אירועים במכללה 2016/17

כבוד למכללה לכדורגל כרמיאל, שני שחקנים שגדלו במכללה לכדורגל משחקים בנבחרת הנערים של ישראל עד גיל 17 בטורניר בבלרוס וניצחו את הנבחרת המקבילה של רוסיה 2-0 ינואר 2018

שני שחקנים שגדלו אצלנו במכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה, דניאל טסקר ועבדאללה חליחל, הפכו לשחקני נבחרת ישראל עד גיל 17 ואתמול היו שותפים לניצחון הנבחרת על נבחרת רוסיה 2-0 בטורניר שנערך בבלרוס, גאווה ענקית. דניאל פתח בהרכב כמגן ימני שיחק כל המשחק והיה המצטיין בנבחרת עבדאללה נכנס במחצית השנייה ועזר להישג המכובד מול נבחרת רוסיה.

האחד, עבדאללה חליחל שגדל במכללה לכדורגל ועבר את כל הדרך עד כיתה ט וכיום נחשב לכוכב קבוצת הנערים של קרית שמונה, משחק כקשר, והשני, דניאל טסקר מגן/קשר שגדל במכללה לכדורגל עד כיתה ד(ועבר דירה) וכיום חתם בקבוצת מכבי פתח תקווה.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: אין ספק שזו הרגשת סיפוק אדירה המטרה שלנו היא אחרי ההנאה והכייף שאנחנו גורמים לילדים במכללה לכדורגל זה לתת להם את הכלים הכי טובים להצליח ולייצר שחקנים טובים עם יסודות טובים ולפני הכל ילדים טובים ודניאל ועבדאללה הם דוגמא לכך. אומנם דניאל היה אצלנו רק עד כיתה ד אבל את היסודות והאהבה למשחק הוא ספג אצלנו. לעומתו עבדאללה שהגיע אלינו מגוש חלב, שיחק במכללה לכדורגל עד כיתה ח ועבדנו איתו בדיוק על הדברים שהיה צריך לשפר כדי להצליח אנחנו נורא שמחים שיש תוצאות והם חלק מההצלחה האדירה של המכללה לכדורגל  כרמיאל בחסות מכבי חיפה. יש עוד המון שחקנים בקנה שללא ספק יגיעו רחוק".

דניאל טסקר מימין ועבדאללה חליחל לאחר הניצחון על רוסיה

דניאל טסקר מימין ועבדאללה חליחל לאחר הניצחון על רוסיה

טקס סוף שנה מרהיב של המכללה לכדורגל כרמיאל! כרמיאל נצבעה בירוק! יוני 2017

טקס מרהיב ומרשים לסיום השנה של המכללה לכדורגל התקיים לעיני כ- 1000 הורים, ילדים ואורחים. מעל 400 ילדי המכללה לכדורגל ישבו שורות שורות לבושים בירוק במחזה מלהיב ומפגן כח אדיר. כבר בכניסה יכלו לצפות האורחים בכ- 200 תמונות מתוך הפעילות של המכללה לכדורגל במהלך השנה וכ- 40 קטעי עיתונים על פעילות המכללה, כמו כן סרט המסע לברצלונה של קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל הוקרן בלופ בטלוויזיית ענק אותה קיבלו במכללה לכדורגל למטרה זאת מהאחים סט חנות מוצרי החשמל הטובה בעיר.

בין האורחים שהגיעו לכבד את ילדי המכללה לכדורגל של עמותת פרחי כרמיאל היו מ"מ ראש העיר, הגברת רינה גרינברג, יו"ר האופוזיציה, משה קונינסקי, חברי מועצת העיר, לימור מזור ואבי קוריאט, מנהל מחלקת הספורט העירונית, סנדו בדנגו', חברי עמותת פרחי כרמיאל, היו"ר אפי בציר, מנכ"ל העמותה פרדי לסרי, רונן הולצר, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של מכבי חיפה, שמוליק חנין, מנהל החטיבה הצעירה של מכבי חיפה יוסי צרפתי, ומנהל הלוגיסטי של מכבי חיפה אשר בוהדנה.

הטקס התחיל במסורת שבו בוגרי המכללה לכדורגל מכניסים למגרש את צעירי המכללה ילדי הגן עם דגלי המכללה לכדורגל לקול מנגינת ליגת האלופות, לאכן מכן נשאו נאומים קצרים, וחלוקת גביעים לאלופות המכללה לכדורגל

אלופות המכללה לכדורגל לעונת 2016/2017

מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה – כלנית 2 (איטליה)

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל כיתות ו – איריסים 4 (מילאן)

אלופת הטרום ליגה ז-ח באיירן מינכן

כמו כן חולקו גביעים לאלופי הפנדלים של המכללה לכדורגל

כיתות א-ג : ירין מריע

כיתות ד-ו: עילאי כהן

כיתות ז: פרד גנופולסקי

כיתות ח: חליל כאיוון

גביעי הוקרה קיבלו גם איתי לוי, יואב ממן, ליאב לוגסי, פרד גנופולסקי, ואביב בלוך, על תרומתם במהלך השנה ההתמדה בתור עוזרי מאמנים בגילאים הקטנים

3 שחקני המכללה לכדורגל קיבלו מילגת הצטיינות בסך 400 ₪ ע"ש קרלוס מרנץ, ממיסדי העמותה שהלך לעולמו. השלושה הם:

נהוראי עברו

דוד אלידור סבג

נתנאל אברה

את המילגות העניקו בנותיו של קרלוס שנכחו בטקס

כמו כן התקיים חידון שבין הפותרים הוגרלו:

2 זוגות נעליים מתנת ג'ינס ספורט חנות הספורט המובילה בעיר

2 כדור רגל

2 בקבוקי ספורט של המכללה לכדורגל

2 חולצות של מכבי חיפה ושני תיקים

גביעי הוקרה הוענקו לחולצות כרמיאל בהנהלת דיאגו זייפרט שנתנו חסותם למכללה לכדורגל השנה לנח איצקזון מריקמקס תגלית כרמיאל וחומוס המלכים כרמיאל על תרומתם של בגדי יצוג לטורניר בברצלונה.

במהלך הערב הוקרנה מצגת מרגשת על פעילות המכללה לכדורגל במהלך העונה שבה בירכו את ילדי המכללה לכדורגל מאמן מכבי חיפה גיא לוזון בהקלטה וכמו כן שחקני הקבוצה הבוגרת, גארי קגלמאכר, דקל קינן, עומר דמארי, רוהי קהת, גילי ורמוט, סאן מנחם, נטע לביא, עמרי גלזר ועוד …

כל ילדי המכללה לכדורגל עלו קבוצות קבוצות לצלילי מוסיקת רקע נעימה וכל ילד קיבל גביע מתנה על סיום שנת פעילות מוצלחת במכללה לכדורגל. כמו כן במהלך האימונים, כל הילדים קיבלו גם ערכה עם תעודת סיום שנה ומיני חוברת עם פעילות המכללה במהלך כל השנה ומה נעשה בה. מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג היה נרגש והודה לצוות המאמנים הנפלא של המכללה לכדורגל, מוטי מרדכי, מיידן שטיינברג, שרון מלכה, יחיאל שטרית ומיכאל אסייג והעניק להם גביעי הוקרה על העבודה המצויינת שעשו במהלך השנה.

אבי גיסברג: "היה טקס מרהיב מפגן כוח ענק שלנו שמראה כמה פוטנציאל יש במכללה לכדורגל. המכללה לכדורגל זה אחד מבתי הספר הגדולים בארץ ואני גאה לעמוד בראשו עם צוות מאמנים מצוין, עמותת פרחי כרמיאל הנפלאה ומנכל העמותה פרדי לסרי שהוא אחד יחיד ומיוחד שדואג להכל. אנחנו כבר מתחילים לעבוד על השנה הבאה לתת לילדים שלנו את הכי טוב שיש תודה לכל מי שהגיע תודה  גדולה למכבי חיפה על קשר הדוק ומצויין לצוות האימון הנפלא שלנו ולילדים הנהדרים שהם הכוח המניע"

ההרשמה מתחילה בשבועיים האחרונים של אוגוסט. אל תחכו לרגע האחרון הבטיחו מקום. ההרשמה לטרום ליגה כיתות (העולים ל ז-ח ) ז- ח נשארו מספר מקומות אחרונים בהחלט.

תמונות נוספות מהטקס כאן

לפרטים נוספים ושאלות לגבי הרשמה "המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה" בפייסבוק, ובאתר זה.