אירועים במכללה עונה 2010-2011

המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה מציגה ירוק בעניים בטקס סוף שנת 2010/2011

דקל קינן מהליגה האנגלית! סגנית ראש העיר רינה גרינברג והמנהל המקצועי של מחלקת הנוער של מכבי חיפה שמוליק חנין בטקס סוף שנה מרהיב!

כמות שיא של כ- 330 שחקנים וקרוב ל- 1000 הורים וקרובי משפחה מילאו עד אפס מקום את מגרש הדשא הסינטטי המפואר של המכללה לכדורגל. ילדי המכללה לכדורגל צבעו את העיר בירוק. כל ילד יצא עם ערכה מתנה שבה תעודה ומדליה מרהיבה וכן דף עם סיכום כל הפעילות שנעשתה במשך השנה. המצטיינים הרבים קיבלו גביעים מפוארים. את הטקס כיבדו בנוכחותם סגנית ראש העיר רינה גרינברג, דקל קינן שחקנה של קרדיף מהליגה הראשונה באנגליה, שהיה אורח של המכללה לכדורגל בפעם השנייה למרות שיום קודם לכן התחתן, שמוליק חנין, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של מכבי חיפה, רועי שני, המנהל הלוגיסטי של מכבי חיפה, אנשי עמותת פרחי כרמיאל אפי בציר יו"ר העמותה, פרדי לסרי המנכ"ל, שחר נחום חבר עמותה ומנהל אתר אינטרנט של העמותה ורונן הולצר חבר עמותה.

לילדים חיכתה הפתעה כאשר בסרטון שהוקרן על מסך ענק שחקני מכבי חיפה יניב קטן, ניר דוידוביץ, ולדימיר דובשבילי, גוסטבו בוקולי, גון קולמה, אייל גולסה, מוחמד גדיר, אייל משומר, אריק בנאדו ומאמן הקבוצה אלישע לוי ברכו את ילדי המכללה לכדורגל על ההישגים הרבים שלהם השנה ביניהם הזכייה בליגה האזורית!

את הקהל קיבלו מעל ל- 100 תמונות גדולות ועוד כ- 70 כתבות מהעיתונים שנתלו על 2 יריעות בד ענקיות והציגו את פעילות המכללה לכדורגל ואת ההישגים הרבים שהמכללה הגיעה אליהם השנה וכן תמונות גדולות של כל קבוצות המכללה לכדורגל (17 קבוצות!).

הטקס המרגש שהתחיל בכניסת ילדי הגן (גילאי 4-5) מלווים יד ביד עם ילדי הטרום ליגה (כיתות ז-ח) ועם דגלי המכללה לכדורגל לקול תשואות הקהל הרב כשברקע מנגינת ליגת האלופות.

בין הנואמים היו רינה גרינברג, סגנית ראש העיר, דקל קינן, שדיבר על הדרך להצלחה ועל ההתמדה שמובילה להישגים ושלא תמיד השחקן הכי כישרוני הוא זה שמצליח אלא השחקן שהכי רוצה ועובד הכי קשה הוא זה שיגיע רחוק, אפי בציר, יושב ראש עמותת  פרחי כרמיאל, פרדי לסרי, מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל, מנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, מנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה, שמוליק חנין, ששיבח את העבודה שנעשית במכללה לכדורגל וציין את הקשר המיוחד והטוב שיש בין מכבי חיפה למכללה לכדורגל שתחת חסותה כבר עשר שנים. החסות לא מתבטאת רק בנסיעה למשחקים של מכבי חיפה אלא גם בשיתוף פעולה מלא ומעקב אחרי כישרונות במכללה לכדורגל. כבר ב- 12 ליולי יוצאים כל מצטייני המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה ליום התרשמות סגור רק למכללה לכדורגל במגרשה של מכבי חיפה עם כל מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה שיבואו להתרשם מילדי המכללה ולעקוב אחרי כישרונות פוטנציאלים לשילוב בקבוצות הליגה של מכבי חיפה. 

במהלך הטקס הוקרן סרט מרגש שהביא תמונות וקטעי וידאו מכל פעילות המכללה לכדורגל במהלך השנה. בנוסף הייתה הגרלה שבה הוגרלו בין כל פותרי חידון המכללה לכדורגל 2 זוגות נעלי דיאדורה, מתנת חנות הספורט ג'ינס ספורט. הזוכים בחידון הם עמרי עומר ותמיר עזה שקיבלו כל אחד שובר לזוג נעליים.

במהלך הטקס חולקו גביעים לשחקנים המצטיינים ובשיא הטקס הוכתרו אלופות הליגות השונות (ליגה לכל גיל) של המכללה לכדורגל שקיבלו את הגביעים  מדקל קינן ושמוליק חנין ממכבי חיפה.

אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל: "אני רוצה להודות לכל ההורים שכיבדו אותנו בעונת שיא. אני רוצה להודות להם על זה ששנה אחרי שנה נותנים בנו אמון וב- 10 השנים האחרונות המכללה לכדורגל גודלת מדי שנה ומספר הילדים עולה ואני חושב שזה אומר הכל. אני אומר בלב שלם שהמכללה לכדורגל זה המקום הכי טוב והכי נכון לגדל בו כדורגלנים צעירים. הם מקבלים כאן את כל התנאים הכי טובים שילד יכול לקבל החל ממגרשים מקורים ומוצללים ועד מאמנים ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו לא עושים לילדים כרטיסי שחקן וילד שמסיים אצלנו כיתה ח' יכול לפנות לאן שירצה וגם אם במהלך השנה קבוצה מעוניינת באחד השחקנים שלנו, הדלת פתוחה עבורו לעבור לאיזו קבוצה שיחפוץ. אני רוצה להודות למכבי חיפה על שיתוף פעולה יוצא מן הכלל ועל הקשר שמתהדק משנה לשנה. השנה, עידו וייסלר, שחקן שגדל אצלנו מגיל גן ועבר לשורות מכבי חיפה לפני 3 שנים, משחק בנבחרת הנערים של ישראל! זה כבוד אדיר לנו בפרט ולעיר כרמיאל בכלל.

תודה לסגנית ראש העיר רינה גרינברג שכיבדה אותנו בנוכחותה באירוע, תודה ענקית לשחקני האלופה שבירכו את הילדים בקליף מיוחד שהוקרן על מסך ענק, כמובן תודה ענקית לדקל קינן שחקן, מכבי חיפה בעבר ושחקנה של קרדיף מהליגה האנגלית, שכיבד אותנו באירוע וכן למנהל מחלקת הנוער, שמוליק חנין שעוקב מקרוב אחרי הנעשה במכללה לכדורגל ומייעץ וכן למנהל הלוגיסטי של מכבי חיפה, רועי שני שדואג לנו לכל הציוד של ילדי המכללה לכדורגל והגיע לכבד אותנו. כמו כן תודה למיטל רוזן  ממכבי חיפה שדואגת לנו תמיד וכמובן ליניב כהן, מנהל מחלקת הנוער של האלופה שנמצא איתי בקשר תמידי ומתעדכן על כל הנעשה במכללה.

כמובן אני מודה למשפחת עמותת פרחי כרמיאל הנפלאה שעושים הכול כדי שהמכללה לכדורגל תמשיך להיות אחד מבתי הספר לכדורגל הטובים והגדולים בכל הצפון, לאפי בציר, יושב ראש עמותת פרחי כרמיאל, לפרדי לסרי, מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל, לשחר נחום, חבר עמותה ומנהל אתר האינטרנט של העמותה והמכללה. שחר עושה באתר עבודה מדהימה ודואג לדיווחים ומידע באופן שוטף, לבצלאל גייניס, קרלוס מרנץ ורונן הולצר שכל המשפחה הנפלאה הזאת נותנים לנו את הכוח ואת הכלים להצליח בגדול. תודה ללילה שוויפר המזכירה הנאמנה של עמותת פרחי כרמיאל שדואגת לכל הפתקים והתעודות שהילדים מקבלים. תודה למשה הלל ולבנו שובל שעוזרים לנו בכל שנה עם ההגברה בטקס. תודה לחנות הספורט ג'ינס ספורט ולאילן שתרמו לנו 2 זוגות נעליים לחידון המכללה.

ותודה ענקית לצוות המאמנים הטוב ביותר בצפון: מאמן ילדי קבוצות הגן רוני שפירא, מוטי מרדכי, שלום ליאב, אחמד קאסם, מאמן אחת משתי קבוצות הטרום ליגה שעובד גם בתור מגלה כישרונות במכבי חיפה, משה פרנקו, מאמן השוערים שעבד עם שוערי המכללה לכדורגל ועשה עבודה מצוינת ורועי שוקרני, שחקן הפועל חיפה מליגת העל שעשה אצלנו שנת שירות ועבד צמוד למאמנים בשיחות וחיזוק הילדים. הם מביאים איתם הרבה יותר מאימון כדורגל, מפני שהמכללה לכדורגל רוצה לתת לילדים את הערך המוסף להיות מעבר לרק מאמן אלא גם אוזן קשבת ודאגה לפרטים הכי קטנים גם מחוץ למסגרת האימון ולעבוד עם הנשמה ועם הלב.

וכמובן תודה אחרונה לכוכבים האמיתיים, ילדי המכללה לכדורגל שנתנו עונה ענקית וזכו בליגה האזורית והביאו המון כבוד וגאווה לעיר כרמיאל ולמכללה לכדורגל. אני קורא לכל ילד מגיל 4 (קבוצת הגן) ועד כיתה ח', להצטרף למכללה לכדורגל כרמיאל, הכדורגל הכי נכון שיש לילדים, במגרשים מקורים ומוצללים, ללא כרטיסי שחקן, ועם חוויות והפתעות לאורך כל השנה. בואו והצטרפו לבית הספר לכדורגל מהגדולים ביותר בצפון!  כי עם הצלחה לא מתווכחים".

מקבלי הגביעים

כיתות א-ג

איריסים
שחקן מצטיין: תומר באוצ'ק
שחקן מסור: אפיק כהן

הרעות (4 קבוצות)
מצטיינים קבוצתיים: עפרי ירדני, תמיר עזה, גל אברמוב
מסורים קבוצתיים: שגיא קליימן, מילאן יוסף, סאלח סועאד

רקפת
מצטיין: שגב אילוז
מסור: אופיר סולומון

כלנית
מצטיין: עודד אנייאו
מסור: אדיר שלום. 

מצטיין המכללה לכדורגל א-ג
רום דוד מהאיריסים
הראל פישמן מהרעות

מסור המכללה א-ג
שחר כהן-מבטח –  מהרעות
מאיה קובץ –  כלנית

כיתות ד-ו

איריסים
מצטיין: דודו פלקה
מסור: אור זרגריהן

איריסים-ניצנים
מצטיין: תום בן ניסן
מסור: שגיב יקוטי

הרעות כיתות
מצטיין קבוצתי: רועי ניב
מסור קבוצתי: בר אברג'ל

רקפת קבוצה א
מצטיין: עומר נחמן
מסור: אלון טומפובסקי

רקפת קבוצה ב
מצטיין: יוסף גאנם
מסור:עומר אוחיון

כלנית
מצטיין: עומר פאר
מסור: ערן האוסלר

מצטייני  המכללה ד-ו:
ליאב צדיקיפור – איריסים
איתמר בלזר – איריסים

מסור המכללה ד-ו
אלעד גבע – רקפת
אלון עטון – הרעות

טרום ליגה כיתות ז-ח

טרום ליגה (כיתות ז-ח)  קבוצה 1
מצטיין: כריסטיאן חנא
מסור: יובל סמאי

טרום ליגה (כיתות ז-ח) קבוצה 2
מצטיין: סעיד גאנם
מסור: גיל בילר

מלכי הפנדלים שזכו בגמר אליפות הפנדלים של המכללה לכדורגל זכו לגביעים ענקיים!

כיתות א-ג: רועי ברנס   מהרעות
כיתות ד-ו: עומר פאר – כלנית
טרום ליגה 1: רוני שיפרין
טרום ליגה 2: זכריה חאזל

סרטונים לסיכום עונת 2010/2011

חלק א'

חלק ב'

 

באווירה מדהימה עם קהל שיא נקבעו אלופות המכללה לכדורגל 2010-2011

איזו אווירה חיכתה לילדי המכללה לכדורגל במשחקי הגמר כשבמקביל נערכה אליפות המעודדים חברים משפחה, שלטים מרהיבים, צפצפות וובוזלות.  שירה וריקודים ביציעים היו חלק ממשחקי הגמר המרתקים והשחקנים שקצת התרגשו בהתחלה לא אכזבו. כל הגמרים היו מותחים כמעט לכל אורכם ושניים מהם הסתיימו בהארכה. השחקנים הצעירים הפגינו רמת כדורגל מצוינת ושערים מרהיבים 

האלופות הן:

ליגת האלופות כיתות ג: הרעות א (ארסנל)
מונדיאל המכללה לכדורגל כיתות ד-ה: הרעות ב (ארגנטינה)
ליגת האלופות כיתות ו: איריסים א (אינטר מילאנו)
ליגת האלופות טרום ליגה (ז-ח): צ'לסי

ילדי המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה אלופי הליגה האזורית! כבוד ענק לעיר כרמיאל!

כיתות ה וכיתות ו זכו באליפות הליגה האזורית!

קבוצות הטרום ליגה זכו במקומות השני והשלישי!