הליגה האזורית עונה 2008-2009

עונת 2008/2009

קבוצת כיתות ד של המכללה לכדורגל אלופת הליגה האזורית !!!

הישג ענק למכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה  קבוצת כיתות ד זכתה באליפות הליגה האזורית  עם ניצחונות בלבד בגמר גברו ילדי כרמיאל על קבוצת אעבלין בתוצאה 6-7.
למכללה לכדורגל: ידין לוגסי 3, תום בן ניסן, ליאב צדיקיפור, עומר פרסטר ושער עצמי
זהו הישג ענק למכללה לכדורגל ועוד גביע לארון הגביעים העמוס של המכללה לכדורגל. כל ילדי המכללה לכדורגל הפגינו את הכדורגל הכי יפה והכי התקפי והביאו את ההישגים הטובים ביותר בכל הליגה בכל הגילאים.
שתי קבוצות, כיתות ה' וכיתות ז', עלו לגמר וזכו במקום השני וקבוצת כיתות ו' פספסה בגול אחד את העלייה לגמר. המכללה לכדורגל השיגה את התוצאות הכלליות הטובות ביותר בטורניר.
כיתות ה' סיימו כסגנית אלופת הליגה האזורית לאחר הפסד בגמר 10-7 למשגב, לאחר שכבר הובילו בגמר 6-3 והחמיצו הזדמנויות אדירות לנצח בגמר בהפרש גדול וכשלא מבקיעים סופגים. היה חוסר מזל אבל מגיע כל הכבוד לשחקנים שעשו טורניר מצוין והיו במרחק נגיעה מהאליפות.
למכללה לכדורגל: מקס בילדר 3, אור אטרזדה 2, נביל סמארה ואדם חנא

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "מגיע כל הכבוד לכל ילדי המכללה לכדורגל שהוכיחו שאפשר לשלב בין משמעת והישגים, ובעבודה קשה מאוד הביאו הישגים אדירים לעיר כרמיאל. בשלוש השנים האחרונות זכו ילדי המכללה לכדורגל בקרוב ל- 10 גביעים בטורנירים יוקרתיים. אין שום ספק שהשם 'המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה' הפך לשם מוכר ולמען האמת אצלנו במכללה לכדורגל מסתכלים פחות על התוצאה ויותר על הדרך ואני גאה הרבה יותר בדרך מאשר התוצאות שהן מצוינות בפני עצמן. אין לי ספק שנשמע בעתיד הרבה על הילדים האלו. מה שמייחד את הקבוצות שלנו שהילדים הולכים ביחד מגן חובה וכיתה א עד לגילאים הגדולים ובאותה הדרך כפי שעושים בברצלונה. כל הכבוד לילדים!"

נבחרת הטרום ליגה סגנית אלופת הליגה האזורית
נבחרת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל שקמה השנה היא סגנית אלופת הליגה אזורית לאחר שהפסידה בגמר לקבוצת ריינה שרוב שחקניה גדולים בשנתיים מילדי המכללה לכדורגל. למרות הבדלי הגילאים המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 0-0. בפתיחת המחצית השנייה עוד החזיקו ילדי המכללה לכדורגל בכדור ואף הביכו פעם אחר פעם את הגנת ריינה החסונה אך בסוף לא עמד להם הכוח מול קבוצה פיסית כריינה וילדי המכללה נכנעו בתוצאה 2-0. אין ספק שבשנה הבאה כשהמטרה היא להשאיר את כל הקבוצה, קבוצת הטרום ליגה תדבר חזק בליגה האזורית אפילו שהכוונה היא להגדיל את הליגה.

אבי גיסברג: "אין ספק שזהו הישג נאה בהתחשב בעובדה שקבוצת הטרום ליגה היא קבוצה צעירה שמורכבת מילדים בכיתה ז' בעוד בשאר הקבוצות שיחקו ילדים בכיתה ח' (הליגה מתירה שיתוף של כיתה ח'). לצערי הגענו לגמר מול קבוצה שהיו לה שחקנים גדולים יותר ואני מקווה שבשנה הבאה תהיה דרך לעקוב בצורה יותר טובה אחר הגילאים. אין ספק שהמטרה לשמר את הקבוצה הזאת בתוספת מספר שחקנים מכיתות ו' של השנה ותהיה לנו קבוצה מצוינת שתתמודד על האליפות של הליגה בשנה הבאה"

כיתות ו' של המכללה לכדורגל ניצחו במשחק על המקום השלישי
נבחרת כיתות ו' של המכללה לכדורגל הפסידה במשחק חצי הגמר בתוצאה 8-7 שלא בצדק מאחר ושלטה לאורך כל המשחק והחמיצה מצבים קורצים והייתה ראויה להגיע לגמר. במשחק על המקום השלישי ניצחו ילדי כרמיאל את כאוכב משער ניצחון של מתן אדרי בהארכה. שוב החמצות מסמרות שיער של ילדי המכללה לכדורגל ששיחקו בכמה רמות טוב יותר מהיריבה כמעט עלה בהפסד, אך ילדי המכללה לכדורגל הראו אופי ברגע האמת וניצחו את המשחק.

נבחרות כיתות ד' וכיתות ה' ישחקו בגמר הליגה האזורית שיתקיים אחרי פסח טרום ליגה 1 גברה בחצי גמר על קבוצת טרום ליגה 2 בתוצאה 5-0 ועלתה לגמר הליגה האזורית

לטרום ליגה 1: ראשיד אבו ריא 3, אייל בסיל ועלא שלאעטה
חוסר מזל מנע עליית נבחרת כיתות ו לגמר הליגה האזורית בהפסד 8-7 לריינה
קבוצת ריינה, שילדי המכללה לכדורגל כבר ניצחו במהלך הליגה 12-2, הופיעו לחצי גמר עם קבוצה שונה. ילדי המכללה לכדורגל הפגינו בתחילת המשחק עליונות מוחלטת ועלו ליתרון מוצדק אבל טעויות בהגנה החזירו את ריינה למשחק. ילדי המכללה לכדורגל המשיכו לתקוף גלים גלים את שער ריינה, אבל החמיצו שוב ושוב וחוסר מזל מנע מילדי המכללה לכדורגל להגדיל משמעותית את הפער. לבסוף הפסידו בסיכום שני המשחקים 8-7 שהקבוצה הראשונה של המכללה לכדורגל ניצחה את ילדי ריינה 6-2 אך הקבוצה השנייה הפסידה 6-1.
למכללה לכדורגל 1: מתן אדרי 5 ופז דימרמן
למכללה לכדורגל 2: עדן אזרן

כיתות ד' וכיתות ה' של המכללה לכדורגל עלו לגמר הליגה האזורית !!!!
בשני משחקי חצאי הגמר בליגה האזורית ניצחו שתי הבלתי מנוצחות של הליגה קבוצת כיתה ד' וקבוצת כיתה ה' של המכללה לכדורגל שהציגו משחק נפלא ועלו בצדק לגמר הליגה האזורית. עכשיו נמצאים ילדי המכללה לכדורגל במרחק משחק אחד מזכייה בטורניר. הגמר יערך בעוד שבועיים. בשבוע הבא יתקיימו חצאי הגמר לכיתות ו' ולטרום ליגה.

כיתות ד 

המכללה לכדורגל כרמיאל 1- כאוכב 1 3-28!!!! למכללה לכדורגל
למכללה לכדורגל: רועי ניב 9, ידין לוגסי 8, עודד האוסלר 6, עומר פרסטר 4 ואשד קובה 1

המכללה לכדורגל 2 – כאוכב  2  0-23  !!! למכללה לכדורגל
למכללה לכדורגל: דניאל בן ניסן 7, תום בן ניסן 7 (תום ודניאל בן ניסן הם תאומים שהבקיעו כל אחד 7 שערים אכן תאומים), אלירן פיינזילבר 5, טל גרמן 2 וליאב צדיקיפור 2

בחישוב שני המשחקים כמו שעושים בגיל הזה ניצחו ילדי המכללה לכדורגל 51-3!!!!! אין ספק שזוהי תוצאה נדירה במשחק כדורגל.

כיתות ה 

המכללה לכדורגל 1 – אעבלין 1  1-6 למכללה לכדורגל
למכללה לכדורגל: אור אטרזדה 3, אלעד מועלם 2 ודני מיכלסקי. ראוי לציון רון בוחבוט שעשה עבודה הגנה מצוינת.  

המכללה לכדורגל 2 – אעבלין 2  0-2  למכללה לכדורגל
למכללה לכדורגל: טהאר סוועד ודני מיכלסקי

גם בגילאים הגדולים הרשימו ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה בדרך לחצי הגמר
כיתות ו' וקבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל המשיכו את היכולת המצוינת של הגילאים הקטנים יותר ועלו לחצי גמר מהמקומות הראשונים. כיתות ו' פגשו את ריינה בעוד שבקבוצת הטרום ליגה היה דרבי פנימי בין שתי קבוצות המכללה לכדורגל.

כיתות ו
המכללה לכדורגל כרמיאל 1 – ריינה 0-7  למכללה לכדורגל  
כבשו למכללה לכדורגל כרמיאל: עדן אזרן 4, רומן קפיטנוב, ליאור קאופמן ועילי לוי

המכללה לכדורגל כרמיאל 2 – ריינה 2-12 
למכללה לכדורגל כרמיאל: מתן אדרי 5, כריסטיאן חנא, גיא מנוייב ופז דימרמן 2 כ"א, רום כהן ורונה מנסור 1 כ"א 

בסיכום שני המשחקים 19-2 למכללה לכדורגל ושוב הצגת כדורגל מצוינת של ילדי המכללה לכדורגל.  

טרום ליגה
בדרבי של 2 קבוצות הטרום ליגה גברה המכללה לכדורגל 1 על המכללה לכדורגל 2 בתוצאה 16-1

למכללה לכדורגל 1 כבשו: עומר גולן, מאור ביטון ועלא שלאעטה 3 כ"א, חמודי גאנם, אייל בסיל וראשיד אבו ריא 2 כ"א וגמאל חמוד

למכללה לכדורגל 2: עדנן איברהים

ראוי לציין שבמכללה לכדורגל 2 משחקים רק ילדי כיתה ז בעוד שבמכללה לכדורגל 1 משותפים גם שחקנים מכיתה ח (הליגה מיועדת לילדי כיתה ח וכרמיאל היא הקבוצה הצעירה ביותר שמורכבת כמעט כולה מכיתות ז)

קבוצות המכללה לכדורגל כיתות ד-ה נשארו הקבוצות היחידות עם 100% הצלחה בליגה האזורית ועלו לחצי הגמר מהמקום הראשון

הישג ענק לקבוצות המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה כיתות ד-ה בליגה האזורית, בקרב הבלתי מנוצחות מול מועדון כדורגל משגב במשחקים מרהיבים עם מהפך אדיר בכיתות ה'.

כיתות ד'
המכללה לכדורגל כרמיאל – משגב 8-17 (במצטבר בין שני משחקים) למכללה לכדורגל!!!
חישוב מצטבר – בגיל הזה המגרש מחולק לשניים ומתקיימים שני משחקים במקביל ובסוף מחברים את התוצאות של שני המגרשים. במגרש הראשון ניצחו ילדי המכללה לכדורגל 9-2 ובמגרש השני ניצחו ילדי כרמיאל 8-6. חיבור שתי התוצאות הוא 17-8 למכללה לכדורגל!!
משחק מצוין של ילדי כיתות ד' ששלטו לאורך כל המשחק והובילו בהפרשים גבוהים מתחילת המשחק. זה היה קרב בין שתי קבוצות שעד למשחק זה היו עם ניצחונות בלבד.
למכללה לכדורגל: אלירן פיינזילבר 6, ידין לוגסי 4, עודד האוסלר 3, דניאל בן ניסן, תום בן ניסן, עומר פרסטר וליאב צדיקיפור
ראויים לציון גם השוערים איתמר בלזר ואייל וונצובסקי והבלם אשד קובה שעשו עבודה מצוינת.
כיתות ה
המכללה לכדורגל  כרמיאל – משגב 6-7 (במצטבר בין שני משחקים) למכללה לכדורגל!!!
במגרש הראשון ניצחו ילדי כרמיאל 5-4 ובמגרש השני 2-2 במשחק מותח עם מהפך אדיר בסיום.
למכללה לכדורגל: מקס בילדר 3, נביל סמארה, רון אדרי, נתנאל כהן ואור אטרזדה המצוין בשער ניצחון בדקה האחרונה !
אין ספק שהיה זה המשחק הטוב ביותר בליגה עד היום. ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל התחילו את המשחק בהפעלת לחץ עצום על השער של משגב ושיחקו מצוין אבל הכדור סירב להיכנס. החמצות גדולות של ילדי המכללה לכדורגל וכשלא מכניסים אז חוטפים: ילדי משגב יצאו למתפרצות וכבר הובילו במצטבר בשני המגרשים ב- 4 שערים, אך כאן הפגינו ילדי כרמיאל משחק אופי וב- 5 הדקות האחרונות כבשו 2 שערים בכל מגרש וסה"כ כבשו 4 שערים ב- 5 דקות, ועשו מהפך אדיר שהוביל אותם לניצחון מוצדק. אופי אדיר!
מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג: "מה שהשחקנים שלנו עשו היום זה פשוט גאווה אחת גדולה. הילדים האלו גילו אופי שנדיר אפילו במשחקי בוגרים. הם שיחקו מצוין לאורך כל המשחק עד הרחבה והחמיצו פעם אחר פעם, מן יום כזה שהכדור לא נכנס, ונקלעו לפיגור לא מוצדק ושוב תקפו ושוב חטפו. אולם הם המשיכו לשחק מצוין מבלי להישבר וב- 5 הדקות האחרונות חוסר המזל השתנה והכדורים פשוט נכנסו במהלכי כדורגל אדירים. בליגה האזורית שוב הוכחנו שהדרך שלנו מצוינת, רואים תוצאות והבאנו המון כבוד לעיר כרמיאל ושוב המכללה לכדורגל מביאה הישגים ספורטיביים לעיר. כל ארבע הקבוצות ששיחקו היום הן היחידות בטורניר שהן בלתי מנוצחות וכולן במקום הראשון, פשוט גאה בשחקנים שלנו ושמח על הדרך שלנו שבאמצעות החינוך ועבודה מהיסוד מגיעים להישגיות ולרמת ביצוע כזו גבוהה. נהניתי לראות את הילדים שלנו במשחק מול קבוצה טובה מאוד כמשגב, כפי שכל הקהל שהגיע נהנה. רוב הילדים ששיחקו היום גדלו במכללה לכדורגל מכיתה א' וזה משמח אותי כפליים כי זה מראה שהדרך שלנו נכונה. אנחנו נמשיך דרך זו וככה נמשיך להביא עוד הישגים לעיר".
בסוף המשחק חיכתה לילדי המכללה לכדורגל הפתעה: כל אחד מהילדים קיבל נעלי כדורגל מתנה.

גילאי ד-ה המשיכו להפציץ בליגה האזורית

ילדי המכללה לכדורגל הפכו לקבוצה החמה באזור. במחזור הליגה האחרון בליגה האזורית גברו כל 4 הקבוצות של המכללה לכדורגל על היריבות מכאוכב וממשיכים ב- 100% אחוזי הצלחה בליגה. המשחקים התקיימו ביום שישי 30/1/09 (משחקי הליגה מתקיימים בימי שישי בכדי שלא ל"הרוס את השבת" ומסתיימים לפני כניסת השבת) במזג אוויר מצוין לעיני הורים רבים במגרש הדשא במשגב. ההורים של ילדי המכללה לכדורגל, שהגיעו לצפות במשחקים, קיבלו תמורה מלאה מילדי המכללה לכדורגל שהציגו כדורגל שוטף ומשחק אישי וקבוצתי ברמות הגבוהות ביותר וזאת לקול תשואות ההורים שהגיעו ויצרו אווירה יוצאת מן הכלל. כל הילדים בכל הקבוצות שותפו במשחקים.

כיתות ד

המכללה לכדורגל 1 ניצחה את כאוכב   0-12  !!

כבשו למכללה לכדורגל 1: אלירן פיינזילבר המצוין 7!!! דניאל בן ניסן ועודד האוסלר 2 כ"א ורועי ניב שער אחד

המכללה לכדורגל 2 ניצחה את כאוכב בתוצאה 5-9 !!

כבשו למכללה לכדורגל 2: ליאב צדיקיפור, עומר פרסטר ואלירן פיינזילבר 3 כ"א

כיתות ה

 

המכללה לכדורגל 1 ניצחה את כאוכב בתוצאה    1-9 !!!

 

כבשו למכללה לכדורגל 1מקס בילדר  6 , אדם חנא 2 ונביל סמארה

 

המכללה לכדורגל 2 ניצחה את כאוכב בתוצאה 0-16  !!!! 

אלעד מועלם ואור אטרזדה 4 כ"א, תמיר ביטון 3, רון אדרי ודני מיכלסקי 2 כ"א ורון בוחבוט שער אחד

סיפור ההצלחה של המכללה לכדורגל בליגה האזורית נמשך גם בגילאים הגדולים יותר ובקבוצת הטרום ליגה
הליגה האזורית לגילאים הגדולים יותר של כיתות ו' וקבוצות הטרום ליגה של כיתות ז' החלה השבוע. לאחר ההצלחה הענקית של כיתות ד' וכיתות ה', כאשר כל קבוצות המכללה לכדורגל ניצחו במחזור הפתיחה, הגיעה תורם של הגדולים יותר להפגין יכולת גבוהה בפתיחת הליגה האזורית.
2 קבוצות כיתות ו' התמודדו מול הקבוצות המקבילות של ריינה וניצחו בתוצאות גבוהות שיכלו להיות יותר גבוהות אלמלא ריינה שיתפה ילדים בגיל גדול יותר במחצית השנייה של המשחק.
קבוצת הטרום ליגה 1 (בטרום ליגה יש למכללה לכדורגל 2 קבוצות בגלל מספר רב של שחקנים)  התמודדה מול משגב בעוד קבוצת הטרום ליגה 2 התמודדה מול קבוצת ריינה שהופיעה למשחק עם קבוצת גיל גדולה בשנתיים מילדי המכללה לכדורגל.

ילדי המכללה לכדורגל מפגינים בליגה את הכדורגל היפה ביותר עם מהלכי כדורגל יפים וכן שליטה מצוינת בכדור ומשחק צוות ברמה גבוהה ביותר. בשנים האחרונות העבודה הנכונה עם הילדים באה לידי ביטוי בתוצאות. ילדי המכללה לכדורגל זוכים בטורנירים רבים ומגיעים כמעט בכל טורניר לגמר. המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה מביאה הרבה כבוד לעיר כרמיאל בטורנירים רבים והפכה לשם דבר בכל הצפון.

התוצאות

כיתות ו

המכללה לכדורגל 1 – ריינה 0-4

ניצחון חלק לילדי המכללה לכדורגל במשחק שבו שלטו לכל אורכו

כבשו למכללה לכדורגל: מתן אדרי 3 וכריסטיאן חנא 1

המכללה לכדורגל 2- ריינה 1-4

שוב ניצחון ושליטה מוחלטת לילדי כרמיאל

במשחק שהתוצאה יכלה להיות יותר גבוהה לולא שיתפה ריינה שכבת גיל גדולה יותר

למכללה לכדורגל: גיא מנוייב 2, עדן עזרן וליאור קאופמן 1 כ"א

כיתות ז  (טרום ליגה )  

המכללה לכדורגל טרום ליגה 1 – מועדון כדורגל משגב  4-11 

ניצחון מצוין למכללה לכדורגל שליטה מוחלטת במשחק  החמצות רבות מנעו תוצאה גבוהה יותר

לטרום ליגה 1: איתן מלכין 4,  נווה יקוטי 3, עדנן איברהים 2, גמל חמוד ואושר סויסה 1 כ"א

המכללה לכדורגל טרום ליגה 2 ריינה  9-7

לטרום ליגה 2: עלא שלאטה 3, ראשיד אבו ריא 2, מאור ביטון וחמודי גאנם 1 כ"א

למרות שקבוצת ריינה הגיעה עם קבוצת גיל שרוב שחקניה גדולים בשנתיים מילדי המכללה לכדורגל, הפגינו ילדי המכללה לכדורגל משחק מצוין והיוו יריב שקול במשחק שהוכרע רק בדקות הסיום.
גם בגילאים הגדולים הפגינו ילדי המכללה לכדורגל עליונות מוחלטת בכל המשחקים ועד היום בליגה האזורית חוץ מקבוצה אחד שהפסידה בדקות הסיום מול ילדים גדולים מהם בשנתיים, ניצחו כל קבוצות המכללה לכדורגל בכל המשחקים ובכל הגילאים ומובילים את כל הטבלאות בכל הגילאים. אין ספק שהעבודה במגרשים הקטנים וצורת העבודה שנעשית במכללה לכדורגל באה לידי ביטוי בכל הפרמטרים של המחשק וזה בא לידי ביטוי בשליטה בכדור במשחק הצוות ובחשיבה המהירה.

פתיחה חלומית של 4 ניצחונות לכל קבוצות המכללה לכדורגל בפתיחת הליגה האזורית
ילדי המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה פתחו את הליגה האזורית בתצוגות כדורגל ברמה גבוהה ביותר ובניצחונות לכל 4 קבוצות המכללה לכדורגל!!! במחזור הפתיחה של הליגה האזורית. לראשונה משתתפות בליגה קבוצות כיתות ד וכיתות ה וכן קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל בנוסף לקבוצת כיתות ו שהשתתפה בשנה שעברה. השנה הליגה גדלה ואין ספק שהליגה תלך ותצבור תאוצה משנה לשנה. כל משחקי הליגה מתקיימים במגרש הכדורגל של משגב ואין ספק שהמרחק הקטן למשחקים והעובדה שהליגה מתקיימת פעם בשבועיים מורידה עומס מהילדים וזה הדבר הטוב ביותר לעשות בגיל הזה. כאמור כבר מכיתה ד משתתפים ילדי המכללה לכדורגל בליגה האזורית. במחזור הראשון שהתקיים לקבוצות  כיתה ד וכיתות ה פגשו ילדי המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה את קבוצת אעבלין. ילדי המכללה לכדורגל הפגינו עליונות ברורה ברמת כדורגל גבוהה ביותר ושלטו בכל הפרמטרים במשחק. בליגה מחלקים את המגרש ל- 4 מגרשים קטנים כאשר כל קבוצת גיל משחקת במקביל בשני מגרשים, שבוע אחד משחקים ילדי כיתות ד וכיתות ה ושבוע לאחר מכן ילדי כיתות ו וקבוצת הטרום ליגה (כיתות ז) כך במשך כ-4 יתקיים בכל שבוע מחזור.

כיתות ד

הקבוצה הראשונה של כיתות ד ניצחה בתוצאה 11-2

למכללה לכדורגל כבשו: ידין לוגסי 5, ליאב צדיקיפור, עומר פרסטר ורועי ניב  2 כ"א

הקבוצה השנייה של כיתות ד  ניצחה בתוצאה 5-3

למרות שליטה מחלטת במשחק מצוין והחמצות מסמרות שיער

למכללה לכדורגל כבשו: אלירן פיינזילבר המצוין 5 שערים!!!

כיתות ה

הקבוצה הראשונה של כיתות ה :  ניצחו 9-3 

למכללה לכדורגל כבשו: מקס בילדר 6 !!! לידור פלקה,  נתנאל כהן ואדם חנא  1 כ"א

הקבוצה השנייה של כיתות ה :    ניצחו 7-0

למכללה לכדורגל כבשו: אור אטרזדה 4, אלעד מועלם, דני מיכלסקי ורון בוחבוט.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל:" אני לא מופתע מהיכולת שהציגו ילדי המכללה לכדורגל. אלו ילדים שמתאמנים ברצינות ומשקיעים המון על מנת להשתפר. אני גאה בילדים האלו שמתנהגים בצורה מקצועית גם במגרש וגם מחוצה לו ואין לי בכלל ספק שהרבה בוגרי המכללה לכדורגל יגיעו רחוק כאשר ילדים רבים כבר נמצאים במעקב צמוד של מגלה הכישרונות של מכבי חיפה שעובד עם ילדי המכללה לכדורגל באופן קבוע. אנחנו מצידנו נמשיך לתת להם את התנאים הטובים ביותר להצלחה והם מחזירים לנו על המגרש. כיף גדול לאמן ולקדם שחקנים כאלו והם יודעים שמצפה להם עוד דרך ארוכה ועבודה קשה".

ראוי לציון שהרוב בגדול של ילדי המכללה לכדורגל  התחילו את דרכם מכיתה א (וכמה מגן חובה) במכללה לכדורגל וגדלו להיות קבוצה מגובשת שמתאמנת מגיל צעיר ביחד בתוכנית אימונים ייחודית. בכל משחק אפשר לראות את העליונות של ילדי המכללה לכדורגל שבדרך כלל גם מתבטאת בתוצאות. בשנים האחרונות קטפו ילדי המכללה לכדורגל תארים רבים וזכו בטורנירים רבים. במכללה לכדורגל הם מקבלים חינוך למשמעת ולמצוינות והדבר בא לידי ביטוי שנה אחר שנה. העובדה שילדי המכללה לכדורגל מתאמנים מגיל צעיר במגרשים קטנים (שזוהי הדרך שלאט לאט עוברים בעולם לשיטה זו) משפרת את השליטה בכדור ואת היכולת עמידה בלחץ בשטחים קטנים הדבר גורם לילדים לגעת כמה שיותר בכדור ובכל משחק מול קבוצות שמתאמנות על מגרש גדול אפשר לראות את ההבדלים. מלבד מכבי חיפה מבוקשים ילדי המכללה לכדורגל הבוגרים בקבוצות רבות באזור הצפון. במקביל גם הליגה הפנימית של המכללה לכדורגל ממשיכה בתנופה. כל משחקי המכללה לכדורגל מתקיימים במגרש הדשא הסינטטי החדש שנחשב בעל משטח הדשא הטוב ביותר בארץ ומהטובים בעולם.

המכללה לכדורגל מזמינה ילדים מכיתה א ועד ו להצטרף להצלחה הגדולה לבית ספר לכדורגל מהגדולים והטובים ביותר בצפון. נותרו מספר מקומות מצומצם בשל פתיחת קבוצות חדשות. לגילאי כיתה ז (טרום ליגה) ההרשמה סגורה הקבוצה מלאה.

המכללה לכדורגל סגנית אלופת הליגה האזורית במשגב לשנת 2007-2008 !!!

פספוס אדיר לילדי המכללה לכדורגל שהגיעה לגמר הליגה האזורית מול קבוצת משגב, שלטה לאורך כל המשחק והחמיצה ללא הפסקה בשני המגרשים (המשחק נערך במקביל בשני מגרשים). לבסוף כמו שקורה בכדורגל שמחמיצים אז סופגים. במגרש אחד הסתיים המשחק בתיקו 1-1 ( מיכה יופה הבקיע)  ובשני הפסידו ילדי המכללה לכדורגל 2-0 בשתי התקפות מתפרצות. ילדי המכללה לכדורגל למדו על בשרם שאין מגיע בכדורגל ואם לא מנצלים הזדמנויות, הכדורגל לפעמים יכול להיות אכזרי. המכללה לכדורגל כבשה הכי הרבה שערים בליגה והיה להם את היחס שערים הכי טוב בצורה משמעותית משאר הקבוצות. בתואר מלך השערים של הטורניר זכו שני שחקני המכללה לכדורגל מיכה יופה וסתיו שחר שהבקיעו 10 שערים כל אחד.

זה היה החודש הכי טוב שהיה עד היום במכללה לכדורגל, זכייה בטורניר כפר מכבי, זכייה במתנסיאדה ה- 4!!!  וסגנית אלופת הליגה האזורית. אין ספק שהמכללה לכדורגל הביאה הרבה מאוד כבוד לעיר כרמיאל. במכללה לכדורגל יש תוצאות בשטח וההישגים הרבים שיש בכל שנה מעידים על צורת העבודה.
אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "זהו חודש חלומי אנו קוצרים את הפירות על עבודה נכונה ויסודית. ילדי המכללה לכדורגל לומדים מהיסוד ועד להיות ווינרים הם מסתכלים לכל יריב בגובה העיניים ולא פוחדים ולראייה כל שנה אנחנו קופצים מדרגה ומגיעים להישגים גדולים יותר. את ההישגים האחרונים שלנו השיגו ילדים שרובם רצים איתנו כבר 6 שנים ברציפות, ואת התוצאות רואים על המגרש. כבוד ענק לעיר שלנו ושביעות רצון ענקית במכבי חיפה מילדי המכללה לכדורגל. אין ספק שאנחנו בדרך הנכונה ועוד לא אמרנו את המילה האחרונה בהישגים"

המכללה לכדורגל עלתה לגמר הליגה האזורית במשגב !!! 

עוד הישג ענק לנבחרת המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה כאשר התייצבה למשחק חצי הגמר מול נחף. למרות שהקבוצה מנחף הביאה כמה שחקני גיל גדולים יותר וילדי המכללה לכדורגל נקלעו לפיגור 1-0 כבר בדקה הראשונה, התחיל המופע של ילדי המכללה לכדורגל ועם תצוגת כדורגל ברמות הגבוהות ביותר ניצחה בסיום המשחק בתוצאה הנדירה 17-2 ואף יכלו להגדיל את התוצאה. המשחק שנערך במגרש הדשא במשגב התאפיין במשחק של נגיעה שתיים בכדור.

את השערים בחצי הגמר כבשו: איברהים עדנן 3, נועם גוזלי, רום כהן, אלון שפר, יוני מנוייב 2 כ"א, אופק ביטון, ראשיד אבו ריא  מוחמד קדרי, ניר דיין, סתיו שחר (שמוביל את טבלת מלך השערים בטורניר עם 10 שערים)  1 כ"א ושער עצמי. יש לציין גם את השוערים ניקיטה גומיניוק, סאלח מוסטפא ורוני שיפרין (הכי צעיר בטורניר כיתה ד) שעשו עבודה מצוינת.

הגמר יערך  ב- 11/4 מול קבוצת משגב. קבוצות המכללה לכדורגל מגיעות להישגים וזוכים בטורנירים רבים. בשנים האחרונות רואים התקדמות משנה לשנה, ילדים שגדלו מגיל גן במכללה לכדורגל ועברו את כל המסלול עד כיתה ז מראים עליונות ברורה מול קבוצות מאותו גיל מכל האזור דבר שמראה על עבודה נכונה. ילדי המכללה לכדורגל מפגינים טכניקה הרבה יותר גבוהה מהיריבות וזוכים לשבחים מכל אנשי מקצוע שרואים אותם. פניות רבות מגיעות מקבוצות מכל האזור להשתתף בטורנירים.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל:  "העלייה לגמר הליגה האזורית במשגב זה עוד הישג גדול של ילדי המכללה לכדורגל. לפני שאני מסתכל על העלייה אני קודם כל שמח מאוד מהדרך שבה זה נעשה. ילדי המכללה לכדורגל נתנו הצגות  וזה רק מחזק את הביטחון על הדרך המיוחדת והנכונה שלנו. הכדורגל מתחיל קודם כל במשמעת ועל זה אנחנו שמים את הדגש הראשון במכללה לכדורגל, כמובן בשיתוף העבודה המצוינת של שלום ליאב ורוני שפירא, עבודה מהלב ואת התוצאות רואים בשטח. אנחנו גאים בילדים שלנו שסחפו את המכללה לכדורגל להיות אחד מבתי הספר לכדורגל הגדולים והאיכותיים בצפון שממנו אפשר להגיע רחוק  והרבה מהילדים שלנו גם יגיעו. השמיים הם הגבול עבור כל ילד שלנו"

נבחרת המכללה נתנה הצגה ועלתה לחצי הגמר

נבחרת המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה ממשיכה לתת הצגות בליגה האזורית שמתקיימת במשגב ובמחזור האחרון גברו ילדי המכללה על קבוצת נחף.
בליגה מחלקים כל קבוצה לשתי קבוצות שמשחקות במקביל על שני מגרשים שונים. הקבוצה הראשונה גברה על נחף בתוצאה 12-2 !!! והקבוצה השנייה גברה על הקבוצה השנייה של נחף בתוצאה 6-0!!! ובסיכום שני המשחקים 18-2 לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל. לא רק התוצאה מרשימה אלה גם צורת המשחק המושלמת של ילדי המכללה לכדורגל שהביאו הרבה כבוד לעיר כרמיאל במשחק שנערך במגרש הדשא במשגב. כאמור ילדי כרמיאל מתאמנים במגרשים קטנים ומוכיחים  בכל טורניר שהאימון במגרשים הקטנים נותן להם יתרון ענק בשליטה בכדור ובהתמודדות בלחץ על שטחים קטנים. ילדי כרמיאל שיחקו נגיעה שתיים בכדור במשחק שוטף שהתעלה לרמת כדורגל גבוהה מאוד.
מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג: "מאוד שמח על הדרך ועל צורת המשחק הקבוצתי שהפגינו הילדים אשר שיחקו ברמה גבוהה מאוד וזכו לשבחים מאנשי מקצוע שהיו במגרש. זה ישמע קצת מוזר אבל למרות התוצאה הגבוהה אני חושב שיש מקום לשפר את ניצול המצבים שלנו והתוצאה הייתה יכולה להיות יותר גבוהה. אנו נמשיך לעבוד קשה ובדרך שלנו ואני בטוח שימשיכו לבוא תוצאות. המכללה לכדורגל כרמיאל הפכה לשם דבר בכל אזור הצפון ואני מקבל פניות מכל האזור להשתתף בטורנירים ואני מאוד שמח על כך"

את השערים למכללה לכדורגל:
קבוצה ראשונה: מיכה יופה 4, סתיו שחר 4 (מיכה יופה וסתיו שחר מובילים את הליגה בכיבוש שערים עם 9 שערים כ"א), ראשיד אבו ריא 3 ואופק ביטון
קבוצה שנייה: אלון שפר 2, איברהים אדנן 2, מתן אדרי ומוחמד קאדרי

פתיחה מצוינת לילדי המכללה לכדורגל בטורניר משגב

בפתיחת טורניר משגב שיחקו שתי קבוצות של פרויקט המחוננים של המכללה לכדורגל מול קבוצת אעבלין על שני מגרשים מקבילים. בשני המגרשים הפגינו ילדי כרמיאל עליונות מוחלטת. במגרש הראשון ניצחו ילדי כרמיאל בתוצאה 8-3. המבקיעים למכללה לכדורגל: מיכה יופה המצוין (שהתקבל לקבוצת הליגה של מכבי חיפה!!!) 4 שערים!!!,סתיו שחר 3 ואורן יפה שער אחד.

במגרש השני ניצחו ילדי המכללה לכדורגל בתוצאה 4-0 ושוב הפגינו עליונות על היריבה במשחק שיכול היה להסתיים בתוצאה גבוהה יותר. המבקיעים למכללה לכדורגל: מיכה יופה 2, מתן אדרי וראשיד אבו ריא 1 כ"א.

ראויים לציון שני השוערים ניקיטה גודימיוק ורוני שיפרין (רק בכיתה ד' הכי צעיר בטורניר) שעשו עבודה מצוינת. המכללה לכדורגל מובילה את הבית ביחד עם קבוצת משגב לפני אעבלין ונחף.

שוב ראו את ההבדלים בשליטה בכדור בין ילדי המכללה לכדורגל  ליריבה. העליונות המוחלטת של ילדי כרמיאל שמתאמנים על מגרשים קטנים באה לידי ביטוי מול קבוצה שמתאמנת על מגרש גדול ואת ההבדלים ראו על כר הדשא.

אין ספק שהדרך של המכללה לכדורגל היא הדרך הנכונה ביותר כדי להכין שחקן להגיע לרמות הגבוהות ביותר וההוכחות נראות בשטח מדי שנה.

שחקני המכללה לכדורגל זכו למחמאות רבות  ממארגני הטורניר וכן מאנשי היריבה.