אירועים במכללה עונה 2006-2009

טקס סיום עונה מרהיב של המכללה לכדורגל כרמיאל לעונת 2008/9 בנוכחות מנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה, יניב כהן ושחקני מכבי חיפה בירם כיאל, מוחמד גדיר וליעד אלמליח

לכתבה על הטקס באתר מכבי חיפה לחץ כאן

אחד הטקסים המרהיבים שנראו מאז הקמת המכללה לכדורגל בו התקבצו כ- 600 שחקנים הורים ובני משפחה במגרש הדשא הסינטטי של המכללה לכדורגל שנחשב לאחד הטובים בעולם! כאמור המקום התמלא עד אפס מקום ויצרו אווירה שקשה לתאר.המקום קושט בבלונים ירוקים סרטים ענקיים בצבעי ירוק לבן שירדו מגג המגרש ושני פרגודים ענקיים עם כל הכתבות  שהיו השנה על ילדי המכללה לכדורגל בעיתון וכן תמונות של כל קבוצות המכללה לכדורגל. באמצע המגרש עמד מסך ענק שעליו הוקרנה מצגת מרגשת על כל פעילות המכללה לכדורגל לעונת 2008/2009. את הטקס כיבדו יושב ראש מחלקת הנוער של מכבי חיפה יניב כהן ושחקני מכבי חיפה בירם כיאל, מוחמד גדיר וליעד אלמליח.
במהלך הטקס אמר מנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה יניב כהן: "אני פשוט נדהם מכמות הילדים  ומהאווירה היוצאת מן הכלל שיש כאן ואני רוצה לברך את מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל, פרדי לסרי, ומנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, על העבודה המצוינת שנעשית כאן. למכבי חיפה יש כ- 15 בתי ספר לכדורגל ואין ספק שהמכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה הוא אחד מבתי ספר הטובים ביותר שלנו אם לא הטוב ביותר".

במהלך הטקס חולקו תעודות ומדליות אישיות לכל ילדי המכללה לכדורגל וחולקו גביעים למצטיינים ולאלופי הפנדלים. השנה בפעם הראשונה חולק גביע לאלופת המעודדים שעודדו במשך השנה במשחקי ליגת האלופות של המכללה לכדורגל ובשיא הטקס חולקו גביעים לאלופות המכללה לכדורגל שזכו בליגת האלופות של המכללה לכדורגל.

בטקס הסיום נחתמה אחת מהעונות הטובות ביותר של המכללה לכדורגל, עונה עמוסה בחוויות לילדים. במהלך השנה נסעו ילדי המכללה לכדורגל ל- 4 משחקים של מכבי חיפה בליגת העל אליהם נכנסו בחינם. כמו כן קבוצת הטרום ליגה ביקרה באימון של מכבי חיפה ונפגשה עם השחקנים ובמשך שעה שלמה קיבלו חתימות ושוחחו עם שחקני האלופה. נבחרות המכללה לכדורגל השתתפו בליגה האזורית שיזמו מנהלי המכללה לכדורגל ביחד עם משגב והמטרה בשנה הבאה להגדיל את הליגה למספר קבוצות רב יותר. הליגה תהיה מכיתה ד' ועד ח'. כמו כן גם בשנה הבאה יקבלו ילדי הטרום ליגה אימון אחת לשבועיים עם מגלה הכישרונות של מכבי חיפה ויהיו אימונים מיוחדים לילדים מצטיינים עם המגלה הכישרונות. אחת התוכניות בשנה הבאה היא הקמת ליגה פנימית גם לכיתות ז'-ח' שישחקו בקבוצת הטרום ליגה בנוסף לליגה האזורית. בתוכנית עוד הפתעות גדולות שעליהם יפורט לקראת תחילת ההרשמה בסוף אוגוסט. ההרשמה לקבוצת הטרום ליגה, כיתות ז'-ח' כמעט הסתיימה ונותרו רק מקומות בודדים לשנה הבאה ונראה שההרשמה תסתיים בשבוע הקרוב. המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה מתכוונת גם השנה להיות בית הספר לכדורגל הטוב והזול!!!!! בצפון.

כיתות א-ג 

האיריסים
מצטיין: אורי בארי              מסור: איתי גבאי

הרעות א
מצטיין: רון דימנט                מסור: ירין כהן  

הרעות ב
מצטיין: ניר לוי            מסור: איתמר גלבוע 

רקפת
מצטיין: טל ספיבק        מסור: אופק אבוקסיס  

כלנית
מצטיין: איתמר לחיאני       מסור: ערן האוסלר 

מצטייני כל המכללה לכדורגל כיתות א-ג (בשל מספר הילדים הגדול נבחרו 2 מכל קטגוריה):

אלמוג לשם – קבוצת האיריסים                      שי מור – קבוצת הרעות  

מסור כל המכללה לכדורגל א-ג:

ליאב סורוצ'ינסקי –קבוצת  רקפת                      אלעד צדיקיפור – קבוצת רקפת  

כיתות ד-ו 

רקפת א
מצטיין: אופק שלמון              מסור: יניב קוריס

רקפת ב
מצטיין: אור אטרזדה            מסור: רון בוחבוט  

הרעות א
מצטיין: רום כהן              מסור: קריסטיאן חנה  

הרעות ב
מצטיין: איברהים חליל           מסור: ינון אדרי  

איריסים
מצטיין: עילי לוי                    מסור: רון ניסימי  

ניצנים +איריסים
מצטיין: נביל סמארה          מסור: אדם חנא  

מצטייני כל המכללה לכדורגל  ד-ו (בשל מספר הילדים הגדול נבחרו 2 מכל קטגוריה):

ליאור קאופמן-קבוצת האיריסים                 כמאל דאבח –קבוצת רקפת  

מסור כל המכללה לכדורגל  ד-ו:

בר כהן –קבוצת   הרעות א                      עידן טנא – קבוצת רקפת א 

טרום ליגה
מצטיין: אייל בסיל          מסור: עמרי אברהם  

אלופי הפנדלים גם כן קיבלו גביעים

כיתות א-ג: אופק פליישמן  מרקפת  

כיתות ד-ו: מקס בילדר   הרעות א

טרום ליגה: איתן מלכין  

שיא הטקס היה הענקת הגביעים לאלופות ליגת האלופות של המכללה לכדורגל  

כיתות א-ג   רקפת א

כיתות ד-ו  הרעות א

שחקני שתי הקבוצות עלו לבמה וקיבלו את הגביעים מידי יושב ראש מחלקת הנוער של מכבי חיפה, יניב כהן, ושחקני מכבי חיפה מוחמד גדיר, בירם כיאל וליעד אלמליח. 

בית ספר רקפת זכה באליפות המעודדים וגם קיבל גביע מהודר שניתן לשני שחקני קבוצת רקפת דור בראל ושחף רול  

גביע הוענק גם לשגב שלמון בוגר המכללה לכדורגל שהיה שופט במשחקים רבים במהלך העונה.
במהלך הטקס הוגרלו 3 כדורי רגל לפותרי החידון שפורסם באתר המכללה לכדורגל. הזוכים בכדורים הם: ליעד בראל, שגיא קפואנו ותומר רפאלי.

כמובן שאף ילד לא יצא בידיים ריקות וכל ילד קיבל ערכה עם תעודה ומדליה מרהיבה.
גביעים הוענקו גם לצוות המאמנים המסור, שלום ליאב, רוני שפירא ומוטי מרדכי, שעשו עבודה נהדרת בשנה עמוסה בחוויות, ולאבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל, שהיה אחראי להפקת הערב הנפלא.
גביעי הוקרה הוענקו גם ליניב כהן ממכבי חיפה, למיטל רוזן ממכבי חיפה, שמטפלת מכל הלב בנושאים שקשורים למכללה לכדורגל ולאחמד קאסם, מגלה הכישרונות של מכבי חיפה, ששיתף פעולה עם המכללה לכדורגל והעביר בקביעות אימונים לילדי הטרום ליגה ועשה עבודה נהדרת. לגביעי הוקרה זכו גם בירם כיאל, מוחמד גדיר וליעד אלמליח וכן למשה הילל שמלווה את טקסי הסיום של המכללה לכדורגל כבר שנים  ואחראי על הצד הטכני ועושה עבודה נפלאה מכל הלב.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "אני רוצה להודות למכבי חיפה וליניב כהן על הקשר המצוין ועל זה שהגיעו וכיבדו אותנו בטקס. גם מנכל הקבוצה הבוגרת איתמר צ'יזיק היה אמור להגיע אך בגלל אירוע של חברת הונדה, המאמצת של מכבי חיפה, נבצר ממנו לבוא. זו שנה מדהימה אני כל שנה מתרגש מחדש לראות את המגרש מלא עד אפס מקום בטקס כל כך יפה ומרגש. אני רוצה להודות למאמנים המצוינים  שלנו   שדאגו שהכול ירוץ כמו שצריך למרות שאני לא נמצא כאן כבר תקופה ארוכה בגלל תאונת דרכים שעברתי. אני רוצה להודות גם להורים שתמכו ופרגנו ולילדים המקסימים שיש לנו כי באמת יש לנו ילדים ברמה אישית גבוה שעומדים במשמעת ובדרך שהמכללה לכדורגל מכתיבה והדרך המיוחדת הזאת מביאה גם הישגים אדירים. קבוצות שלנו לקחו את המקומות הראשונים בליגה האזורית במשגב וגם במתנסיאדה, למרות שאנחנו מסתכלים על הדרך ולא על ההישגים, וכאשר זה מגיע ביחד אז השמחה כפולה ומכופלת. אני רוצה להודות גם למנהלות בתי הספר בכרמיאל על שיתוף הפעולה הפורה ואני קורא לכל ילד שרוצה להצליח ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר, להצטרף להצלחה הענקית של המכללה לכדורגל כרמיאל ולהגיע לבית חם ומלא חוויות. אנו מתחילים כבר כעת לתכנן את השנה הבאה באותה מתכונת ובתוספת הפתעות חדשות שלא ניתן לפרטם כעת ויפורסמו במהלך החופש".
"כמובן שאי אפשר מבלי להזכיר את חברי עמותת פרחי כרמיאל הנפלאים שבלעדיהם כל זה לא היה קורה: אפי בציר, קרלוס מרנץ, בצלאל גייניס, יוסי זטלמן, דב בן אשר, טל פורמן ושחר נחום שבנוסף לכל אחראי על אתר האינטרנט המדהים של המכללה לכדורגל ועמותת פרחי כרמיאל, וכמובן לאחד והיחיד פרדי לסרי שדואג לכל מהפרטים הכי קטנים".

כתבות מזהר הצפון חידונים ופאזל אפשר למצוא באתר של המכללה לכדורגל. 

אליפות המעודדים

במשחק הגמר התקיימה אליפות המעודדים. בית הספר הזוכה יזכה בגביע בטקס סוף השנה. על הזוכים יוכרז בטקס סוף השנה.

גמר אליפות הפנדלים של המכללה לכדורגל

בין שני משחקי גמר אליפות המכללה לכדורגל נערך גמר אליפות הפנדלים של המכללה לכדורגל בין כל האלופים שזכו בתחרות הקבוצתית בקבוצות שלהם ועלו לגמר.
אלוף ההקפצות א-ג: אופק פליישמן מרקפת א (ברצלונה)
אלוף ההקפצות ד-ו:  מקס בילדר מהרעות א (ארסנל)
שני הזוכים יקבלו גביעים בטקס סוף השנה

המכללה לכדורגל סגנית אלופת המתנסיאדה גם בכיתות ד' וגם בכיתות ו' אפריל 2009
שוב הצלחה ענקית לילדי המכללה לכדורגל במתנסיאדה בהשתתפות 18 קבוצות מכל אזור הצפון.
שתי נבחרות המכללה לכדורגל גם בכיתות ד' וגם בכיתות ו' הגיעו לגמר המתנסיאדה ללא שום הפסד. כיתות ו' עם ניצחונות בלבד וכיתות ד ניצחונות ותיקו בודד ללא שום הפסד. בגמר פגשו ילדי המכללה לכדורגל קבוצות פיסיות (למרבה הצער יש זיופים רבים בגיל הזה).

כיתות ד

המכללה לכדורגל –טבריה     0-3
למכללה לכדורגל: דניאל בן ניסן, ידין לוגסי ועומר פרסטר 

המכללה לכדורגל –יפיע 1-9
למכללה לכדורגל: ליאב צדיקיפור 3, ידין לוגסי 2, עומר פרסטר, דניאל בן ניסן, תום בן ניסן, עודד האוסלר  

המכללה לכדורגל – קרית אתא   1-1
למכללה לכדורגל :
ידין לוגסי

הגמר

המכללה לכדורגל- דיר חנא  2-1
בגמר פגשו ילדי המכללה לכדורגל את קבוצת דיר חנא שהיו פיסיים יותר. המכללה לכדורגל הובילה 1-0 משער של דניאל בן ניסן אך הפסידה בסיום בגמר מותח 2-1. שוב יש לציין שבשני משחקי הגמר הגיעו מול המכללה לכדורגל קבוצות גדולות יותר מבחינה פיסית וכנראה גם בגיל. 

כיתות ו  

ילדי המכללה לכדורגל הגיעו לגמר עם 100% הצלחה וניצחונות בלבד!  והפגינו את הכדורגל היפה ביותר בטורניר, אבל בגמר חיכו להם ילדי קרית אתא ששוב היו חזקים ופיזיים יותר מילדי המכללה לכדורגל ובמשחק צמוד ניצחו 3-2.

המכללה לכדורגל –צפת 1-2 
למכללה לכדורגל :עדן אזרן ומתן אדרי

המכללה לכדורגל- מזרעה   0-3
למכללה לכדורגל :מתן אדרי 2 , ועדן אזרן

המכללה לכדורגל – מזרעה  0-1
למכללה לכדורגל : מתן אדרי  

הגמר 

המכללה לכדורגל –קרית אתא   3-2 
למכללה לכדורגל : מתן אדרי ורום כהן

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "שוב זה קורה! ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה מביאים כבוד אדיר לעיר כרמיאל. שנה שעברה כיתות ו' שלנו זכו במתנסיאדה והשנה כיתות ו' וכיתות ד', שזו הפעם הראשונה שהם משתתפים במתנסיאדה ובליגה האזורית במשגב, הגיעו לגמר גם במתנסיאדה וגם בליגה האזורית (הגמר יערך אחרי פסח). אין ספק שדרך העבודה שלנו מביאה הישגים וארון הגביעים של המכללה לכדורגל מתמלא בקצב. בכל שנה זוכים ילדי כרמיאל ב- שלוש עד ארבע טורנירים אם זה במקום ראשון או שני. אני חושב שאם שאר הקבוצות היו מביאים ילדים בגילאים המתאימים, כפי שהתבקשו וכפי שאנחנו במכללה לכדורגל עושים, אז היינו גם זוכים בשני הגמרים אבל בכל אופן מגיעה מילה טובה לילדים המצוינים שלנו שמשלבים משמעת וכישרון אדיר תוך כדי עבודה קשה באימונים ומגיע להם להגיע להישגים האלו. אני רוצה לציין לטובה גם את הארגון הטוב של הטורניר".

נבחרת המכללה לכדורגל למתנסיאדה
המשחקים יתקיימו ביום ראשון ה- 5/4. נא להגיע למתנ"ס רבין בשעה 8:30 בבוקר !!! עם 20 ש"ח.
מי שעדיין לא הביא תעודת זהות ותאריך לידה נא לעשות זאת בהקדם!!!

כיתות ד
איתמר בלזר
עומר פרסטר
דניאל בן ניסן
תום בן ניסן
אשד קובה
אלירן פיינזילבר
ידין לוגסי
אייל וונצובסקי
ליאב צדיקיפור
עודד האוסלר
כיתות ה-ו
רוני שיפרין
עמית בריגה
כמאל דאבח
מתן אדרי
עדן אזרן
ליאור קאופמן
רום כהן
איברהים חליל
רומן קפיטנוב
גיא מנוייב
עילי לוי
פז דימרמן
אופק שלמון

הפתעה חיכתה לכל ילדי הנבחרות של המכללה לכדורגל – נעלי כדורגל לכל אחד מילדי הנבחרות

המגרש החדש בבית ספר האיריסים שופץ ונצבע ונראה כמו חדש!!!

ליגת האלופות של המכללה לכדורגל נפתחה במגרש החדש באווירה מדהימה
ליגת האלופות של המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה נפתחה באווירה מדהימה במגרש הדשא הסינטטי החדש  בהפנינג כדורגל שנמשך משעה שתיים וחצי בצהריים ועד ל- 8 בערב במרתון משחקים לעיני קהל רב של חברים ומשפחות השחקנים. משטח הדשא המפואר שנחשב לאחד ממשטחי הדשא הטובים בארץ ובעולם הפך את החוויה לילדים  לחוויה ענקית של כדורגל עם תפאורה מדהימה ומשטח דשא משובח. אבי גיסברג  מנהל המכללה לכדורגל: "האווירה היוצאת מן הכלל סחפה את הילדים לתצוגות כדורגל ברמה גבוה. אין ספק שמחכה לנו ליגה מרתקת במגרש מדהים. השנה קראנו לליגה ליגת האלופות של המכללה לכדורגל ונתנו לקבוצות שמות של קבוצות מליגת האלופות כדי לתת תחושת שייכות מלאה גם לילדים שמגיעים אלינו מאזור משגב והסביבה. באים אלינו ילדים מכל האזור ועם אווירה כזאת רמת כדורגל כזאת ומגרש כזה אין ספק שהשם ליגת האלופות הוא שם ראוי. אני שמח שהשנה כל משחקי הליגה יתקיימו במגרש החדש ושכל הליגה מסוקרת באתר האינטרנט שלנו. הכנסנו לאתר תכנים וחידונים תמונות וסרטונים והילדים נכנסים אליו כל יום כדי להתעדכן. בשבוע שעבר היינו במשחק של מכבי חיפה מול קרית שמונה. מגלה הכישרונות של מכבי חיפה אחמד קאסם מתחיל להעביר אימונים קבועים לשחקני הטרום ליגה פעם בשבועיים ומהשבוע גם למצטייני כיתות ד,ה, ו. בנוסף לאימונים אישיים שהוא מעביר בקרוב תחל ליגה אזורית שבה קבוצות ד,ה,ו ,ז ישתתפו בה. אין ספק שכל ילד אצלנו מקבל את כל מה שרק אפשר לקבל. אצלנו חלומות מתגשמים. הקמת המגרש החדש הוא גם חלום שלי שהתגשם. אין ספק שאני חייב להזכיר את אנשי עמותת פרחי כרמיאל אפי בציר, קרלוס מרנץ, בצלאל גייניס, שחר נחום (אחראי על האתר אינטרנט שלנו ועושה עבודה נפלאה), יוסי זטלמן, דב בן אשר וטל פורמן שהגשימו את החלום הענק הזה ועושים הכול למען הילדים וכמובן לפרדי לסרי שהופך גם את הבלתי אפשרי לאפשרי. בשבוע שעבר קנינו ציוד מתקדם להעשיר את האימונים ולתת לילדים את הטוב ביותר. אני מאושר שהמכללה לכדורגל הפכה לשם דבר בכל אזור הצפון. אני מזמין כל ילד בכרמיאל שרוצה להצטרף למשפחת המכללה לכדורגל להצטרף להצלחה הגדולה".

מגרש הדשא החדש מוכן ואימוני המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה יוצאים לדרך

זהו עכשיו זה סופי, מגרש הדשא הסינטטי של המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה מוכן. אחד המגרשים הטובים בישראל, אם לא הטוב ביותר, יפתח השבוע לאימוני המכללה לכדורגל. זהו מגרש ברמה הגבוהה ביותר כאשר בתוך הדשא הסינטטי הוחדרו טונות של חול וכדוריות גומי שהופכים את המשטח לרך ביותר השומר על בריאות הילדים. כמו כן זהו מגרש הדשא היחיד בישראל שהוא גם מקורה, כמו שאר מגרשי המכללה לכדורגל, דבר השומר על הילדים מפני פגעי השמש והגשם. כולם ייהנו מהמגרש החדש מאחר וכל הליגה של המכללה לכדורגל בכל הגילאים תתקיים במגרש זה. כמו כן, יערכו במגרש החדש אימוני שכבות הגיל הגדולות של בתי  הספר הרעות, רקפת, כלנית ואופק, שכבת גיל הקטנים של הרעות ואופק ואימוני הטרום ליגה של כיתות ז בשיתוף מכבי חיפה.

לאחר שקבוצת הטרום ליגה כבר החלה את אימוניה, השבוע יחלו כל שאר ילדי המכללה לכדורגל את האימונים. חידוש גדול נוסף, השנה יוקמו שלוש נבחרות לשכבת ד' לשכבת ה' ולשכבת ו' שיתמודדו בליגה אזורית על מגרש דשא בנוסף לליגה הפנימית המרתקת  של המכללה לכדורגל.

גם השנה ייסעו ילדי המכללה לכדורגל לראות משחקים (ללא תשלום נוסף) של מכבי חיפה בליגת העל. כל ילד שנרשם מקבל מתנה סט  של מכבי חיפה (חולצה, מכנס וגרביים) תיק, כדור ומגני עצם. עלות החוג היא מהזולות בארץ, רק 1300 ₪ לשנה כולל הציוד!!!!  כל ילד שמגיע לאימון ניסיון (חינם) יקבל מתנה. ילדי הטרום ליגה יקבלו תיק ענק של מכבי חיפה ובנוסף יקבלו 2 סטים של תלבושות, תלבושת אימון ותלבושת משחק של מכבי חיפה (ירוקה ולבנה), מגני עצם וכדור וכן יקבלו תוספת אימונים.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "כל פתיחת שנה מרגשת והשנה הזאת במיוחד. יש לנו את אחד המגרשים הטובים בארץ וההשקעה הגדולה הזאת של עמותת פרחי כרמיאל זה הכול בשביל הילדים. הושקע סכום כסף אדיר כדי שלילדים יהיה את הטוב ביותר. השנה 3 נבחרות שלנו משכבת ד' עד ו' יתחרו בליגה אזורית ואין ספק שמחכה לנו שנה מאתגרת ועמוסה ביותר לילדים. אנחנו נמשיך לעשות הכול שהילדים שלנו יקבלו את הכי טוב שיש כמו שעשינו עד היום. כל הקיץ עבדנו על השנה ואני מזמין את כל ילדי כרמיאל להצטרף להצלחה הכי גדולה בצפון ולהיות חלק מהמכללה לכדורגל.  אני חייב לציין יחד עם זאת שמספר המקומות מוגבל. שתהייה שנה טובה ופורייה לכולם גם בלימודים וגם בכדורגל."  האימונים מתחילים השבוע בכל בתי הספר.

המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה פותחת השנה מגרש דשא סינטטי ברמה עולמית מהטובים בארץ

הפתעה ענקית לכל ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה ולנרשמים החדשים, מגרש דשא סינטטי מהטובים בארץ ובעולם של חברת edel ההולנדית שאחראית לדשא במגרשה של אייאקס אמסטרדם ואספניול מהליגה הספרדית ולעוד המון מגרשים בארץ. זהו המגרש היחידי בצפון ומהיחידים בארץ שהוא גם מקורה ומוצל השומר על הילדים מהשמש והגשם דבר חשוב מאוד במיוחד כשמדובר בילדים. המגרש נמצא בבית ספר "הרעות" ברמת רבין וכולם מוזמנים לבוא ולהתרשם מהמראה שלו. ילדי הרעות גדולים וקטנים יתאמנו במגרש החדש כמו גם ילדי ד-ו של בתי הספר רקפת כלנית ואופק וכן כל הליגה של המכללה לכדורגל תתקיים במגרש החדש. כמו כן תוקם השנה קבוצת טרום ליגה לכיתות ז (מספר המקומות מוגבל) שתתאמן במגרש החדש ותהיה במעקב צמוד של מכבי חיפה כולל אימונים שיעביר מגלה הכישרונות של מכבי חיפה. הקבוצה תייצג את המכללה לכדורגל במשחקים וטורנירים מול קבוצות מכל האזור. אין ספק שזו ההזדמנות לילד כישרוני להתקדם לרמות הגבוהות ביותר! כמו כן השנה מצפה לילדים הפתעה גדולה נוספת, והיא הקמתן של נבחרות לכיתות ד, לכיתות ה ולכיתות ו וכל נבחרת תתמודד בליגה אזורית על מגרש דשא עם קבוצות מכל האזור, אכן קפיצת מדרגה ענקית למכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה. כמו כן ייסעו ילדי המכללה לכדורגל לכ- 5 משחקים של מכבי חיפה בליגת העל. השנה יקבלו ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל תלבושת אימונים כמו הקבוצה הבוגרת של חברת לוטו וקבוצת הטרום ליגה תקבל את תלבושת המשחקים של מכבי חיפה.

האימונים יחלו בשבוע הראשון של ספטמבר.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "אין ספק שזה הגשמת חלום כאשר ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל יקבלו השנה את התנאים הטובים ביותר שילד יכול לקבל. הקמנו מגרש ברמה הכי גבוהה שיש פשוט רמה עולמית בעלויות אדירות והכול לטובת ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה. לא התפשרנו על הטיב ולקחנו את הטוב ביותר. שחקן בקבוצת הפאר "איאקס" וילד במכללה לכדורגל יתאמנו על אותו משטח דשא, פשוט מדהים. בנוסף לזה אנו מקימים שלוש נבחרות שיתמודדו בליגה אזורית וקבוצת טרום ליגה לכיתות ז שתקבל את התנאים הטובים ביותר וליווי צמוד של מכבי חיפה. אני חושב שאין ילד שלא יהיה שמח להיות שייך למשפחת המכללה לכדורגל. כול קבוצות המכללה לכדורגל ייהנו מהמגרש החדש כאשר כל הליגה של המכללה לכדורגל תתקיים במגרש החדש בהפנינג גדול וכל מחזור ליגה יהיה חוויה. ראוי לציון שגם שאר קבוצות המכללה לכדורגל מתאמנים במגרשים מקורים אשר שומרים על בריאות הילדים משמש ומגשם, וגם השנה נמשיך בשיתוף פעולה הדוק עם מכבי חיפה וניקח את הילדים למשחקים בליגת העל כמו בכל שנה לחוויה מדהימה עם ההורים. אני רוצה להודות לחברי עמותת פרחי כרמיאל אפי בציר, בצלאל גייניס, קרלוס מרנץ, שחר נחום, דב בן אשר, יוסי זטלמן וטל פורמן וכמובן למנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל פרדי לסרי, שעושים ימים כלילות והוציאו לפועל את החלום של המגרש החדש ותודה גם לבית ספר הרעות והמנהלת הגב' מיכל זינגר על הרעיון ושיתוף הפעולה וכמובן לראש העיר מר עדי אלדר שתמך בהקמת המגרש".

טקס סוף שנה מרשים של המכללה לכדורגל בהשתתפות שחקן מכבי חיפה ונבחרת ישראל בירם כיאל ומגלה הכישרונות של מכבי חיפה יוני 2008

טקס סוף שנה מרשים ביותר  ערכה המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה לעיני 500 הורים, משפחות, ואנשי מכבי חיפה ו- 250 ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל!

ערב בלתי נשכח בנוכחות שחקן נבחרת ישראל ומכבי חיפה בירם כיאל, מגלה הכישרונות של מכבי חיפה אחמד קאסם, חברי עמותת פרחי כרמיאל  מאמני ומנהלי המכללה לכדורגל וילדי המכללה לכדורגל שצבעו בירוק את המגרש ברעות שהיה מלא עד אפס מקום! שחקן נבחרת ישראל ומכבי חיפה בירם כיאל שהגיע מטעם מכבי חיפה וחילק גביעים ביחד עם מאמני ומנהלי המכללה לכדורגל ומגלה הכישרונות של מחלקת הנוער של חיפה אחמד קאסם שליווה את פרויקט המחוננים של המכללה לכדורגל במהלך כל השנה ואף העביר אימונים לילדים המכללה אנשי מכבי חיפה נשארו במהלך כל הטקס! במהלך הטקס חולקו גביעים למצטיינים ותעודות ומדליות לכל שחקני המכללה לכדורגל. שיא הערב היה כאשר אלופות המכללה לכדורגל כלנית ב בגדולים ואיריסים א בקטנים זכו בגביעים ענקיים שקיבלו אותם מידיי בירם כיאל לקול תשואות הקהל האדיר שהגיע.

במהלך הטקס הוקרנה מצגת על כל הפעילות של המכללה לכדורגל במהלך השנה שכללה זכייה ב- 3 טורנירים גדולים, נסיעה ל- 4 משחקים של מכבי חיפה בליגת העל, השתתפות בליגה האזורית במשגב, אליפות ההקפצות, אליפות הפנדלים, הליגה הפנימית של המכללה לכדורגל שהייתה הצלחה אדירה, ביקור קבוע של מגלה הכישרונות של מכבי חיפה בפרויקט המחוננים של המכללה לכדורגל ואימון במגרשה של מכבי חיפה לעיני מאמני מחלקת הנוער של מכבי חיפה.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל:  "סיימנו שנה מדהימה. ההישגים שלנו גדלים משנה לשנה וזה מאוד משמח אותי, ילדי המכללה לכדורגל קיבלו השנה המון אטרקציות ואתגרים ואני גאה מאוד בילדים שלנו שהראו דוגמא ומופת בכל מקום שאליו הגענו ואני לא מדבר רק על היכולת אלא גם על דרך והתנהגות  בכל מקום שאליו הגענו בלטו ילדי המכללה לכדורגל וצוינו לשבח. אין לי ספק שהדרך שלנו היא הדרך הטובה ביותר, מספר הילדים העצום שהיה לנו השנה ושגדל משנה לשנה רק מעידים על דרך נכונה של ערכים משמעת בשילוב מקצוענות והישגים. אני מאוד שמח על הקשר הפורה עם מכבי חיפה שאנחנו חלק בלתי נפרד מהם ושמח מאוד שייצגנו את העיר כרמיאל בכבוד בזכייה ב- 3 טורנירים גדולים. אני כבר מתחיל לתכנן את השנה הבאה במטרה לעלות שוב קפיצת מדרגה ולחדש דברים. אני רק יכול להגיד שלילדים שלנו צפויות הפתעות גדולות בשנה הבאה ובנוסף לכל אנחנו נקים קבוצת טרום ליגה של כל מסיימי כיתות ו שלנו שהם ברמה גבוה מאוד ונטפח אותם כקבוצה ייחודית שתזכה ליחס מקצועי וקרוב כולל אימונים אישיים ומעקב צמוד של מכבי חיפה. יש עוד הפתעות בדרך שעליהם נדבר בעתיד. אני כמובן מודה לכל מי שגרם לשנה הזאת להיות כל כך מוצלחת לצוות המאמנים שלום ליאב ורוני שפירא שעשו עבודה מדהימה, לפרדי לסרי  מנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל שדואג שהכול יצא לפועל, למנוע שמפעיל הכל חברי עמותת פרחי כרמיאל אפי בציר, קרלוס מרנץ,  בצאלאל גייניס ושחר נחום שמתפעל בצורה מדהימה את האתר של המכללה לכדורגל, לליליה שוויפר המזכירה שעבדה קשה ודאגה שכל פתק יגיע בזמן למקום, למכבי חיפה שתמיד נמצאת איתנו בקשר ועוזרים לנו בכל דבר שצריך וכמובן לילדים המקסימים שלנו ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה שבלעדיהם כל זה לא היה קורה. באמת הייתה שנה חלומית ואני בטוח ששנה הבאה תהייה אפילו יותר טובה. יש לנו רעיונות חדשים והילדים שלנו יקבלו את הטוב ביותר. אני מאחל לכל הילדים חופשה נעימה והכי חשוב לשמור על עצמם ולהגיע בסוף אוגוסט עם כוחות רעננים. אני רוצה לאחל הצלחה לאלירן פיינזילבר שעובר למכבי חיפה ולעוד 8 שחקנים שלנו שמתחילים להתאמן שם בקיץ. אני מזמין ילדים מכל העיר ומכל הכיתות להצטרף בשבוע האחרון של אוגוסט להצלחה הגדולה ולהיות חלק מהמשפחה החמה הזאת של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה".

גביעים

קטנים

רקפת        מצטיין: יציב סולומון      מסור:  תומר רפאלי
כלנית       
 מצטיין: עודד האוסלר      מסור: עילי בראונשטיין
איריסים    
מצטיין: ליאב צדיקיפור    מסור:  איתמר בלזר         

הרעות :     מצטיין: רועי ניב             מסור: איאס פראג

בגלל מספר הילדים הרב נבחרו 2 שחקנים מסורים ושני שחקנים מצטיינים של כל המכללה לכדורגל  בכל שכבת גיל

קטנים

מסור כל  המכללה לכדורגל: איילון אושר מרקפת ואלירן פיינזילבר (שעובר בשנה הבאה למכבי חיפה)
מצטיין כל המכללה לכדורגל: ידין לוגסי המצוין (שהוביל את איריסים א לאליפות) ואופק פליישמן שאם ימשיך לעבוד קשה וברצינות במכללה לכדורגל צופים לו עתיד גדול

גדולים 

ניצנים :    מצטיין: דניאל סרמילי    מסור: מוחמד קדרי  
הרעות :    מצטיין: מוחמד סוועד    מסור : ניסים סוועד  
כלנית :     מצטיין: עמית האוסלר    מסור: רוני ליפשיץ  
רקפת:      מצטיין: דני מיכלסקי       מסור: דור בראל  
האיריסים: מצטיין: ניקיטה גומיניוק מסור:  עדן עזרן
מסור כל המכללה לכדורגל גדולים: עומר גולן המצוין מניצנים
מסור כללי גדולים אלי שלובסקי שוער כלנית המצוין שהוביל את כלנית ב לאליפות
מצטיני כל המכללה לכדורגל ד-ז: עלא שלאעטה המצוין שמגיע מסכנין ומתן אדרי שחקן מצוין מקבוצת הרעות שנמצא במעקב של מכבי חיפה

כיתות ח-ט:    מצטיין: היימן חאמד          מסור: חאלד חאמד

גם אלופי הפנדלים של המכללה לכדורגל קיבלו גביעים גדולים ויפים
אלופי הפנדלים של המכללה לכדורגל:
קטנים:  ערן האוסלר
גדולים: אורן יפה  

אלופות המכללה לכדורגל זכו בגביעים ענקיים
קטנים:  איריסים א שניצחה בגמר את האחות איריסים ב
גדולים: כלנית ב שניצחה בגמר את איריסים א בפנדלים   

מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג מוסיף: "אני שמח מאוד כשאני מסתכל על רשימת המצטיינים אני רואה שרובם הגדול צמח איתנו מגיל גן וכיתה א' ואני חושב שזה אומר המון על הדרך שלנו ועל שביעות הרצון הגדולה של הילדים, הם פשוט נהנים ועם עובדות אי אפשר להתווכח".

על הטקס ותמונות ממנו יפורסם גם באתר הרשמי של מכבי חיפה


גמר אליפות הפנדלים
בין שני הגמרים נערך גמר אליפות הפנדלים בין כל הזוכים באליפות הפנדלים הקבוצתית

בגילאים הקטנים זכה במקום הראשון: ערן האוסלר   במקום השני: רועי ניב  במקום השלישי: תום בן ניסן  

בגילאים הגדולים זכה במקום הראשון: אורן יפה  במקום השני: חמודי גאנם   במקום השלישי: אופק שלמון  

אלופי הפנדלים יקבלו גביע בטקס סוף השנה

הערוץ הראשון של הטלוויזיה הכין כתבה על המכללה

אנשי תוכנית הספורט בערבית של הערוץ הראשון הגיעו והכינו כתבה גדולה שתשודר בשבוע הקרוב בערוץ 1

מצטיין החודש עונת 2008 – 2007

אליפות ההקפצות עונת 2007/2008 של המכללה לכדורגל
אלו הזוכים בתחרות אלוף ההקפצות של המכללה

אליפות ההקפצות

הישג אדיר למכללה לכדורגל – זכייה באליפות המתנסיאדה! אפריל 2008
קבוצת המכללה לכדורגל כרמיאל כיתות ה-ו  השתתפה במתנסיאדה ה- 4. במתנסיאדה השתתפו 18!!! קבוצות מכל אזור הצפון שחולקו ל- 6 בתים. הראשונה מכל בית עלתה שלב וכך עד ל- 2 הקבוצות שמגיעות לגמר. ילדי המכללה לכדורגל הפגינו עליונות ברורה כשעברו בשלב הבתים את קבוצות פקיעין ושלומי ובהמשך עברו את דיר חנא  וחצור, והגיעו לגמר שהתקיים באולם במתנ"ס רבין.
בגמר, שנערך באווירה יוצאת מן הכלל ובאולם מלא, פגשו ילדי המכללה לכדורגל את קבוצת דבוריה החסונה שניצחה בדרך כל קבוצה שהתייצבה מולה וכמו ילדי כרמיאל הגיעו לגמר בלתי מנוצחים. ילדי המכללה לכדורגל הפגינו משחק יוצא מן הכלל ללא פחד ולמרות הקהל הרב הראו עליונות ונתנו הצגה ברגע האמת וניצחו 4-0, הישג מדהים המביא הרבה כבוד לעיר כרמיאל.
הזכייה באליפות המתנסיאדה סיימה חודש חלומי במכללה לכדורגל לאחר שבתחילת החודש זכו ילדי המכללה לכדורגל בטורניר כפר מכבי, אחריו הוכתרו כסגני אלופי הליגה האזורית במשגב ואז הגיע ההישג הכי גדול של המכללה לכדורגל עד היום, אלופת המתנסיאדה.
קבוצת המכללה לכדורגל (סתיו שחר, ניקיטה גומיניוק, עומר גולן, גמל חמוד, אלון שפר, אביתר מעיין, אמיר שושני, סאלח מוסטפא, ניר דיין, מתן אדרי וראשיד אבו ריא) זכתה לשבחים רבים מהאנשים שהגיעו לטורניר. בטורניר נכחו ראש העיר מר עדי אלדר, מנהל מכון וינגייט אורי שפר, מאמן קריית שמונה רן בן שמעון ומנהל רשת המתנסים בכרמיאל שלומי פינקלשטיין. חשוב לציין שהאירוע היה מוצלח ביותר ונוהל בצורה מצוינת ע"י רשת המתנסים. במכבי חיפה שעקבו אחרי ילדי המכללה לכדורגל הביעו שביעות רצון מהתוצאות וכבר אחרי פסח ייצאו קבוצות ה-ו ו- ג-ד למשחקים מול קבוצות הליגה של מכבי חיפה במגרשה של מכבי חיפה בקצף.
מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג: "זהו הישג אדיר שמתוך 18 קבוצות מכל אזור הצפון זכינו בצדק במקום הראשון בהצגות כדורגל ברמה מאוד גבוהה. הפכנו ללהיט של הטורניר וקיבלנו מחמאות מכל עבר. אני מאוד שמח על המשמעת של השחקנים שלנו והדרך שלנו ממשיכה להוכיח את עצמה שוב ושוב. בשנתיים  האחרונות  המכללה לכדורגל מגיעה להישגים משמעותיים ומביאה הרבה כבוד לעיר כרמיאל. כמובן שגם מכבי חיפה בירכה אותנו על ההישג ובשיחה שלי עם מנהל מחלקת הנוער הוא בירך אותנו ושמח על ההצלחה שלנו בחודש אחד לזכות בשני טורנירים ולפספס בדקות האחרונות זכייה בטורניר שלישי (לאחר הפסד 2-1 בגמר אליפות הליגה האזורית) פשוט אין מילים. הילדים שלנו מדברים על המגרש ואנחנו נמשיך להביא תוצאות בדרך המיוחדת שלנו. אני מאוד שמח ופשוט גאה מאוד בשחקנים שלנו".

טורניר כפר מכבי

ניצחונות לכל קבוצות המכללה לכדורגל בטורניר כפר מכבי שנערך ב- 21/3/08

בטורניר שנערך בחסות מכבי חיפה מול בית ספר לכדורגל של מכבי חיפה זבולון ניצחו כל קבוצות המכללה לכדורגל  ביום כדורגל מהנה.
ילדי המכללה לכדורגל הפגינו יכולת מצוינת מכיתה א ועד כיתה ז.

מאמן הילדים של מכבי חיפה, איתן ברקוביץ', הגיע לחזות בכל הטורניר והתרשם ממספר שחקנים שיוזמנו בקיץ לתחילת האימונים בחיפה

 

כיתות א-ב  21-19 למכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה

שחקני המכללה במשחקם הראשון במגרש גדול יותר ניצחו בתוצאה 21-19

את השערים לא-ב כבשו:  יציב סולומון 4, עומר נחמן 3, אורי בארי, ליעד בראל, ניר לוי שקד אברהם, אופק פליישמן  ואלון טומפובסקי 2  כ"א, יובל בידר ואופק אבוקסיס 1 כ"א

 

כיתות ג-ד  13-5 למכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה

שחקני המכללה שלטו שליטה מוחלטת במגרש עם כדורגל חכם טכני ומהנה  וניצחו 13-5

כבשו ל ג-ד: טום בן ניסן, דניאל בן ניסן, אור אטרזדה, אלירן פיינזילבר,דני מיכלסקי  וליאב צדיקיפור 2 כ"א  ושער  עצמי

 

כיתות ה-ו  20-4   למכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה

כיתות ה- ו  שמורכבת מפרויקט המחוננים של המכללה לכדורגל נתנה הצגה כשהובילה בסיום הרבע הראשון (המשחק שוחק 4 רבעים) בתוצאה 10-0!!!! המשחק הסתיים בתוצאה 20-4 עם הצגת כדורגל אדירה שזכתה לשבחים רבים ותחת עיניו הבוחנות של מאמן הילדים של מכבי חיפה איתן ברקוביץ שהגיע וצפה בכל הטורניר ומאוד והתרשם מאוד.

כבשו למכללה לכדורגל: סתיו שחר 4, מיכה יופה, איברהים עדנן  כ"א 3, אורן יפה, אדיר פרמון ואביתר מעיין 2 כ"א, אמיר שושני, מתן אדרי ,עלא שלאטה, ועילי לוי 1 כ"א

 

במכללה לכדורגל היו מרוצים מאוד מזה שככל ששכבת הגיל עלתה כך ההבדלים ברמה מול היריבה עלו. הדבר בא לידי ביטוי גם בתוצאות  ככל שהגיל עולה התוצאה הייתה גבוהה יותר לזכות ילדי המכללה לכדורגל, דבר המראה על צורת העבודה הנכונה, הפערים עלו משנתון לשנתון ילדי המכללה לכדורגל שיחקו בחוץ מול קבוצה שמתאמנת על מגרש דשא במגרשה הביתי ואת ההבדלים הברורים ראו במגרש שילדי המכללה לכדורגל הפגינו שליטה הרבה יותר טובה ושלטו במשחק בכל פרמטר.

 

ראוי לציין את ההורים הרבים שהגיעו ולא הפסיקו לעודד וגרמו לאווירה יוצאת מן הכלל

טורניר קיבוץ געתון

נבחרת המכללה לכדורגל שיחקה שני משחקים בקיבוץ געתון מול קבוצת מכבי חיפה כפר ורדים- ינוח וניצחה את שני המשחקים 7-4 ו- 4-3

טורניר קיבוץ סער

שתי קבוצות המכללה לכדורגל שיחקו מול בית הספר לכדורגל ביתר ירושלים בקיבוץ סער מול ילדים מקבוצת גיל גדולה יותר
המשחק ראשון הסתיים בניצחון 3-2 משערים של שגב שלמון 2 וראשיד אבו ריא 1
המשחק השני הסתיים בתיקו 5  משערים של אורן יפה 3 שלומי מקונן 1 ומוחמד סוועד 1
הישג יפה מאוד מול קבוצת גיל גדולה יותר בתצוגת כדורגל מצוינת

טורניר קיבוץ כפר מכבי

המכללה לכדורגל השתתפה ביום שישי, 23/3/2007 בטורניר משולש עם קבוצות הפועל חיפה ומכבי חיפה זבולון בקיבוץ כפר מכבי.
בטורניר השתתפו לראשונה כל קבוצות הגיל של המכללה לכדורגל בשלושה מגרשים (כיתות א-ב, כיתות ג-ד וכיתות ה-ז).
הקבוצה הזוכה הייתה הקבוצה שהשיגה את הניקוד המצטבר הגבוה ביותר.
ילדי המכללה לכדורגל זכו במקום הראשון ובגביע ענק ,תוך הפגנת תצוגת כדורגל יוצאת מן הכלל.


טורניר נהרייה

הנבחרת של המכללה לכדורגל השתתפה בטורניר יוקרתי בנהרייה בהשתתפות 6 קבוצות והגיע לגמר עם 5 ניצחונות מ- 5 משחקים.
בגמר סיימה בתיקו והפסידה רק בפנדלים, מה שהקנה לה את הגביע והמקום השני ללא אף הפסד!!
הנבחרת הפגינה יכולת מעולה וניצחה את הפועל עכו, עירוני נהריה, עברון, מעלות ומטה אשר.

הערוץ הראשון של הטלוויזיה מתכנן לעשות כתבה על המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה

תוכנית הספורט בערבית של הערוץ הראשון פנו בשבוע שעבר למנהל המכללה לכדורגל, אבי גיסברג, והביעו את רצונם לשלוח צוות שיכין כתבה על הדרך המיוחדת של המכללה לכדורגל. כזכור לפני כ- 3 שנים צילם ערוץ 1 כתבה של 10 דקות על המכללה לכדורגל וכעת מעוניינים בערוץ לשוב ולהכין כתבת המשך. אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל: "אין ספק שזה כבוד גדול למכללה לכדורגל  וכבוד גדול לעיר כרמיאל. השם שלנו הולך לפנינו ואנחנו נמשיך לעבוד קשה ובצורה יסודית ומיוחדת כדי להמשיך להיות מבתי הספר לכדורגל הגדולים והמצליחים בצפון"

טקס סוף השנה של המכללה

המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה ציינה את סיום השנה בטקס מרהיב לעיני כ- 400 הורים וילדים !!!
בטקס, שהתקיים ב- 27/6/07 בבית הספר הרעות, נכחו המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של מכבי חיפה מר שמוליק חנין,
מזכיר מחלקת הנוער של מכבי חיפה מר אבי אבידן והפתעת הערב, כדורגלן נבחרת ישראל ומכבי חיפה דקל קינן שהעניק גביעים למצטיינים.
מנכל עמותת פרחי כרמיאל פרדי לסרי ומנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג נשאו דברים על מה שהיה השנה ועל תוכניות לשנה הבאה.
במכללה לכדורגל כבר שוקדים על השנה הבאה במטרה להביא אטרקציות חדשות וחידושים הכול למען הילדים.

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של מכבי חיפה שמוליק חנין נשא דברים ושיבח את אנשי וילדי המכללה לכדורגל
על העבודה שנעשית ועל הקשר המצוין בין מכבי חיפה והמכללה לכדורגל, קשר שמעמיק משנה לשנה לשביעות רצון שני הצדדים.
חנין גם בירך את ילדי המכללה לכדורגל שיצטרפו בשנה הבאה לקבוצות הליגה של מכבי חיפה.

במהלך הטקס הוקרנה מצגת מדהימה ובה הסבר ותמונות מכל הפעילות שהייתה השנה. המצגת זכתה למחיאות כפיים ממושכות.
עוד במהלך הטקס הוגרלו פרסים ל- 10 ילדים שפתרו את התשבצים שהוכנו עבורם וקיבלו אותם במהלך השנה.

אף ילד לא יצא בידיים ריקות כל ילד קיבל תעודות הוקרה ומדליות וכן לוח שנה של המכללה לכדורגל עם תמונות כל הקבוצות וכל הילדים

ניצנים א-ג
שחקן מצטיין: דניאל ניאטו
שחקן מסור: בשארה גנאדי

ניצנים ד-ז
שחקן מצטיין: ליאור לוי
שחקן מסור: עבדאללה סוועד

הרעות א-ג
מצטיין: אלירן פיינזילבר
מסור: פואד ריזיק

הרעות  ד-ז
מצטיין: עידו וייסלר (שבשנה עובר לקבוצת הליגה של מכבי חיפה)
מסור: מתן אדרי (שיתחיל להתאמן במכבי חיפה)

איריסים א-ג
מצטיין: דניאל בן ניסן
מסור: ידין לוגסי

איריסים ד-ז
מצטיין: שיראל חניק
מסור: תומר אברהם

רקפת א-ג
מצטיין: תמיר ביטון (שעשה השנה התקדמות אדירה)
מסור: שחר גלוטמן

רקפת ד-ז
מצטיין:  ג'מל חמוד
מסור:  ניר דיין

כלנית ד-ז
מצטיין: עמית האוסלר
מסור: ולדי גולן

בגלל מספר הילדים הרב נבחרו השנה שני שחקנים מסורים ושניים מצטיינים של כל המכללה לכדורגל בכל שכבת גיל

מסור המכללה לכדורגל א-ג: גל אלגריסי מהרעות ונתנאל כהן מניצנים

מצטייני המכללה לכדורגל א-ג: אלעד מועלם שהוביל את קבוצת רקפת לאליפות המכללה לכדורגל ורוני שיפרין השוער המצטיין מרקפת

מסור המכללה לכדורגל ד-ז: ראשיד אבו ריא המצוין שמגיע מסכנין ועמית האוסלר המצוין מכלנית

מצטיין המכללה לכדורגל ד-ז: סתיו שחר מקבוצת רקפת שנתן שנה מצוינת ומוחמד סוועד המצוין  מקבוצת הרעות

אלופי הפנדלים של המכללה לכדורגל שקיבלו גביעים בטקס:
כיתות א-ג: שגיא נחום מהאיריסים
כיתות ד-ז: אריאל וקסמן מכלנית

צוות המאמנים רוני שפירא ושלום ליאב שעשו עבודה נפלאה ומהלב קיבלו גביעי הוקרה

קבוצת רקפת ב בקטנים ורקפת ב בגדולים שזכו באליפות המכללה לכדורגל, זכו בגביעים גדולים שכאמור
הוענקו ע"י דקל קינן שחקן מכבי חיפה ונבחרת ישראל ושמוליק חנין המנהל המקצועי של מכבי חיפה.

כאמור אף ילד לא יצא בידיים ריקות כל ילד קיבל חבילה שבתוכה תעודת הוקרה על סיום השנה ומדליות מרהיבות.
כמו כן הוענקו לכל ילד 2 לוחות שנה עם תמונות השחקנים

קישור לטקס באתר מכבי חיפה

מצטיין החודשעונת 2006 -2007

אליפות המכללה לכדורגל

רקפת אלופת המכללה לכדורגל לעונת 2006/2007 הן בקבוצות הגדולים והן בקבוצות הקטנים!!

ביום ראשון 24/6 נערכו משחקי גמר אליפות המכללה לכדורגל בבית ספר רקפת.
כיתות א- ג: שיחקו רקפת א מול רקפת ב לאחר שגברו בחצי הגמר על רעות א ורעות ב.
בכיתות ד- ז: שיחקו רקפת ב מול איריסים ב לאחר שבחצי גמר רקפת ב גברה על ניצנים א ואיריסים ב הפתיעה
את ניצנים ב שהייתה מועמדת לתואר וסיימה את הליגה ללא שום הפסד.

בגילאי א-ג גברו ילדי רקפת ב בדרבי על רקפת א בתוצאה 4-3  במשחק מותח לכל אורכו ורב תהפוכות
לרקפת ב :אלעד מועלם 2, דני מיכלסקי ותמיר ביטון
לרקפת א:  יוגב ויצמן, אופק אבוקסיס ואור אטרזדה
ראויה לציון היכולת של שני השוערים רוני שיפרין ובועז פרידר שהיו מצוינים ומנעו שערים רבים

בגמר הגדולים גברו שחקני רקפת ב על איריסים ב המפתיעה בתוצאה 5-4 שוב במשחק מותח ברמה גבוהה
לרקפת ב: שגב שלמון 3, מועטז אבו ריא, ושער עצמי
לאיריסים ב: שלומי מקונן, ניר וייאר, יזהר צ'רנוב  ושער עצמי

באליפות הפנדלים שנערכה בהפסקת המשחקים בין כל הזוכים בקבוצות, הוכתרו אלופי הפנדלים של כל המכללה לכדורגל.
האלופים הם:
א-ג  שגיא נחום מהאיריסים
ד-ז  אריאל וקסמן מכלנית

תמונות מתחרות ההקפצות

תוצאות אלופי ההקפצות
כיתות א' – ג'

רקפת –    דני מיכלסקי   231
איריסים-   מירון לרמן      300
215    ניצנים –  נביל סמארה
הרעות  –  מקס בילדר

כיתות ד – ז
הרעות – עידו וייסלר
רקפת –  חמודי סרחאן  119
171   כלנית –   תומר שרף
האיריסים  –  שלומי מקונן   60
ניצנים –  לירון שבתאי 197

אימון שליטה בכדור

אימון שליטה בכדור ברמה גבוהה עם כדורי טניס.
אימון שנערך לילדי נבחרת המכללה לכדורגל בכדי לשפר את הקורדינציה והשליטה בכדור גם ברגל ימין וגם ברגל שמאל