טרום ליגה

טרום ליגה

עונת 2019-2020

עונת 2018-2019

PreleagueTeam0419_1

חוויה מטורפת לילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל בברצלונה אפריל 2019!

מסע מדהים של קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל לברצלונה שכלל עשרה ימים אדירים שבשיאם משחק האליפות של ברצלונה ושער האליפות של מסי, צפייה במשחק אספניול – סלטה ויגו, אורחים של ברצלונה על הפרקט במשחק ההצלבה ביורוליג, ביקור במחלקת הנוער של ברצלונה, אימון במתחם האימונים של אספניול עם מאמן הנערים של אספניול, שלושה משחקי אימון מול באזל השוייצרית ואספניול ב' וריפוייט ועוד…

ילדי המכללה לכדורגל הפגינו רמה גבוה וסיימו בתיקו מול אספניול לאחר שכבר הובילו 2-0 (ליהוד אלחדס וליעד פרץ כבשו למכללה לכדורגל), מול באזל הפסידו 2-1 (אופק אוחיון כבש למכללה לכדורגל) למרות ששלטו במשחק בצורה ברורה והירבו להחמיץ. כולם שותפו במשחק לפחות מחצית. שעתיים אימון במתחם האימונים של אספניול שאותו העביר לילדים מאמן הנערים של אספניול שחקן ריאל מדריד בעבר, סיור במתקן האימונים וקבלת תעודה רשמית של אספניול, ארוח במחלקת הנוער של ברצלונה, ובלה מסייה וצפייה במשחק של גילאי 9 ושל גילאי 13 של ברצלונה. כמו כן סיור במתחם האימונים של הקבוצה הבוגרת. צפייה במשחק בליגה הספרדית אספניול-סלטה ויגו כשילדי המכללה לכדורגל יושבים ממש בשורה הראשונה, צפייה במשחק הרביעי בסידרה במסגרת היורוליג בכדורסל ברצלונה -אנדולו אפס כאורחיה של ברצלונה על הפרקט, עלייה עם שחקני ברצלונה למגרש והופעה של הילדים על הפרקט במחצית. כמו כן כל ילד קיבל חולצה וכובע של ברצלונה מתנת המועדון. צפייה במשחק האליפות של ברצלונה בקמפ נואו כשמסי הגדול בהיסטוריה מבקיע את שער הניצחון שהקנה לברצלונה אליפות, כאשר הילדים חוו את חגיגות האליפות בסיום.

אימון נוסף במגרש דשא מפואר, תחרות באולינג קבוצתית, מלון עם בריכה ענקית, מתקני פארק מים, חדר משחקי מחשב סנוקר ופינג פונג. ביקור באאוטלטים ענקיים של נייק, אדידס,פומה ועוד טיולים בכל המקומות המדליקים בברצלונה ,ברמבלס, סגרדה פמיליה, האיצטדיון האולימפי ועוד טיולים בקוסטה בראבה ובחופים המרהיבים. סיור בקמפ נואו ובמוזיאון של ברצלונה, ירידה לחדר ההלבשה, מנהרת השחקנים ויציאה לכר הדשא ולחדרי מסיבות העיתונאים ועמדות השידור. אווירה מדהימה עם ילדים נהדרים. עשרה ימים של טיול אדיר מלא חוויות. קשה לתאר במילים את החוויה שעברו ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל. אין שום מועדון אחר בארץ שעושה כזה טיול לעשרה ימים, טיול שהיה בו הכל. חשוב לציין את ההתנהגות הנפלאה של הילדים ואת היכולת המצויינת שלהם שזכתה לשבחים רבים. מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג: "מה שהילדים האלו עברו ילווה אותם כל החיים. הכל התחבר לנו מעולה והילדים קיבלו מחמאות מכל כיוון על ההתנהגות שלהם הן במלון והן בטיסה. כמעט שנה אני עובד על המסע הזה ומרגש אותי לחוות אותו דרך העיניים של הילדים. אני רוצה להודות לצוות הנפלא שליווה אותי, מוטי מרדכי שזו שנה שמינית שיוצא איתי ושרון מלכה, הכוח העולה במכללה לכדורגל שעשו עבודה נפלאה. אני גם מודה להורים הנפלאים על הפירגון האדיר שקיבלתי מהם לאורך כל הדרך ובחזרה".

לכתבה באתר מכבי חיפה

לכתבה על ביקור המכללה במגרש מכבי חיפה

עונת 2017-2018

קבוצת טרום ליה 1

קבוצת טרום ליגה 1

קבוצת טרום ליגה 2

קבוצת טרום ליגה 2

ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל היו אורחיה של מכבי חיפה באימון ונפגשו עם השחקנים! מאי 2018

החוויות לא מפסיקות במכללה לכדורגל. ילדי הטרום ליגה שרק חודש שעבר חזרו ממסע מדהים לברצלונה היו אורחיה של מכבי חיפה באימון נפגשו לשיחות וצילומים עם השחקנים, עברו סיור במתקן, צפו באימון בתוך המגרש ושוחח שוב עם השחקנים בסוף האימון. כמו כן מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג נפגש עם הצוות המקצועי ההולנדי לשיחה אליה הצטרף גם פטר בוס מאמנה של אייאקס ודורטמונד לשעבר וכן של מכבי תל אביב.

הייתה חוויה אדירה לילדים שמאוד נהנו. בנוסף, כל ילדי המכללה לכדורגל צפו גם במשחק הניצחון על רעננה כאורחיה של מכבי חיפה. בשל הביקוש הרב, ההרשמה המוקדמת לטרום ליגה (כיתות ז-ח של שנה באה) תחל השבוע. לפרטים 0528981932

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה נפגש השבוע עם צוות האימון ההולנדי של מכבי חיפה פרד רוטן ועוזרו רוב מאס ופיטר בוס מאמנה השנה של אייאקס ובורוסיה דורטמונד ומאמנה של מכבי תל אביב לשעבר. אבי התקבל בחמימות ע"י המועדון שבו הוא מאוד מוערך.

AviAndFriends0518_1

מסע מדהים של ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה לברצלונה, אפריל 2018

השיא המפתיע, צפייה ברבע גמר ליגת האלופות ברצלונה – רומא, טיול שהילדים לא ישכחו כל החיים, המון כבוד לעיר!

את מה שעברו ילדי המכללה לכדורגל ייקח להם עוד המון זמן לקלוט, חוויה שלא ישכחו לעולם. צפייה במשחק כדורסל ביורוליג: ברצלונה – חימקי מוסקבה כאורחיה של ברצלונה על הפרקט ותמונה עם שחקני ברצלונה, ביקור בקמפ נואו במוזיאון של ברצלונה בחדרי ההלבשה ועל כר הדשא, אורחים במחלקת הנוער של ברצלונה וצפייה במשחק של קבוצת הנערים של ברצלונה גילאי 16 מול ג'ירונה, ביקור במתחם האימונים של הקבוצה הבוגרת ובפנימיית הלה מסייה שבה גדלו כוכבי ברצלונה, מסי ,צאבי, אנייסטה, פיקה וכוכבים רבים נוספים, והשיא, ההפתעה הגדולה הייתה שאבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל, הצליח להשיג לילדים בדקה ה- 90 יום לפני המשחק כרטיסים למשחק רבע גמר ליגת האלופות ברצלונה – רומא וצפו בניצחון הענק של ברצלונה 4-1 בקמפ נואו. הילדים היו בהלם כשנודע להם שיצפו במשחק והיו מאושרים. אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "הפכתי עולמות בכדי להשיג את הכרטיסים במחיר סביר, הצלחתי להשיג מקומות טובים במחיר נמוך דרך המועדון של ברצלונה. בשעה וחצי הצלחתנו לבטל משחק ליגה שהיינו צריכים ללכת אליו לקבל זיכוי לטובת משחק ליגת האלופות להזמין הסעה לשנות את סדר היום ולקבל אישור מההורים. זה היה מירוץ נגד הזמן ואני הכי מאושר בעולם שהצלחנו להעניק כזו חוויה לילדים שבאמת מגיע להם הם התנהגו מופת לכל אורך המסע". כמו כן ביקרו ילדי המכללה במתחם האימונים של אספניול ועברו אימון של שעה וחצי אותו העבירו 2 מאמני מחלקת הנוער של אספניול, משחקים מול קבוצות ספרדיות וניצחון על שלוחת בית הספר לכדורגל של אספניול. לילדי המכללה היו שני משחקים, בראשון ניצחו 5-4 את אספניול במשחק מצויין ובשני הפסידו 6-5 לאחר שילדי המכללה הובילו 4-1 ואז עשו חילופים רבים בגלל עייפות לאחר לילה ללא שינה בטיסה לברצלונה. הילדים היו בים בחופים המדהימים של קוסטה בראבה, בריכה, משחקים, טיולים, אימונים במגרשים מדהימים, אאוט לטים, שופינג מטורף ואווירה מדהימה. אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "לשמחתי בכל שנה אנחנו מצליחים לשדרג את הנסיעה. זו באמת חוויה מטורפת, 9 ימים של שיכרון חושים לילדים. גם בצד המקצועי יכולת מצויינת שלנו ומשחקים טובים. אני חייב לציין את הצוות המצוין שהיה לנו מוטי מרדכי ושרון מלכה המקצועיים שהאווירה המצויינת בצוות הקרינה על כל הטיול והילדים התנהגו למופת וכבר בקרוב נתחיל לתכנן את השנה הבאה. הבאנו המון כבוד לעיר כרמיאל גאה בילדים שלנו ואני מלא מוטיבציה להמשיך הלאה ולהביא את המכללה לכדורגל לשיאים חדשים. היו לנו גם שיחות עם אנשי מקצוע ספרדיים ונבדקו אפשרויות חדשות לקידום המכללה לכדורגל. מודה להורים על הפירגון הענק, זה נותן כוח להמשיך לשדרג לבנות ולהוביל את המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה כאחד מבתי הספר לכדורגל הגדולים והמצליחים בארץ. כבר מתחילים לתכנן את השנה הבאה שגם היא תהיה מלאה בהפתעות ומקצועיות. כמובן תודה ענקית לפרדי לסרי וחברי עמותת פרחי כרמיאל הנהדרים שבזכותם אנחנו מגשימים לילדים את החלומות".

כ- 2500 תמונות הועלו לדף הפייסבוק שלנו "המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה".

גאווה לעיר – קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל יוצאת למסע משחקים וטיול בברצלונה!

צפייה במשחק היורוליגה ברצלונה – חימקי מוסקבה, צפייה במשחק בליגה הספרדית ברצלונה – לגנאס, 3 משחקי אימון מול קבוצות ספרדיות ביניהם אספניול, ביקור בקמפ נואו, אירוח במחלקת הנוער של ברצלונה, אימון שיעביר להם מאמן אספניול במתחם האימונים של אספניול, טיולים בברצלונה ובסביבה, ושופינג בחנויות ספורט ענקיות ב- 8 ימים בלתי נשכחים.

שוב כבוד ענק שמביאה לעיר המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה של עמותת פרחי כרמיאל.

המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה הינה בית הספר לכדורגל מהגדולים בארץ ומונה כ- 420 ילדים. המכללה נמצאת בקשר הדוק עם מועדון כדורגל מכבי חיפה כאשר רק בחודשים האחרונים העביר בית הספר ארבעה שחקנים לקבוצות הליגה השונות של המועדון הירוק. גם השנה, ילדי טרום ליגה של המכללה ייצאו לברצלונה במשלחת של 25  ילדים בליווי צמד מאמני המכללה לכדורגל מוטי מרדכי, שרון מלכה ומנהל המכללה לכדורגל כרמיאל, אבי גיסברג, אשר גדל במחלקת הנוער של הירוקים ואף זכה בדאבל היסטורי בעונת 91/92. כמו כן משמש אבי כסקאוט נבחרות ישראל הצעירות מטעם ההתאחדות לכדורגל.

ילדי הטרום ליגה יקיימו שלושה משחקי אימון מול קבוצות ספרדיות, ביניהם אספניול, במהלך שמונה ימים בהם יישהו בברצלונה. כמו כן, ילדי המכללה יעברו אימון במגרש של אספניול אותו יעבירו מאמני מחלקת הנוער של אספניול. בנוסף, יהיו אורחיה של מחלקת הנוער של ברצלונה! הילדים יצפו באימוני קבוצת הנוער של ברצלונה, יסיירו במתחם האימונים בלה מאסיה – המקום בו גדלו מסי, צ'אבי, אנייסטה, ויקטור ואלדס, פויול  פדרו  ואחרים. יתרה מזאת, ילדי המכללה יזכו להיות נוכחים במשחק של ברצלונה מול סביליה בקאמפ נואו ויערכו סיור במגרש, בחדרי ההלבשה וכן במוזיאון הקבוצה. מכבי חיפה דאגה להעביר שני סטים של תלבושות, כמו כן יקבלו ילדי המכללה לכדורגל קפוצ'ון מרהיב וחולצה יצוגית של מכבי חיפה תרומת רימקס תגליות שנתנו חסות  לילדי המכללה לקראת נסיעתם למסע לברצלונה.

השנה יצפו ילדי המכללה לכדורגל גם במשחק במסגרת היורוליג בין ברצלונה וחימקי מוסקבה כשהם יהיו על הפרקט ויצטלמו עם השחקנים.

את המסע לברצלונה אירגן אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל כרמיאל, ושחקן שגדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה. אבי עובד בשיתוף פעולה מלא עם מכבי חיפה ויניב כהן, מנהל מחלקת הנוער, ובקשר יומיומי עם יוסי צרפתי, המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה. אבי יליד אורוגוואי דובר ספרדית ומאוד מוערך בברצלונה ובמכבי חיפה.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "התודה הענקית היא לעמותת פרחי כרמיאל שנותנת לי להגשים כאלו חלומות לילדים, פרדי לסרי, אפי בציר, רונן הולצר וכל חברי העמותה שתומכים ברעיון שנה שישית ברציפות! שנה אני עובד על הטיול ומסע המשחקים הזה ולשמחתי זה משתפר משנה לשנה, מבטיח חוויה בלתי נשכחת לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל וכמובן תודה ענקית למכבי חיפה על העזרה והתלבושות".

מכבי חיפה העבירה שני סטים מרהיבים של תלבושות משחק למשחקים בברצלונה

שני סטים של תלבושות משחק חדשות ומרהיבות הועברו השבוע לילדי הטרום ליגה שטסים לברצלונה. את הסטים נתנו מכבי חיפה לכל הילדים שטסים. מדובר בתלבושות משחק כמו של הקבוצה הבוגרת. הילדים קיבלו את התלבושות בהתלהבות רבה ובנוסף קיבלו הילדים תיקים לנסיעה ושני סטים של תלבושות יצוגיות.

אסיפת הורים מוצלחת לפני היציאה לברצלונה

אסיפת הורים מוצלחת התקיימה לפני היציאה לברצלונה. כל הורה קיבל הסבר מפורט על השהות שם וקלסר עם כל הלו"ז שצפוי לילדים בברצלונה. ההורים קיבלו תשובות לכל השאלות וקיבלו רשימות של מה צריך להביא. ההורים יצאו מאוד מרוצים מהאסיפה ומאוד רגועים לקראת החוויה הגדולה בברצלונה שהילדים הולכים לעבור.

ילדי המכללה לכדורגל עברו תדרוך ביטחוני לקראת היציאה לברצלונה

לפני היציאה לברצלונה עברו כל ילדי הטרום ליגה תדרוך ביטחוני וראו סרט לקראת הטיסה לברצלונה כדי להיות ערוכים כמו שצריך לקראת היציאה לחוויה בברצלונה.

ארוחת גיבוש לפני הטיסה

לפני הטיסה קיימה המכללה לכדורגל ערב גיבוש במסעדת המלכים בעיר שנתנה חסותה למסע המכללה לכדורגל לברצלונה ותרמה לילדי המכללה ג'קטים מרהיבים של נייקי לקראת הטיסה.

חברת רימקס תגליות תרמה לילדי הטרום ליגה שטסים חולצות יצוגיות לטיסה

חברת רימקס תגליות כבר כמה שנים נותנת חסות על חולצות יצוגיות לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה. נוח איציקזון מרימקס תגליות כרמיאל תרם בחיוך רחב לילדי המכללה לכדורגל את החולצות. במכללה לכדורגל שמחים על שיתוף הפעולה עם חברת התיווך הגדולה בעיר. במכללה לכדורגל שדוגלים במצויינות שמחים שחברה כל כך מצליחת ומצויינת כרימקס תגליות כרמיאל מהווה חלק מהמסע לברצלונה.

עונת 2016-2017 

ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל כרמיאל היו אורחיה של מכבי חיפה באימון מאי 2017

ילדי הטרום ליגה התארחו באימון של מכבי חיפה, ארוח מכל הלב. ילדי המכללה לכדורגל נפגשו עם השחקנים והצוות המקצועי, דיברו והצטלמו איתם וכמו כן ערכו סיור במתקן האימונים בכפר גלים, ביקרו בחדרי ההלבשה, קיבלו את גביע המדינה האחרון והצטלמו איתו. לאחר מכן צפו באימון שלם כשבחלק האחרון הם היו שותפים על כר הדשא ובסוף האימון פגשו שוב את השחקנים. אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל נפגש לשיחה עם גיא לוזון ומנכ"ל המועדון אסף בן דב.

הביקור הוכתר כהצלחה ענקית והילדים חזרו שמחים ומלאי חוויות. במכללה לכדורגל עובדים במרץ לקראת העונה הבאה כדי להמשיך לתת לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה את הטוב ביותר.

מסע מדהים של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה לברצלונה – אפריל 2017
2 ניצחונות יוקרתיים וטיול מושלם מלא חוויות של פעם בחיים. המון כבוד לעיר כרמיאל

את מה שעברו ילדי המכללה לכדורגל ייקח להם עוד המון זמן לקלוט, חוויה שלא ישכחו לעולם, צפייה במשחק כדורסל ביורוליג: ברצלונה – מכבי תל אביב כאורחיה של ברצלונה על הפרקט ותמונה עם שחקני ברצלונה, ביקור בקמפ נואו במוזיאון של ברצלונה בחדרי ההלבשה ועל כר הדשא, אורחים במחלקת הנוער של ברצלונה וצפייה במשחקים של גילאי 10 של ברצלונה ושל גילאי 13, ביקור במתחם האימונים של הקבוצה הבוגרת ובפנימיית הלה מסייה שבה גדלו כוכבי ברצלונה (מסי, צאבי, אנייסטה, פדרו), צפייה במשחק הצמרת בליגה הספרדית: ברצלונה – סביליה בקמפ נואו, ביקור במתחם האימונים של אספניול ואימון של שעה וחצי אותו העביר מאמן מחלקת הנוער של אספניול, 3 משחקים מולל קבוצות ספרדיות וניצחונות ביניהם על שלוחת בית הספר לכדורגל של אספניול. היו לנו שלושה משחקים, ניצחנו בראשון 3-1 את אתלטיק ליפוייט לעיני קהל רב שמחא לנו כפיים ממושכות בסיום, בשני ניצחנו 1-0 את אספניול ובשלישי הובלנו 3-2 עד רבע שעה לסיום אבל הכנסנו את כל השחקנים כדי לתת להם לחוות את החוויה והפסדנו בדקות האחרונות 4-2. הילדים היו בים  בחופים המדהימים של קוסטה בראבה, בריכה, משחקים, טיולים, אימונים במגרשים מדהימים, אאוט לטים, שופינג מטורף ואווירה מדהימה. אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "לשמחתי בכל שנה אנחנו מצליחים לשדרג זו באמת חוויה מטורפת 8 ימים של שיכרון חושים לילדים גם בצד המקצועי יכולת מצויינת שלנו וניצחונות גדולים, למרות שזה לא מה שחשוב אני חייב לציין את הצוות המצויין שהיה לנו, מוטי מרדכי ומיידן שטיינברג, שהאווירה המצויינת בצוות הקרינה על כל הטיול, הילדים התנהגו למופת וכבר בקרוב נתחיל לתכנן את השנה הבאה. הבאנו המון כבוד לעיר כרמיאל גאה בילדים שלנו ואני מלא מוטיבציה להמשיך הלאה ולהביא את המכללה לכדורגל לשיאים חדשים. היו לנו גם שיחות עם אנשי מקצוע ודובר על קשר מקצועי עם מועדון גדול בספרד נראה לאן זה יתפתח"

כ- 2500 תמונות הועלו לדף הפייסבוק שלנו "המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה"

לאחר ההקרנה החגיגית להורים וולאחר שכל אחד מהילדים שהשתתפו במסע קיבל די וי די מהודר עם הסרטון, המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה גאה להציג  את הסרט
"המסע לברצלונה של הטרום ליגה 2017", רמקולים חובה!

קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל יוצאת למסע משחקים וטיול בברצלונה אפריל 2017!

צפייה במשחק היורוליג ברצלונה – מכבי תל אביב, צפייה במשחק הצמרת בליגה הספרדית ברצלונה סביליה, 4 משחקי אימון מול קבוצות ספרדיות ביניהם אספניול, ביקור בקמפ נואו, אירוח במחלקת הנוער של ברצלונה, אימון שיעביר להם מאמן אספניול במתחם האימונים של אספניול, טיולים בברצלונה ובסביבה ושופינג בחנויות ספורט ענקיות ב- 8 ימים בלתי נשכחים.

שוב כבוד ענק שמביאה לעיר המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה של עמותת פרחי כרמיאל, המכללה לכדורגל הינה בית הספר לכדורגל מהגדולים בארץ ומונה כ-430 ילדים. המכללה נמצאת בקשר הדוק עם מועדון כדורגל מכבי חיפה כאשר רק בחודשים האחרונים העביר בית הספר ארבעה שחקנים לקבוצות הליגה השונות של המועדון הירוק. גם השנה, ילדי טרום ליגה של המכללה יצאו לברצלונה במשלחת של 19 ילדים בליווי צמד מאמני המכללה לכדורגל מוטי מרדכי ומיידן שטיינברג (יוצא מחלקת הנוער של מכבי חיפה) ומנהל המכללה לכדורגל כרמיאל, אבי גיסברג אשר גדל במחלקת הנוער של הירוקים ואף זכה בדאבל היסטורי בעונת 91/92.

המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה של מכבי חיפה, יוסי צרפתי, מגיע פעם בשבוע לכרמיאל כדי להעביר אימון בפרויקט המצוינות של המכללה לכדורגל שם הוא מעביר אימון למצטיינים במטרה לשפר ולעקוב אחריהם ולזהות שחקנים למכבי חיפה. הפרויקט מצליח מאוד.

ילדי הטרום ליגה יקיימו שלושה משחקי אימון מול קבוצות ספרדיות ביניהם אספניול במהלך שמונה ימים בהם ישהו בברצלונה. כמו כן, ילדי המכללה יעברו אימון במגרש של אספניול אותו יעבירו מאמני מחלקת הנוער של אספניול. בנוסף, יהיו אורחיה של מחלקת הנוער של ברצלונה! הילדים יצפו באימוני קבוצת הנוער של ברצלונה, יסיירו במתחם האימונים בלה מאסיה – המקום בו גדלו מסי, צ'אבי, אנייסטה, ויקטור ואלדס, פויול  פדרו  ואחרים. יתרה מזאת, ילדי המכללה יזכו להיות נוכחים במשחק של ברצלונה מול סביליה בקאמפ נואו ויערכו סיור במגרש, בחדרי ההלבשה וכן במוזיאון הקבוצה.  מכבי חיפה דאגה להעביר שני סטים של תלבושות, כמו כן יקבלו ילדי המכללה לכדורגל קפוצ'ון מרהיב וחולצה יצוגית של מכבי חיפה  תרומת רימקס תגליות שנתנו חסות  לילדי המכללה לקראת נסיעתם למסע לברצלונה.

השנה יצפו ילדי המכללה לכדורגל גם במשחק במסגרת היורוליג בין ברצלונה ומכבי תל אביב  כשהם יהיו על הפרקט ויצטלמו עם השחקנים.

את המסע לברצלונה אירגן אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל כרמיאל ושחקן שגדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה אבי עובד בשיתוף פעולה מלא עם מכבי חיפה ויניב כהן מנהל מחלקת הנוער ובקשר יומיומי עם יוסי צרפתי המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה. אבי יליד אורוגוואי דובר ספרדית ומאוד מוערך בברצלונה ובמכבי חיפה.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: התודה הענקית היא לעמותת פרחי כרמיאל שנותנת לי להגשים כאלו חלומות לילדים פרדי לסרי, אפי בציר, רונן הולצר וכל חברי העמותה שתומכים ברעיון שנה שישית ברציפות! שנה שאני עובד על הטיול ומסע המשחקים הזה ולשמחתי זה משתפר משנה לשנה מבטיח חוויה בלתי נשכחת לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל וכמובן תודה ענקית למכבי חיפה על העזרה והתלבושות.

ראש העיר עדי אלדר אירח את ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל  בנוכחות חבר הכנסת עומר לב ארי

ראש העיר עדי אלדר אירח את ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה בעירייה. זה כבר הפך למסורת ובפעם השישית ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל אורחיו של עדי אלדר בעירייה כדי לקבל ממנו את ברכת הדרך. בנוסף לראש העיר נכחו במפגש גם חבר הכנסת עומר לב ארי ממפלגת העבודה, דובר העירייה אלי שדה ומנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל פרדי לסרי. בפגישה הסביר מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג על השהות של ילדי הטרום ליגה ומה מחכה להם שם. עדי אלדר בירך את הילדים שאף קיבלו תיק מתנה לנסיעה.

אסיפת הורים מוצלחת לפני היציאה לברצלונה!

אסיפת הורים מוצלחת התקיימה לפני היציאה לברצלונה. כל הורה קיבל הסבר מפורט על השהות שם וקלסר עם כל הלו"ז שצפוי לילדים בברצלונה. ההורים קיבלו תשובות לכל השאלות וקיבלו רשימות של מה צריך להביא. ההורים יצאו מאוד מרוצים מהאסיפה ומאוד רגועים לקראת החוויה הגדולה בברצלונה שהילדים הולכים לעבור.

ילדי המכללה לכדורגל עברו תדרוך ביטחוני לקראת היציאה לברצלונה

לפני היציאה לברצלונה עברו כל ילדי הטרום ליגה תדרוך ביטחוני וראו סרט לקראת הטיסה לברצלונה כדי להיות ערוכים כמו שצריך לקראת היציאה לחוויה בברצלונה.

כתבה גדולה על המכללה לכדורגל כרמיאל יצאה השבוע באתר הרשמי של מכבי חיפה 

עונת 2015-2016 

המכללה כדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה "היינו כחולמים" איזו גאווה מקומית!

את המסע הזה של 8 ימים בברצלונה, שאותו עברו ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה, קשה מאוד להסביר במילים. 4 משחקים, 3 תיקו והפסד מול קבוצות ליגה ספרדיות, צפייה במשחק בליגה הספרדית ברצלונה ולנסיה בקמפ נואו, צפייה ברבע גמר היורוליג בכדורסל ברצלונה – קובאן באווירה מטורפת, ביקור במחלקת הנוער של ברצלונה בלה מסייה, המקום בו גדלו מסי, אנייסטה, צאבי ובוסקטס, צפייה במשחק הנוער של ברצלונה ובמשחק קבוצת הילדים, ארוח במתחם של אספניול ואימון של שעתיים שהועבר ע"י צמד מאמני אספניול במגרש האימונים של אספניול. כל הילדים שותפו (26) במשחקים ובאימונים, ים, בריכה, טיולים, קניות, מסע מדהים שלא ישכח בחיים כדברי הילדים. הכל עבר חלק ובצורה הכי טובה שיש! הילדים ייצגו את כרמיאל בהרבה כבוד. את כל הטיול המורכב אירגן מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג ביחד עם מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל, פרדי לסרי והצוות המדהים שכלל את מוטי מרדכי, המאמן המצוין, יוסי צרפתי, המנהל המקצועי של מכבי חיפה, ורונן הולצר, חבר עמותת פרחי כרמיאל. פרטים נוספים בדף הפייסבוק.

ראש העיר עדי אלדר אירח את ילדי המכללה לכדורגל לקראת היציאה לברצלונה

ראש העיר עדי אלדר אירח את ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה לקראת מסע המשחקים והטיול בברצלונה, התעניין ואיחל את ברכת הדרך לילדים הנרגשים.

ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל עברו תדרוך ביטחוני לקראת היציאה לברצלונה!

ילדי המכללה לכדורגל שיוצאים למסע משחקים בברצלונה וטיול בברצלונה במשך 8 ימים עברו תדרוך ביטחוני  שכלל גם סרטון עם כללי התנהגות בחו"ל!

ערב גיבוש לקבוצת הטרום ליגה במסעדת מאכלי המלכים!

ערב גיבוש נפלא לילדי הטרום ליגה במסעדת חומוס מאכלי המלכים במרכז ביג בכרמיאל. כל ילדי הטרום ליגה התייצבו  וקיבלו ארוחה כיד המלך. האווירה הייתה מצויינת וסהאר הבעלים דאג לילדים.

כאמור מסעדת מאכלי המלכים נתנה את חסותה לטרנינגים שילבשו ילדי המכללה לכדורגל במסע בברצלונה. כמו כן העניק מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג טרנינג הוקרה לסהאר על התרומה שלו למכללה לכדורגל. בערב הגיבוש היו גם מוטי מרדכי, מהצוות המקצועי שיטוס לברצלונה, חבר עמותת פרחי כרמיאל, רונן הולצר, ומנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל, פרדי לסרי.

ילדי הטרום ליגה  קיבלו חולצות יצוגיות בחסות רימקס כרמיאל טרנינגים בחסות חומוס המלכים ותיקים מתנה לקראת הטיסה לברצלונה!

חברת התיווך הגדולה רימקס בהנהלת נוח איצקזון נתנה חסות לחולצות היצוגיות של המכללה לכדורגל בחלק מההשתתפות בעלות מימנה גם מכבי חיפה וילדי המכללה לכדורגל קיבלו חולצות יוקרתיות של חברת נייקי שאיתם טסים גם שחקני מכבי חיפה הבוגרים. חומוס המלכים נתן חסות לטרנינגים המרהיבים שקיבלו ילדי המכללה לכדורגל עליהם מתנוסס סמל מכבי חיפה ולוגו של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה. כמו כן כל ילד קיבל גם תיק מתנה מתנת איסתא! חשוב לציין שחולצות כרמיאל הוא הספונסר הראשי של המכללה לכדורגל.

מכבי חיפה העבירה שני סטים של תלבושות משחק לטרום ליגה  לטורניר בברצלונה!

בהוראת מנכ"ל הקבוצה הבוגרת, איתמר צ'יזיק, העבירה מכבי חיפה שני סטים שלמים של משחק לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל שאיתם ישחקו בארבעת המשחקים שתקיים בברצלונה. זה מתווסף לטרנינג מרהיב ולחולצה יצוגית שקיבל כל ילד לטיסה.

ילדי המכללה לכדורגל יעברו אימון במגרש של אספניול עם שני מאמני מחלקת הנוער של אספניול !

חוויה ענקית ילדי המכללה לכדורגל יעברו אימון של שעתיים עם צמד מאמני מחלקת הנוער של אספניול וכל זה במתחם האימונים של אספניול מהליגה הספרדית. את האימון תאם אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל שיצר קשרים מצויינים בברצלונה.

ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה יהיו אורחיה של מחלקת הנוער של ברצלונה

ילדי המכללה יצפו באימוני הנוער ויסיירו במתחם האימונים ובלה מסייה המקום שבו גדל מסי, צאבי אנייסטה ויקטור ואלדס פויול ואחרים. כמו כן ילדי המכללה יצפו במשחק של ברצלונה מול ולנסיה בקמפ נואו ויערכו סיור במגרש ובחדרי ההלבשה וכן במוזיאון הקבוצה.

עונת 2014-2015 

הישג ענק – עלייה לרבע גמר לילדי המכללה לכדורגל בטורניר בברצלונה!

ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה עשו היסטוריה כשהעפילו לרבע הגמר בטורניר בינלאומי יוקרתי שנערך בברצלונה!

ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בהדרכתם של אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל, ומוטי מרדכי, שיחקה את הכדורגל היפה ביותר בטורניר וקצרה שבחים רבים. המשחקים נערכו במגרשים גדולים וסינטטיים עליהם שיחקו משחק רגיל 11 על 11. ילדי המכללה לכדורגל הפגינו עליונות ושיחקו משחק התקפי תוסס ומתוכנן עם הנעת כדור מרגל לרגל ומשחק יפה לעין. גם הקהל המקומי התלהב מצורת המשחק של ילדי כרמיאל. ילדי המכללה לכדורגל פתחו בשני ניצחונות על קבוצות גרמניות חזקות והעפילו לרבע הגמר. ברבע הגמר פגשו ילדי המכללה לכדורגל את הקבוצה הטובה בטורניר שגם זכתה בטורניר בסופו של דבר, אבל גם במשחק הזה ילדי המכללה לכדורגל לא נפלו מהיריבה והיוו יריב שקול. בטקס הסיום המרהיב הוזכרו ילדי המכללה לכדורגל ואף ילדי המכללה לכדורגל זכו לגביע ומלדיות אישיות. 

מעבר לטורניר זה היה שבוע חלומי שבשיאו צפו ילדי המכללה לכדורגל במשחק של ברצלונה נגד אלמריה 4-0 לברצלונה ילדי המכללה לכדורגל ישבו במקום מצויין בקמפ נואו שרואים ממנו מצויין.

ילדי המכללה לכדורגל ביקרו במוזיאון של ברצלונה בקמפ נואו על כר הדשא ובחדרי ההלבשה. בנוסף, ילדי המכללה לכדורגל לנו במלון מצויין ומפנק עם בריכות שחייה מגלשות ומדרחוב מרהיב ליד המלון שמוביל עד לחופייה המדהימים של קוסטה בראבה. בנוסף, נלקחו ילדי המכללה לכדורגל למרכזי קניות ולחנות המפעל של נייקי. ביום האחרון היה לילדים טיול של יום שלם בכל המקומות היפים של ברצלונה כמו האיצטדיון האולימפי, הר היהודים, הסגרדה פמיליה וכמובן רחוב הרמבלס המפורסם עם מדריכה צמודה בעברית.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "זה היה שבוע מושלם מבחינתנו. הכל הלך בצורה חלקה כולל מזג האוויר המדהים. ההישגים הספורטיביים שהיו פשוט אדירים והגאווה הכי גדולה היא ההתנהגות היוצאת דופן שבה התנהגו יליד המכללה לכדורגל. אני כבר מצפה לשנה הבאה לקבוצה הבאה שתהנה מהחוויה האדירה. במקביל נמשיך לתת לילדים את הכלים הטבים ביותר. אני מודה למוטי מרדכי שהיה פשוט תענוג לצאת איתו בפעם הרביעית למסע הזה ולמנהל הקבוצה במסע שמעון שניצר וכמובן לילדים הנפלאים שהתנהגו למופת ולהורים שלא הפסיקו לפרגן. אנחנו כבר מתחילים לעבוד על השנה הבאה ועל המסע הבא לברצלונה".

לכתבה על ההישג האדיר באתר הרשמי של מכבי חיפה

קישור לכל התמונות בדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל

סרטון המסע לברצלונה

ערב גיבוש לטרום ליגה וחלוקת טרנינגים מרהיבים לפני הטיסה לברצלונה! מרץ 2015

ילדי הטרום ליגה נהנו מערב גיבוש מקסים במסעדת חומוס מאכלי המלאכים שגם תרמו לילדי המכללה לכדורגל טרנינגים מרהיבים לטיסה לברצלונה. זו השנה השנייה ברציפות שחומוס מאכלי המלאכים נרתם ותורם טרנינגים לטיסה לברצלונה. בנוסף, רימקס תגליות כרמיאל תרמו חולצות ייצוג לטקס הפתיחה וליום הטיסה ומכבי חיפה העבירה תלבושות מרהיבות לטורניר וכמו הספונסר הראשי של המכללה לכדורגל סאן דיפנדר אביזרים לרכב וחלונות כהים לרכב בהנהלת אלעד דמתי. 

את האירוע כיבדו פרדי לסרי, מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל, שמעון שניצר, מנהל הקבוצה, מוטי מרדכי, צוות אימון ומאמן הקבוצה בברצלונה ואבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל. במסעדה פינקו את הילדים בארוחה משביעה וטעימה וכמובן החומוס הטעים  של המקום. היה ערב מאוד נחמד שבו הוענק טרנינג גם לבעלי המקום סהאר ערכוואי.