טרום ליגה עונה 2009-2012

 

טסים לברצלונה

ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל בקמפ נואו במשחק של ברצלונה!

ילדי המכללה לכדורגל חזרו משבוע חלומי בפראג וברצלונה! בברצלונה השתתפו בטורניר בינלאומי יוקרתי והתארחו בקמפ נואו, מגרשה של ברצלונה, במשחק בליגה הספרדית ובביקור במוזיאון וכר הדשא בטקס מרשים שבו נוגן ההמנון הישראלי והונף הדגל הישראלי לקול תשואות 5000 איש באצטדיון מפואר, נפתח הטורניר היוקרתי מול קבוצות צמרת אירופאיות! 

ילדי המכללה לכדורגל סיימו בתיקו מול קבוצה צרפתית לאחר שספגו בדקה האחרונה. עוד שיחקו נגד פ.צ קלן, פרנקפורט, המבורג והרטה ברלין. הטורניר אורגן בידי ההתאחדות לכדורגל הגרמנית, התאחדות לכדורגל האירופאית, פיפ"א וחברת אדידס שגם הוציאה כדורים מיוחדים של אדידס לטורניר עצמו כפי שנהוג בטורנירים גדולים בעולם.
פשוט אין מילים לתאר את החוויה האדירה שהייתה לילדי המכללה בטורניר בינלאומי יוקרתי ביותר עם קבוצות צמרת של הכדורגל האירופאי.

טקס הפתיחה היה אדיר ומצמרר, כאשר בזה אחר זה נכנסו לאצטדיון מרהיב, שהיה מלא בכ- 5000 איש, כל המשלחות שלכל משלחת שלט עם שמה ודגל. לאחר שכל המשלחות נכנסו לכר הדשא לקול תשואות הקהל והכרזת שמה ע"י הכרוז (ילדי המכללה לכדורגל שהוצגו ע"י הכרוז שהם מגיעים מישראל זכו לתשואות אדירות מהקהל), בשיא הטקס עמדו ילדים שכל ילד החזיק דגל של מדינה שמשתתפת בטורניר וכשהכרוז הכריז את שמה, הילד עם הדגל צעד קדימה למרכז ונוגן ההמנון של אותה מדינה. צמרמורת עברה בקרב ילדי המכללה לכדורגל והצוות כשנוגן ההמנון של ישראל שזכה לתשואות הקהל הגדול, וילדי המכללה לכדורגל, עם דגל ישראל גדול שאותו הביאו, שרו את ההמנון בגאווה.

בטורניר השתתפו קבוצות מהליגה הגרמנית, הספרדית, הרומנית, האמריקאית, האלבנית, השוויצרית, השבדית, הטורקית, הקנדית ואפילו קבוצה מהליגה המצרית. כל המגרשים בטורניר היו סינטטיים ברמה הכי גבוהה שיש, אצטדיונים מפוארים. ילדי המכללה לכדורגל נאבקו מול קבוצות מצמרת הליגה הגרמנית ביניהן פ.צ קלן, פרנקפורט, המבורג והרטה ברלין. ילדי המכללה לכדורגל הפגינו לפרקים משחק שווה, הם הובילו על קבוצה מהליגה בצרפת (דרגון פאריס) כשהם סופגים גול שוויון בדקה ה- 90. מול פצ קלן הצליחו לצמק ל- 2-1 ולהגיע למספר מצבים לפני שספגו שני גולים לקראת סיום. במשחק האחרון בטורניר, ילדי המכללה לכדורגל כבר היו מותשים והם נכנעו בקלות לאחר שכמה מהילדים שיחקו 6-7 משחקים ב- 3 ימים. קבוצות רבות נוסעות מישראל לטורנירים מול קבוצות ברמה שווה לא מוכרות וחובבניות יותר. הטורניר הזה היה  מול אריות כדורגל אירופאיות ובהתחשב בעובדה שזה טורניר בינלאומי ראשון מסוגו שבו משתתפים ילדי המכללה לכדורגל, הם גם הצליחו להוציא נקודה ולהוות יריב שקול בשלבים רבים בטורניר, אז ההצלחה היא גדולה.

עוד תמונות וסרטונים של המסע אפשר למצוא באתר הפייסבוק של המכללה לכדורגל חפשו  "המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה"

גם באתר ONE כותבים על הנסיעה לברצלונה

ראש העיר עדי אלדר אירח את ילדי המכללה לפני היציאה לטורניר בברצלונה!

לקראת יציאתם של ילדי המכללה לכדורגל בחופשת הפסח לטורניר בינלאומי בברצלונה, אירח ראש העיר עדי אלדר בלשכתו את שתי קבוצות הטרום ליגה של המכללה לכדורגל, את מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל פרדי לסרי, את מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, את מוטי מרדכי מהצוות המקצועי ואת נוח איצקזון, מנהל רימקס תגליות כרמיאל שאימצה את המכללה לכדורגל בנסיעה זו. ראש העיר שמע קצת על הטורניר, התעניין בקבוצות ואיחל להם בהצלחה בטורניר. ראש העיר הוסיף שילדי המכללה לכדורגל של עמותת פרחי כרמיאל מייצגים בחו"ל גם את המכללה, גם את העיר כרמיאל וגם את ישראל! לאחר השיחה לקח ראש עדי אלדר את הילדים לסיור בלשכתו ודיבר איתם על ההצלחות במכללה לכדורגל! ילדי המכללה הגיעו למפגש עם החולצות ייצוג שאיתן יטוסו לטורניר, תרומת רימקס תגליות בהנהלתו של נוח איצקזון.

במכללה לכדורגל כרמיאל מודים לראש העיר על האירוח החמים.

אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל: אני מודה לראש העיר עדי אלדר שאירח אותנו באווירה מצוינת לקראת הנסיעה לברצלונה ונתן לנו את ברכתו. אנחנו מקווים לייצג את כרמיאל בכבוד בטורניר בינלאומי ראשון שקבוצת נערים מכרמיאל מגיעה אליו. אין ספק שצפויה לילדים חוויה שתלך איתם כל החיים, גם הטיול בפראג, גם הטורניר בברצלונה וכמובן הדובדבן, צפייה במשחקה של ברצלונה מול חטאפה במסגרת הליגה הספרדית!

שתי קבוצות הטרום ליגה טסות בפסח לטורניר בינלאומי בברצלונה ויתמודדו מול קבוצות מכל העולם. כמו כן יצפו ילדי המכללה לכדורגל במשחק של ברצלונה, הקבוצה הכי גדולה בהיסטוריה, מול חטאפה במסגרת הליגה הספרדית, יבקרו במגרש של ברצלונה, הקמפ נואו, יבקרו במוזיאון של ברצלונה ויערכו טיול בעיר ברצלונה.
בחזרה יבקרו הילדים גם בצ׳כיה בעיר פראג!

לכתבה על הנסיעה לברצלונה באתר מכבי חיפה לחץ כאן

TripToBarcelona0312_1

סדנת שיפוט לטרום ליגה פברואר 2012

סדנת שיפוט עם השופטת הבינלאומית לילך אסולין לקבוצות הטרום ליגה של המכללה לכדורגל היה מאוד מעניין , לילך תשפוט באפריל בסנטיאגו ברנבאו מגרשה של ריאל מדריד את המשחק בין נבחרות ספרד ופורטוגל.

סדנת השיפוט התמקדה בחוקה שיפוט, כיבוד היריב והשופט וסיפורים מתוך עולם השיפוט.

ערב גיבוש נפלא לילדי הטרום ליגה במסעדת דון אלברטו ינואר 2011
שתי קבוצות הטרום ליגה של המכללה לכדורגל (50 נערים) וצוות המאמנים המלא של המכללה לכדורגל כרמיאל, אחמד קאסם, מוטי מרדכי, שלום ליאב, רוני שפירא (מאמן קבוצות הגן), משה פרנקו מאמן השוערים במכללה לכדורגל, אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל וכמובן פרדי לסרי מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל  יצאו לערב גיבוש נפלא במסעדת דון אלברטו בעיר. הדבר הפך למסורת בשנים האחרונות והעיתוי היה מצוין מפני בא אחרי ניצחונות גדולים של 2 קבוצות הטרום   ליגה בפתיחת הליגה האזורית. אבל בלי קשר לניצחונות והיכולת המצוינת של הילדים, הכוונה הייתה לגבש את הילדים ולעשות ערב מהנה כפי שאכן היה. במכללה לכדורגל מתכוונים לעשות עוד ערבי גיבוש כאלו וחושבים על רעיונות נוספים לגיבוש והנאת הילדים. הנוכחות הייתה מלאה דבר שהפך את הערב למוצלח ביותר.
אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "אנחנו במכללה לכדורגל שואפים לתת לילדים הרבה מעבר לאימונים ולמשחקים עצמם. אנחנו משתדלים להיות משפחה גדולה ולהפוך את השנה במכללה לכדורגל למהנה. אין ספק שמפגשים כאלו הופכים את השנה למהנה יותר ומגבשת את הילדים ליחידה אחת. אני רוצה לציין את ההתקדמות האדירה שהנערים האלו עשו עד שהגיעו להיות 2 קבוצות הדגל של המכללה לכדורגל. הנערים עובדים קשה באימונים ומציגים יכולת מצוינת במשחקים וכמובן שזה מגיע להם. כמובן שאני חייב לציין את עמותת פרחי כרמיאל הנפלאה שעושה הכל שיהיו כל הכלים להצלחה כמובן את פרדי לסרי מנכ"ל העמותה ואת צוות האימון המצוין שלנו ממאמן קבוצות הגן רוני שפירא שעושה עבודה מצוינת, שלום ליאב שעובד איתנו שנים ועושה עבודה נפלאה והוא כבר חלק בלתי נפרד מאיתנו ויש לו הרבה מניות בהצלחה, מוטי מרדכי שהצטרף לפני שנתיים ופשוט עושה עבודה מצוינת והמאמנים המצוינים שהצטרפו אלינו השנה אחמד קאסם מגלה הכישרונות של מכבי חיפה שעובד עם קבוצת טרום ליגה 2 ומשה פרנקו מאמן השוערים שעושה עבודה נפלאה עם שוערי המכללה לכדורגל.  זה צוות מצוין שמקדם את ילדי המכללה לכדורגל בצורה הטובה ביותר בכל 15 קבוצות המכללה לכדורגל! היה ערב מוצלח מאוד ונתחיל כבר לחשוב על ערב הגיבוש הבא".

קבוצת הטרום ליגה לעונת 2010/2011
קבוצת הטרום ליגה 2010 עם המדים החדשים באימון הראשון של העונה הקבוצה תפוצל ל- 2 קבוצות בגלל הביקוש הרב שהיה! וההרשמה העצומה!

PreLeagueTeam0910

ערב גיבוש מונדיאל יוני 2010
ילדי קבוצת הטרום ליגה של המכללה התארחו בביתו של מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג ביחד עם מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל פרדי לסרי ויושב ראש העמותה אפי בציר וצפו על מסך ענק בגינה במשחק של ברזיל במונדיאל. במהלך המשחק נאפו פיתות בטאבון בטעמים, היה כיבוד קל ומבחר עוגות טעימות. האווירה הייתה מדהימה וילדי הטרום ליגה נהנו מאוד בערב מקסים ולמרות השעה המאוחרת הגיעו כמעט כל שחקני הטרום ליגה למפגש. מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג הבטיח לעשות עוד הרבה ערבי גיבוש לקבוצת הטרום ליגה בשנה הבאה!

ערב גיבוש באולינג יוני 2010
ילדי קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל יצאו ליום גיבוש וכייף בבאולינג בכרמיאל ובתוכנית משחקים וארוחה.
הקבוצה התייצבה כמעט בהרכב מלא והיה ערב מוצלח מאוד וטעים מאוד.
במכללה לכדורגל ימשיכו להפתיע את הילדים וערבי באולינג יהפכו למסורת
.

ערב גיבוש מרץ 2010
כ- 30 ילדי קבוצת הטרום ליגה יצאו לערב גיבוש מהנה במסעדת דון אלברטו בנוכחות המאמנים ומנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל, פרדי לסרי …
היה ערב מוצלח ביותר, ובעתיד יצאו ילדי הטרום ליגה לערב גיבוש נוסף.

אימון עם מגלה הכישרונות של מכבי חיפה אוקטובר 2009

 

02
03

השוערים בתלבושת החדשה

ערב גיבוש יוני 2009
קבוצת הטרום ליגה של המכללה נפגשה בערב גיבוש במסעדת בשרים בעיר.
כל ילדי הטרום ליגה הגיעו בהרכב מלא לערב מקסים ומהנה.

הרשמה לעונת 2009/2010
כיתות ו'-ז' נא להסדיר את ההרשמה לשנה הבאה לטרום ליגה. נשארו מספר מקומות בודדים!!!
תחילת אימוני הטרום ליגה ביום ראשון ה- 6 לספטמבר בשעה 17:00 במגרש הסינטטי.

אימון עם מגלה הכישרונות של מכבי חיפה פעם בשבועיים

אימון טרום ליגה במגרש החדש

תחילת פעילות נבחרת טרום ליגה!!! 

אימון הבכורה של קבוצת טרום ליגה של כיתות ז' יהיה ביום שלישי ה- 2 לספטמבר בשעה 17:00 במגרש הדשא הסינטטי החדש בבית ספר הרעות. 

אפשר להגיע לאימון ניסיון  

לפרטים נוספים להתקשר לאבי 052-3740923