אירועים במכללה 2016/17

ילדי פרויקט המצוינות של המכללה לכדורגל השתתפו ביום משחקים מיוחד במגרש "קצף" של  מכבי חיפה ושיחקו מול ילדי מכבי חיפה לעיני מאמני מחלקת הנוער של חיפה, מאי 2018

ילדי פרויקט המצוינות שמתקיים במכללה לכדורגל החל מכיתה ה' בשיתוף מלא של מכבי חיפה, שאותו מעבירים מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה ובניהולו של יוסי צרפתי מאמן הילדים של מכבי חיפה, השתתפו ביום מיוחד שנערך לכבוד ילדי המכללה לכדורגל. יום המשחקים נערך במגרשה של מכבי חיפה "קצף" שליד סמי עופר. מאמני מחלקת הנוער באו לצפות באימון ביניהם יוסי צרפתי, יורם בסר, יוסי ג'נח ומאמני בית הספר לכדורגל של מכבי חיפה. ילדי המכללה לכדורגל הפגינו יכולת טובה וצוינו לטובה כמה משחקני המכללה לכדורגל במעקב של הירוקים וחלקם כבר השתתפו השנה באימוני קבוצות הילדים והנערים של הירוקים. פרויקט המצוינות נועד לקדם את כל המכללה לכדורגל ולקדם שחקנים מצטיינים ולחשוף אותם למאמנים ולקבוצות הטובות בארץ. הפרויקט מתקיים פעם בשבוע כאן בכרמיאל ומועבר ע"י צוות מאמני מכבי חיפה .

מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג: "אנחנו נותנים לילדי המכללה לכדורגל את הכלים הכי טובים להצליח ותמיד בחשיבה איך לקדם ילדים בעלי פטנציאל ואיך להעלות את הרמה של ילדי המכללה לכדורגל. פרויקט המצוינות הוכיח את עצמו בענק והילדים מקבלים הזדמנות ענקית להיחשף לקבוצות ולמאמנים הטובים בארץ ולעבוד ברמה הכי גבוהה שיש".

בינתיים במכללה לכדורגל החלו ההכנות לעונה הבאה ומכינים הפתעות חדשות כדי לתת לילדי המכללה לכדורגל את הטוב ביותר. ההרשמה לקבוצת הטרום ליגה (למסיימי כיתה ו ומסיימי כיתה ז) שלה יש ביקוש אדיר, החלה ומספר המקומות מצומצם ביותר. הקבוצה מתוכננת לטוס למסע חלומי לברצלונה טיול ומשחקים וצפייה במשחק של ברצלונה.

ניר דבידוביץ השוער האגדי של מכבי חיפה היה אורח של המכללה לכדורגל בפרויקט מצויינות מאי 2018

ניר דבידוביץ, השוער האגדי של מכבי חיפה, התארח בפרויקט המצויינות של המכללה לכדורגל החל מכיתה ה. לניר דוידוביץ (התמנון) 386 הופעות בהם זכה ב- 12 תארים קבוצתיים, בהם 7 אליפויות וגביע מדינה, וכן בתואר שחקן העונה בליגה. לניר 51 הופעות בנבחרת ישראל. ניר צפה בכל האימונים של כל הגילאים, שוחח והצטלם עם הילדים הנרגשים. ניר היה אורח של אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל יחד עם יוסי צרפתי מאמן קבוצת הנערים של מכבי חיפה ואחראי על פרויקט המצויינות של המכללה לכדורגל בשיתוף מכבי חיפה. ילדי פרוייקט המצויינות של המכללה לכדורגל ייצאו בקרוב לאימון במתחם האימונים של מכבי חיפה "קצף" לאימון סגור עבורם עם מאמני מחלקת הנוער של הירוקים.

במכללה לכדורגל מתכננים מחנה קיץ ברמה גבוה עם צוות מאמני מכבי חיפה וכבר החלו בהכנות לשנה הבאה. ההרשמה לקבוצת הטרום ליגה למסיימי כיתה ו ומסיימי כיתה ז החלה. הקבוצה מתוכננת לצאת למסע משחקים בברצלונה. לקבוצת הטרום ליגה בלבד יש הרשמה מוקדמת בגלל הביקוש הרב ומספר המקומות המוגבל!

להרשמה המוקדמת : 0528981932  חפשו אותנו גם בפייסבוק "המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה".

כבוד למכללה לכדורגל כרמיאל, שני שחקנים שגדלו במכללה לכדורגל משחקים בנבחרת הנערים של ישראל עד גיל 17 בטורניר בבלרוס וניצחו את הנבחרת המקבילה של רוסיה 2-0 ינואר 2018

שני שחקנים שגדלו אצלנו במכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה, דניאל טסקר ועבדאללה חליחל, הפכו לשחקני נבחרת ישראל עד גיל 17 ואתמול היו שותפים לניצחון הנבחרת על נבחרת רוסיה 2-0 בטורניר שנערך בבלרוס, גאווה ענקית. דניאל פתח בהרכב כמגן ימני שיחק כל המשחק והיה המצטיין בנבחרת עבדאללה נכנס במחצית השנייה ועזר להישג המכובד מול נבחרת רוסיה.

האחד, עבדאללה חליחל שגדל במכללה לכדורגל ועבר את כל הדרך עד כיתה ט וכיום נחשב לכוכב קבוצת הנערים של קרית שמונה, משחק כקשר, והשני, דניאל טסקר מגן/קשר שגדל במכללה לכדורגל עד כיתה ד(ועבר דירה) וכיום חתם בקבוצת מכבי פתח תקווה.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: אין ספק שזו הרגשת סיפוק אדירה המטרה שלנו היא אחרי ההנאה והכייף שאנחנו גורמים לילדים במכללה לכדורגל זה לתת להם את הכלים הכי טובים להצליח ולייצר שחקנים טובים עם יסודות טובים ולפני הכל ילדים טובים ודניאל ועבדאללה הם דוגמא לכך. אומנם דניאל היה אצלנו רק עד כיתה ד אבל את היסודות והאהבה למשחק הוא ספג אצלנו. לעומתו עבדאללה שהגיע אלינו מגוש חלב, שיחק במכללה לכדורגל עד כיתה ח ועבדנו איתו בדיוק על הדברים שהיה צריך לשפר כדי להצליח אנחנו נורא שמחים שיש תוצאות והם חלק מההצלחה האדירה של המכללה לכדורגל  כרמיאל בחסות מכבי חיפה. יש עוד המון שחקנים בקנה שללא ספק יגיעו רחוק".

דניאל טסקר מימין ועבדאללה חליחל לאחר הניצחון על רוסיה

דניאל טסקר מימין ועבדאללה חליחל לאחר הניצחון על רוסיה

טקס סוף שנה מרהיב של המכללה לכדורגל כרמיאל! כרמיאל נצבעה בירוק! יוני 2017

טקס מרהיב ומרשים לסיום השנה של המכללה לכדורגל התקיים לעיני כ- 1000 הורים, ילדים ואורחים. מעל 400 ילדי המכללה לכדורגל ישבו שורות שורות לבושים בירוק במחזה מלהיב ומפגן כח אדיר. כבר בכניסה יכלו לצפות האורחים בכ- 200 תמונות מתוך הפעילות של המכללה לכדורגל במהלך השנה וכ- 40 קטעי עיתונים על פעילות המכללה, כמו כן סרט המסע לברצלונה של קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל הוקרן בלופ בטלוויזיית ענק אותה קיבלו במכללה לכדורגל למטרה זאת מהאחים סט חנות מוצרי החשמל הטובה בעיר.

בין האורחים שהגיעו לכבד את ילדי המכללה לכדורגל של עמותת פרחי כרמיאל היו מ"מ ראש העיר, הגברת רינה גרינברג, יו"ר האופוזיציה, משה קונינסקי, חברי מועצת העיר, לימור מזור ואבי קוריאט, מנהל מחלקת הספורט העירונית, סנדו בדנגו', חברי עמותת פרחי כרמיאל, היו"ר אפי בציר, מנכ"ל העמותה פרדי לסרי, רונן הולצר, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של מכבי חיפה, שמוליק חנין, מנהל החטיבה הצעירה של מכבי חיפה יוסי צרפתי, ומנהל הלוגיסטי של מכבי חיפה אשר בוהדנה.

הטקס התחיל במסורת שבו בוגרי המכללה לכדורגל מכניסים למגרש את צעירי המכללה ילדי הגן עם דגלי המכללה לכדורגל לקול מנגינת ליגת האלופות, לאכן מכן נשאו נאומים קצרים, וחלוקת גביעים לאלופות המכללה לכדורגל

אלופות המכללה לכדורגל לעונת 2016/2017

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה – כלנית 2 (איטליה)

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל כיתות ו – איריסים 4 (מילאן)

אלופת הטרום ליגה ז-ח באיירן מינכן

כמו כן חולקו גביעים לאלופי הפנדלים של המכללה לכדורגל

כיתות א-ג : ירין מריע

כיתות ד-ו: עילאי כהן

כיתות ז: פרד גנופולסקי

כיתות ח: חליל כאיוון

גביעי הוקרה קיבלו גם איתי לוי, יואב ממן, ליאב לוגסי, פרד גנופולסקי, ואביב בלוך, על תרומתם במהלך השנה ההתמדה בתור עוזרי מאמנים בגילאים הקטנים

3 שחקני המכללה לכדורגל קיבלו מילגת הצטיינות בסך 400 ₪ ע"ש קרלוס מרנץ, ממיסדי העמותה שהלך לעולמו. השלושה הם:

נהוראי עברו

דוד אלידור סבג

נתנאל אברה

את המילגות העניקו בנותיו של קרלוס שנכחו בטקס

כמו כן התקיים חידון שבין הפותרים הוגרלו:

2 זוגות נעליים מתנת ג'ינס ספורט חנות הספורט המובילה בעיר

2 כדור רגל

2 בקבוקי ספורט של המכללה לכדורגל

2 חולצות של מכבי חיפה ושני תיקים

גביעי הוקרה הוענקו לחולצות כרמיאל בהנהלת דיאגו זייפרט שנתנו חסותם למכללה לכדורגל השנה לנח איצקזון מריקמקס תגלית כרמיאל וחומוס המלכים כרמיאל על תרומתם של בגדי יצוג לטורניר בברצלונה.

במהלך הערב הוקרנה מצגת מרגשת על פעילות המכללה לכדורגל במהלך העונה שבה בירכו את ילדי המכללה לכדורגל מאמן מכבי חיפה גיא לוזון בהקלטה וכמו כן שחקני הקבוצה הבוגרת, גארי קגלמאכר, דקל קינן, עומר דמארי, רוהי קהת, גילי ורמוט, סאן מנחם, נטע לביא, עמרי גלזר ועוד …

כל ילדי המכללה לכדורגל עלו קבוצות קבוצות לצלילי מוסיקת רקע נעימה וכל ילד קיבל גביע מתנה על סיום שנת פעילות מוצלחת במכללה לכדורגל. כמו כן במהלך האימונים, כל הילדים קיבלו גם ערכה עם תעודת סיום שנה ומיני חוברת עם פעילות המכללה במהלך כל השנה ומה נעשה בה. מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג היה נרגש והודה לצוות המאמנים הנפלא של המכללה לכדורגל, מוטי מרדכי, מיידן שטיינברג, שרון מלכה, יחיאל שטרית ומיכאל אסייג והעניק להם גביעי הוקרה על העבודה המצויינת שעשו במהלך השנה.

אבי גיסברג: "היה טקס מרהיב מפגן כוח ענק שלנו שמראה כמה פוטנציאל יש במכללה לכדורגל. המכללה לכדורגל זה אחד מבתי הספר הגדולים בארץ ואני גאה לעמוד בראשו עם צוות מאמנים מצוין, עמותת פרחי כרמיאל הנפלאה ומנכל העמותה פרדי לסרי שהוא אחד יחיד ומיוחד שדואג להכל. אנחנו כבר מתחילים לעבוד על השנה הבאה לתת לילדים שלנו את הכי טוב שיש תודה לכל מי שהגיע תודה  גדולה למכבי חיפה על קשר הדוק ומצויין לצוות האימון הנפלא שלנו ולילדים הנהדרים שהם הכוח המניע"

ההרשמה מתחילה בשבועיים האחרונים של אוגוסט. אל תחכו לרגע האחרון הבטיחו מקום. ההרשמה לטרום ליגה כיתות (העולים ל ז-ח ) ז- ח נשארו מספר מקומות אחרונים בהחלט.

תמונות נוספות מהטקס כאן

לפרטים נוספים ושאלות לגבי הרשמה "המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה" בפייסבוק, ובאתר זה.