אירועים במכללה 2014/15

הצלחה אדירה למחנה הכדורגל המקצועי של המכללה לכדורגל בשיתוף מכבי חיפה! יולי 2015

דבר כזה עוד לא היה בכרמיאל, מחנה כדורגל מקצועי של המכללה לכדורגל נערך במשך שבועיים כל יום, כאשר את האימונים מעבירים מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה, יוסי צרפתי, המנהל המקצועי של הגילאים הצעירים של מכבי חיפה, בני הרשקוביץ, מאמן הילדים של מכבי חיפה, רפי כהן, חלוץ העבר האגדי של מכבי חיפה ומאמן הנערים, אבישי ז'אנו, המגן המצטיין של מכבי חיפה ונבחרת ישראל בעבר וכיום מאמן בבית ספר לכדורגל של מכבי חיפה ויוסי סבה, מאמן כושר וקורדינציה. מאמני מכבי חיפה ציינו את הרמה הגבוה של הילדים, שרובם המכריע הם שחקני המכללה לכדורגל כרמיאל ואף סימנו כמה שחקנים כישרוניים עליהם הם בונים לעתיד. ההורים של הילדים היו מאוד מרוצים וציינו את המחנה כמוצלח ביותר. המחנה חולק ל- 3 קבוצות גיל ונרשמו אליו כ- 50 ילדים למרות ההתרעה הקצרה שהייתה להרשמה. הילדים עברו אימונים ברמה הכי גבוהה שיש ועשו זאת בצורה מצויינת. אין ספק שזה סיפור הצלחה ענק שיהפוך למסורת במכללה לכדורגל. ההרשמה למכללה לכדורגל תחל בשבוע האחרון של אוגוסט. חפשו את המכללה לכדורגל בפייסבוק "המכללה לכדורגל כרמיאל" או באתר המכללה לכדורגל.

בטקס מדהים חגגה המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה סוף עונת שיא! יוני 2015

טקס מרשים עם פאנל אורחים שלא נראה כמותו בעיר בנוכחות ראש העיר מר עדי אלדר, סגנית ראש העיר, רינה גרינברג, חברי מועצת העיר לימור מזור ואבי קוריאט, מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק, מנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה, יניב כהן, שחקן הנשמה של מכבי חיפה ואחד הזרים הטובים שהיו בארץ, גוסטבו בוקולי, מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה רפי כהן (החלוץ האגדי) ובני הרשקוביץ, יושב ראש עמותת פרחי כרמיאל, אפי בציר וצוות המאמנים של המכללה לכדורגל ומעל ל- 1000 אורחים בשנת שיא של המכללה לכדורגל!

איזו אווירה הייתה באחד הטקסים המרשימים שנראו בעיר לעיני יותר מ- 1000 איש, הורים ושחקני המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה. המגרש ברעות התמלא עד אפס מקום גם לאחר שהשנה, בשל גידול במספר הילדים, נוספו 100 כיסאות להורים ואורחים. המחזה היה מדהים. שורות שורות ישבו 17 קבוצות המכללה לכדורגל החל מקבוצות בגן גילאי 4 ועד הטרום ליגה כיתות ז-ח, כ- 400 ילדים. כבר בכניסה למגרש על הגדר היו תלויות כ- 150 תמונות צבעוניות של כל הפעילות שהייתה במהלך השנה ולידם היו תלויות מודפסות ופרושות בצורה יפה כ- 50 כתבות שהיו במהלך השנה על המכללה לכדורגל, בעיתונות המקומית וגם בארצית. ממש ליד הייתה מונחת טלויזיית לד ענקית (תודה לאחים סט שתרמו אותה לטובת הארוע) שבה הוקרן הסרט של ילדי הטרום ליגה על המסע לברצלונה. במכללה לכדורגל בשיתוף ובאישור מכבי חיפה, הועמד רולאפ גדול של שחקני מכבי חיפה שכל ילד יכל להכניס את הראש במקום מיוחד ולהצטלם עם כוכבי מכבי חיפה תחת הכותרת "גם אני סיימתי שנה במכללה לכדורגל כרמיאל", רעיון יפה שהלהיב מאוד את הילדים. הטקס החל בנאומים, תחילה של מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, שגם הנחה את הערב. הוא סיכם את השנה ודיבר על השדרוג הענק שהולך להיות בשנה הבאה במכללה לכדורגל, שדרוג אדיר שלפי השיטה הבלגית, ה- 8-10 מצטיינים בכל שכבת גיל יעברו פעם בשבוע אימון נוסף בכרמיאל עם המנהל המקצועי של הגילאים הצעירים של מכבי חיפה, יוסי צרפתי, ופעמיים בשנה יעברו משחק של שעה ורבע 5 על 5 במגרש האימונים של מכבי חיפה שיהיה סגור רק למכללה לכדורגל כשצוות מאמני מחלקת הנוער עומדים מסביב ורואים את הילדים. השדרוג מתחיל כבר בחופש הגדול כשהמכללה לכדורגל ביחד עם מכבי חיפה מקיימים בכרמיאל מחנה כדורגל מקצועי אותו יעבירו מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה.

אחריו עלה לנאום ראש העיר, מר עדי אלדר, ששיבח את הפעילות של עמותת פרחי כרמיאל ואת הקשר המיוחד עם מכבי חיפה. כמו כן הודה למנהל המכללה לכדורגל על ההשקעה ועל האימפריה שצמחה כאן בכרמיאל. במכללה לכדורגל שמחו מאוד מההגעה של ראש העיר עדי אלדר וסגנית ראש העיר הגברת רינה גרינברג. אחר מכן עלה מנכ"ל מועדון הכדורגל של מכבי חיפה, איתמר ציזיק, שמאוד אוהב את המכללה לכדורגל ומאוד תומך בה. צ'יזיק אמר לקהל הרב שיש עוד בתי ספר לכדורגל של מכבי חיפה אבל אין אף בית ספר לכדורגל כמו המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה. הוא שיבח את הפעילות ואת הקשר המצויין עם מכבי חיפה שימשיך ויתהדק בשנה הבאה עם השדרוג שיבוא. איתמר צ'יזיק נשאר מתחילת הטקס ועד לסופו והיה מאושר לנוכח האווירה והמראה המרהיב של כמות הילדים וההורים וכן היה שותף לחלוקת הגביעים. הוא ביקש לקבל תמונות מהטקס אותם יעביר לנשיא המועדון, יעקב שחר.

כמובן שבין הדוברים היו גם אפי בציר, יושב ראש עמותת פרחי כרמיאל שעומד מאחורי הקלעים ודואג שהמכללה לכדורגל תצליח כפי שהיא מצליחה ומנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל, פרדי לסרי הנהדר שהוא האיש הכל יכול.

במהלך הטקס כל ילד קיבל גביע משחקן מכבי חיפה, אחד הזרים הגדולים שהיו כאן, גוסטבו בוקולי. חשוב לציין שילדי המכללה לכדורגל לא משלמים שום תשלום נוסף עבור טקס סוף השנה ולמרות זאת כל ילד מקבל גביע מרהיב מתנה.

במהלך הטקס הוכתרו אלופות הליגות הפנימיות של המכללה לכדורגל אשר קיבלו את הגביעים מאנשי מכבי חיפה וגוסטבו בוקולי:
מונדיאל המכללה לכדורגל האלופה: איטליה (כלנית 2)
ליגת האלופות של המכללה לכדורגל: ריאל מדריד (רקפת 4)
ליגת האלופות טרום ליגה: אינטר (כל ילד קיבל גביע אליפות קטן)

כל הקבוצות האלופות זכו בגביע נודד ענק וכן במדליות אישיות ותעודות!

גביעים גם הוענקו למלכי הפנדלים של המכללה לכדורגל:
מלך הפנדלים כיתות א-ג: נבו עזרן
מלך הפנדלים לכיתות ד-ו: אלירן דהן
מלך הפנדלים טרום ליגה: ליאון סגל

במהלך הטקס גם הוגרלו 5 פרסים לזוכים בחידון המכללה לכדורגל שהופץ באתר המכללה לכדורגל ובדף הפייסבוק של המכללה לכדורגל.

בשני זוגות נעליי כדורגל מתנת חנות הספורט המובילה בעיר ג'ינס ספורט זכו:
יובל פסחוב
דוד אלידור סבג

בשני כדורי רגל זכו:
רן בנדרסקי
אור רוטשטיין

בתיק יפה לבית ספר וטיולים זכה:
נועם וגרהוף

איתמר צ'יזיק ביקש להוסיף שבשנה הבאה את המתנות לחידון, שיוכפלו, תעניק מכבי חיפה במתנה! 

כמו כן הוענקו צלחות הוקרה לספונסר הראשי של המכללה לכדורגל, אלעד דמתי מסאן דיפנדר אביזרים לרכב וחלונות כהים, לנוח איצקזון מרימקס תגליות כרמיאל על התרומה שלו למסע הטרום ליגה לברצלונה, ולסהאר מחומוס המלאכים על התרומה של הטרנינגים לטרום ליגה לברצלונה. כמו כן קיבלו גביעי הוקרה על תרומתם להצלחת השנה ילדי הטרום ליגה והבוגרים שהתנדבו במהלך השנה לשמש כשופטים ועוזרי מאמנים בגילאים הצעירים, יואב אקו, אור עמר, בן בכר, אופיר גביש, גבע מלמד, איתי נגוסה, שליו סמאי, עודד אנייהו, גיל בר חיים, נתנאל קנטור, דן אקו וענאן חסרמה. גביע גם הוענק לאיגור, אב הבית של הרעות, על העזרה הרבה ולשמעון שניצר הנפלא שליווה את הטרום ליגה במסע לברצלונה. 

כמו כן צוות מאמני המכללה לכדורגל המדהימים שעשו עבודה נפלאה השנה, מוטי מרדכי, מיכאל אסייג, רולי שטיין שניידר, ומיידן שטיינברג. חשוב לציין שכל המאמנים ימשיכו גם בשנה הבאה.

ראוי לציון את כוכב מכבי חיפה, גוסטבו בוקולי, שהיה מתחילת הטקס ונשאר לאחר הטקס לשעה ארוכה והצטלם עם כל ילד שרק ביקש.

אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל: "מודה לכולם, להורים הנפלאים שליוו אותנו עזרו, תמכו ופירגנו במהלך כל השנה והפקידו בידינו את היקר להם מכל, לילדים המדהימים שלנו שנותנים לנו מקור לגאווה ובזכותם הפכנו להיות בית הספר לכדורגל הגדול ביותר בצפון. תודה ענקית גם לבני הרשקוביץ ורפי כהן, מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה ומעל הכל למנהל המקצועי של הגילאים הצעירים של מכבי חיפה, יוסי צרפתי, שהגיעו במהלך השנה לאימוני הטרום ליגה ועקבו אחרי שחקנים שחלקם יוזמן בקרוב להתאמן במכבי חיפה, והיו מאוד מעורבים במהלך השנה במכללה לכדורגל. כמובן תודה לאפי בציר, פרדי לסרי ועמותת פרחי כרמיאל שנותנים לנו את התנאים הכי טובים שיש כדי להצליח, לליליה המזכירה ולצוות המאמנים הנפלא שלנו מוטי מרדכי, מיכאל אסייג, רולי שטיין שניידר, ומיידן שטיינברג שימשיכו איתנו גם בשנה הבאה וכמובן לאיתמר ציזיק ויניב כהן וכל מועדון הכדורגל מכבי חיפה על שיתוף פעולה מצויין.

תודה על שנה נפלאה, ניפגש בשנה הבאה עם שידרוג עצום. המכללה לכדורגל זה בית.

קישור לכל התמונות מהטקס

לכתבה באתר מכבי חיפה לחצו כאן

סרטון לסיכום עונת 2014/2015