אירועים במכללה 2013-2014

כרמיאל נצבעה ירוק בטקס סיום השנה של המכללה לכדורגל, יוני 2014! מדהים!

כ 1000 איש שחקנים, משפחה ואורחים, ביניהם צוות מאמני מכבי חיפה ושחקן הרכש החדש של מכבי חיפה, מוהאמד אידריסו (שחקן סגל נבחרת קמרון) היו שותפים לטקס מרהיב של סיום עונה במכללה לכדורגל. כל שחקן בלי יוצא מן הכלל יצא עם גביע אישי מהודר!

טקס מרגש ומרהיב, כך הוגדר טקס סוף השנה של המכללה לכדורגל של עמותת פרחי כרמיאל ע"י ההורים הרבים והאורחים שמילאו עד אפס מקום את המגרש הסינטטי ברעות. בכל קירות הפייסבוק השתלטו תמונות מהטקס המרהיב וגם הפייסבוק נצבע ירוק. קרוב ל- 350 ילדי המכללה לכדורגל (אחד מביתי הספר לכדורגל הגדולים בצפון) היו מסודרים שורות שורות לפי קבוצות במראה מרהיב ושובה עין. כבר בכניסה חיכו להורים עמדה עם קרוב ל- 150 תמונות גדולות ועוד כ- 45 קטעי עיתונות מכל העונה הנפלאה שהייתה. בהמשך הייתה עמדה שבה הוצבה פלזמה ענקית (תרומת האחים סט חנות מוצרי החשמל המובילה והותיקה בכרמיאל) שבה הוקרן הסרט המרגש שנעשה על המסע המדהים של ילדי הטרום ליגה לברצלונה (כל אחד מילדי הטרום ליגה גם קיבל DVD מהודר מתנה עם הסרט). בטקס כיבדו את המכללה לכדורגל יוסי צרפתי, המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה במכבי חיפה, רפי כהן, חלוץ העבר המצטיין שהבקיע בין היתר שער בליגת האלופות באולד טראפורד מול מנצ'סטר יונייטד וההפתעה הגדולה, מוהאמד אידריסו, חלוץ הרכש החדש של מכבי חיפה בעל 39 הופעות בנבחרת קמרון בהתקפה לצד סמואל אטו. בטקס נכחו גם שלומי בטאן, מחזיק תיק הספורט בערייה, סנגו בדנג'ו, מנהל הספורט העירוני, רונן הולצר, חבר עמותת פרחי כרמיאל, פרדי לסרי, מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל וצוות המאמנים הנפלא מיכאל אסייג, מאמן שתי קבוצות הגן גילאי 4 וגילאי 5 שנחשבות לסיפור הצלחה אדיר, רולי שטיין שניידר, סטפן סוצאי ומוטי מרדכי. את הטקס הכין והנחה אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל.

הטקס התחיל בצורה מרגשת כשילדי הגן נכנסים למגרש עם בוגרי המכללה לכדורגל יד ביד עם דגלי המכללה לכדורגל ודגלי ישראל וכרמיאל לקול מנגינת ליגת האלופות ומחיאות כפיים סוערות. לאחר מכן הגיע שלב הנאומים שבו הוענקו מחוות למאמץ הראשי של המכללה לכדורגל, אלעד דמתי, מ"סאן דיפינדר" חלונות כהים ואביזרים לרכב. כמו כן לנוח איציקזון מרימקס תגליות שתרם את חולצות הייצוג של הטרום ליגה למסע לברצלונה וסהאר, מחומוס המלכים בכרמיאל שתרם טרנינגים לקבוצת הטרום ליגה.  לאחר מכאן חולקו גביעים ענקיים לאלופות המכללה לכדורגל:

אלופת מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד-ה איריסים 2 (ברזיל(

אלופת ליגת האלופות של המכללה לכדורגל לכיתות ו כלנית 3 (מנצ'סטר יונייטד)

כל השחקנים קיבלו בנוסף לגביע הנודד הענק גם מדליות ותעודות את הגביעים העניקו אנשי מכבי חיפה והחלוץ אידריסו.

אלופת הטרום ליגה כיתה ז-ח  (בליגה של הטרום ליגה התמודדו 8 קבוצות):
אלופת בטרום ליגה היא ברצלונה וכל שחקן קיבל תעודה וגביע אישי. את הגביעים העניקו חברי עמותת פרחי כרמיאל המאמנים אנשי מכבי חיפה ושלומי בטאן וסנגו בדנג'ו.

בנוסף הוענקו גבעים מרהיבים למלכי הפנדלים של המכללה לכדורגל:
כיתות א-ג:   לירן סבג
כיתות ד-ו: גיא אמירי
טרום ליגה 1: שאדי אבו סאלח
טרום ליגה 2: נעים קרים

על מסך ענק בירכו שחקני מכבי חיפה, שארנוב, עידן ורד, דקל קינן, חן עזרא, אלעד גבאי  וגוסטבו בוקולי, את ילדי המכללה לכדורגל על סיום שנה נפלאה לקול תשואות הילדים הנרגשים.
בסוף החלק הזה הוקרנה מצגת מרתקת ומרגשת על כל פעילות המכללה לכדורגל שהכין מנהל המכללה לכדורגל כולל תמונות וסרטונים מכל הפעילויות הרבות שהיו השנה בהם הליגות הפנימיות, משחקי הראוה לקטנים, נסיעות למשחקים של מכבי חיפה, ביקור של הטרום ליגה באימון כאורחת של מכבי חיפה, שבוע טיול וטורניר בברצלונה, לימוד יסודי של כל יסודות הכדורגל, אליפות ההקפצות עם פרסים ומדליות, אליפות הפנדלים, פרסים במהלך השנה, תעודות, מדליות ועוד המון דברים שמהם נהנו ילדי המכללה לכדורגל במהלך השנה.
לאחר המצגת שזכתה למחיאות כפיים אדירות נערכה הגרלה בין פותרי החידון שהופיע באתר המכללה לכדורגל חודש לפני הטקס. בין הפותרים הוגרלו 6 פרסים, שני כדורי רגל מרהיבים, שתי ארוחות זוגיות בחומוס המלכים בביג בכרמיאל ושני זוגות נעליים מתנת חנות הספורט המובילה בעיר ג'ינס ספורט.
הזוכים בפרסים בהגרלה הם: יניב גולדברג ועילאי בניסטי שזכו בכדורי רגל מרהיבים, שליו סמאי ומאור חמיאן שזכו בארוחה זוגית בחומוס המלכים וטל שוורץ ואופק חג'ג שזכו בנעליים מתנת ג'ינס ספורט.
אז עלו בזה אחר זה קבוצות המכללה לכדורגל כרמיאל עם מוסיקת רקע מרהיבה של תזמורת צה"ל ובלווי מחיאות כפיים של האורחים הרבים שהגיעו. כל ילד מגיל גן ועד כיתה ח קיבל במתנה גביע יפה על המאמץ שהשקיע במהלך השנה. חשוב לציין שלמרות שכל ילד קיבל גביע, לא נלקח מההורים כסף לטקס סוף השנה. כמו כן חולקו גביעים למאמנים הנהדרים של המכללה לכדורגל מוטי מרדכי, מיכאל אסייג, רולי שטיין שניידר וסטפאן סוצאי. גביעים יפים נוספים חולקו לילדי הטרום ליגה שהתנדבו במהלך השנה להיות עוזרי מאמנים בקבוצות הגן (גיל בר חיים, עמית ניב, דניאל רביב ושליו כהן) וכן לכל  ילדי הטרום ליגה שהתנדבו להיות שופטים בליגות הפנימיות של המכללה לכדורגל בניהולם של שלמי בן שושן ואמיר שלי. כמו כן הוענק גביע למנהל הקבוצה המסור של הטרום ליגה איציק שי.

במכללה לכדורגל מבהירים שזו הפעם הראשונה שבמקום לחלק גביעים למצטיינים ומסורים, חולקו גביעים לכל ילדי המכללה לכדורגל כדי שלא יצאו ילדים מאוכזבים מהטקס שכולם יצאו שמחים ומחויכים וכך היה לשמחת כולם.
בסוף הגיע עוד שיא בטקס שכל ילדי המכללה לכדורגל עמדו בשורות בצורת קשת מחובקים ואז ילדי הגן וכיתות א-ג נכנסו כשכל אחד קיבל דגל מרהיב של מכבי חיפה שנתרמו ע"י מכבי חיפה ודגלי כרמיאל וישראל ונכנסו למרכז הבמה כשברקע השיר "יד ביד ולב אל לב" מראה מרגש ביותר שלא השאיר אף בן אדם אדיש בקהל. כולם רצו לצלם את המחזה המדהים שהיה. במכללה לכדורגל מודים לעריית כרמיאל למועדון כדורגל מכבי חיפה, למשה הילל ואיגור אב הבית של בית ספר הרעות על העזרה.
בסוף הטקס, שחקן מכבי חיפה החדש, מוהאמד אידרידסו, עמד שעה ארוכה והצטלם עם כל ילד שביקש וככה הסתיימה שנה עמוסת חוויות בטקס ראוי לשנה נפלאה כל כך. בשנה הבאה יעשו במכללה לכדורגל כהרגלם הכל כדי לתת לילדים הצעירים של כרמיאל את הכלים הכי טובים שיש לכדורגלן צעיר כדי להצליח עם עוד הפתעות ועוד דברים מרגשים.  לצפייה בכל התמונות מהטקס ולמצגות בפייסבוק לחצו כאן. להרשמה לשנה הבאה מגיל 4 ועד כיתה ח, יש לפנות למנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג 0523740923. שימו לב, החל משנה הבאה קבוצת הטרום ליגה תתאמן גם במגרש האימונים העירוני הגדול. פרסום נרחב על ההרשמה יהיה בחודש אוגוסט בעיתונות.

לכתבה באתר מכבי חיפה לחצו כאן

סרטון לסיכום עונת 2013/2014