הליגה האזורית עונה 2011-2012

עונת 2011/2012

ניצחונות גדולים לשתי קבוצות הטרום ליגה ולנבחרת כיתה ו על משגב
טרום ליגה
טרום ליגה המכללה לכדורגל (1) 2 – משגב 1
הצדק נעשה דקה לסיום בשער ניצחון של נביל סמארה אחרי משחק מצוין ושליטה של ילדי המכללה לכדורגל.למכללה לכדורגל 1: ליאב צדיקיפור ונביל סמארה
טרום ליגה המכללה לכדורגל (2) 5  משגב 3
למרות שילדי המכללה לכדורגל נקלעו לפיגור בדקה הראשונה, מהר מאוד השתלטו על מרכז המגרש והתחילו לתקוף גלים גלים את השער של משגב  והצליחו להבקיע שערים בהתקפות יפות ומתוכננות ואף יכלו להגדיל את התוצאה. כיתות ו
המכללה לכדורגל כרמיאל (1) 3 – משגב 0
משחק מצוין של ילדי המכללה לכדורגל ששלטו במשחק והגיעו למצבים רבים ויכלו גם להכפיל את התוצאה לולא יכולת מצוינת של שוער משגב למכללה לכדורגל: ארז ביטואלין 3
המכללה לכדורגל (2) 1 – כפר מנדא 1

ילדי המכללה לכדורגל הטיבו לשחק מול מנדא הגדולים מהם בגיל וספגו גול שוויון חמש דקות לסיום

למכללה לכדורגל : אלון עטון

ניצחונות גדולים וכדורגל מצוין של ילדי המכללה לכדורגל!

כיתות ד

המכללה לכדורגל כרמיאל 12 –  דיר חנא 4

משחק מצוין של ילדי המכללה לכדורגל ששטפו את המגרש והפגינו מהלכי כדורגל מצוינים. ראוי לציין שבמכללה לכדורגל כבר חושבים לשנה הבאה ובמשחקי הליגה האזורית שותפו 4 שחקנים מכיתות ג' שהפגינו יכולת מצוינת. המאמן מוטי מרדכי ניהל את המשחק בצורה מצוינת.

למכללה לכדורגל: עודד אניהו 4, רועי בוגנים 3, ניב לוגסי 2, אבירם נג'אטי, הראל פיישמן ואור חזיזה

כיתות ה הכניעו את משגב

המכללה לכדורגל כרמיאל 15 –  משגב 3

הצגת כדורגל של ילדי המכללה לכדורגל שמשתפרת ממשחק למשחק. למרות התוצאה הגבוהה, בסוף המשחק התייחס מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג להחמצות הרבות שהחמיצו ילדי המכללה לכדורגל. במשחקים יותר צמודים, ההחמצות הללו יוכלו לעלות ביוקר לקבוצה. עד לשער שיחקו ילדי המכללה לכדורגל משחק צרופים מצוין והפגינו רוח לחימה. התוצאה לא משקפת כי משגב קבוצה טובה אבל סגירה מצוינת של ילדי כרמיאל ויציאה להתקפות בצורה מצוינת לא אפשרו למשגב להוות יריב שקול.

למכללה לכדורגל: עבדאללה חליחל 4, יונתן אזולאי 3, עדי גדמו 3, שקד אברהם 2, שאדי אבו סאלח 2 ואופק חג'ג

כיתות ד

משחק מצוין של המכללה לכדורגל!

המכללה לכדורגל כרמיאל 12 –  כפר מנדא 3

היה יופי של משחק. ילדי המכללה לכדורגל כיתות ד, שזו השנה הראשונה שהם עולים על מגרש גדול, מגלים שיפור ממשחק למשחק, והפעם הציגו את המשחק הטוב ביותר שלהם כשגברו על מנדא 12-3. במכללה לכדורגל נוהגים לשתף גם כיתות ג במשחקי כיתות ד והפעם שיחקו שלושה שחקני כיתות ג, בן בכר, אופיר גביש ורועי בוגנים, שהפגינו יכולת טובה.

למכללה לכדורגל: שגב אילוז 2, ניב לוגסי 2, רועי בוגנים 2, רום דוד 2, שאדי סאדי, אבירם נג'אטי, שוהם בן נעים ועודד אנייהו 

כיתות ה

המכללה לכדורגל 6 – משגב 6

המכללה לכדורגל חזרה מפיגור 5-0 במחצית והייתה קרובה מאוד לנצח

מחצית ראשונה מהגרועות שידעה המכללה לכדורגל, בה הפגינו ילדי המכללה לכדורגל משחק חלש ביותר, לא הצליחו להניע כדור ולשחק את המשחק הרגיל שלהם וירדו למחצית בפיגור 5-0. במחצית שטף אבי גיסברג את שחקניו ועשה כמה שינויים פנימיים בהרכב ולמחצית השנייה עלו ילדי המכללה לכדורגל כאילו הייתה זו קבוצה שונה. הילדים הפגינו משחק מצוין והצליחו לעשות כמעט את הבלתי אפשרי, במיוחד בגילאים האלה, כשהשוו את התוצאה ועוד הגיעו לשלושה מצבים מול השוער וכמעט הכריעו את המשחק. ילדי המכללה לכדורגל הראו הרבה מאוד אופי ונחישות ונתנו הצגה במחצית השנייה.

למכללה לכדורגל: דודו פלקה 3, עבדאללה חליחל 2 ואופק חג'ג

כמעט 100% הצלחה למכללה לכדורגל במשחקי הליגה האזורית

ניצחון למכללה לכדורגל 1 בדרבי של הטרום ליגה

המכללה לכדורגל (1) 2 – המכללה לכדורגל (2) 1

משחק פתוח לגמרי עם הזדמנויות לשתי הקבוצות נגמר בניצחון של המכללה לכדורגל 1, שידעה לנצל טוב יותר את המצבים במשחק שקול ויפה לעין של שתי הקבוצות.

למכללה לכדורגל 1: אהרון רטנר וידין לוגסי
למכללה לכדורגל 2: רון עדרי

כיתות ו – ניצחון ענק על משגב!!!

המכללה לכדורגל(1) 5  משגב 1

משחק מצוין של ילדי המכללה לכדורגל בקבוצה של כיתות ו1 (למכללה לכדורגל יש שתי קבוצות כיתות ו בליגה), כדור מרגל לרגל וגולים מרהיבים. ילדי המכללה לכדורגל שלטו שליטה מוחלטת במשחק ואף יכלו להגדיל את התוצאה. במשחק אף שותפו 4 שחקנים מכיתות ה.

למכללה לכדורגל: ארז ביטואלין 2, עידו אברהם, דודו פלקה ושקד אברהם

תיקו 1 למכללה 2 כיתות ו מול מנדא מחוזקת בכיתות ז

מנדא, שהיו חסרים לה שחקנים, שיתפה שחקנים מכיתה ז עם כיתות ו ואף הודתה בכך. לעומת כרמיאל, ששיתפה במשחק שני שחקנים מכיתה ה, בחרו בכל זאת לקיים את המשחק בשביל הילדים ואף הובילו 1-0 כמעט לכל אורכו וספגו גול שוויון עשר דקות לסיום. לאחר השער עוד החמיצו שחקני המכללה לכדורגל שתי הזדמנויות ענקיות כשבאחת מהם הכדור נהדף מקו השער ע"י שחקן הגנה למרות שהתיקו שיקף את מה שקרה  במגרש.
במכללה לכדורגל שיחקו: עבדאללה חליחל, גיא סגל, שקד אברהם, דודו פלקה ושלומי בן שושן שהם בכיתה ה ושותפו עם כיתות ו

לכרמיאל כבש עבדאללה חליחל מכיתה ה אחרי בישול אדיר של אלון עטון

כיתות ה הביסו את כפר מנדא 8-1

כיתות ה שיחקו נגד קבוצת מנדא במשחק אימון הטיבו לשחק והציגו מהלכי כדורגל נפלאים. ילדי המכללה לכדורגל הראו איזה פוטנציאל אדיר יש להם ואיזה עתיד מבטיח יש לקבוצות מכללה לכדורגל

למכללה לכדורגל: עבדאללה חליחל 4, יאסין סופר 3 ודודו פלאקה

כיתות ד

המכללה לכדורגל כרמיאל 5 – משגב 5
שער בסיום מנע ניצחון מוצדק למכללה לכדורגל על משגב במשחק שהסתיים בתיקו 5.
ילדי המכללה לכדורגל הפגינו משחק מצוין והחמיצו שערים רבים. ההורים הרבים שהגיעו נהנו מילדי המכללה לכדורגל שקיבלו שער מפוקפק מחוץ לקראת סוף המשחק.
למכללה לכדורגל: רועי בוגנים, רום דוד, אבירם נג'אטי, שגב אילוז  ושאדי סאדי
כיתות ה
המכללה לכדורגל 5 – מזרע 6
ילדי המכללה לכדורגל שוב נתקלו בתופעה של זיופי שחקנים. במקום שישחקו מול ילדים בני גילם, קבוצות מגיעות עם שחקנים בגיל גדול יותר, תופעה דוחה בגילאי ילדים שלצערנו קיימת פעם אחרי פעם. פרט למשגב וכרמיאל שמגיעים למשחקים רק עם ילדים בשנתונים הנכונים, קבוצות מזייפות שחקנים בכל משחק. למרות הקשיים מול גיל גדול יותר, ילדי המכללה לכדורגל הפגינו משחק מצוין  והיו קרובים להפוך את התוצאה. לעומת המשחק הראשון של הליגה שבו ילדי כרמיאל לא שיחקו את המשחק הרגיל שלהם והיו די מאופקים, הפעם שלטו ילדי המכללה לכדורגל והגיעו להמון מצבים אך נתקלו בשוער ….גדול מימדים שנראה מן הסתם כשנתיים גדול מהם לפחות.
למכללה לכדורגל: עבדאללה חליחל 2, אופק חג'ג, שאדי אבו סאלח  ועידו שבו
קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל ניצחה את המקבילה של משגב 5-3
הקבוצה תצא באפריל לטורניר בברצלונה

במגרש הראשון שבו שיחקו ילדי המכללה 2 כרמיאל מול משגב, ניצחו ילדי המכללה לכדורגל 5-1 משערים של מוחמד תיתי 3, רון עדרי ווהיל אבו סני. במגרש השני שבו התמודדו המכללה לכדורגל 1 מול משגב, ילדי המכללה לכדורגל שלטו שליטה מלאה במגרש אבל בשתי מתפרצות ספגו שני שערים בניגוד למהלך המשחק ולמדו פרק חשוב בהתהוות שחקן הכדורגל, כשלא מבקיעים חוטפים. במקום להוביל 4-0 במחצית אחרי החמצות גדולות, סיימו את המשחק עם שני שערים ברשת.

דרבי של שתי קבוצות כיתות ו של המכללה לכדורגל בו גברו המכללה 1 על חבריהם המכללה 2

המכללה לכדורגל (1) 4 – המכללה לכדורגל (2) 2
למכללה לכדורגל 1: ארז ביטואלין, אלמוג לשם, עידו אברהם ועצמי
למכללה לכדורגל 2: עבדאללה חליחלה ואלון עטון

הצגה של קבוצת הטרום ליגה שתייצג את המכללה לכדורגל בטורניר בברצלונה באפריל!!!

המכללה לכדורגל (1) 12 – משגב 1
ילדי המכללה לכדורגל הפגינו יכולת אדירה במשחק מול משגב, צירופי כדורגל מצוינים וכדור מרגל לרגל בשתיים שלוש נגיעות לכדור ושערים שלא מביישים אף ליגה בעולם. כאמור ילדי הטרום ליגה ייצגו את כרמיאל בטורניר בינלאומי בברצלונה בחופשת פסח ויהיו אורחים במשחק של ברצלונה מול חטאפה!

למכללה לכדורגל: ידין לוגסי 4, דניאל בן ניסן 2, תום בן ניסן 2, ליאב צדיקיפור 2, יוסף גאנם וג'מיל מורנה  

המכללה לכדורגל (2) 1 – טובא 1
כרמיאל הובילה עד 5 דקות לסיום ואז נשרק לרעתה פנדל מפוקפק. טובא הופיעה עם ילדים גדולים שנראים גדולים לגילם למרות זאת כרמיאל נלחמה  והובילה  ולקראת סיום יכלה לכבוש עוד שני שערים בטוחים.

ליגה אזורית כיתות ו

המכללה לכדורגל כרמיאל 2 – 1 משגב 1
המשחק הראשון של כיתות ו בליגה האזורית התקיים בשליטה מוחלטת של כרמיאל מול משגב שבקושי עברו את החצי. הלחץ הכבד של כרמיאל הביא לשער יתרון  ומכיבוש השער החמצות מסמרות שיער של שחקני כרמיאל וכשלא כובשים  מקבלים, 2 דקות לסיום יצאו ילדי משגב למתפרץ ומצאו חור בהגנת כרמיאל שהוביל לשער שוויון. משחק שהיה צריך להיגמר בהפרש  5 לכרמיאל הסתיים בתיקו, כמה שהכדורגל יכול להיות אכזר לפעמים.

לכרמיאל :עומר נחמן

המכללה לכדורגל כרמיאל 1 – מנדא 2
חמש דקות של חוסר ערנות בתחילת המשחק וכרמיאל היו בפיגור 2 שערים בניגוד למהלך המשחק. במחצית השנייה כרמיאל שלטה ללא עוררין במשחק  כבשה שער והייתה קרובה מאוד לכבוש שערים נוספים במחצית שנייה מצוינת של כרמיאל

לכרמיאל :דניאל ניאטו

נפתחו המשחקים האזוריים בהשתתפות נבחרות המכללה לכדורגל!

המשחקים האזוריים נפתחו ביום שישי במחזור ראשון לנבחרות כיתות ד' וכיתות ה', במזג אוויר מצוין במגרש הכדורגל במשגב לעיני קהל רב ובהתרגשות רבה מצד הילדים הצעירים. המשחקים מיועדים לקבוצות החל מכיתה ד' ועד כיתה ח'. את המכללה לכדורגל ייצגו בליגה 6 קבוצות כאשר ישנה ליגה נפרדת לכל שכבת גיל. מכיתה ו' המשחקים הם בשמיניות. כל המשחקים נערכים במגרש הדשא של משגב בימי שישי בצהריים עד סוף השנה! המשחקים האזוריים באים לתת לילדים את הגירוי של המשחק  והניסיון ליישם את מה שנלמד באימונים, במטרה לקדם את השחקנים המצטיינים הרבים שצומחים במכללה לכדורגל.

המשחקים האזוריים הוקמו ע"י מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג ובשיתוף בית הספר לכדורגל של משגב.

נבחרת כיתות ד', שהופיעה למשחק עם שני שוערים מכיתה ג', שיחקה מצוין מול קבוצת דיר חנא ושלטה במשחק אך לא יכלה לה. בסוף, לאחר החמצות רבות והצגה של השוער של דיר חנא שגם עצר פנדל של כרמיאל, המשחק נגמר בתיקו 6.

נבחרת כיתות ה' בהרכב חסר הופיעה מול הקבוצה החזקה של טובא. לאחר מחצית ראשונה איומה, שבה ההתרגשות הרבה השפיעה על המשחק של ילדי המכללה לכדורגל שהיו רחוקים מאוד מיכולתם, הם התעוררו במחצית השנייה וחזרו לכושר הטוב שלהם והחמצות רבות מנעו מהם להפוך את הקערה על פיה. המשחק הסתיים בהפסד 5-4 למכללה לכדורגל אבל עם אופטימיות לקראת ההמשך. ראוי לציון שגם בשנה שעברה החלו ילדי המכללה לכדורגל בהפסד שלאחריו הגיעו רק ניצחונות כולל ניצחון בגמר שהכתיר את ילדי המכללה לכדורגל כאלופי המשחקים האזוריים.

בשבוע הבא יתקיים המחזור הראשון לכיתות ו' (את המכללה לכדורגל ייצגו לראשונה שתי קבוצות כיתות ו') ושתי קבוצות טרום ליגה (כיתות ז-ח)