הליגה האזורית עונה 2009-2010

עונת 2009/2010

תוצאות סיום הליגה האזורית

כיתות ד'

נבחרת כיתות ד' של המכללה לכדורגל ניצחו את משגב וזכו במקום השלישי בליגה האזורית

המכללה לכדורגל כרמיאל – משגב 3-9 למכללה לכדורגל
אווירה מעורבת הייתה בסיום המשחק של קבוצת כיתות ד' של המכללה לכדורגל לאחר שגברה על קבוצת משגב החזקה 9-3 וסיימה את הליגה האזורית במקום השלישי. המכללה לכדורגל כרמיאל הציגה את הכדורגל הטוב ביותר בטורניר ושמרה רוב הליגה על המקום הראשון אבל במשחק חצי הגמר הופיעה מולה לתדהמתה קבוצת גיל גדולה יותר ולא אותה קבוצה שכבר שיחקה מול ילדי המכללה לכדורגל ושילדי המכללה לכדורגל ניצחו בקלות. במשחק מול משגב הציגו ילדי המכללה לכדורגל משחק מצוין ולולא החמצות התוצאה הייתה גבוהה יותר. כמו כן הציגו ילדי המכללה לכדורגל משחק לחימה יוצא מן הכלל, שי מור ותומר רפאלי, שלא באו לידי ביטוי בהבקעת שערים, שיחקו משחק הגנה מצוין! וכן השוערים ניר לוי, אושרי נעימי וטל ספיבק. בצד ההתקפי המוציא לפועל העיקרי היה עומר נחמן כשאת המשחק ניווטו מצוין אופק פליישמן ואלון עטון בעזרתם של יציב סולומון אורי בארי ורון דיאמנט שהיו מצוינים!

למכללה לכדורגל: עומר נחמן 4, יציב סולומון 2, אלון עטון 2 ואופק פליישמן המצוין

כיתות ה'

קבוצת כיתות ה' של המכללה לכדורגל גברה על סכנין וסיימה במקום השלישי בליגה האזורית

המכללה לכדורגל כרמיאל- סכנין 3-5 למכללה לכדורגל
שוב אותו סיפור כמו בכיתות ד'. ילדי המכללה לכדורגל שיחקו את הכדורגל היפה בטורניר בחצי הגמר כבר הובילו 7-1 רבע שעה לסיום ואז במטרה שלא להשפיל את הקבוצה היריבה ובמטרה לתת לכולם לשחק, שילבו במכללה לכדורגל את כל שחקני הספסל שהעלייה לגמר כבר הייתה בטוחה בכיס, אך חוסר ריכוז בהגנה וחוסר ריכוז של השוערים המחליפים התגלגל כמו כדור שלג ועשה מהפך אדיר ובסוף הפסידו ילדי המכללה לכדורגל 10-8 לעכו במשחק שיכלו לנצח 15-0.
במשחק על המקום השלישי הופיעו ילדי כרמיאל מול סכנין החזקה והציגו שליטה מהדקה הראשונה בדרך לניצחון משכנע בהצגת כדורגל טוב 5-3 על סכנין.

למכללה לכדורגל: ידין לוגסי 3, דניאל בן ניסן ורועי ניב

כיתות ו'

המכללה לכדורגל כרמיאל כיתות ו' סגנית אלופת המכללה לכדורגל

בגמר מול משגב הפסידו ילדי המכללה לכדורגל 6-4
קבוצת כיתות ו' של המכללה לכדורגל, שסיימו את הליגה הסדירה במקום הראשון ושיחקה כדורגל מצוין לאורך כל הליגה, הגיע לגמר מול משגב באווירה ביתית של משגב. המשחק נפתח בשליטה של כרמיאל והחמצות ואז בהתקפה מתפרצת הצליחו ילדי משגב לקבוע 1-0. המשחק נמשך בשליטה כרמיאלית ושוב אותו סיפור בשני המגרשים 2 התקפות מתפרצות ושער שנבע מחוסר ריכוז של השוער בבעיטה מרחוק וכרמיאל ירדה בפיגור 4-0 לא צודק במשחק שהם שלטו בו. המחצית השנייה נראתה אחרת לגמרי ילדי כרמיאל לחצו בכל הכוח כשילדי משגב מתקשים לעבור את החצי. המשחק הפך למרתק ומותח כשילדי המכללה לכדורגל תוקפים גלים גלים את שער משגב. כדורים שרקו ליד הקורה 3 משקופים וקורות. שוערי משגב עצרו מצבים של אחד על אחד וכרמיאל הצליחה להבקיע 4 שערים שלא הספיקו לה מול צמד נוסף של משגב.

המכללה לכדורגל: אלעד מועלם 2, ידין לוגסי (שעלה מכיתות ה) ולידור פלקה

אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל: "התחלנו את המשחק טוב בלחץ על משגב אבל לצערי כל מתפרצת שלהם נגמרה בשער ומשגב גם כבשו גול ממצב בלתי אפשרי, אבל אני יוצא מאוד מעודד לאחר 4-0 לא צודק במחצית עלו הילדים בסערה למחצית השנייה לא נשברו ונלחמו כעל כל כדור עם מהלכי כדורגל נהדרים ואם המשחק היה נמשך עוד 5 דקות אני גם בטוח שהם היו עושים גם מהפך. השנה אנחנו סגני אלופי הליגה האזורית ואני בטוח שגם בשנה הבאה ניתן פייט גדול ונציג כדורגל מהנה כמו שהצגנו השנה. אני חושב שעם כל הכבוד למשגב ומגיע להם כל הכבוד, כרמיאל שיחקה את הכדורגל היפה ביותר בכל הגילאים ועם עוד טיפה מזל כמו שצריך בכדורגל וגם היינו אלופים. בכל זאת המכללה לכדורגל כרמיאל היא הקבוצה היחידה שהביאה 4 קבוצות בכל הגילאים לחצי הגמר"

כיתות ז'-ח'

מראר – כרמיאל 4-2
במשחק שכל ילדי כרמיאל שותפו גברה מראר שבאה עם שחקנים גדולים יותר (כן שוב זה קורה) 4-2

לכרמיאל: אייל בסיל 2

כיתות ו' של המכללה לכדורגל עלו לגמר הליגה האזורית וחוסר מזל אדיר מנע משאר הקבוצות להגיע לגמר

את מה שקרה במהלך משחקי חצי הגמר של הליגה האזורית אפשר להגדיר רק בחוסר מזל!

כיתות ד'
ג'סר אזרקה – המכללה לכדורגל 6-8

כיתות ד' היו עדיפים על היריבה מג'סר אזרקה אבל חוסר תיאום בהגנה והחמצות רבות גרמו להם להפסד 8-6 לקבוצה שהייתה פחות טובה ממנה (בשלב הבתים הביסו ילדי המכללה לכדורגל את אותה קבוצה אבל לחצי הגמר משום מה הופיע קבוצה אחרת לגמרי דבר שחזר על עצמו בעוד קבוצות). ילדי המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה שהציגו את הכדורגל הטוב ביותר בליגה ואף הובילו לאורך כל הליגה את הטבלה לא יהיו בגמר. ההתרגשות כנראה השפיעה על השחקנים הצעירים מכרמיאל שהחמיצו 2 פנדלים   במהלך המשחק.

למכללה לכדורגל: אופק פליישמן 2, אלמוג לשם 2, אלון עטון ואיאס פארג

כיתות ה'
המכללה לכדורגל – עכו 10-8 

הסיפור של חצי הגמר שייך לקבוצת כיתות ה' של המכללה לכדורגל כרמיאל ששיחקה מול עכו ושלטה באופן מוחלט במשחק. ילדי כרמיאל הובילו 10 דקות לסיום בתוצאה 7-1. אבי גיסברג, מאמן כרמיאל שרצה למנוע את השפלת היריב ולתת הזדמנות לכל המחליפים, עשה חילופים רבים ודווקא השחקנים הרעננים שנכנסו לא נכנסו טוב למשחק וב- 10 דקות הבקיעו ילדי עכו 9 שערים (בשני מגרשים שבהם הליגה מתקיימת במקביל). הפסד אכזרי ביותר ולא צודק לילדי כרמיאל ששלטו שליטה מוחלטת ב- 30 דקות של משחק אבל זה כל היופי בכדורגל.

כיתות ו'
המכללה לכדורגל כרמיאל – כפר ורדים 1-16

משחק קל למכללה לכדורגל כרמיאל שעלתה לגמר הליגה האזורית. שליטה מהדקה הראשונה ומצרפי כדורגל נאים הובילו לניצחון קל ועלייה לגמר הליגה האזורית.

למכללה לכדורגל: לידור פלקה 3, דניאל ניאטו 3, נתנאל כהן 2, רון עדרי 2, רוני שיפרין, תמיר ביטון, רועי צברי, רון בוחבוט, ידין לוגסי ואלעד מועלם

טרום ליגה
המכללה לכדורגל – עכו  10-8

דווקא במשחק החשוב של חצי הגמר הפגינו ילדי הטרום ליגה, שסיימו את השלב המוקדם במקום הראשון בליגה, משחק הגנה מרושל וטעויות של שוערים גרמו לילדי כרמיאל לרדוף אחרי עכו כל המשחק למרות יתרון ושליטה במרכז המגרש. עכו יצאו למתפרצות וכל מתפרצת תפסה את כרמיאל לא מוכנה. כרמיאל החזיקה בכדור 80% מהמשחק אבל סגירה טובה של עכו בהגנה ויכולת מצוינת של שוערי עכו מנעו מכרמיאל להוביל בהפרש גדול ולאכזבה בסוף המשחק. ילדי כרמיאל הביסו את הקבוצה מעכו בשלב המוקדם אבל עכו הביאה למשחק חצי הגמר קבוצה אחרת לגמרי, דבר שחזר על עצמו בכמה משחקי חצי גמר. כרמיאל סומנה כמועמדת עיקרית לזכות בתואר אבל זה כבר לא יקרה השנה.

למכללה לכדורגל: ג'מל חמוד 3, אייל בסיל 2, יורי דריבין, ליאור רפאל וגיא מנוייב

כל קבוצות הגיל של המכללה לכדורגל עלו לחצי הגמר של הליגה האזורית  

כיתות ד
משגב – המכללה לכדורגל  3-8

המובילה המכללה לכדורגל כרמיאל  נחלה הפסד ראשון במשחק חסר משמעות לאחר שהבטיחה כבר את העלייה לחצי הגמר.
למכללה לכדורגל: אורי בארי, אלון עטון ויציב סולומון

כיתות ה
המכללה לכדורגל – משגב 6-6

שער 2 דקות בתוספת הזמן מנע ניצחון לילדי המכללה לכדורגל ששלטו במשחק ואף החמיצו פנדל.
למכללה לכדורגל: אביאל זימרו 3, תום בן ניסן 2 וידין לוגסי

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "הישג אדיר לילדים! אני מאוד מרוצה מילדי המכללה לכדורגל. כל קבוצות הגיל שלנו עלו לחצי הגמר עוד לפני מחזור הסיום, אבל ספציפית ליום המשחקים האחרון, ילדי כיתות ד' הפגינו את המשחק החלש ביותר עד היום. אני בטוח שבחצי הגמר הם יחזרו להפגין את היכולת הטובה שאפיינה אותם לכל אורך הליגה, וכיתות ה' החמיצו יותר מדי מצבים היום דבר שמנע ממנה לנצח בהפרש גדול".

ניצחונות חשובים לילדי המכללה לכדורגל רגע לפני חצאי הגמר של הליגה האזורית

כיתות ה'

המכללה לכדורגל כרמיאל – עכו  5-13  למכללה לכדורגל 
ילדי כיתות ה' שיחקו במשחק חשוב ביותר מול עכו שהייתה במקום השני ערב המחזור. לאחר התחלה שקולה ב- 10 הדקות הראשונות, ילדי כרמיאל השתלטו על המשחק והפגינו יכולת מצוינת לניצחון משכנע. ראויים לציון השוערים איתמר בלזר, אייל וונציבסקי ואופק חדד וכן הבלם אשד קובה שהיו מצוינים.

למכללה לכדורגל: דניאל בן ניסן 4, תום בן ניסן 2, ידין לוגסי 2, עומר פרסטר 2, אשד קובה, ליאב צדיקיפור ושגיב יקוטי

כיתות ו'

כיתות ו' עלו לחצי הגמר מהמקום הראשון  

המכללה לכדורגל כרמיאל – כפר ורדים 3-13 למכללה לכדורגל
ילדי המכללה לכדורגל עלו למשחק בידיעה שהם צריכים לנצח בהפרש של 5 שערים כדי לחזור למקום הראשון לאחר שהדולקת אחריה משגב ניצחה במשחק מוקדם ועקפה אותה בטבלה. ילדי כרמיאל לא נכנסו טוב למשחק ברבע הראשון של המשחק אבל ככל שהמשחק התקדם הפגינו את היכולת הרגילה שלהם והגדילו את התוצאה במשחק מסירות קבוצתי והמון הקרבה.

למכללה לכדורגל: דני מיכלסקי 5, רוני שיפרין 4, לידור פלקה 2, רועי צברי ודור בראל

קבוצת כיתות ו' סיימו את השלב המשחקים המוקדם במקום הראשון ולכן ישחקו בחצי הגמר מול הקבוצה שסיימה במקום הרביעי.

כיתות ז-ח

המכללה לכדורגל 1 עלתה לחצי הגמר מהמקום הראשון  

המכללה לכדורגל 1-ריינה  6-14 למכללה לכדורגל
ילדי המכללה לכדורגל עלו למשחק קשה מול ריינה החזקה. המשחק התחיל ביתרון של ריינה אך מהר מאוד איזנו ילדי כרמיאל והתחילו לתקוף את שער ריינה כך שעד המחצית היה משחק די שקול עם יתרון קל לכרמיאל. במחצית קיבלו ילדי כרמיאל שטיפה ועלו למחצית השנייה הרבה יותר טובים למרות החמצות רבות הצליחו ילדי כרמיאל לכבוש ולנצח את קבוצת ריינה ולסיים את השלב המוקדם במקום הראשון. בחצי הגמר יפגשו ילדי כרמיאל את הקבוצה שתסיים רביעית. במשחק הזה שותפו 4 שחקנים  מכיתה ו' שהועלו לקבוצה הבוגרת יותר ושיחקו מצוין ואף שניים מהם, אלעד מועלם ולידור פלקה, כבשו שערים חשובים בנוסף לרוני שיפרין ורון בוחבוט שעשו עבודה מצוינת.

למכללה לכדורגל:אייל בסיל 6, דני פונימרוב 3, ג'מל חמוד 2, אלחי פרץ, אלעד מועלם ולידור פלקה

המכללה לכדורגל 2- משגב   12-4  למשגב
משגב שהייתה אחרונה עד המשחק הזה ללא שום הפסד הופיעה למשחק מול ילדי כרמיאל באופן תמוה עם 4 שחקנים שהורדו מקבוצת הליגה (מה שאסור לפי תקנון הליגה). אנשי משגב הודיעו על כך בתחילת המשחק שהדבר נעשה בגלל שיש להם שחקנים שלא הגיעו למשחק ולא הייתה להם ברירה והציעו לכרמיאל לנצח ניצחון טכני. מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, הודיע שהוא לא מחנך את הילדים לניצחונות טכניים וזו לא המטרה של הליגה ועלה לשחק למרות שקבוצת המכללה לכדורגל 2 היא הקבוצה הצעירה בליגה שמורכבת  מילדי כיתות ז' (ולא ז-ח). ילדי כרמיאל נקלעו ליום חלש בנוסף   לנסיבות שהיו והפסידו ככל הנראה את העלייה לחצי הגמר למרות שזה לא הוגן כלפיהם, לא רק בגלל שמשגב עברו על החוקים ושיתפו שחקנים שלא היו צריכים לשחק אלא גם בגלל ששאר הקבוצות שיחקו מול משגב אחרת הרבה יותר חלשה והכניעו אותה ללא בעיות (המכללה לכדורגל 1 גברה על משגב 19-2)

למכללה לכדורגל: עילי לוי 2 ורומן קפיטנוב 2

אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל: "ילדי המכללה לכדורגל עשו את העבודה היום על המגרש, שיחקו מצוין במשחק הקרבה יוצא מן הכלל ואף שיפרו את נקודת התורפה שהייתה לנו, ההחמצות הרבות. בחודש האחרון שמנו דגש על ניצול מצבים והיום במגרש ראינו תוצאות. כמו כן השוערים שלנו, שהחלו לעבוד עם מאמן שוערים, משה פרנקו, הראו שיפור ביכולת שלהם. אני מאוד שמח מההתקדמות של הילדים ועל זה ששיתפנו 4 שחקנים של כיתות ו' במשחק חשוב ביותר כהכנה לשנה הבאה והם לא  אכזבו, היו מצוינים ושיחקו ללא פחד למרות ששיחקו מול קבוצת גיל שגדולה מהם בשנתיים. אנחנו בדרך הנכונה ומתכוננים לקראת משחקי חצאי הגמר שכל הגילאים שלנו עלו אליהם מהמקומות הראשונים".

עוד מחזור מוצלח למכללה מרץ 2010

כיתות ו' שמרו על המקום הראשון עם ניצחון 13-5 מול סכנין
קבוצת כיתות ו' של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה ממשיכה לשמור על המקום הראשון בליגה לאחר ניצחון על סכנין. ילדי המכללה לכדורגל שלטו במשחק מהשנייה הראשונה והניצחון לא היה מוטל בספק. לצד משחק התקפה מצוין ומהלכי כדורגל נפלאים דוקא בהגנה ספגו ילדי המכללה לכדורגל  במתפרצות אך המשחק ההתקפי המצוין הביא להם בסופו של דבר את הניצחון המוצדק.

למכללה לכדורגל כרמיאל: רוני שפירין 6, ידין לוגסי 2, לידור פלקה, רועי צברי, תמיר ביטון, אלעד מועלם ושער עצמי

כיתות ז-ח
המכללה לכדורגל 2 הפתיעה את המוליכה המכללה לכדורגל 1 וגברה עליה 5-3
ההפתעה של הליגה עד עכשיו  קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל 1, שהייתה עד המחזור האחרון ללא שום הפסד, הפסידה דווקא לאחותה הצעירה (המכללה 2 מורכבת ברובה מילדי כיתות ז' בעוד המכללה 1 רובם ילדי כיתות ח) המכללה לכדורגל 2 ששיחקה מצוין ביחד עם משחק הקרבה ונחישות וניצחו ניצחון צודק.

למכללה לכדורגל 2: רומן קפיטנוב 3 וניר דיין 2
למכללה לכדורגל 1: דני פונימארוב וחסיין דאבח

ניצחון ענק של כיתות ו' על משגב ועלייה למקום הראשון מרץ 2010

כיתות ו'
המכללה לכדורגל כרמיאל – משגב 10-8 למכללה לכדורגל

המכללה לכדורגל כרמיאל הופיעה למשחק מול המובילה של הליגה עד אותו מחזור, קבוצת משגב המצוינת. כאמור בסיבוב הקודם החמיצו ילדי המכללה לכדורגל ממצבים רבים והפסידו למשגב (מאותו משחק ילדי  המכללה לכדורגל רק ניצחו). הפעם הופיעו ילדי המכללה לכדורגל נחושים לנצח את משגב הבלתי מנוצחת ולעלות למקום הראשון.

המשחק החל דווקא עם שני שערים מהירים של משגב בשתי התקפות מתפרצות אבל מאותו רגע השתלטו ילדי המכללה לכדורגל על המשחק ושיחקו משחק מצוין והקרבה יוצאת מן הכלל ושיחקו מצוין שוב עד השער אך החמיצו פעם אחר פעם. התוצאה יכלה להיות הרבה יותר גבוהה לולא ההחמצות הרבות. ההחמצות זה דבר ששמים עליו דגש בתקופה האחרונה במכללה לכדורגל ועובדים על זה באימונים, ולמרות השיפור שיש, עדיין יש עבודה בנושא על מנת להתקדם כי עד השער משחקים ילדי המכללה לכדורגל מצוין.

למכללה לכדורגל: דניאל ניאטו 3, תמיר ביטון 2, ידין לוגסי 2, אלעד מועלם 2 (במשחק מצוין)  ורוני שיפרין 1

כיתות ז'-ח'
המכללה לכדורגל 1- מראר 6-6
דבר מוזר קרה במשחק כשהתוצאה הייתה 6-5 למכללה לכדורגל ומשום מה קבע השופט שהתוצאה הייתה 6-6 וזאת בנוסף לטעות שיפוט חמורה שהייתה שער לטובת מראר מחוץ ברור לאחר ששחקני המכללה לכדורגל עצרו ולתדהמתם אישר השופט את השער. מעבר לזה שיחקו ילדי המכללה לכדורגל מצוין והראו עליונות ברורה, גם הובילו לכל אורך המשחק וגם בסיומו אבל כאמור השופט קבע את תוצאת המשחק… וכמו שמחנכים את הילדים במכללה לכדורגל עם השופטים לא מתווכחים.
התיקו מול השנייה ביסס את ילדי המכללה לכדורגל במקום הראשון למרות שיש להם משחק חסר.

למכללה לכדורגל: דני פונימרוב 4, כפיר קופיט ויורי דריבין

המכללה לכדורגל כרמיאל 2 – ריינה  6-4 
ילדי המכללה לכדורגל כיתות ז' שהיא הקבוצה הכי צעירה שמורכבת מילדי כיתה ז' שמשחקת מול שחקנים גדולים יותר כהכנה לעונה הבאה, עמדה יפה מאוד מול ריינה הפיסית ולולא החמצת 2 בעיטות עונשין (עדן אזרן וגיא מנוייב) והחמצות רבות (שוב ההחמצות) הייתה יורדת מנצחת אבל לא לשכוח שילדי המכללה לכדורגל קטנים יותר בגיל בקבוצה זו והם עשו עבודה מצוינת תחת הדרכתו של מוטי מרדכי.

למכללה לכדורגל: גיא מנוייב 3 ועדן אזרן

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "כיתות ד' כיתות ו' וכיתות ז'-ח' של המכללה לכדורגל נמצאים במקום הראשון וכיתות ה' במקום השני עם משחק חסר. זה אומר הכול! אני גם חייב לציין את קבוצת טרום ליגה 2 שמורכבת משחקנים צעירים יותר משאר שחקני הליגה שמשחקים משחקים מצוינים למרות גילם הצעיר. המטרה בקבוצה הזאת להכין אותם לשנה הבאה ושנה הבאה הם ידברו חזק בליגה. יש לנו ילדים מצוינים  ושחקנים מצוינים שעם הרבה עבדוה יגיעו רחוק ויביאו כבוד לעיר המדהימה שלנו כרמיאל".

ההופעות של המכללה לכדורגל נמשכות בליגה האזורית פברואר 2010  

כיתות ו' 

המכללה לכדורגל כרמיאל – כפר ורדים  2-26 למכללה לכדורגל

הצגת כדורגל של ילדי המכללה לכדורגל לא הותירה סיכוי לקבוצת כפר ורדים. יש לציין את רון בוחבוט שאומנם לא השתתף בחגיגת השערים אך עשה עבודה מצוינת בהגנה וגילה אחריות לכל אורך המשחק וכן את שני השוערים דניאל בביקוב ואיתמר בלזר (שעלה מקבוצת כיתות ה') שעשו עבודה טובה.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "הקבוצה נמצאת בקו עלייה, זו קבוצה כישרונית בצורה יוצאת מן הכלל ויש כאן שחקנים שבאים עם תשוקה ורוצים ללמוד ורואים את ההתקדמות שלהם ממשחק למשחק. אני מקווה שמגמת העלייה הזו תימשך והילדים האלו יביאו הרבה כבוד לעיר כרמיאל. יש כאן ילדים שיגיעו רחוק הם בדרך הנכונה, אבל כמובן בעבודה קשה  והתמדה ".

למכללה לכדורגל: דני מיכלסקי 4, נתנאל כהן 3, אלעד מועלם 3, רוני שיפרין 3, לידור פלקה 2, נביל סמארה 2, עדן שוחט 2, רועי צברי 2, ידין לוגסי, דניאל ניאטו, תמיר ביטון  ורון אדרי

טרום ליגה (כיתות ז-ח) 

המכללה לכדורגל כרמיאל 1 – עכו  3-6  למכללה לכדורגל 1

המחצית הראשונה הייתה מחצית רעה למובילת הליגה קבוצת המכללה לכדורגל 1 שלא נכנסה טוב למשחק וירדה למחצית בפיגור 3-0. לאחר תדרוך במחצית בו מנהל המכללה לכדורגל שטף את השחקנים והטריף אותם לקראת המחצית השנייה, עלו ילדי המכללה לכדורגל כקבוצה אחרת וגילו אופי מדהים ומהפך ענק כשהם מבקיעים 6 שערים ללא מענה ומבססים את עצמם במקום הראשון במחצית שנייה מצוינת!

למכללה לכדורגל: אייל בסיל 3, ג'מל חמוד, יורי דריבין ורונה מנסור

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "לצערי במחצית הראשונה השחקנים לא הגיעו למשחק לא הגנתית ולא התקפית, אבל המחצית השנייה כבר הייתה שונה לגמרי וילדי המכללה לכדורגל עלו למחצית נחושים והפגינו את הכדורגל המצוין שהם מסוגלים להפיק והפכו את התוצאה עם הרבה אופי ומחצית שנייה מצוינת"  

המכללה לכדורגל כרמיאל 2 –  מרר  7-6

המכללה לכדורגל 2 היא הקבוצה הצעירה (כולם  כיתות ז') של המכללה לכדורגל שמשתתפת בליגה של כיתות ז-ח ועד היום היא ההפתעה.
לאחר שבמשחק הקודם ניצחו את עכו התייצבה מולם הפעם קבוצת מרר שגדולים מהם בשנה, ודווקא ילדי המכללה לכדורגל ירדו להפסקה ביתרון 4-2, אבל לקראת סיום אזלו להם הכוחות מול הקבוצה הפיזית של מראר ושתי טעויות לקראת סיום בהגנה גרמו להפסד בשער אחד לקראת הסיום.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "קבוצת המכללה לכדורגל 2 בנויה משחקנים צעירים ובנתיים הם הפתעה נעימה. המטרה היא להכין אותם לשנה הבאה והם בדרך הנכונה. גם היום הם גילו עליונות למרות גילם הצעיר והפגינו משחק הקרבה מצוין. חבל על 2 טעויות בדקות האחרונות שגרמו להפסד המזערי מול קבוצה פיזית וטובה אבל אני מאוד מרוצה מהדרך שבה התמודדו ושיחקו  וניהול משחק טוב של מוטי מרדכי שעשה עבודה מצוינת במשחק ובכלל עושה עבודה מצוינת השנה במכללה לכדורגל יחד עם שאר הצוות המקצועי המצוין שכולל את שלום ליאב ורוני שפירא שעושים עבודה מצוינת ומגדלים דורות של מצוינות וכישרון, שגדלים במכללה לכדורגל מגיל 4 (קבוצת הגן) ויגיעו רחוק, אין לי ספק  בכך".

למכללה לכדורגל 2: גיא מנוייב 2, עדן אזרן 2, רומן קפיטנוב וניר דיין

ניצחון ענק לילדי כיתות ו' של המכללה לכדורגל על סכנין פברואר 2010

המכללה לכדורגל  בחסות מכבי חיפה – סכנין    7-16 למכללה לכדורגל  
למכללה לכדורגל כרמיאל
: ידין לוגסי 4, רוני שיפרין 4, דני מיכלסקי 2, אלעד מועלם, דור בראל, נביל סמארה, רועי צברי, לידור פלקה ודניאל ניאטו

משחק מצוין של ילדי המכללה לכדורגל כאשר החמצות רבות של ילדי כרמיאל מנעו תוצאה גבוהה יותר. ילדי המכללה לכדורגל שלטו במשחק מהרגע הראשון והובילו בכל שלבי המשחק. הם הציגו כדורגל שוטף ומשחק של נגיעה שתיים בכדור והפגינו עליונות מול הקבוצה החזקה של סכנין.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "כל הכבוד לשחקנים על משחק מצוין, אבל שוב לצערי אנחנו חייבים לשפר את ניצול המצבים שלנו מול השער והחוכמה זה לקחת את הדברים שצריך לשפר ולעבוד עליהם וזה מה שעשינו בשבועיים האחרונים. בשיחה עם כל מאמני המכללה לכדורגל הוחלט לשים דגש בשבועות הקרובים על ניצול מצבים וסיום התקפות מתפרצות. אנחנו בדרך הנכונה משחקים מצוין מניעים כדור בנגיעה שתיים ואם נשפר את ניצול המצבים, השחקנים שלנו בדרך להגיע הכי רחוק שאפשר כי יש להם את היכולות והם משתפרים ממשחק למשחק. הם מביאים גאווה גדולה גם למכבי חיפה ובמיוחד לעיר כרמיאל. קבוצות המכללה לכדורגל בכל הגילאים ניצבות במקומות הראשונים בליגה האזורית וזה לא מקריות, הם מפגינים כדורגל מצוין ויכולות גבוהות".

מחזור מרובה שערים בליגה האזורית ינואר 2010
ילדי המכללה לכדורגל במקומות הראשונים

כיתות ד

המכללה לכדורגל כרמיאל – כפר ורדים  4-20  למכללה לכדורגל כרמיאל
מובילת הליגה האזורית, המכללה לכדורגל כרמיאל כיתות ד, שוב הפגינו משחק משובח ותצוגת כדורגל מהנה ביותר מול ילדי כפר ורדים. ילדי המכללה לכדורגל מובילים את הליגה ומשתפרים ממשחק למשחק.

למכללה לכדורגל  כרמיאל : עומר נחמן 8, יציב סולומון 6 ,  אופק פליישמן , איאס פארג, אלמוג לשם , עידו אברהם  ושער עצמי

חשוב לציין גם את תומר רפאלי ששיחק מצוין ואת השוערים אלווין חיימוב ניר לוי דור זילבר וטל ספיבק שאף הדף פנדל.

כיתות ה

המכללה לכדורגל כרמיאל – סכנין   7-3
משחק מוזר ביותר שבו מוליכת הטבלה, המכללה לכדורגל כרמיאל, תקפה ללא הרף והחמיצה הזדמנויות של 100% ופגעה 5!!! פעמים בקורות של שער סכנין. ילדי המכללה לכדורגל החזיקו 80% מהזמן בכדור והציגו כדורגל טוב עד לשער אבל כמו מתחילת הליגה החמיצו שוב ושוב. לפני המשחק דיבר מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג על ההחמצות שהיו במשחק הקודם שבו ניצחו ילדי המכללה לכדורגל וביקש מהשחקנים ריכוז מול השער אבל חוסר מזל מלווה בחוסר ריכוז מנעו ניצחון של המובילה. בנוסף לזה, משחק ההגנה לא תפקד וכל מתפרצת של סכנין סיכנה את שער ילדי המכללה לכדורגל. למרות ההפסד שחקני המכללה לכדורגל במצב מצוין בטבלה אחרי שהיו במקום הראשון עד המחזור הנוכחי.

חגיגת כדורגל של ילדי המכללה לכדורגל ינואר 2010
במזג אוויר יוצא מן הכלל ובנוכחות של הורים רבים הציגו ילדי המכללה כדורגל מרהיב שלולא החמצות רבות התוצאה הייתה הרבה יותר גבוהה.

כיתות ד' 

המכללה לכדורגל  כרמיאל – ג'סר אזרקה   3-10  למכללה לכדורגל
ילדי המכללה לכדורגל שמרו על 100% הצלחה בליגה האזורית. משחק צירופים מהנה של ילדי המכללה לכדורגל למרות החמצות רבות הצליחו לנצח ולשמור על המקום הראשון בליגה.

למכללה לכדורגל: שי מור 3, אופק פליישמן 2, אורי בארי 2, אלון עטון, אלמוג לשם ואיאס פארג

כיתות ה' 

המכללה לכדורגל  כרמיאל – ג'סר אזרקה  3-11  למכללה לכדורגל
הפעם הופיעו שחקני כיתות ה בהרכב מלא לאחר שבמשחק הקודם חסרו 4 שחקני מפתח  שחקני המכללה שלטו במשחק והיו עדיפים על היריב.

למכללה לכדורגל: ידין לוגסי 5, עומר פרסטר 2, דניאל בן ניסן, עודד האוסלר, רועי ניב ושער עצמי

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "אני מאוד שמח מההתקדמות של ילדי המכללה לכדורגל ששלטו בכל פרמטר במשחק. מכל משחק אני לוקח את הדברים הטובים אבל השאיפה היא לתקן את הדברים הפחות טובים וזה ניצול המצבים שלנו. שתי הקבוצות שיחקו מצוין עד לשער אבל שם, למרות התוצאה הגבוהה, יש הרבה מקום לשיפור בניצול המצבים. אנו צריכים לשאוף שכל שניים שלושה מצבים יסתיימו בגול, והיום הבקענו שער מכל 6-7 מצבים אבל אין ספק שהשחקנים בדרך הנכונה. אין סיבה בעולם שילדי כרמיאל לא יתסכלו לכל קבוצה בארץ בגובה העיניים, יש לנו כישרונות אדירים שיודעים גם לעבוד קשה והם בדרך הנכונה ואני גאה בהם".

הצגה של הטרום ליגה! בפתיחת הליגה האזורית לקבוצות הבוגרות ינואר 2010

קבוצות הטרום ליגה כיתות ז'-ח' 

למכללה לכדורגל יש 2 קבוצות בגילאים האלו שמתמודדות בליגה האזורית

המכללה לכדורגל 1 – משגב  2-19  למכללה לכדורגל  כרמיאל

הצגה של ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל ששלטו מהשנייה הראשונה והפגינו משחק מעולה עם צירופי כדורגל מצוינים.

למכללה לכדורגל 1: אייל בסיל 4, יורי דריבין 3, כפיר קופיט 3, רונה מנסור 3, דני פונומאריוב 2, בוטרוס מטר 2, ג'מאל חמוד ועומר גולן 1 כ"א

המכללה לכדורגל 2 – עכו 2-6 למכללה לכדורגל כרמיאל 2

הישג גדול למכללה לכדורגל 2 שמורכבת משחקנים צעירים יותר מכיתה ז' ולא מכיתות ז'-ח' במטרה להריץ את השחקנים לקראת השנה הבאה. השחקנים הציגו משחק לחימה וגולים מרהיבים וניצחו את הקבוצה העכואית.

למכללה לכדורגל 2: עדן עזרן 3 וגיא מנוייב 3

כיתות ו '

המכללה לכדורגל כרמיאל 6 – משגב 10

דווקא שחקני אחת הקבוצות היותר כישרוניות של המכללה לכדורגל נקלעו ליום שחור והפגינו משחק נרפה ולא אחראי בהגנה ובהתקפה מסוג המשחקים שתוקפים ותוקפים ומקבלים שער בצד השני. שחקני המכללה לכדורגל הפגינו יכולת שלא הספיקה מול משגב החזקה. החמצות חוזרות ונשנות של שחקני כרמיאל מנעו מהם להפוך את התוצאה. במכללה לכדורגל בטוחים שכבר במשחק הבא יחזרו להציג את היכולת המצוינת של הקבוצה הכישרונית שיש בגיל הזה.

למכללה לכדורגל: נביל סמארה, רוני שיפרין, אלעד מועלם ריזיק פואד, עצמי ודור בראל

הצלחות למכללה לכדורגל בפתיחת הליגה האזורית דצמבר 2009

הליגה האזורית נפתחה ביום שישי 25/12/09 במזג אוויר מצוין ואווירה יוצאת מן הכלל. למגרש הדשא במשגב התייצבו כיתות ד' וכיתות ה' (בהרכב חסר) למשחק הראשון בליגה. שתי הקבוצות הפגינו משחק יוצא מן הכלל. בכיתות ה' חסרו 5 שחקני מפתח, האחים תום ודניאל בן ניסן, ליאב צדיקיפור, רון דיאמנט ואיאס פארג שלא היו בעיר ולא יכלו להגיע למשחק.

כיתות ד'

המכללה לכדורגל כרמיאל – טורען  7-14 למכללה לכדורגל

לא התוצאה המשכנעת זה הדבר החשוב אלא הצורה שבה שיחקו ילדי המכללה לכדורגל. הם הפגינו שליטה מוחלטת במשחק ושליטה מצוינת בכדור תוך כדי משחק צירופים שלא היה מבייש קבוצה בוגרת בליגת העל.

למכללה לכדורגל: אורי בארי 4, עומר נחמן 3, אלמוג לשם 2, יציב סולומון 2, שי מור, ערן האוסלר ואיילון אושר (טיל לחיבורים)

חובה לציין לא רק את המבקיעים אלא את כל הקבוצה שעשתה עבודה מצוינת, אופק פליישמן המצוין תומר רפאלי ועידו אברהם שאומנם לא הבקיעו אך היו מצוינים.

כיתות ה' 

למרות שהגיעו בהרכב חסר מאוד כבר הובילו ילדי המכללה לכדורגל 5-2 אך בסופו של דבר משחק מבולבל בהגנת המכללה לכדורגל הוביל לשיווין 6-6 במשחק, כשילדי המכללה לכדורגל היו עדיפים והחמיצו ממצבים רבים.

למכללה לכדורגל: ידין לוגסי 3, עומר פרסטר 2 ורועי ניב

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "אני מאוד מרוצה מרמת המשחק שילדי המכללה לכדורגל הפגינו. רואים בכל מהלך שנעשית עבודה טובה באימונים וההבדל ברמות בכל מה שקשור בשליטה בכדור ובמשחק מהיר נובע מזה שהילדים מתאמנים במגרשים קטנים שמשפר ללא ספק את השליטה והחשיבה המהירה וראו את זה בכל דקה במשחק. אני שמח גם שכיתות ה', למרות הרכב חסר מאוד, הצליחו לשחק בצורה טובה ואף הובילו במהלך כל המשחק. אני אומר שוב, התוצאות זה בונוס ומה שחשוב זו הדרך ושהיום שחקן שלנו איילון אושר שלא ידע לבעוט פס בשמאל והיום הבקיע גול מ- 20 מטר לחיבור בשמאל זה הדברים שאני לוקח מהמשחק. זה יותר חשוב מהתוצאה כי את התוצאה עוד כמה שנים אף אחד לא יזכור אבל על מה שהילדים עובדים ולומדים באימונים זה יישאר איתם לתמיד. אם כל המאמנים היו מתייחסים קודם כל לדרך ורק אחר כך לתוצאות של המשחקים, הכדורגל שלנו בארץ היה נראה הרבה יותר טוב"