טרום ליגה עונה 2013-2014

טרום ליגה

PreleagueTeam0914_2

המכללה לכדורגל כרמיאל כבשה את ברצלונה!!! אפריל 2014

חוויה אדירה לילדי המכללה לכדורגל בברצלונה ובשיאה צפייה בברצלונה נגד אתלטיק בילבאו ומשחק מול ילדי מילאן הגדולה!

איזו חוויה של פעם בחיים עברו ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה בברצלונה, שבוע שלם של חוויות שאותם יזכרו לכל חייהם.
טיול יום שלם בברצלונה עם מדריך בעברית בכל האתרים המפורסמים בברצלונה. ביקור באצטדיון הכדורגל האולימפי וסיור בו. השתתפות בטורניר בינלאומי ברמה הכי גבוהה שיש. ילדי המכללה לכדורגל, שרובם שנתון 2001, שיחקו בטורניר לשנתון 2000 ושיחקו ארבעה משחקים מול קבוצות מכל העולם. באחד המשחקים פגשו את ילדי מילאן האגדית  ונוצחו 4-2. טקס הפתיחה היה מרשים עם מצעד של המדינות המשתתפות והדגלים שלהן בהן שוויץ, ספרד, איטליה, קנדה, אלג'יר, גרמניה, אנגליה, כמובן ישראל ועוד…
במהלך הטקס נוגנו ההמנונים כשדגל המדינה מונף. פשוט מרגש כאשר ילדי המכללה לכדורגל הניפו בגאווה את דגלי ישראל ודגל כרמיאל לכל תשואות אלפי הצופים שהיו במגרש המרכזי.

ילדי המכללה לכדורגל שוכנו במלון מצוין שהפך למלון הבית שלהם בכל נסיעה לברצלונה. במלון שיחקו ונהנו ילדי המכללה מהמשחקים הרבים שהיו שם ומהבריכה המדהימה והמיוחדת. כחלק מהשהות, טיילו ילדי המכללה לכדורגל בעיר לורט דל מאר שבה נמצא המלון, ברחובות קסומים ומלאי חנויות ובתי קפה עד לקו חוף הים המקסים. שיא הטיול היה צפייה במשחק המרכזי בליגה הספרדית ברצלונה – אתלטיק בילבאו, משחק מצוין שהסתיים בניצחון של ברצלונה 2-1 משער ניצחון של מסי. הילדים לא ידעו את נפשם מרוב שימחה על הגשמת החלום גם לראות את ברצלונה וגם את מסי כובש שער ניצחון. ילדי כרמיאל ישבו בקמפ נואו במקום מצוין והניפו את דגלי ישראל וכרמיאל וכן שלט ענק של המכללה לכדורגל. כרמיאל הקטנה על המפה!

ביום האחרון ציפה לילדים עוד שיא בהמשך לכל השיאים שעברו במסע, ביקור בקמפ נואו בתוך חדרי ההלבשה, על כר הדשא, בחדרי מסיבות העיתונאים ועמדות השדרנים וכן במוזיאון של ברצלונה שבה ראו את כל ההיסטוריה של המועדון הגדול. שיא הביקור היה צילום עם גביע האלופות.

הילדים חזרו עמוסי חוויות וסיפורים שיספרו לילדיהם על השבוע הכי קסום שהיה להם בחיים, שבוע שאותו לא ישכחו כל חייהם!

את הטיול ארגן אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל של עמותת פרחי כרמיאל, עם גב ענק של העמותה. גיסברג, שהוא דובר ספרדית, יצר קשרים מצוינים בברצלונה והמשלחת זכתה ליחס מעולה. למסע יצאו המאמן המצליח, מוטי מרדכי, ומנהל הקבוצה, איציק שי, שעשו עבודה נהדרת וכמובן שהכל עבר דרך פרדי לסרי, מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל. המסע שהפך למסורת והתקיים בפעם השלישית, מתוכנן להתקיים גם בשנה הבאה כאשר ילדי כיתות ז של המכללה לכדורגל יצאו למסע דומה.

במכללה לכדורגל ביקשו להודות למאמץ הראשי של המכללה לכדורגל, סאן דיפנדר חלונות כהים לרכב בבעלות אלעד דמתי, ולמאמצים של הטרום ליגה במסע לברצלונה, רימקס תגליות כרמיאל וחומוס המלכים כרמיאל.

לאתר הטורניר בברצלונה

סרטון המסע לברצלונה 2014

ילדי הטרום ליגה יצפו במשחק צמרת בליגה הספרדית ברצלונה – בילבאו בקמפ נואו!

רגע לפני הטיסה לברצלונה נודע לילדי הטרום ליגה שהם יצפו במשחק הצמרת הסופר חשוב, ברצלונה – אטלטיק בילבאו (מקום 4 בליגה שמוביל לליגת האלופות) בקמפ נואו!!! זאת לאחר שהמשחק הוקדם ויתקיים במהלך השהות של הטרום ליגה בטורניר בברצלונה!