אירועים במכללה עונה 2012-2013

אירועים במכללה

כרמיאל נצבעה ירוק, יוני 2013

מנהלי ומאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה, שחקני מכבי חיפה ונבחרת ישראל, ראש העיר עדי אלדר ומעל 1000 שחקנים ואורחים בטקס המרשים ביותר של המכללה לכדורגל!

כזה אירוע לא נראה כבר שנים בעיר כרמיאל. כל מי שהגיע למגרש הסינטטי ברעות לא יכול להישאר אדיש למראה 350 ילדים לבושים ירוק בשורות שורות בסדר מופתי ועוד כ- 850 אורחים שמילאו עד אפס מקום את המגרש ברעות. המכללה לכדורגל כרמיאל,  בית הספר לכדורגל הגדול ביותר בעיר ואחד הגדולים בצפון! חגג את סוף השנה בטקס מרשים.  מכובדים רבים הגיעו לטקס ביניהם ראש העיר, עדי אלדר, מנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה, יניב כהן, מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה, יוסי צרפתי, מאמן נערים א של מכבי חיפה שזכתה בטריפל השנה והמנהל המקצועי של הגילאים הצעירים במכבי חיפה, משה שושן, מאמן קבוצת נערים ב של מכבי חיפה, בני הרשקוביץ, מאמן קבוצת הטרום במכבי חיפה, שחקני מכבי חיפה והנבחרת האולימפית, סארי פאלח וסנטיהאו סולליך ושחקן מכבי חיפה הטרי ומגן נבחרת ישראל אלעד גבאי, חברי עמותת פרחי כרמיאל, היו"ר אפי בציר, רונן הולצר ושחר נחום מעמותת פרחי כרמיאל שגם  אחראי על האתר המצוין של עמותת פרחי כרמיאל והמכללה לכדורגל ועושה שם עבודה מדהימה, מנכ"ל העמותה פרדי לסרי,  מאמני המכללה לכדורגל, שלום ליאב, מוטי מרדכי, אחמד קאסם, איגור סרגנסקי, מיכאל אסייג מאמן קבוצות הגן וכמובן מנהל המכללה לכדורגל כרמיאל, אבי גיסברג, שגם הנחה ופיקח על הטקס. הטקס התחיל במופע מרגש שבו צעדו בוגרי המכללה לכדורגל (הטרום ליגה  כיתות ח)  יד ביד עם ילדי קבוצות הגן גילאי 4 וגילאי 5 לקול מנגינת ליגת האלופות כשבראש דגלי המכללה לכדורגל לקול תשואות הקהל הרב שהגיע. לאחר מכן נשאו דברים מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, שסיכם את כל השנה שהייתה והסביר להורים על כל מה שנעשה במכללה לכדורגל במהלך כל השנה ועל תוכניות לעתיד. כמו כן בירך אבי את צוות המאמנים המצוין של המכללה לכדורגל  שלום ליאב, מוטי מרדכי, אחמד קאסם, איגור סרגנסקי, מיכאל אסייג מאמן קבוצות הגן ואת מנכ"ל פרחי כרמיאל האחד והיחיד פרדי לסרי  וחברי עמותת פרחי כרמיאל שהם הרוח החיה מאחורי ההצלחה הגדולה. יו"ר עמותת פרחי כרמיאל מר אפי בציר בירך את הנוכחים ודיבר על עמותת פרחי כרמיאל שעומדת מאחורי המפעל היפה הזה שנקרא המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה. יניב כהן, מנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה שהביא גם מתנה מטעם מכבי חיפה למנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג, אמר: "אני מכיר את אבי גיסברג כבר כמעט 30 שנה ואני רוצה להגיד שמה שנעשה במכללה לכדורגל לא קורה בשום מקום בארץ. הפרויקט הזה הוא לא אחד היפים והטובים בארץ אלא הכי יפה שיש אין עוד אחד כזה! זה המקום היחידי שאני מתעקש להגיע אליו בכל שנה ואני פשוט מתפעל כל פעם מחדש מה שהילדים מקבלים פה הצורה הדרך והארגון לא קיים בשום מקום ואני מסתובב בכל הארץ ובעולם ורואה בתי ספר לכדורגל  ואתם ההורים חייבים לדעת שהבן שלכם נמצא במקום הטוב ביותר!" בהמשך הערב הגיע ראש העיר מר עדי אלדר אשר ציין בראשית דבריו את הרושם העז שהותירו מאות הילדים לבושים בירוק מסודרים שורות שורות ומאות ההורים ביציע. עדי אלדר בירך את הילדים ואת עמותת פרחי כרמיאל כשאמר "אין עוד עמותה כזאת זאת העמותה  מספר 1"

כמו כן אמר ראש העיר "כרגע נודע לי מפי אנשי מכבי חיפה שהמכללה לכדורגל הוא בית הספר לכדורגל הכי גדול בצפון כל הכבוד גאווה ענקית לעיר" לקול תשואות 1000 האורחים והילדים. בהמשך הוקרנה מצגת שהכין מנהל המכללה לכדורגל  ובה תמונות וקטעי וידאו מכל העונה. הילדים וההורים ישבו מרותקים. בנוסף בכניסה למגרש הייתה פלזמה ענקית עליה הוקרן במהלך כל הערב סרט על המסע המוצלח של הטרום ליגה לברצלונה.

בהמשך חולקו גביעים מפוארים לשחקנים מצטיינים וכן גביעים מרהיבים לאלופות המכללה לכדורגל:

איריסים (2) ברזיל– אלופת מונדיאל המכללה לכדורגל לכיתות ד-ה

איריסים (3) אינטר– אלופת ליגת האלופות של המכללה לכדורגל כיתות ו

מנצסטר יונייטד – אלופת ליגת האלופות של הטרום ליגה ז-ח

עוד בטקס התקיימה הגרלה על חידון שפורסם באתר המכללה לכדורגל ובטקס הוגרלו 2 זוגות נעלי קט רגל מתנת חנות הספורט ג'ינס ספורט החנות המובילה בעיר בתחום הספורט ו- 2 כדורי רגל מקצועיים.

כמו כן בכניסה למגרש היו מסודרות 120 תמונות גדולות לצפייה על הפעילות של כל השנה. ההורים עמדו שם ביחד עם הילדים וגילו עניין רב וכמו כן כ- 60 כתבות על המכללה לכדורגל שהיו פרוסות על בד יוטה גדול בכניסה למגרש. את כל התמונות וכ- 400 תמונות מהטקס יכולים ההורים והילדים להוריד מאתר המכללה לכדורגל וכן מדף המכללה לכדורגל בפסייבוק!

בסוף הערב העניקו במכללה לכדורגל, לכל מנגינה וכפיים, מדליות לכל הילדים וכן כל ילדי המכללה לכדורגל קיבלו במהלך השבוע תעודות הוקרה וערכה שבה סיכום של כל שנת הפעילות!

שחקני מכבי חיפה ונבחרות ישראל סארי פאלח, סנטייהאו סולליך ואלעד גבאי נשארו שעה שלמה בסוף הטקס והצטלמו עם הילדים.

אלו מקבלי הגביעים בטקס סוף השנה:

חלוקת הגביעים למצטיינים:

כיתות א-ג

איריסים:
מצטיין: יואב אקו
מסור: יוגב שרמן

הרעות 1:
מצטיין: יקיר אזולאי
מסור: אביב שלום

הרעות 2:
מצטיין: איתי גופמן
מסור: עלי חאג'

הרעות 3:
מצטיין:נבו עזרן
מסור: דור קזז

הרעות 4:
מסור – ירין מלול
מצטיין – תמיר אלצ'ק

כלנית:
מצטיין – עידו האוסלר
מסור – נועם קרטר

רקפת:
מצטיין – רוי אילוז
מסור – מאור חכמיאן

מצטייני כל המכללה כיתות א-ג
מצטיין המכללה: כפיר שפירא
מצטיין המכללה: אופיר רבינוביץ
מסור המכללה: לידור פיינזילבר
מסור המכללה: יונתן בכר

כיתות ד-ו

איריסים 1:
מצטיין: ניב לוגסי
מסור: אור עמר

איריסים 2:
מצטיין: עידו שבו
מסור: אור אוחיון

רקפת 1:
מצטיין: שגב אילוז
מסור: עדי חרבוש

רקפת 2:
מצטיין : חמזי עאזם
מסור: יואב פרוכטר

כלנית:
מצטיין – ערווה תובה
מסור- עודד אנייאו

הרעות:
מצטיין – שוהם בן נעים
מסור – תמיר עזה

מצטייני המכללה כיתות ד-ו:
מצטיין המכללה: עמרי שליו (איריסים)
מצטיין המכללה: עמית ניב (הרעות)
מסור המכללה: מוחמד עבדלרחמן  (כלנית)
מסור המכללה: אמיר שלי (איריסים)

טרום ליגה כיתות ז-ח
מצטיין: מאלק פאטום
מצטיין: אנאס חורי
מסור: עידן קורמן
מסור: ספא פארג'

אלופי הפנדלים:
כיתות א-ג: ראול שאולוב (רקפת)
כיתות ד-ו: חמזי עאזם  (רקפת)
טרום  ליגה:  ערן האוסלר

הזוכים בחידון המכללה:
בזוג נעלי קטרגל  זכו:
ירדן קדוש  מהאיריסים
אמיר שלי מהאיריסים

בכדור זכו:
אביב בלוך – מהרעות
אופיר סולומון -רקפת

גביע מיוחד הוענק למנהל הקבוצה המסור איציק שי שליווה את הקבוצה גם במסע לברצלונה  ומאוד התחבב על הילדים. עוד חולקו גביעים לצוות המאמנים המצוין של המכללה לכדורגל, למשה הילל ואיגור (אב הבית ברעות) שעזרו מאוד בהגברה ובארגון הערב, לכל השחקנים שהתנדבו ושימשו כעוזרי מאמנים וכשופטים במשחקים ולמדו שאפשר גם להתנדב ולתת למען הקהילה שבמקרה זה זו הקבוצה ולעדן עזרן בוגר המכללה לכדורגל שבחר לעשות מחויבות אישית בעזרה במכללה לכדורגל ועשה את זה מכל הלב.

תמונות מטקס הסיום

סרט לסיכום עונת 2012/2013

ילדי המכללה לכדורגל ראו את  נבחרת ישראל עושה היסטוריה ומנצחת את אנגליה ביורו עד גיל 21 יוני 2013

שני אוטובוסים עם ילדי המכללה לכדורגל עשו את הדרך הארוכה לירושלים וראו את הנבחרת האולימפית עושה היסטוריה ומנצחת את נבחרת אנגליה 1-0. האווירה באצטדיון טדי הייתה מחשמלת, 22 אלף צופים שלא הפסיקו לעודד את נבחרת ישראל עד לניצחון הגדול.
ילדי המכללה לכדורגל עודדו לאורך כל המשחק עם בלונים צעיפים ודגלי ישראל וחזרו הביתה מאושרים. כמה כייף במכללה לכדורגל, כמה אטרקציות לילדים!

הנהלת מכבי חיפה וכנראה שחקנים יהיו אורחים בטקס סוף השנה של המכללה לכדורגל יוני 2013
הנהלת מחלקת הנוער של מכבי חיפה והבוגרים וכן שחקני מכבי חיפה ומאמני מחלקת הנוער יהיו אורחיה של המכללה לכדורגל בטקס סוף השנה שיערך ביום רביעי ה- 19.6 בשעה 19:00 במגרש הסינטטי המקורה ברמת רבין. במכללה לכדורגל עובדים כבר חודשים לקראת הטקס שבו יחולקו גם גביעים למצטיינים ועוד המון הפתעות!

רגע השיא בליגות של המכללה לכדורגל יוני 2013
בשבוע הבא יערכו
חצאי הגמר והגמרים! לאחר מרתון של משחקים בחודש האחרון!
מי יהיו אלופות המכללה לכדורגל? מי יהיה מלך הפנדלים של המכללה לכדורגל?

הליגות הפנימיות של המכללה לכדורגל הגיעו לשיאן לאחר שבחודש האחרון נערכו כמעט בכל יום משחקים, כמות שיא שלא הייתה עדיין כמוה במכללה לכדורגל. כאמור כיתות א-ב משחקים במשחקי ראווה ללא ליגות על שערים מיוחדים, כיתות ג משחקים משחקי ראווה על כל המגרש והליגות הפנימיות מתחילות מכיתה ד. כיתות ד-ה מונדיאל המכללה לכדורגל, כיתות ו ליגת האלופות של המכללה לכדורגל וכיתות ז-ח ליגת האלופות. במהלך יום הגמרים שיערך ביום שלישי, יערך גם גמר מלך הפנדלים בכל גיל בין כל אלופי הפנדלים בקבוצות בסופו יקבע מי אלוף הפנדלים של המכללה לכדורגל בכל גיל. אלוף הפנדלים יקבל גביע בטקס סוף השנה שיערך ב- 19.6 בשעה 19:00 בבית ספר הרעות.

ילדי המכללה לכדורגל יתארחו במשחק היורו ישראל – אנגליה יוני 2013
חוויה אדירה  נוספת  לילדי המכללה לכדורגל בתיווך מכבי חיפה והמנהל המקצועי של מכבי חיפה שמוליק חנין הוזמנו ילדי המכללה לכדורגל ע"י ההתאחדות למשחק הירו עד גיל 21 בין ישראל לאנגליה באיצטדיון טדי! זהו המשחק האחרון והקובע בשלב הבתים משחק מסקרן מאין כמוהו בנבחרת האנגלית משחקים כוכבים שמשחקים במועדונים הגדולים בליגה האנגלית כמה חוויות עוברים ילדי המכללה לכדורגל השנה!

המכללה לכדורגל אלופת המתנסיאדה ה-8 לכיתות ו' מרץ 2013

שוב הישג אדיר למכללה לכדורגל, קבוצת כיתות ו זכתה במקום הראשון במתנסיאדה ה-8 שנערכה בכרמיאל בהשתתפות 24 קבוצות מכל אזור הצפון! ילדי המכללה לכדורגל הפגינו יכולות מצוינות כשהם מנצחים בכל המשחקים בדרך לגמר. בחצי הגמר פגשו ילדי המכללה לכדורגל את הקבוצה השנייה של המכללה לכדורגל שהשתתפה גם בטורניר מה שאומר ששתי קבוצות המכללה לכדורגל הגיעו לחצי הגמר ורק אחת הייתה יכולה לעלות לגמר! אין ספק שזהו הישג גדול ועוד שני גביעים הצטרפו לארון הגביעים העמוס של המכללה לכדורגל. במכבי חיפה בירכו על ההישג ואין ספק שילדי המכללה לכדורגל הביאו כבוד גדול לעיר כרמיאל. זו הפעם השנייה שילדי המכללה לכדורגל הם אלופי המתנסיאדה ופעם אחת סיימו במקום השני מתוך 3 מתנסיאדות שבהן השתתפה המכללה לכדורגל!

אבי גיסברג: "יש לנו גברים אמיתיים. בטורניר לא קל בכלל הפגינו ילדי המכללה לכדורגל עליונות כשהם מנצחים בדרך את כל המשחקים עד הגמר שבו ניצחו 2-0. זה לא פשוט לזכות בטורניר עם 24 קבוצות  מחיפה ועד קצרין. היו גם מאמנים טובים שהובילו את הקבוצות כגון מוחמד קנדיל שוער בני סכנין ויוסי ג'נח מאמן הנערים במכבי חיפה. אני מודה לסנדו בדנג'יו ולצוות המתנ"ס בכרמיאל שהזמינו אותנו ועל הארגון הטוב ומודה לשחקנים שלנו על המאמץ האדיר ועל רגעים של אושר שהעניקו למכללה לכדורגל. עכשיו הראש כבר בברצלונה בטורניר אליו נצא בשבוע הבא!

קפיצת מדרגה ענקית במכללה לכדורגל כרמיאל מגרש דשא סינטטי חדש מהטובים בעולם הוקם באיריסים ומצטרף למגרש הסינטטי ברעות!

NewFiled0109_02 NewFiled0109_01