אירועים במכללה עונה 2011-2012

טקס סיום עונה מרשים של המכללה לכדורגל, כרמיאל נצבעה ירוק בטקס סוף שנת 2011/2012

מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק, מנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה, יניב כהן וכ- 800 אורחים בטקס סוף השנה המרהיב של המכללה לכדורגל!

כמות שיא של 350 ילדים וקרוב ל- 800 אורחים שאף אחד מהם לא יכול היה להישאר אדיש  נוכח המראה המרהיב של קבוצות המכללה לכדורגל שישבו באופן מופתי לבושים בתלבושות הירוקות על כר הדשא הסינטטי של המכללה לכדורגל בבית ספר "הרעות" ברמת רבין. המגרש לבש חג וקושט כולו בצבעי ירוק עם בלונים ובדגלי המכללה לכדורגל, דגלי כרמיאל דגלי מכבי חיפה ודגלי ישראל.

את האירוע המרהיב כיבדו מנכ"ל מועדון הכדורגל של מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק, שהגיע במיוחד מתל אביב ומנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה, יניב כהן,  שלא הפסיקו להתפעל מההשקעה והעוצמה של הטקס. כמו כן כל שחקני מכבי חיפה בירכו את ילדי המכללה לכדורגל בקליפ מיוחד שהוכן לכבוד האירוע. בין המברכים: יניב קטן, ניר דבידוביץ, גוסטבו בוקולי, בולאייט, עידן ורד, דלה ימפולסקי, חן עזריאל ומאמן הקבוצה עד השנה אלישע לוי.

כבר בכניסה ראו נציגי מכבי חיפה את ילדי המכללה לכדורגל יושבים בשורות לפי קבוצות בסדר מופתי, כאשר בכניסה ניצבו שני לוחות ענק שעליהם בלוח אחד היו כל הכתבות שיצאו השנה על המכללה לכדורגל בעיתונים, ובלוח השני 120 תמונות מכל הפעילות של המכללה לכדורגל, שהייתה במהלך השנה כולל רגעי השיא של העונה הגדושה בפעילויות! בהמשך הייתה פלזמה ענקית (בחסות אחים סט כרמיאל) שבה הוקרן ברצף במהלך כל הערב סרטון ותמונות של המסע של ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל לברצלונה ושולחן גביעים מרהיב וגדוש כיאה לאחת מבתי הספר לכדורגל מהגדולים בארץ. בטקס נכחו נוסף על מנכ"ל מכבי חיפה איתמר צ'יזיק ומנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה יניב כהן, חברי עמותת פרחי כרמיאל, היושב ראש אפי בציר, שחר נחום ורונן הולצר, מזכירת פרחי כרמיאל ליליה שוויפר, מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל, פרדי לסרי, מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג וצוות האימון המצוין, שלום ליאב, מוטי מרדכי, רוני שפירא (אחראי קבוצות הגן) ואחמד קאסם. הטקס נפתח בקטע מרגש ביותר בו על פי המסורת, ילדי הגן נכנסים למגרש מלווים יד ביד עם בוגרי המכללה לכדורגל מכיתות ח' עם דגלי המכללה לכדורגל, לקול מנגינת ליגת האלופות ולקול מחיאות כפיים של כל הנוכחים. לאחר מכן מנהל המכללה לכדורגל נשא את דבריו וסיכם את שנת הפעילות. כמו כן קרא גיסברג לא לאלימות ועל חשיבות הקניית ערכים לשמירה על הספורט בכלל ועל הכדורגל כספורט הפופולארי בעולם בפרט לאחר מכן היה זה יושב ראש עמותת פרחי כרמיאל, אפי בציר, שנשא דברים ובסיומם עלה מנכ"ל מכבי חיפה איתמר צ'יזיק, שהתפעל מכמות הילדים והסדר המופתי, ושיבח  את המכללה לכדורגל ואת הקשר המצוין ושיתוף הפעולה בין מכבי חיפה למכללה. כמו כן העניק צ'יזיק שי מתנת מכבי חיפה למכללה לכדורגל, תמונה מהודרת עם הסמל של מכבי חיפה והקדשה מודפסת על התמונה כהוקרה למכללה לכדורגל על השיתוף הפעולה הפורה עם מכבי חיפה מזה 12 שנה. צ'יזיק זכה למחיאות כפיים סוערות מהקהל הרב שמילא כל פינה במגרש!

במהלך הטקס הוקרנה מצגת מרגשת שבה סיקור של כל הפעילות של המכללה לכדורגל במהלך השנה וחולקו גביעים לשחקנים מצטיינים, לאלופת המעודדים ולמלכי הפנדלים וגם הוכתרו אלופות המכללה לכדורגל שזכו בגביע נודד מרהיב. בנוסף, בכל שכבת גיל הייתה הגרלה ושלושה ילדים זכו בכדורגל דיאדורה, נעליים מתנת חנות הספורט ג'ינס ספורט וחולצת משחקים של מכבי חיפה.

אף ילד לא יצא בידיים ריקות וכל ילד קיבל ערכה שבה תעודה מקסימה ומדליה מוזהבת עם סמל המכללה לכדורגל מאחורה וכן דף עם סיכום שנת הפעילות והסברים וכן דף לא לאלימות נגד האלימות בספורט!

את הגביעים העניקו, ביחד עם הצוות המקצועי של המכללה לכדורגל וחברי עמותת פרחי כרמיאל, איתמר צ'יזיק ויניב כהן שנשארו עד לסיום הטקס ונהנו מכל רגע!

מקבלי הגביעים

מצטייני המכללה א-ג

איריסים
מצטיין: גבע מלמד  ובן בכר
מסור: אופיר גביש

כלנית
מצטיין: יאיר זערור
מסור: אלמוג פרקש

רקפת
מצטיין: אמיר חטיב
מסור: יהל טוסון

הרעות
מצטיין: לידור פיינזילברג, אביתר כנען, גל אלון ויוסף עזה
מסור: אורן חזן, לירון אזולאי, עידו נועם ואלן בויאנובר

מצטיין המכללה: עידן פיצ'רסקי (הרעות)
מצטיין המכללה: רואי בוגנים (איריסים)
מסור המכללה: אור קורן (כלנית)
מסור המכללה: יובל בנטוב (הרעות)

מצטייני כיתות ד-ו

הרעות
מצטיין: שאדי אבו סאלח
מסור: גיל בר חיים

איריסים א
מצטיין: יהונתן אזולאי
מסור: שלומי בן שושן

איריסים –ניצנים
מצטיין: יובל בידר
מסור: דורון כהן

רקפת א
מצטיין: שרון פוריץ
מסור: דור זילבר

רקפת ב
מצטיין: עבדאללה חליחל
מסור: איאס פארג'

כלנית
מצטיין: עידו אברהם
מסור: קינן שקיר

מצטיין המכללה: ארז ביטואלין (איריסים-ניצנים)
מצטיין מכללה : באסל שקיר (כלנית)
מסור המכללה: אלמוג לשם (איריסים)
מסור מכללה : מקסים מרטישנקו (הרעות)

מצטייני טרום ליגה (כיתות ז-ח)

טרום ליגה 1
מצטיין: דניאל בביקוב
מסור: דניאל בן ניסן

טרום ליגה 2
מצטיין: נביל סמארה
מסור: אריק מולדובן

אלופי הפנדלים
כיתות א-ג: אמיר חטיב מרקפת
כיתות ד-ו ברוך קרנאוך ( איריסים)
טרום ליגה 1: אשד קובה
טרום ליגה 2 : ג'מיל מרינה

באליפות המעודדים זכתה קבוצת רקפת שהכינו אביזרי עידוד שלטים והביאו חברים רבים למשחקי הגמר.

עוד קטע מרגש בטקס היה כשנציגות האמהות של ילדי הטרום ליגה שהיו בברצלונה הביאו זרי פרחים ענקיים לצוות האימון כהוקרה על הטיפול בילדיהם במהלך המסע לברצלונה וכאות תודה על החוויה המדהימה שחוו ילדי הטרום ליגה.

סרטונים לסיכום עונת 2011/2012

חלק א'

חלק ב'