טורניר ראווה א'-ג' 2014/15

HeaderHebrew

טורניר ראווה א'-ג'

עונת 2014-2015

ליגת האלופות

  • כל המשחקים יתקיימו במגרש הדשא הסינטטי הרעות
  • כול המשחקים יתקיימו בחופשות

  • ייתכנו שינויים בלוח המשחקים

  • חברים ומשפחה מוזמנים לעודד

  • חובה להגיע חצי שעה לפני תחילת משחק

  • כל ילד אמור לדעת באיזו קבוצה הוא משחק

טורניר ענק במכללה לכדורגל בחופשת הפסח

טורניר פסח לגילאים א'-ג' של המכללה לכדורגל נערך ביום הראשון לחופשה. הטורניר היה מוצלח מאוד וילדי המכללה לכדורגל הצעירים הפגינו רמה מצויינת של כדורגל. הטורניר התנהל בצורה מופתית ובמשמעת מצוינת. ההורים לא הפסיקו לעודד ומוסיקת רקע הוסיפה לאווירה הנפלאה שהייתה. הטורניר התרחש בשני מגרשי המכללה לכדורגל במקביל בשל הכמות הגדולה של הקבוצות.

בטורניר שפטו ילדי הטרום ליגה שקיבלו תלבושות שופטים מקוריות מהשופטת הבינלאומית לילך אסולין. הטורניר היה מוצלח מאוד וכולם חזרו הביתה שמחים לקראת החופש. המשימה הבאה במכללה לכדורגל היא היציאה של קבוצת הטרום ליגה לשבוע משחקים וטורניר בברצלונה וכן צפייה במשחק בליגה הספרדית.

קישור לתמונות טורניר פסח בפייסבוק

הפנינג חנוכה ענק במכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה בחופשת חנוכה!!!

איזה אווירת חג נפלאה  במהלך הפנינג מקסים של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה.
ההפנינג התקיים לראשונה בשני מגרשים מקבילים בגלל הכמות הילדים הגדולה שהתווספה השנה במכללה לכדורגל שהובילה לפתיחת 4 קבוצות חדשות. ההפנינג החל משעה 10:00 בבוקר ונמשך בשני המגרשים עד השעה 15:00. בשני מגרשי הדשא הסינטטי המרהיבים של המכללה לכדורגל ברעות ובאיריסים עלו בזו אחר זו קבוצות המכללה לכדורגל לעיני הורים חברים ובני משפחה. מערכת הגברה עם שירי חג קיבלו את הילדים ובכל משחק נערך טקס כמו בליגת האלופות עם המנגינה של ליגת האלופות. בוגרי המכללה לכדורגל שימשו כשופטים עם תלבושות שופטים אמיתיות  שהובאו במיוחד ע"י השופטת הבינלאומית לילך אסולין. הטורניר התקיים בארגון וסדר מופתי וילדי המכללה לכדורגל, שנחשב לאחת מבתי הספר מהגדולים בארץ, הפגינו יכולות מדהימות לקול תשואות ההורים שעודדו.

חובה לציין את ההורים הנפלאים שתמכו עודדו ופרגנו במהלך הטורניר ולאחריו קרוב ל- 500 תמונות מהטורניר פורסמו בדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל. במכללה לכדורגל כבר עובדים על הטורניר הבא ומציינים את הילדים הנפלאים, ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל ביקש לציין את המאמנים המצוינים שעזרו להצלחה הגדולה של ההפנינג, מוטי מרדכי, רולי שטיין שניידר, מידן שטיינברג ומיכאל אסייג,  שעשו עבודה נהדרת וכן את בוגרי המכללה לכדורגל שהתנדבו ועזרו מאוד כל הכבוד!