הליגה האזורית עונה 2010-2011

עונת 2010/2011

הליגה האזורית יצאה לדרך!
יותר מרתקת! יותר קבוצות!
  יותר אקשן!

  • בכיתות ה' ובכיתות ו' אין גמרים אלא יתנהל בשיטת ליגה בשל מספר הקבוצות הגדול!
  • בכיתות ד' וכיתות ז'-ח' הקבוצות יחולקו לשני בתים, בגלל מספר גדול של קבוצות, ויהיו חצאי גמר וגמר!
  • כל המשחקים יתקיימו בימי שישי בצהריים ויצא אוטובוס מסודר מבית ספר ניצנים (כבר שולם בהרשמה לליגה). אין להגיע עצמאית!
  • יש לעקוב באופן קבוע באתר המכללה לכדורגל ובימי משחקים בעמוד המכללה לכדורגל ובפייסבוק כדי להתעדכן לגבי שינויים (במיוחד בימי גשם).
  • כל המידע ושעות הנסיעה יהיו בעמוד הפייסבוק ובאתר. נא להימנע מטלפונים מיותרים!
  • נוכחות חובה מאחר ומדובר בנבחרות המכללה לכדורגל. שחקן שלא יגיע חייב להודיע מראש למאמן בכדי שיוזמן שחקן אחר במקומו!
  • מדובר בספורט והנאה לילדים לכן אנו מבקשים מההורים לעודד ולשמור על רוח הספורט כי סך הכול זה מהווה דוגמא עבור הילדים. נא להימנע מהערות על שיפוט וצעקות מיותרות!
  • שיהיה בהנאה לכולם! ובהצלחה לקבוצות!

ליגה אזורית – כיתות ובתים

כיתה ד'  בית א'
טובא
מג'ד אל שאמס
כפר ורדים
משגב

כיתה ד'  בית ב'
כרמיאל
סכנין שדי
עכו
ריינה

כיתה ה'
משגב 1
ריינה
משגב 2
טובה
כרמיאל
מג'ד אל שאמס

כיתה ו'
סכנין שדי
כפר  ורדים
כרמיאל
ריינה
משגב
נחף
טובא

כיתה ז'-ח' בית א'
כרמיאל  1
משגב       1
סחנין אחסן
מג'ד אל שאמס

כיתה ז'-ח' בית ב'
סכנין שאדי
ג'דיידה
משגב 2
כרמיאל 2
ריינה

 

ילדי המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה
אלופי הליגה האזורית!!!
כבוד ענק לעיר כרמיאל!

כיתות ה וכיתות ו זכו באליפות הליגה האזורית!!!

קבוצות הטרום ליגה זכו במקומות השני והשלישי!

 

המכללה לכדורגל כרמיאל היא אלופת הליגה האזורית

על פי הסיכום הכללי של הישגי כל הקבוצות!

קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל כרמיאל היא סגנית אלופת הליגה האזורית!
לאחר הפסד בפנדלים אחרי הארכה במשחק הגמר שבו הפגינה עליונות!

הפסד אכזרי בפנדלים לקבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל לאחר הארכה בגמר הליגה האזורית. הקבוצה לא הפסידה באף משחק במהלך כל הליגה פרט למשחק הגמר, בו פנדל אחד הכריע את המשחק. הקבוצה שלטה והחמיצה 3 מצבים בטוחים  מול השוער. ילדי המכללה לכדורגל היו ראויים לניצחון למרות שהמשחק נפתח בשער לטובת מגדל שאמס מטעות בהרחקת כדור (מאוחר יותר התברר שכובש השער של מגד'ל שאמס בכיתה ט ושיחק עם כיתות ז-ח). ילדי המכללה לכדורגל השתלטו על המשחק ותקפו גלים גלים את שער מג'דל שאמס והשיגו שער שוויון מרגלי עבדאללה טיטי שגם הרבה להחמיץ. 5 דקות לסיום כדור רוחב של עמית ברגיה מצא את החלוץ לבד משני מטר מול שער חשוף אך טיטי פספס את הכדור שיכל להכריע את המשחק  ולהביא אליפות לטרום ליגה. המשחק הסתיים בשוויון ועבר להארכה שבה הייתה רק קבוצה אחת על המגרש אבל התקפות חוזרות ונשנות של ילדי המכללה לכדורגל נהדפו בהגנה צפופה של מג'דל שאמס, דבר שהוביל להכרעה בפנדלים, 3 פנדלים לכל קבוצה. כרמיאל החמיצה את הפנדל הראשון ולאחריו כל הפנדלים נכבשו, דבר שהקנה את הגביע לשחקני מג'דל שאמס שניצחו בפנדלים 3-2! הפסד מאכזב ביותר לאור ההתפתחויות במגרש והעליונות שהציגו ילדי המכללה לכדורגל לאורך כל הליגה!

הקבוצה השנייה של המכללה לכדורגל ניצחו את ג'דיידה בפנדלים וזכו במקום השלישי!

לאחר משחק שקול ותיקו מאופס התייצבו ילדי כרמיאל וג'דיידה, הגדולים יותר בשנה שנתיים מילדי המכללה לכדורגל, לבעיטות פנדל. הפעם הייתה רגליהם של ילדי כרמיאל על העליונה כשניצחו בתוצאה 3 -2 וזכו במקום השלישי. מתוך 10 קבוצות, זכו ילדי המכללה לכדורגל במקומות ה- 2 וה- 3 ופספסו בפנדל אחד את הזכייה באליפות, הישג מצוין לילדי המכללה לכדורגל.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "היום נוכחנו לדעת כמה הכדורגל אכזרי. אף אחד לא אוהב להפסיד משחק שבו הפגנת עליונות מוחלטת והחמצת בפנדלים ועוד פספוס פנדל אחד בלבד. אבל זו עוד מדרגה שילדי המכללה לכדורגל נתקלו בה ובטוח שיצאו ממנה מחוזקים. כיתות ד שלנו שיחקו מצוין בליגה האזורית, כיתות ה שלנו זכו באליפות ללא אף הפסד, כיתות ו זכו באליפות גם כן ללא אף הפסד, ובטרום ליגה הקבוצה הראשונה עם הפסד יחיד בגמר בפנדלים והקבוצה השנייה (שהפסידה לקבוצה הראשונה שלנו בחצי הגמר) זכתה במקום השלישי, כך שבסיכום הכללי המכללה לכדורגל כרמיאל היא אלופת הליגה האזורית על פי הישגי כל הקבוצות! ראוי לציין שהמשחקים נערכו על מגרשים גדולים וילדי המכללה לכדורגל, שמתאמנים על מגרשים קטנים, הפגינו את הרמה הטובה ביותר בליגה וזה אומר הכול על הדרך שלנו. המכללה לכדורגל כרמיאל המקום הכי נכון לילדים ללמוד כדורגל! גאה בילדים שלנו הם עשו עבודה מצוינת!"

ילדי המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה אלופים!!!  כבוד ענק לעיר כרמיאל!

כיתות ה וכיתות ו זכו באליפות הליגה האזורית!!!

קבוצת הטרום ליגה עלתה לגמר!

הישג ענק למכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה, נבחרות כיתות ה ונבחרות כיתות ו זכו באליפות הליגה האזורית ללא שום הפסד! והישג נוסף לקבוצת הטרום ליגה שעלתה לגמר שיערך ב- 6.5. כדורגל מדהים לעיני קהל שיא במשחקי הגמר של הליגה האזורית. בליגה האזורית השתתפו קבוצות מכל אזור הצפון: משגב, מג'דל שאמס, ריינה, עכו, כפר ורדים, ג'דיידה, כרמיאל, נחף  וטובא. ילדי כרמיאל הפגינו את היכולת הטובה ביותר וזכו לתשואות רבות על מהלכי כדורגל יפים ומשחק קבוצתי תוך כדי פרגון הדדי. הקבוצות הפגינו רמה גבוה ביותר, דבר המוכיח שוב את הדרך הטובה והנכונה של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה. ראוי לציון שכל המשחקים נערכו במגרש הדשא במשגב עם ארגון יוצא מן הכלל של בית הספר לכדורגל של משגב. שנה אחרי שנה מביאים ילדי המכללה לכדורגל כבוד והישגים לעיר כרמיאל. במכבי חיפה הביעו שביעות רצון גדולה מההישגים המצוינים של ילדי המכללה לכדורגל. כיתות ד אומנם לא עלו לגמר והפסידו בחצי הגמר אבל הראו כדורגל מצוין לכל אורך הטורניר!

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "פשוט מצדיע לשחקנים שלנו ולמאמנים שלנו. הילדים שלנו הפגינו לכל אורך הטורניר את הכדורגל הקבוצתי והיפה ביותר ואני שמח שברגע האמת הם התעלו לרמה הגבוה ביותר והפגינו משחק מצוין. יש לנו המון כישרונות שעוברים את כל התהליך אצלנו והופכים לשחקנים ברמות הגבוהות ביותר אשר מבוקשים גם במכבי חיפה, שאיתה אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא, וגם בקבוצות בכל אזור הצפון. אני מודה בראש ובראשונה לשחקנים שנתנו לי את כל הסיבות להיות גאה בהם, לצוות המאמנים המצוין שלנו החל מרוני שפירא בגיל הגן, המשך בשלום ליאב, מוטי מרדכי ואחמד קאסם וכלה במאמן השוערים משה פרנקו וכמובן לחברי עמותת פרחי כרמיאל שנותנים לנו את כל הכלים לתת לילדים שלנו את הטוב ביותר ואני יכול לומר זאת ללא צל של ספק, ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה מקבלים את התנאים הטובים ביותר להצליח. אצלנו זה הכדורגל הכי נכון לילדים!"

כיתות ו  

המכללה לכדורגל כרמיאל 6 – כפר ורדים 2
ילדי המכללה לכדורגל פגשו את קבוצת כפר ורדים החזקה, שהגיעה גם היא ללא שום הפסד, במפגש של המקום הראשון נגד המקום השני (בכיתות ו וכיתות ה המשחקים התנהלו בשיטת ליגה ללא חצאי גמר). תיקו היה מספיק לילדי המכללה לכדורגל אך הם לא הסתפקו בכך והפגינו משחק מעולה שהוביל לניצחון צודק.

למכללה לכדורגל: ידין לוגסי 2, עומר פאר, דניאל בן ניסן, רועי ניב וליאב צדיקיפור

כיתות ה

המכללה לכדורגל 7 – מגדל שאמס 5
ילדי המכללה לכדורגל לא ידעו בתחילה שגם הפסד של עד 4 שערים יעניק להם את תואר אלופת הליגה האזורית והם עלו למשחק בסערה והובילו כבר 4-0 אבל מג'דל שאמס חזרה למשחק והשוותה את התוצאה. אולם היו אלו ילדי המכללה לכדורגל, שלא הפסידו באף משחק בליגה האזורית, שנתנו את הטון בסוף וניצחו ניצחון מוצדק שהעניק להם את תואר האליפות!

למכללה לכדורגל: אלון עטון המצוין 4, יציב סולומון 2 ואלמוג לשם

טרום ליגה כיתות ז-ח

המכללה לכדורגל 2 עלתה לגמר הליגה האזורית!

המכללה לכדורגל (2) 4 – המכללה לכדורגל (1) 1
בדרבי של שתי קבוצות הטרום ליגה בחצי הגמר היו אלו ילדי טרום ליגה 2 שהיו עדיפים וניצחו בצדק ועלו לגמר אליפות הליגה האזורית שיתקיים ב- 6.5! קבוצת המכללה לכדורגל 1 תתמודד על המקום השלישי. ראוי לציון שהמכללה לכדורגל 2 עלתה לגמר ללא שום הפסד!

למכללה לכדורגל 2: עמית בריגה 2, גיא מנוייב ורוני שיפרין
למכללה לכדורגל 1: נתנאל כהן

כיתות ד

המכללה לכדורגל 3 – בני סכנין 5
כיתות ד הפגינו, כמו בכל מהלך הטורניר, משחק יפה לעין ושליטה מוחלטת אבל חוסר ריכוז מול השער ושערים לא מחוייבי המציאות, כמו שהיה בחצי גמר, אבל אין ספק שהקבוצה הזאת תדבר הרבה בשנים הבאות. יש בה כישרונות גדולים שמשחקים כדורגל מצוין וזה יבוא לידי ביטוי בשנים הבאות. זו קבוצה שמסומנת במכללה לכדורגל להתקדם ולהביא הישגים בעתיד ולהצמיח ממנה שחקנים מצוינים.

למכללה לכדורגל: ליעד בראל המצוין 2 ודודו פלקה

כיתות ו של המכללה לכדורגל ביססו את עצמם במקום הראשון בליגה האזורית
בניצחון 15-0 על משגב במשחק השלמה!

ילדי כיתות ו של המכללה לכדורגל ממשיכים לתת הצגות ועדיין עם 100% הצלחה בליגה האזורית!
משחק צירופים ברמה גבוה ביותר וגולים שלא רואים כל יום מול הקבוצה המגבילה של משגב הובילו לניצחון חלק ומשכנע והתבססות במקום הראשון בליגה האזורית, כמו כיתות ה של המכללה לכדורגל והטרום ליגה (כיתות ז-ח) שגם במקום הראשון ובלתי מנוצחות!
למכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה:
ידין לוגסי 6, עומר פרסטר 3, דניאל בן ניסן, תום בן ניסן, עודד האוסלר, שחף פרסטר, ליאב צדיקיפור ויוסף גאנם
כמו כן יש לציין את השוערים ששמרו על שער נקי אייל וונצ'ובסקי, איתמר בלזר ואיתמר דוד.

כיתות ה וכיתות ו של המכללה לכדורגל עלו למקום הראשון בטבלת הליגה האזורית!
יום שישי, במזג אוויר מצוין ואווירה יוצאת מן הכלל, הסתיים בצורה מושלמת! נבחרת כיתות ה ונבחרת כיתות ו הצטרפו גם לנבחרת הטרום ליגה (ז-ח) והם במקום הראשון בליגה האזורית!

כיתות ה

המכללה לכדורגל כרמיאל 10 – משגב 3
משחק מצוין של ילדי המכללה לכדורגל שנשארו בלתי מנוצחים ועלו למקום הראשון בליגה האזורית

למכללה לכדורגל: אורי בארי 4, יציב סולומון 3, אלון עטון 2, עומר נחמן ושער עצמי

כיתות ה וכיתות ו של המכללה לכדורגל עלו למקום הראשון בטבלת הליגה האזורית!
יום שישי, במזג אוויר מצוין ואווירה יוצאת מן הכלל, הסתיים בצורה מושלמת! נבחרת כיתות ה ונבחרת כיתות ו הצטרפו גם לנבחרת הטרום ליגה (ז-ח) והם במקום הראשון בליגה האזורית!

כיתות ה

המכללה לכדורגל כרמיאל 10 – משגב 3
משחק מצוין של ילדי המכללה לכדורגל שנשארו בלתי מנוצחים ועלו למקום הראשון בליגה האזורית

למכללה לכדורגל: אורי בארי 4, יציב סולומון 3, אלון עטון 2, עומר נחמן ושער עצמי

כיתות ו

המכללה לכדורגל 9 – סכנין 7
כיתות ו של המכללה לכדורגל עלו גם כן למקום הראשון בטבלה כשהם בלתי מנוצחים. בניצחון על סכנין החזקה שיחקו ילדי כרמיאל בצורה משולמת עד השער אבל החמיצו פעם אחרי פעם במשחק שהתוצאה הייתה צריכה להיות יותר גבוהה.

למכללה לכדורגל: תום בן ניסן 3, עומר פאר 2, יוסף גאנם, שגיב יקוטי ודניאל בן ניסן

כיתות ה ניצחו את משגב וכיתות ד שיחקו מצוין אך פספסו עלייה לגמר! 

כיתות ה

המכללה לכדורגל כרמיאל 4 – משגב 3
משחק מצוין של ילדי המכללה לכדורגל כיתות ה שנשארו בלתי מנוצחים אחרי המחזור וניצחו בצדק את משגב במשחק שהתוצאה כן משקרת. ילדי המכללה לכדורגל שלטו שליטה מוחלטת בכדור והיו צריכים לנצח בהפרש גדול יותר!

למכללה לכדורגל: יציב סולומון 2, ארז ביטואלין ואלון טומפובסקי

כיתות ד

המכללה לכדורגל 7 – כפר ורדים 8
ילדי המכללה לכדורגל הפגינו, כמו נגד סכנין, משחק כדורגל יפה לעין ושלטו במרכז המגרש שליטה מלאה אך המתפרצות של כפר ורדים הכריעו את המשחק בסיום במהפך לאחר שילדי המכללה לכדורגל הובילו כמעט לכל אורך המשחק.

למכללה לכדורגל: עדי גדמו 2, חמודי באדרן 2, ליעד בראל, אופק חגג' ודודו פלקה

קבוצת הטרום ליגה 2 של המכללה לכדורגל הגדילה את הפער בראש הטבלה!
לאחר ניצחון על סכנין החזקה 4-1!!!

קבוצת הטרום ליגה 2 (כיתות ז-ח) ידעו שניצחון על סכנין החזקה יבסס אותה במקום הראשון. מה שהם לא ציפו זה שקבוצת ג'דיידה ששיחקה במקביל נגד משגב (ילדי הטרום ליגה ניצחו את משגב 8-0) יסיימו את משחקם מול משגב בתיקו 1-1!!! דבר שאפשר לקבוצת הטרום ליגה 2 להגדיל את הפער במקום הראשון בטבלה. קבוצת הטרום ליגה שיחקה כדורגל יפה והבקיעה 4 שערים נהדרים במשחק קבוצתי וטכניקה גבוהה.
במחלקת הנוער של מכבי חיפה רואים בעין יפה את המשחקים האזוריים ורמת הכדורגל שמציגים ילדי המכללה לכדורגל.

כבשו למכללה לכדורגל: עמית בריגה 2 וגיא מנוייב 2

המכללה לכדורגל 1 נקלעה ליום שחור ואיבדה את המקום הראשון בהפסד 2-0 למ'גדל שאמס!

אלו היו מסוג הימים ששום דבר לא הולך והקבוצה היריבה מנצלת את זה עד הסוף. קבוצת הטרום ליגה המכללה לכדורגל כרמיאל 1 הגיעה לאחר 100 אחוזי הצלחה כשהיא בבטחה במקום הראשון בבית, אולם משחק מרושל בהגנה ומשחק רע בקישור (הרוח החזקה במשחק הפריעה מאוד לקבוצה שמשחקת טכני) גרמו להפסד מוצדק לקבוצה הטובה ממג'דל שאמס.

כיתות ו' של המכללה לכדורגל פתחו בסערה את הליגה האזורית!

תצוגת כדורגל אדירה של ילדי המכללה לכדורגל מול טובא בפתיחת הליגה האזורית לכיתות ו'. בצירופי כדורגל שלא היו מביישים קבוצה בוגרת, קבוצת כיתות ו', שכמעט כולה רצה מכיתה א' ביחד, הוכיחה עליונות ברורה ונתנה לקהל הרב שהגיע לצפות ברגעי קסם על המגרש.
אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "הילדים נתנו הצגת כדורגל שפשוט היה לי כייף לעמוד מהצד ולראות איך הקבוצה מתפוצצת על המגרש. כל היתרונות של השיטה שלנו של עבודה במגרשים קטנים באו שוב לידי ביטוי במשחק. אני מאוד מרוצה מהדרך בה שיחקו הילדים ויותר מכל אני שמח על הפרגון שהיה בין הילדים במשחק. הגולים התחלקו כמעט בין כל שחקני הקבוצה וזה מראה על קבוצה בריאה. הילדים שלנו הראו עליונות מוחלטת בכל הפרמטרים: חשיבה מהירה, שליטה בכדור, משחק של נגיעה בכדור, דיוק ומשחק חכם שהוכיחו בפעם המי יודע כמה שעבודה במגרשים הקטנים בשיטה ייחודית מובילה בסופו של דבר לשחקנים טובים יותר ולהישגים. בכל שבוע אנחנו משחקים מול שחקנים שמתאמנים על מגרשים גדולים והילדים שלנו מראים יתרון ברור בכל פרמטר, נוסיף לזה חומר אנושי מצוין של ילדים וצוות אימון נהדר וזה מתכון להצלחה ועם עובדות קשה להתווכח".

מגרש 1: המכללה לכדורגל כרמיאל 13 – טובא 0

למכללה לכדורגל: תום בן ניסן 3, עומר פרסטר 2, רועי ניב 2, דניאל בן ניסן 2, ליאב צדיקיפור 2, יוסף גאנם ועומר פאר 1 כ"א

מגרש 2: המכללה לכדורגל 14 – טובא 3

למכללה לכדורגל: שגיב יקוטי 2, ידין לוגסי 2, עומר פרסטר 2, רועי ניב 2, עומר פאר 2, שחף פרסטר, דניאל בן ניסן, איתמר בלזר (השוער) ותום בן ניסן

שתי קבוצות הטרום ליגה של המכללה לכדורגל שמרו על המקום הראשון כל אחת בבית שבו היא משחקת 

המכללה לכדורגל 1 – סכנין 1-3 למכללה לכדורגל

משחק מצוין של ילדי הטרום ליגה, שלולא החמצות (כולל החמצת פנדל) התוצאה הייתה יכולה להיות גבוהה יותר, מול סכנין שמשחקת כדורגל טוב.

המכללה לכדורגל 2- ג'דיידה  0-0

לראשונה בתולדות הליגה האזורית קרה שמשחק הסתיים ללא שערים. שוב היה רושם (ראו בתמונות) שילדי ג'דיידה הגיעו עם שחקנים בשכבת גיל גדולה יותר אבל היו אלו ילדי כרמיאל שהשתלטו על מרכז המגרש ויצאו להתקפות גלים גלים במשחק יפה לעין, אבל שוב החמצות מנעו ניצחון למרות שמירה על המקום הראשון בבית.

חוסר מזל והחמצות מנעו 100 אחוזי הצלחה

כיתות ה' שלטו במשחק, החמיצו פנדל וסיימו בתיקו 4 מול טובא
משחק טוב של נבחרת כיתות ה' שפתחו את הליגה האזורית בתיקו 4 מול טובא. ילדי המכללה לכדורגל שלטו לאורך כל המשחק וטובא כמעט ולא עברה את מחצית המגרש, אך חוסר מזל והחמצות בנוסף להחמצת פנדל שנבעט בצורה מצוינת אך פגע בקורה, הובילו לתוצאה שלא שיקפה כלל את מה שתרחש במגרש.
למכללה לכדורגל: ארז ביטאווי 2, אלמוג לשם ועידו אברהם
משחק מעולה של כיתות ד' מול סכנין שבאו עם שחקנים גדולים: המכללה לכדורגל כרמיאל 5 – סכנין 6
כיתות ד' הפגינו את המשחק הטוב ביותר עד עכשיו בכל הטורניר ומכל הקבוצות שמשתתפות ילדי כרמיאל שיחקו במשחק יפה לעין לכל תשואות הקהל ומהלכי כדורגל נפלאים מול סכנין החזקה, שלפי הנראה, לפחות שלושה שחקנים והשוער היו גדולים בשנה מילדי המכללה לכדורגל. ראוי לציון גם נדב ייניאק שהפגין יכולת גבוהה מאוד, פשוט תענוג היה לראות את ילדי המכללה לכדורגל.
למכללה לכדורגל: אופק חג'ג 2, דודו פלקה, תומר רול וליעד בראל

גם כיתות ד' של המכללה לכדורגל פתחו בניצחונות גדולים והפעם על עכו בליגה האזורית

מגרש 1: המכללה לכדורגל כרמיאל  7 – עכו  2
למכללה לכדורגל כרמיאל: דודו פלקה 4, עומרי שליו 2 ורביד ייני
מגרש 2: המכללה לכדורגל כרמיאל 8 – עכו 2
למכללה לכדורגל כרמיאל: עידו שבו 3, ליעד בראל 3, רז חזן ועמית ניב
לאחר הפתיחה המצוינת של שתי קבוצות הטרום ליגה שניצחו ניצחונות גדולים על משגב, הגיע תורם של כיתות ד' לעלות בפעם הראשונה על מגרש גדול במסגרת הליגה האזורית ולהפגין יכולת מצוינת בעיקר במחצית השנייה. במחצית הראשונה עוד התרגשו ילדי המכללה לכדורגל ולקח להם בדיוק מחצית אחת להסתגל למגרש ולהפגין יכולת מצוינת. למרות שהובילו במחצית במשחק פחות טוב, במחצית השנייה הם שטפו את המגרש והראו עליונות ברורה ושליטה מוחלטת במשחק עם כדורגל מהנה ומשחק נאה לקול תשואות הקהל הרב שהיה.
אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "כיתות ד' שלנו עלו בפעם הראשונה לשחק במסגרת הליגה האזורית. ידעתי שייקח להם 10 דקות להתרגל למגרש הגדול ולהפגין את היכולת המצוינת שלהם וככה בדיוק היה, לאחר כ- 15 דקות של התרגשות והסתגלות, ילדי המכללה לכדורגל היו מצוינים ואף יכלו להגדיל את התוצאה. שוב הדרך שלנו במכללה לכדורגל הראתה עליונות בכל הדברים החשובים בכדורגל, משחק מסירות, טכניקה גבוהה וחשיבה מהירה בתוספת כושר גופני מצוין. זה לא חוכמה בגיל הזה לקחת שחקן מהיר ולהעיף כדורים למעלה שיבקיע, בגיל הזה צריך ללמד את הילדים לשחק כדורגל וזה מה שאנחנו עושים. הכדור עובר מרגל לרגל ב- 2 עד 3 נגיעות בכדור עד שמוצאים את הפתח לשער ואז באה לידי ביטוי היכולת האישית של שחקן כדורגל אמיתי. זה כדורגל עם המון מחשבה ולא מקריות וזה מה שאנחנו עושים מהגילאים הקטנים ביותר. עד כה בליגה האזורית היו לילדי המכללה לכדורגל 4 משחקים ו- 4 ניצחונות מוחצים. כל הכבוד לילדים הכישרוניים שלנו ואין ספק שעם המשך דרך נכונה הם יהפכו לשחקנים מצוינים".

הצגות של שתי קבוצות הטרום ליגה של המכללה לכדורגל בפתיחת הליגה האזורית!

המכללה לכדורגל 1- משגב 1  0-8 למכללה לכדורגל
למכללה לכדורגל: יובל סמאי 5, לידור פלקה 2, רונה מנסור, ונתנאל כהן

המכללה לכדורגל 2- משגב 2 0-9 למכללה לכדורגל
למכללה לכדורגל: רוני שיפרין 3, כמאל דאבח 2, רודן אדרי, עמית בריגה עבדאללה טיטי ועצמי

הצגות של קבוצות הטרום ליגה של המכללה לכדורגל במחזור הפתיחה של הליגה האזורית! המשחק נערך באווירה מצוינת ומזג אוויר נהדר. כל הליגה האזורית מתקיימת במגרש הדשא המטופח במשגב וכל המשחקים מתקיימים בימי שישי בצהריים לנוחיות המשפחות. שתי הקבוצות פתחו מול שתי הקבוצות המקבילות של משגב וניצחו אותן בתוצאות גבוהות 8-0 ו- 9-0. ילדי המכללה לכדורגל הפגינו כדורגל ברמה הגבוהה ביותר, משחקי צירופים של שתי נגיעות בכדור, החזקת כדור ב- 80% מהמשחק ומשחק דרך האגפים והראו תצוגת כדורגל מהנה לקהל הרב שהגיע! כל היתרונות בשיטות העבודה של המכללה לכדורגל בלטו לעין, שליטה בכדור, החזקת כדור, חשיבה מהירה ועמידה במצבי לחץ, את כל היתרונות הללו סופגים הילדים מהעבודה במגרשים הקטנים. חשוב לציין שהמשחקים בליגה האזורית הם 8 על 8 על חצי מגרש בדיוק כמו בליגה רגילה ועם כל החוקים של הליגה הראשונה. למרות שילדי המכללה לכדורגל שיחקו בפעם הראשונה 8 על 8 וכן שיחקו מול קבוצות שמתאמנות במגרש גדול באופן קבוע, ההבדלים בלטו לעין!
אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "התוצאה לא חשובה לי בכלל ההיפך הוא הנכון, לא רציתי לנצח בתוצאה כזו גדולה כדי לא לגרום נזק לשתי הקבוצות  אבל הדרך שלנו שוב הוכיחה את עצמה ועל זה אני מאוד שבע רצון. שיחקנו בדיוק בצורה שבה אנחנו מגדלים את הכישרונות הרבים שלנו, כל היתרונות של השיטה שלנו היו ברורים ופשוט לא הייתי צריך להגיד הרבה במהלך המשחק. השחקנים שיחקו בצורה יוצאת מן הכלל, הנעת כדור מצד לצד, סבלנות והחזקת כדור בצורה חכמה ועמידה נכונה של השחקנים שהבינו את האימון הטקטי שהיה לפני המשחק, כל זה נתן לנו לשלוט בכל הפרמטרים במשחק  למרות התוצאות הגבוהות. אני עדיין חושב שאנחנו צריכים לשפר את נושא  ניצול המצבים ולהחמיץ פחות כי במשחקים שיבואו זה יכול להיות בעוכרינו. כמובן שבנוסף לשיטה יש במכללה לכדורגל שחקנים כישרוניים ביותר שיכולים להשתלב בכל קבוצה ברמות הגבוהות ביותר כמו שקרה עד היום, שחקנים שגדלו אצלנו משחקים במכבי חיפה, קריית שמונה, הפועל חיפה, מכבי נתניה והפועל עכו ומבוקשים בכל האזור. חשוב לציין שאנחנו לא עושים להם כרטיסי שחקן ובסוף קבוצת טרום הליגה, ילד שלא התקבל למכבי חיפה יש לו ביקוש גדול והוא יוכל לעבור לכל קבוצה שירצה שזה יתרון ענק. אני מזמין ילדים מגיל גן ועד כיתה ו' (מספר המקומות מצומצם וקבוצות הטרום ליגה מלאות!)  להצטרף למכללה לכדורגל בית הספר לכדורגל הטוב בצפון ואני אומר את זה בלב שלם. להרשמה אפשר לפנות לאבי גיסברג  0523740923  ולהיכנס לאתר המכללה לכדורגל ולהתעדכן בתמונות וידאו תוצאות סיקורי משחקים  כתבות מהעיתונים, חידונים ומשחקים".