליה

כלנית 3 – מנצ'סטר יונייטד

מנצסטר

איריסים 1 – צרפת

צרפת רקפת 4 -ריאל מדריד ריאל

איריסים 2 – ברזיל

ברזיל איריסים 4 – מילאן מילאן

ליגת אלופות – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 12 5 4
2 איריסים 4 (מילאן) 12 5 4
3 איריסים 3 (אינטר) 6 5 2
4 הרעות 3 (ארסנל) 6 5 2
5 רקפת 3 (ברצלונה) 6 5 2
6 רקפת 4 (ריאל מדריד) 3 5 1

מונדיאל – הטבלה

מקום קבוצה נקודות מש' ניצחונות תיקו
1 הרעות 2 (ארגנטינה) 15 5 5
2 הרעות 1 (אנגליה) 12 5 4
3 איריסים 1 (צרפת) 9 5 3
4 כלנית 2 (איטליה) 4 5 1 1
5 כלנית 1 (פורטוגל) 3 5 1
6 איריסים 2 (ברזיל) 1 5 1

ביום משחקים מרהיב נקבעו אלופות המכללה לכדורגל

באווירה יוצאת מן הכלל לעיני יוסי צרפתי ממכבי חיפה שהגיע לצפות בילדים נקבעו אלופות המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה בתצוגות כדורגל מצוינות מתח והרבה שערים.

כמו כן נקבעו אלופי הפנדלים של כל המכללה לכדורגל בגמר בין כל מלכי הפנדלים הקבוצתיים והם:

כיתות א- ג: כפיר טרומר

כיתות ד-ו: ניב נגוסי

אלופת מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד'-ה' – ארגנטינה

משחק הגמר: אנגליה 5 – ארגנטינה 7
לארגנטינה: איתן סופר 4, אילעי אטיאס 2, ורווד חשאן
לאנגליה: נועם מינץ 2, רועי כהן, ירין מריע ועילאי רחמים

אלופת ליגת האלופות של המכללה לכדורגל לכיתות ו' – מילאן

משחק הגמר: מילאן 5 – מנצ'סטר יונייטד 0
למילאן: אור נג'אטי וקורן נתן 2

נקבעו העולות לגמר הליגות

מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד'-ה'

אנגליה וארגנטינה עלו לגמר מונדיאל המכללה לכדורגל

משחקי חצי הגמר

הרעות 1 (אנגליה) 5איריסים 1 (צרפת) 4
לאנגליה: נועם מינץ 2 וירין מריע 3
לצרפת :רוי אלמוג 3 ואלעד זקס

הרעות 2 (ארגנטינה) 13- כלנית 2 (איטליה) 4
לארגנטינה: איתן סופר 7, ראווד חשאן 3, עילאי אטיאס 2 וגיא כהן
לאיטליה: רביד טיבי

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל לכיתות ו'

מנצ'סטר יונייטד ומילאן עלו לגמר ליגת האלופות לכיתות ו'

משחקי חצי הגמר

כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 8 הרעות 3 (ארסנל) 3
למצסטר יונייטד: ניב נגוסי 3, שי טובה, אושרי לביאוב, יוהד חזן, בארי פנחסי ומעיין פנחסי
לארסנל: ירין מריה, איתן סופר ואילעי אטיאס

איריסים 3 (אינטר) 3איריסים 4 (מילאן) 11
למילאן: נדב שאף 3, אור נג'אטי 2, קורן נתן ומוחמד סוועד 3
לאינטר: עידו בן סימון, ליאב לוגסי וחמודי סוועד

לוח משחקים

ליגה קבוצה קבוצה יום תאריך שעה מקום  תוצאה
מונדיאל   ד-ה איריסים 1(צרפת) איריסים 2   (ברזיל) רביעי 6/12 16:15 איריסים 9 – 8
מונדיאל   ד-ה הרעות 1(אנגליה) הרעות 2 (ארגנטינה) רביעי 6/12 19:15 רעות 2 – 8
מונדיאל   ד-ה כלנית 1 (פורטוגל) כלנית 2 (איטליה) רביעי 6/12 16:15 ברעות 6 – 7
ליגת אלופות   כיתות ו איריסים 3 (אינטר) איריסים 4 (מילאן) רביעי 6/12 17:15 באיריסים 1 – 4
ליגת אלופות   כיתות ו הרעות 3(ארסנל) כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) רביעי 6/12 18:15 ברעות 4 – 12
ליגת אלופות   כיתות ו רקפת 3 (ברצלונה) רקפת 4 (ריאל מדריד) שלישי 12/12 16:00 ברעות 3 – 9
מונדיאל   ד-ה איריסים 1(צרפת) הרעות 1 (אנגליה) שני 8/1 18:15 ברעות

רעות 3 יתאמנו ב16:15

4 – 6
מונדיאל   ד-ה איריסים 2 (ברזיל) הרעות 2 (ארגנטינה) שני 8/1 19:00 ברעות 6 – 8
ליגת אלופות   כיתות ו איריסים 3 (אינטר) רקפת 3 (ברצלונה) שני 8/1 17:15 באיריסים 4 – 5
ליגת אלופות   כיתות ו איריסים 4 (מילאן) רקפת 4 (ריאל מדריד) שני 8/1 18:00 באיריסים 5 – 2
מונדיאל   ד-ה איריסים 1(צרפת) כלנית 1(פורטוגל) חמישי 8/2 16:00 באיריסים 4 – 2
מונדיאל   ד-ה איריסים 2 (ברזיל) כלנית 2 (איטליה) חמישי 8/2 16:45 באיריסים 3 – 3
ליגת אלופות   כיתות ו הרעות 3         (ארסנל) איריסים 3 (אינטר) חמישי 15/2 16:00 באיריסים 3 – 5
ליגת אלופות   כיתות ו כלנית 3(מנצ'סטר יונייטד) איריסים 4 (מילאן) חמישי 15/2 16:45 באיריסים 5 – 0
מונדיאל   ד-ה הרעות 1(אנגליה) כלנית 1 (פורטוגל) רביעי 21/2 18:15 ברעות 7 – 2
מונדיאל   ד-ה הרעות 2 (ארגנטינה) כלנית 2 (איטליה) רביעי 21/2 19:00 ברעות

רעות 3 יתאמנו ב16:15 עם כלנית 3

10 – 0
ליגת אלופות   כיתות ו רקפת 3 (ברצלונה) הרעות 3(ארסנל) שלישי 20/2 15:15 ברעות 1 – 4
ליגת אלופות   כיתות ו רקפת 4 (ריאל מדריד) כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד ) שלישי 20/2 16:00 ברעות 0 – 4
מונדיאל   ד-ה איריסים 1(צרפת) הרעות 2 (ארגנטינה) שני 5/3 18:15 ברעות

יתאמנו עם כלנית

3 – 9
מונדיאל   ד-ה איריסים 2   (ברזיל) הרעות 1(אנגליה) שני 5/3 19:00 ברעות

רעות 3

5 – 8
ליגת אלופות   כיתות ו איריסים 3 ( אינטר) רקפת 4 (ריאל מדריד) שני 12/3 17:15 באיריסים 6 – 3
ליגת אלופות   כיתות ו איריסים 4 (מילאן) רקפת 3 (ברצלונה) שני 12/3 18:00 באיריסים 5 – 3
מונדיאל   ד-ה איריסים 1(צרפת) כלנית 2 (איטליה) שלישי 13.3 15:15 ברעות 6 – 1
מונדיאל   ד-ה איריסים 2 (ברזיל) כלנית 1(פורטוגל) שלישי 13/3 16:00 ברעות 4 – 7
ליגת אלופות   כיתות ו כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) איריסים 3(אינטר) חמישי 12/5 16:00 באיריסים 6 – 1
ליגת אלופות   כיתות ו הרעות 3 (ארסנל) איריסים 4 (מילאן) חמישי 12/5 17:00 באיריסים 1 – 6
מונדיאל   ד-ה הרעות 1(אנגליה) כלנית 2 (איטליה) שני 16/5 18:15 ברעות 9 – 4
מונדיאל   ד-ה הרעות 2 (ארגנטינה) כלנית 1 (פורטוגל) שני 16:15 19:00 ברעות

הרעות 3 יתאמנו עם כלנית 3

4 – 1
ליגת אלופות   כיתות ו רקפת 3 (ברצלונה) כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד ) שלישי 17/5 15:00 באיריסים 4 – 2
ליגת אלופות   כיתות ו רקפת 4 (ריאל מדריד) הרעות 3(ארסנל) שלישי 17:5 16:00 באיריסים 3 – 8
  • יתכנו שינויים בימים ו/או בשעות המשחקים במקרה של מזג אוויר סוער.
    השינויים יפורסמו בדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל.
  • כל ילד יודע את שם ומספר הקבוצה שלו. לפני כל משחק נשתדל לחלק פתקים.

מונדיאל המכללה לכדורגל

אנגליה 9 – איטליה 4
לאנגליה: אילעי רחמים 3, ירין מריע 2, רהב שלום 2, רועי כהן 2
לאיטליה: כרמל אייזנברג 2, רביד תיבי 2

ארגנטינה 4 – פורטוגל 1
לארגנטינה: איתן שחר 2, אליהו טויסג 1, איתן סופר 1
לפורטוגל: יוהד חזן

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל

ברצלונה 4 – מנצ'סטר יונייטד 2
לברצלונה: יאיר בכר, אביב שלום, רואי פרנקו ועמאר אבאס
למנצ'סטר יונייטד: יוהד חזן ומעיין פנחסי

ריאל מדריד 3 – ארסנל 8
לארסנל: ירין מריע 2, איתן סופר 3, איתן שחר 2 ועצמי
לריאל מדריד: אילייה לידור ופייר אליאס

מילאן – 6 ארסנל – 1
למילאן: אחמד סוואד 2, קורן נתן 1, אור נגאתי 3
לארסנל: אלעי רחמים

מ. יונייטד – 6  אינטר – 1
למ.יונייטד: אושרי לביאוב 2, יוהד חזן 3. מעיין פנחסי 1
לאינטר: נועם רזפורקר 1

מונדיאל המכללה לכדורגל

איריסים 1 (צרפת) 6כלנית 2 (איטליה) 1
לאיריסים 1: רוי אלמוג 4, יותם ספיר וטום גיסברג
לכלנית 1: רביד טיבי

איריסים 2 (ברזיל) 4כלנית 1 (פורטוגל) 7
לכלנית 1: יוהד חזן 3, כרמל איזנברג 3 ושי טובה
לאיריסים 2: איתי בוזגלו 3 ויהל בכר

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל

איריסים 3 (אינטר) 6 – רקפת 4 (ריאל מדריד) 3
לאיריסים 3: ליאב לוגסי 3, איתי אקריש ועידו בן סימון
לרקפת 4: ענבר, חמודי סוועד 2

איריסים 4 (מילאן) 5 – רקפת 3 (ברצלונה) 3
לאיריסים 4: אור נג'אטי 2, חמודי סוועד 3
לרקפת 3: רוי פרנקו, רועי גיסברג ואביב שלום

ליגת אלופות כיתות ו

ארסנל – 3 אינטר – 5
לארסנל: איתן שחר, ירין מריע, איתן סופר
לאינטר: חמודי מנסור, איתי אקריש, ליאב לוגסי, נועם רזפורקר, שון גרמן

מ.יונייטד – 5 מילאן – 0
למ.יונייטד: ניס נגוסי 2, שי טובה, אושרי לביאוב, מעיין פינחסי

מונדיאל המכללה לכדורגל

איריסים 1 צרפת (3)הרעות 2 ארגנטינה (9)
לרעות 2: איתן סופר 6, איתן שחר 2 וראווד חשאן
לאיריסים 1: רוי אלמוג, יותם ספיר וטום גיסברג

איריסים 2 (5) ברזיל – הרעות 1 אנגליה (8)
לרעות 1: נועם מינץ 4, ירין מריע, אילעי רחמים, רועי כהן ונועם איפרגן
לאיריסים 2: ליאב הרוש 2, אלון לוי, איתי בוזגלו ואיתי שוקרני

ליגת אלופות כיתות ו

רקפת 3 (ברצלונה) 1רעות 3 (ארסנל) 4
לארסנל: אליהו טויסיג, עילי רחמים, איתן סופר ונועם מינץ
לברצלונה: יאיר בכר

רקפת 4 (ריאל מדריד) 0 כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד) 4
למנצ'סטר יונייטד: ניב נגוסי 2, יוהד חזן 2

מונדיאל המכללה לכדורגל

אנגליה (רעות 1) 7 – פורטוגל (כלנית 1) 2
לאנגליה: נועם מינץ – 3, רואי כהן – 2, רהב שלום -1, אילי רחמים -1
לפורטוגל: כרמל אייזנברג -2

ארגנטינה (רעות 2) 10 – איטליה (כלנית 2) 0
לארגנטינה: אליהו טוויסג -2, גון דבאח – 1, אילי אטיאס -4, איתן סופר

איריסים 1 (צרפת) 4 כלנית 1 (פורטוגל) 2
לצרפת: רותם רבינוביץ, עצמי, רוי אלמוג ויונתן פסח
לפורטוגל: יועד חזן ושי טובה

איריסים 2 (ברזיל) 3 – כלנית 2 (איטליה) 3
לברזיל: שליו טסגהאו, איתי בוזגלו ודניאל פסח
לאיטליה: רביד טיבי, עצמי וכרמל דיסטלפלד

ליגת אלופות כיתות ו

רקפת (3) 5 איריסים (3) 4
לרקפת 3: רועי פרנקו 3, חמודי סוועד ויאיר בכר
לאיריסים 3: איתי אקריש 2, עומר טוויג ונדב שאף

רקפת (4) 2 – איריסים (4) 5
לאיריסים 5: אור נג'אטי 3, מוחמד סוועד ועמית צרפתי
לרקפת 4: אבי שלום 2

מונדיאל המכללה לכדורגל

איריסים (1) צרפת 4הרעות (1) אנגליה 6
לרעות 1: נועם מינץ 3, עילאי רחמים 2 וירין מריע
לאיריסים 1: רוי אלמוג 2, טום גיסברג ואלעד זקס

איריסים (2) ברזיל 6הרעות (2) ארגנטינה 8
לרעות 2: איתן שחר 4, איתן סופר 3 ועצמי
לאיריסים 2: ליאב הרוש 2, נועם ממן 2, יהל בכר ואוראל גבייהו

ליגת האלופות כיתות ו'

רקפת (3) ברצלונה  3רקפת (4) ריאל מדריד 9
לריאל מדריד: אביב שלום 2, מקסים סמירנוב 2, שליו אסולין 2, נאור מלכה, ליעד פרץ ותמיר הרשקוביץ
לברצלונה: פארס קרוואני, אחמד סוועד ואיהב מיזלבל

איריסים (3) אינטר 1איריסים (4) מילאן 4
למילאן: אור נגאטי 2, מוחמד סוועד 2 ואור כהן
לאינטר: ליאב לוגסי

מונדיאל המכללה לכדורגל

איריסים (1) צרפת 9 איריסים (2) ברזיל 8
לצרפת: רוי אלמוג 3, רותם רבינוביץ, נועם וגרהוף, יונתן פסח, ליאל טסגהאו, יותם ספיר ועצמי
לברזיל: איתי בוזגלו 3, יהל בכר 3, דניאל פסח ויובל סהר

אנגליה 2 – ארגנטינה 8
לאנגליה: ליאם קסטרו-1, אילעי רחמים-1
לארגנטינה: אליהו טויסיג-1, איתן שחר-4, איתן סופר-2, רואד חשאן-1

איטליה 7 – פורטוגל 6
לאיטליה: רביד טיבי-5, באסים שגיר-1, אלרועי איבי-1
לפורטוגל: יוהד חזן-3, כרמל אייזנברג- 3

ליגת האלופות כיתות ו'

מ.יונייטד 12 ארסנל – 4
ליונייטד: מעיין פינחסי -1 , יוהד חזן- 2 , אושרי לביאוב- 3, ניס נגוסי- 4, שי טובה-1 , בארי פינחסי -1
לארסנל: איתן שחר-1 ,ירין מריע-1, עילאי רחמים-1, איתן סופר-1